ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

50 zł nagrody w gotówce za założenie Konta dla Ciebie GO! w Credit Agricole + 1,5% na Rachunku Oszczędzam

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Kolejny bank serwuje nagrodę za założenie konta dzieciom :)

W ostatnim czasie coraz więcej banków oferuje bonusy za założenie konta dzieciom. Być może wynika to z okresu wakacyjnego a być może bank szukają nowej bazy klientów na przyszłość ;) Tym razem bonus w wysokości 50 zł w gotówce zgarniemy za Konto dla Ciebie GO! oferowane przez Credit Agricole. Nagroda jest przyznawana za sam fakt zawarcia umowy o konto dla dziecka. Pamiętajcie również o tym, że bank płaci aż 500 zł premii za konto dla pełnoletnich osób :)

Wystarczy samo podpisanie umowy aby zgarnąć 50 zł nagrody

Z promocji „50 ZŁ KIESZONKOWEGO! II” mogą skorzystać nastolatkowie w wieku 13-18 lat za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego w każdej placówce banku Credit Agricole (niestety promocja nie jest dostępna online). Z promocji wykluczone są osoby, które w tym roku korzystały już z I edycji tej promocji:

Nie możesz wziąć udziału w tej akcji specjalnej, jeżeli korzystałeś z akcji specjalnej „50 zł KieszonkoweGO”, odbywającej się od 1.02.2021 do 31.03.2021.

Aby otrzymać 50 zł nagrody w gotówce należy w terminie do 31 lipca 2021 roku zawrzeć umowę o o Konto dla Ciebie GO! wraz z kartą wydawaną do niego. I to wszystko :) Nie ma żadnych dodatkowych warunków jakie należałoby spełnić aby otrzymać nagrodę.

Nagroda zostanie wypłacona do końca miesiąca po miesiącu, w którym została zawarta umowa. Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie.

1,5% na koncie oszczędnościowym przez 3 miesiące dla kwoty do 20 tys. zł

Wraz z kontem osobistym możemy otworzyć Rachunek Oszczędzam, który przez okres pierwszych 3 miesięcy od jego otwarcia gwarantuje nam uzyskiwanie odsetek na poziomie 1,5% dla kwoty do 20 tys. zł. Nadwyżka ponad tą kwotę będzie oprocentowana wg. tabeli oprocentowania. Warto jednak zwrócić uwagę, że kapitalizacja odsetek odbywa się raz na kwartał a nie jak w większości banków co miesiąc.

Oferta specjalna „Na start” dotyczy nowo otwartego Konta dla Ciebie, Konta dla Ciebie VIP, Konta dla Ciebie MOVE!, lub Konta dla Ciebie GO! od dnia 1.03.2021 r., z wyłączeniem kont klientów, którzy po 1.04.2018 r. byli już posiadaczami kont dla osób fizycznych w banku Credit Agricole.

Aż 500 zł premii za założenie konta przez osobę pełnoletnią!

Świetna promocja konta osobistego w Credit Agricole z rekordową jak dotąd premią Mamy okazję zarobić nawet 500 zł w gotówce za otworzenie Konta dla Ciebie oraz dokonywanie płatności kartą podczas codziennych zakupów. Do naszej kieszeni wróci 3% kwoty wydanej na zakupy. A to nie koniec zysków – premię można podwyższyć o kolejne nawet 500 zł za polecanie konta znajomych. Dopełnieniem całości jest rachunek oszczędnościowy z oprocentowaniem 1,5% dla kwoty do 20 tys. zł.

Szczegółowy opis promocji: Do 500 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole + konto oszczędnościowe na 1,5% + 500 zł w programie poleceń

Ile kosztuje Konto dla Ciebie GO! ?

Konto dla Ciebie GO! przeznaczone jest dla osób w wieku pomiędzy 13 a 18 rokiem życia. Po ukończeniu 18 roku życia bank automatycznie przekształci Konto dla Ciebie GO! w Konto dla Ciebie MOVE!. W praktyce konto to można uznać za darmowe z uwagi na brak opłat za najczęściej używane funkcjonalności. Opłaty kształtują się jak niżej:

Prowadzenie konta 0 zł
Użytkowanie karty 0 zł
Wydanie karty z wizerunkiem standardowym / z katalogu 0 zł / 10 zł
Wypłata gotówki
z bankomatów w placówce Banku 0 zł
z pozostałych bankomatów w Polsce oraz z bankomatów za granicą w EUR na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego 0 zł / 3 zł
0 zł przy wypłacie kartą jeżeli w miesiącu wykonasz co najmniej jedną transakcję kartą
z bankomatów za granicą w pozostałych walutach lub w EUR poza Europejskim Obszarem Gospodarczym 6 zł
Abonament „Wypłaty z bankomatów na całym świecie” (opłata miesięczna). Dowolna liczba wypłat gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą 5 zł
z bankomatów w Polsce przy użyciu kodu BLIK 0 zł
w ramach usługi cash back w Polsce 2 zł
Przelew zwykły w CA24 eBank i w CA24 Mobile 0 zł
Przelew ekspresowy w systemie EXPRESS ELIXIR w CA24 eBank i w CA24 Mobile 5 zł
Abonament „Przelewy ekspresowe” (Dowolna liczba przelewów w miesiącu kalendarzowym bez opłaty za pojedynczy przelew) 5 zł
Przelew na telefon BLIK 0 zł

Pozostałe opłaty znajdziecie w TOiP.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.