ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

200 zł nagrody za założenie konta w Credit Agricole w promocji „Korzyści dla Ciebie – jesień 2020” + 500 zł w programie poleceń + konto oszczędnościowe na 3%

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Skorzystaj z jednej z korzyści banku Credit Agricole i zgarnij nawet 200 zł premii!

Wystartowała kolejna edycja promocja z korzyściami do Konta dla Ciebie w Credit Agricole. Standardowo mamy do wyboru trzy korzyści, dzięki którym można zarobić nawet 200 zł w gotówce za przeniesienia konta lub płatności mobilne czy też kartą. A to nie koniec zysków – premię można podwyższyć o kolejne 500 zł za polecanie znajomych. Dopełnieniem całości jest rachunek oszczędnościowy z oprocentowaniem 3% dla kwoty do 20 tys. zł.

Połącz dwie promocje Credit Agricole i zyskaj łącznie nawet 700 zł nagrody w gotówce!

Łączenie promocji w wielu bankach stało się już pewnym standardem. Tak jest też w przypadku najnowszej oferty banku Credit Agricole gdzie możemy ze sobą połączyć dwie oferty:

 • najnowszą promocję banku „Korzyści dla Ciebie – jesień 2020”, która umożliwia zdobycie 200 zł premii pieniężnej wybierając jedną z dostępnych trzech korzyści oraz
 • „Program Poleceń Credit Agricole IV edycja” dzięki, któremu możemy zyskać 500 zł za polecanie innych osób.

Niestety w tej edycji promocji bank zrezygnował z przyznawania dodatkowej premii 50 zł za otworzenie konta z kodem polecenia. W takim przypadku premię z programu poleceń otrzyma tylko osoba Polecająca :( Warto jednak polecać konto i tą promocję innym osobom – oni zyskają 200 zł na start a za wpisanie Waszego kodu polecenia Wy zyskacie dodatkową premię pieniężną.

Otwórz konto w Credit Agricole i zyskaj nawet 200 zł premii w gotówce!

Konto dla Ciebie czyli trzy korzyści do wyboru z premią 200 zł!

Podobna promocja była oferowana już trzykrotnie w tym roku. Teraz ponownie wróciła i będzie można z niej skorzystać do 30 listopada 2020. Uczestnikiem promocji „Korzyści dla Ciebie – jesień 2020” może być każda osoba, która w powyższym okresie spełni łącznie następujące warunki:

 • wypełni wniosek o Konto dla Ciebie oraz podpisze umowę i przystąpi do promocji. Po wypełnieniu wniosku bank oddzwania w celu potwierdzenia danych oraz wybrania sposobu podpisania umowy – do wyboru wybrany oddział banku lub dokończenie wniosku w aplikacji mobilnej. W przypadku wyboru placówki banku umawiamy się na konkretną godzinę w wybranym przez siebie dniu tym samym nie ma konieczności oczekiwania w kolejce. Składając wniosek w ostatnich dniach promocji warto wybrać oddział (zamiast kuriera) tak by podpisać umowę do 30 listopada 2020 roku),
 • wskaże JEDNĄ wybraną korzyść oraz podpisze potwierdzenie przystąpienia do promocji (do wyboru spośród trzech dostępnych premii/korzyści, o których piszemy w dalszej części),
 • spełni warunki promocji dla wybranej przez siebie korzyści.

Jaką premię/korzyść możesz wybrać? Wszystko zależy od tego w jaki sposób otworzysz konto. Jeśli otworzysz konto korzystając z aplikacji mobilnej możesz wybrać jedną z poniższych korzyści:

 • do 200 zł premii za płatności mobilne i płatności kartą,
 • do 200 zł premii za CAsaver.

Jeśli podpiszesz umowę o konto w inny sposób np. w oddziale możesz wybrać jedną z korzyści:

 • do 200 zł premii za przeniesienie konta – dostępne tylko przy podpisaniu umowy w oddziale,
 • do 200 zł premii za płatności mobilne i płatności kartą,
 • do 200 zł premii za CAsaver.

