ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Do 150 zł w gotówce od mBank za założenie konta oraz płatności + 1,8% na rachunku Moje Cele

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Zyskaj do 150 zł moneybacku za płatności oraz możliwość oszczędzania na 1,8%

mBank zaoferował zupełnie nową promocję dla swojego podstawowego rachunku eKonto osobiste. W zamian za założenie konta oraz płatności zyskamy do 150 zł premii pieniężnej oraz 1,8% odsetek na rachunku Moje Cele. Aby zgarnąć nagrodę w formie moneybacku za płatności wystarczy zapewnić trzykrotny wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł a za zakupy płacić kartą, telefonem lub BLIK.

150 zł zysku w gotówce za wpływy na konto i płatności bezgotówkowe…

„Aktywność się opłaca” – pod takim hasłem pojawiła się zupełnie nowa promocja eKonta mBanku. W nowej edycji można zarobić do 150 zł bonusu pieniężnego wypłacanego na otwarte konto w formie tzw. moneybacku za płatności kartą, telefonem lub BLIK. Dodatkowo otrzymamy możliwość oszczędzania na rachunku Moje Cele z oprocentowanie 1,8% w skali roku. W ramach promocji otwieramy rachunek eKonto osobiste, który może być zupełnie darmowe. Okres karencji dla byłych klientów pozostał nadal bez zmian. 

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta w mBank po 1 stycznia 2017 a dokładniej:

Przez nowego Klienta, rozumiemy osobę, którą począwszy od 01.01.2017 r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem:
1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
2) rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Gdy zdecydujemy się skorzystać z promocji wystarczy złożyć wniosek o otwarcie rachunku eKonto osobiste z premią 150 zł wraz z kartą płatniczą (jeżeli nie macie nic przeciwko temu to we wniosku możecie podać nasz kod polecenia czyli: znb). W promocji biorą tylko rachunki indywidualne – konto wspólne jest wykluczone. Należy również pamiętać aby przy wnioskowaniu o konto uruchomić dodatkowy produkt Moje cele – tylko w ten sposób uzyskamy podwyższone oprocentowanie.

Następnie zawieramy umowę poprzez kuriera lub placówkę banku o ile jest dostępna w Waszym mieście. Promocja potrwa do 31 maja 2021 roku i w tym okresie należy podpisać umowę.

Załóż eKonto osobiste z premią pieniężną w wysokości 150 zł

Jak zgarnąć całość nagrody z tej promocji czyli zwrot 150 zł na konto?

Nagrodą w tej promocji jest premia o łącznej wysokości 150 zł wypłacana w formie tzw. moneybacku przez okres pierwszych trzech miesięcy po miesiącu otwarcia konta. Aby jednak otrzymać prawo do ów moneybacku należy w każdym z tych pierwszych trzech miesięcy zapewnić:

 • wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy Posiadaczem lub Współposiadaczem),
 • co najmniej jedną płatność kartą,
 • co najmniej jedną płatność telefonem i/lub BLIK.

Moneyback w tej promocji polega na zwrocie określonej kwoty za określone płatności. W taki oto sposób otrzymamy:

 • 1 zł premii za każdą płatność wykonaną kartą wydaną do konta (w sklepach stacjonarnych jak i w internecie),
 • 2 zł premii za każdą płatność wykonaną telefonem (przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay) lub poprzez BLIK (przy czym za płatność BLIK uznaje się płatność za zakupy, wypłatę gotówki w bankomacie oraz przelew na telefon).

Łączna wysokość premii w danym miesiącu to maksymalnie 50 zł. Patrząc na powyższe warunki łatwo się domyśleć, że najłatwiej będzie wykonać 25 płatności telefonem lub BLIK np. robią przelewy na telefon ;) oraz jedną płatność kartą, która jest wymagana jako jeden z podstawowych warunków przyznawania moneybacku.

Sumarycznie można zarobić nawet 150 zł za wpływy i transakcje. Nagrody będą wypłacane jednorazowo do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnione zostaną warunki. Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Bonus: 1,8% na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele

Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele w wysokości 1,8% do kwoty 10 tys. zł będzie obowiązywało przez 3 kolejne pełne miesiące po miesiącu otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele. Po tym okresie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele będzie obowiązywało oprocentowanie zgodne z tabelą oprocentowania. Promocyjne oprocentowanie naliczane będzie, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym.

Załóż eKonto osobiste z premią pieniężną w wysokości 150 zł

Ile kosztuje eKonto osobiste w mBank?

eKonto osobiste może być całkowicie darmowe pod warunkiem wykonywania określonych poniżej płatności bezgotówkowych miesięcznie – w przeciwnym razie koszt karty to 7 zł. Pozostałe podstawowe usługi również są za 0 zł:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0 zł za kartę debetową przy wykonaniu min. 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie (obowiązuje do 28.02.2021). Od 01.03.2021 warunek zwalniający z opłaty za kartę to płatności na kwotę min. 350 zł miesięcznie. W przypadku braku spełnienia warunków koszt karty to 7 zł,
 • 0 zł za krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce w kwocie min. 100 zł – w przeciwnym razie opłata wyniesie 2,50 zł,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash, Cashline.

Więcej informacji o opłatach można poczytać w tabeli opłat i prowizji.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 maja 2021 wypełnij wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą płatniczą i zawrzyj umowę
przez 3 miesiące po miesiącu otwarcia konta dokonaj wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł, minimum jedną płatność kartą oraz minimum jedną płatność telefonem i/lub BLIK
do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków zostanie wypłacona jednorazowa premia za płatności dokonane w danym miesiącu

Załóż eKonto osobiste z premią pieniężną w wysokości 150 zł

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl3 komentarzy dla wpisu: “Do 150 zł w gotówce od mBank za założenie konta oraz płatności + 1,8% na rachunku Moje Cele

 • Norbert pisze:

  Aby dostać konto Moje cele na 1,8% trzeba zamawiać kartę do eKonta?

  • ZnB pisze:

   Jednym z warunków niniejszej promocji jest „złoży wniosek o otwarcie eKonta promocyjnego, wraz z wnioskiem o wydanie Karty promocyjnej”.

 • grav pisze:

  Cześć, konto w mBanku (zwykłe eKonto) mam od 13 lat i pomimo że nie nic nie zmieniałem, a dodatkowo pilnowałem się, żeby wydać 350 zł kartą, żeby uniknąć opłaty, to pobrano mi z konta 9 zł za „Wypłaty ze wszystkich ATM”. Nie aktywowałem żadnej usługi ani nie kontaktowałem się z bankiem, w toip tej promocji widnieje w punkcie 5 c) miesięczna opłata za usługę „Wypłaty ze wszystkich bankomatów” – n/d
  A w toip dla eKonto z darmowymi bankomatami
  c) miesięczna opłata za usługę „Wypłaty ze wszystkich bankomatów”
  (Obowiązuje od 01.03.2021 r.) 9 zł
  Z bankomatów korzystam średnio raz na 2 lata, więc jestem w stanie bez nich żyć, więc czy teraz każdy kto nie korzystał z tej promocji jest skazany na płacenie 9 zł i nie da się tego uniknąć? Tym bardziej, że posiadam zwykłe eKonto, a nie eKonto z darmowy bankomatami, więc nie wiem czy nie powinienem zgłosić reklamacji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.