Warto zwrócić jednak na pewien istotny zapis w regulaminie promocji dotyczący tego kto nie może skorzystać z ów oferty:

Z akcji specjalnej nie możesz skorzystać, jeśli:
a. korzystałeś z promocji banku polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku lub
b. byłeś posiadaczem konta w banku po 1.04.2018 r.

a to oznacza, że wykluczone z promocji są osoby, które po dniu 1 kwietnia 2018 posiadały konto w Credit Agricole oraz takie, które w przeszłości korzystały z promocji dotyczącej przenoszenia konta z innego banku do CA.

W tym miejscu wyjaśnimy również co bank rozumie przez wpływ na konto – jest to istotne dla każdej z dostępnych korzyści i warto się z tą definicją z regulaminu zapoznać:

wpływ na kontosuma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego konta w miesiącu kalendarzowym. Gdy sprawdzamy wpływ na konto, nie bierzemy pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to także przelewów z innych kont, które prowadzimy lub rachunków w innych bankach, jeżeli jesteś ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnisz wobec nich rolę pełnomocnika. Pamiętaj, że musisz zapewnić pierwszy wpływ na konto do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, który przypada po dniu otwarcia konta;

czyli nie mogą to być przelewy z innego naszego rachunku w innym banku! Musi to być przelew z konta innej osoby np. członka rodziny co nie powinno stanowić większego problemu. Najważniejsze bowiem jest to, że przelew nie musi pochodzić od pracodawcy czyli nie musi być z wynagrodzenia ;) Pierwszy wpływ na konto koniecznie musimy zapewnić do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego przypadającego po dniu otwarcia konta.

Otwórz konto w Credit Agricole i zyskaj nawet 200 zł premii w gotówce!

Korzyść 1: 100 lub 200 zł za przeniesienie konta z innego banku

Ta oferta jest już większości z Was doskonale znana. Nie jeden czytelnik bloga skorzystał z niej w ciągu ostatnich lat – my osobiście również ;-) Zasady uzyskania premii w zasadzie się nie zmieniły i są bardzo proste. Jedyna zmiana to taka, iż z tej opcji można skorzystać gdy do finalizacji umowy dojdzie w oddziale banku. Można otrzymać jednorazową premię 100 zł lub 200 zł za przeniesienie konta uzależnioną od wysokości zadeklarowanego wpływu na konto:

 • premia 100 zł – jeśli zapewnimy wpływ na konto w kwocie co najmniej 1000 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe,
 • premia 200 zł – jeśli zapewnimy wpływ na konto w kwocie co najmniej 3000 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe.

Przykład: Otworzyłeś konto 12 września 2020 r. Pierwszy wpływ na konto 3500 zł odnotowaliśmy 20 października 2020 r. Następne wpływy 20 listopada 2020 r. i 20 grudnia 2020 r. Premię 200 zł wypłacimy najpóźniej do 31 stycznia 2021 r.

Oprócz powyższych warunków jakie należy spełnić na wejściu musimy jeszcze dodatkowo nie później niż w ciągu 7 dni od dnia podpisania umowy o konto (a najlepiej zrobić to od razu podpisując umowę) złożyć dyspozycję z pełnomocnictwem zamknięcia konta w innych banku, w której wskażemy:

 • nazwę dotychczasowego banku (lista banków biorących udział w przeniesieniu znajduje się tutaj),
 • pełny numer rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w dotychczasowym banku,
 • dyspozycję zamknięcia rachunku w dotychczasowym banku podpisując się na niej zgodnie ze wzorem podpisu w „starym” banku,
 • nazwę i adres instytucji przekazującej wynagrodzenie, którą bank ma powiadomić o zmianie rachunku bankowego.

Przez wynagrodzenie bank rozumie środki pieniężne z tytułu wynagrodzenia za pracę, świadczeń emerytalnych, rentowych lub zasiłków i stypendiów. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że bank nie wymaga wpływów z wynagrodzenia (mogą to być zwykłe przelewy od osób trzecich). Wymagane jest tylko złożenie dyspozycji powiadomienia pracodawcy o zmianie rachunku, która to jednak nie musi być fizycznie zrealizowana a co za tym idzie samego wynagrodzenia nie musimy przenosić. Warto o tym pamiętać ;)

Premia za przeniesienie zostanie wypłacona nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po zapewnieniu trzeciego wymaganego przez promocję wpływu na konto.

Otwórz konto w Credit Agricole i zyskaj nawet 200 zł premii w gotówce!

Korzyść 2: do 200 zł zwrotu za płatności mobilne i płatności kartą

W ramach tej korzyści otrzymamy premię w wysokości 5% wartości wykonanych płatności mobilnych lub 2% wartości płatności kartą, nie więcej w sumie niż 16,67 zł miesięcznie i nie więcej niż 200 zł w całym okresie korzystania z akcji specjalnej. Premia będzie przyznawana przez okres kolejnych pełnych 12 miesięcy po otwarciu konta pod warunkiem iż w miesiącach tych zapewnimy wpływ na konto co najmniej 1000 zł oraz zrobimy co najmniej 3 płatności mobilne lub kartą.

Przez płatność mobilną rozumiana jest płatność za towary lub usługi w sklepach i innych punktach handlowo – usługowych przy użyciu portfela cyfrowego (np. Google Pay czy Apple Pay, zegarka / opaski sportowej Garmin Pay, Fitbit Pay) lub płatność BLIK. Przez płatność kartą rozumiana jest płatność za towary lub usługi w sklepach i innych punktach handlowo – usługowych przy użyciu karty do konta (w tym także płatność internetowa, telefoniczna lub pocztowa przy użyciu danych na karcie).

Jeśli w danym miesiącu nie zapewnimy wpływu na konto co najmniej 1000 zł lub nie wykonamy co najmniej 3 płatności mobilnych/kartą premia nie zostanie wypłacona – można jednak nadal korzystać z tej korzyści w następnych miesiącach.

Przykład: Otworzyłeś konto 12 września 2020 r. Pierwszy wpływ na konto co najmniej 1000 zł odnotowaliśmy 20 października 2020 r., w październiku wykonałeś także 5 płatności mobilnych o łącznej wartości 100 zł. Premię 5 zł wypłacimy najpóźniej do 30 listopada 2020 r.

W korzyści tej nie są uwzględniane płatności w niektórych punktach:

 • kasyna oraz zakłady bukmacherskie i tym podobne (kod MCC 7995),
 • profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska, kod MCC 8999),
 • instytucje finansowe (kod MCC 6012),
 • brokerzy ubezpieczeniowi (kod MCC 6211),
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (kod MCC 6051),
 • internetowe przekazy pieniężne (kod MC 4829).

Nie są również uwzględniane:

 • operacje przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal,
 • przelewy na telefon BLIK,
 • wypłaty z bankomatów.

Premia za płatności mobilne wypłacana jest nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po tym, gdy spełnione zostaną warunki do jej otrzymania.

Otwórz konto w Credit Agricole i zyskaj nawet 200 zł premii w gotówce!

Korzyść 3: do 200 zł zwrotu w ramach oszczędności CAsaver 50%

Ostatnia do wyboru korzyść to nawet 200 zł, które możemy zdobyć za płatności dokonywane kartą wydaną do konta w ramach usługi CAsaver. Usługę tą uruchamiamy w serwisie internetowym po zalogowaniu się do konta.

Na czym polega usługa CAsaver? Usługa powoduje automatyczne odkładanie na dodatkowym Rachunku Oszczędzam określonej nadwyżki zakupów poprzez zaokrąglenie kwoty zakupów opłacanych kartą do wybranej wysokości. Bank od siebie dodaje 50% odłożonych w ten sposób środków. Możemy określić trzy kwoty zaokrąglenia: 50 gr, 1 zł lub 5 zł. Oczywiście zalecamy ostatnią opcję zaokrąglenia do 5 zł z uwagi na największy zysk.

Przykład: Otworzyłeś konto 12 września 2020 r. i wybrałeś zaokrąglanie transakcji do pełnych 5 zł. Pierwszy wpływ na konto co najmniej 1000 zł odnotowaliśmy 20 października 2020 r., w październiku wykonałeś także 3 transakcje bezgotówkowe kartą do konta o łącznej wartości 250 zł: 57 zł (zaokrąglenie: 3 zł), 71 zł (zaokrąglenie: 4 zł), 122 zł (zaokrąglenie 3 zł). W ramach usługi CAsaver na Twój Rachunek Oszczędzam trafiło łącznie 10 zł. Premię w wysokości 50% tych zaokrągleń, czyli 5 zł, wypłacimy najpóźniej do 30 listopada 2020 r.

Najlepszym rozwiązaniem zatem będzie wykonywanie płatności w taki sposób aby przekraczały o kilka groszy równowartość kwoty 5 zł. Czyli np. 5,09 zł, 10,20 zł itd. W ten sposób najszybciej wykorzystamy miesięczny limit określony na 16,67 zł (ale nie więcej jak 200 zł podczas całej promocji w okresie 12 kolejnych pełnych miesięcy po otworzeniu konta).

Premia za oszczędności CAsaver jest należna jeżeli w danym miesiącu kalendarzowym zapewniliśmy wpływy na konto w łącznej kwocie co najmniej 1000 zł oraz dokonaliśmy transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do konta w kwocie co najmniej 200 zł. Premia księgowana jest pod koniec każdego miesiąca na rachunku oszczędnościowym.

Otwórz konto w Credit Agricole i zyskaj nawet 200 zł premii w gotówce!

Po 50 zł dodatkowej premii za polecenie innej osoby (nie więcej jak 500 zł łącznie)

Bank Credit Agricole ma w swojej ofercie również tzw. program poleceń, o którym pisaliśmy już na wstępie. Warto zatem w tym miejscu dodać informację, że za polecenie innej osoby można otrzymać 50 zł premii przy czym łącznie nie więcej jak 500 zł. 

Niestety opisywana w tym wpisie promocja Korzyści dla Ciebie 2020 III edycja nie łączy się z premią 50 zł za założenie konta z kodem polecającym klienta posiadającego już konto w CA. W przypadku wpisania w omawianej promocji kodu polecenia premię otrzyma tylko osoba Polecająca. W takim przypadku wystarczy, że podczas wniosku o konto wpiszemy kod polecenia innej osoby w odpowiednie miejsce:

W powyższym polu znajdującym się we wniosku o konto należy podać specjalny kod polecenia. Jeżeli jeszcze go nie posiadasz wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się tutaj lub ten poniżej a przekażemy Ci sprawdzony kod (pamiętaj o tym, że czasami odpowiadamy z opóźnieniem ale max do 12h):

  Proszę o przekazanie kodu polecenia Credit Agricole.

  Imię lub nick (wymagane)

  Twój adres email (wymagane)

  Z polecenia mogą skorzystać osoby, które w okresie ostatniego roku nie posiadały w banku Credit Agricole rachunku osobistego. 

  Więcej informacji na temat programy poleceń w CA znajdziecie tutaj: Program Poleceń Credit Agricole IV edycja: po 50 zł dla każdego za konto z polecenia + 200 zł dodatkowej premii na start + 500 zł za polecenia innych osób!

  Otwórz konto w Credit Agricole i zyskaj nawet 200 zł premii w gotówce!

  3% na koncie oszczędnościowym przez 3 miesiące dla kwoty do 20 tys. zł

  Wraz z kontem osobistym możemy otworzyć Rachunek Oszczędzam, który przez okres pierwszych 3 miesięcy od jego otwarcia gwarantuje nam uzyskiwanie odsetek na poziomie 3% dla kwoty do 20 tys. zł. Nadwyżka ponad tą kwotę będzie oprocentowana wg. tabeli oprocentowania. Warto jednak zwrócić uwagę, że kapitalizacja odsetek odbywa się raz na kwartał a nie jak w większości banków co miesiąc. 

  Ile kosztuje Konto dla Ciebie?

  Konto dla Ciebie prowadzone jest za 7 zł miesięcznie ale można tej opłaty łatwo uniknąć – wystarczy, że w poprzednim miesiącu wpłynęło na konto min. 1000 zł oraz wykonaliśmy jedna transakcję kartą lub poprzez BLIK. Po spełnieniu tego warunku nie zapłacimy również za kartę, która standardowo kosztuje 9 zł miesięcznie oraz za wypłaty z bankomatów nie należących do Credit Agricole (normalnie taka operacja kosztuje 5 zł).

  Bank ma w ofercie odmianę konta dla „młodszych” czyli Konto dla Ciebie MOVE, które mogą otworzyć osoby przed ukończeniem 27. roku życia. Po ukończeniu 27. roku życia bank przekształci Konto dla Ciebie MOVE! automatycznie w Konto dla Ciebie. Różnica między tymi kontami polega na braku konieczności uzyskiwania wpływu na konto w kwocie 1000 zł. Wystarczy jedna transakcja kartą lub BLIK aby prowadzenie konta i bankomaty były darmowe (karta jest darmowa bezwarunkowo!). 

  Więcej informacji o opłatach znajdziecie w TOiP.

  Otwórz konto w Credit Agricole i zyskaj nawet 200 zł premii w gotówce!  , , , , , , , , , , , , , ,
  Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

  Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
  Newsletter ZarabiajnaBankach.pl  22 komentarzy dla wpisu: “200 zł nagrody za założenie konta w Credit Agricole w promocji „Korzyści dla Ciebie – jesień 2020” + 500 zł w programie poleceń + konto oszczędnościowe na 3%

  • Dominik pisze:

   Witam
   Czy jak polecę osobę do założenia konta to osoba ta otrzyma 200 zł nagrody za założenie konta przy spełnieniu 1 warunku?
   Dziś w banku zakładałem konto i otrzymałem informację od pracownika że jest taka możliwość, tylko na tej zasadzie że tylko polecający otrzymuję premię w wysokości 50 zł
   Pozdrawiam

  • Robert pisze:

   Czyli jak chcę otrzymać 200 zł- za przeniesienie konta, to od razu idę do oddziału ?
   Bez wypełniania jakiegokolwiek formularza przez internet ?

   • Robert pisze:

    i jak w takim przypadku skorzystać z kodu polecającego ?

   • ZnB pisze:

    Wypełniasz wniosek (z kodem polecenia jak chcesz), czekasz na telefon pracownika banku i umawiasz się na wizytę w oddziale na konkretny dzień i godzinę.

  • mon pisze:

   korzyść za przeniesienie jest już niedostępna.

  • Łukasz pisze:

   Czy możecie potwierdzić czy korzyść za przeniesienie konta faktycznie jest już niedostępna?
   Czy może taka możliwość od początku była dostępna tylko poprzez wizytę w oddziale bez wcześniejszego składania wniosku?

  • Łukasz pisze:

   Dzisiaj otworzyłem rachunek z premią za przeniesienie – wystarczy udać się do oddziału, nie trzeba składać żadnego wniosku przez internet.
   By nie tracić czasu można wcześniej zadzwonić na infolinię i umówić się w wybranym oddziale na konkretną godzinę. Kod polecenia również można podać.

  • Krzysiek pisze:

   Informacyjnie. Lepiej wyłączyć usługę SMS informującą o każdej transakcji. Koleś w oddziale mówił że darmowe a okazało się że 5 zł miesięcznie. Na szczęście da się wyłączyć w ca24.

   • Terka pisze:

    Czy jeśli posiadałam konto w tym banku i nie mogę już wziąć udziału w promocji to wciąż mogę założyć konto żeby dostać 3% na koncie oszczędnościowym? Czy juz mi nie przysługuje nawet te 3% skoro wcześniej miałam u nich konto założone w promocji?

   • ZnB pisze:

    Ciężko powiedzieć. Ostatni raz sprawdzaliśmy to w 2019 roku i działało.

   • X pisze:

    „3 Oferta specjalna „Na start” dotyczy nowo otwartego Konta dla Ciebie, Konta dla Ciebie VIP, Konta dla Ciebie MOVE!, lub Konta dla Ciebie GO! od dnia 21.08.2020 r., z wyłączeniem kont klientów, którzy po 1.04.2018 r. byli już posiadaczami kont dla osób fizycznych w banku Credit Agricole.”

  • dgal pisze:

   Poleciłem skutecznie dwie osoby, które założyły konta w listopadzie, Kiedy mogę liczyć na wypłatę premii ?

   • ZnB pisze:

    Premia dla Polecającego jest wypłacana do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy przez Poleconego. Czyli w teorii u Ciebie do końca grudnia ;)

  • Aga pisze:

   Czy konto oszczędnościowe otwiera się automatycznie przy otwieraniu konta? Wypełniając wniosek przez internet nigdzie nie pojawiła się opcja, że również chcę założyć konto oszczędnościowe na 3%.

   • X pisze:

    Konto oszczędnościowe otwiera się automatycznie i jest z kwartalna kapitalizacja odsetek(prowadzenie takiego rachunku jest zupełnie darmowe).

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *  OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
  Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.