ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

150 zł nagrody pieniężnej dla dziecka lub nastolatka od Santander Bank Polska + 500 zł premii dla każdego rodzica

Do końca promocji pozostało:

Łatwa premia pieniężna za konto osobiste dla dziecka lub nastolatka… 

Santander Bank Polska znany głównie z popularnej promocji konta osobsitego z premią 500 zł ruszył z kolejną promocją dla dzieci i młodzieży. W zamian za założenie Konta Santander dla Młodych przez osobę niepełnoletnią (w wieku od 7 do 17 lat) można obecnie zyskać więcej bo aż 150 zł nagrody pieniężnej. Wystarczy tylko zapisać się do promocji i spełnić niesamowicie proste warunki w postaci dokonania wpływu na konto dziecka oraz kliku transakcji bezgotówkowych kartą :)


UWAGA! W przypadku osób pełnoletnich czyli, które ukończyły 18 lat znacznie korzystniejszą promocją i w dodatku dostępną przez internet jest oferta Konta Santander z premią aż 500 zł na start. O jej szczegółach piszemy tutaj: Teraz jeszcze więcej! Aż 500 zł nagrody za założenie Konta Santander w Santander Bank Polska + do 500 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + konto na 6%

Otwórz Konto Santander i zyskaj aż 500 zł premii!


Promocja tylko dla nastolatków w wieku 7-17 lat!

W ramach najnowszej promocji „Nawet 150 zł z kontem dla młodych” oferowanej przez Santander Bank Polska osoby (a dokładniej dzieci i nastolatkowie), które ukończyły już 7 lat ale nie ukończyły jeszcze 18 lat oraz na dzień 10 kwietnia 2024 roku nie posiadały żadnego konta osobistego w SBP mogą uzyskać 150 zł nagrody do konta. Promocja będzie dostępna do 3 czerwca 2024 roku.

Warunkiem skorzystania z promocji (poza powyższymi założeniami kto może przystąpić do promocji) jest wypełnienie formularza przystąpienia do promocji (podając dane osobowe rodzica: imię, nazwisko, PESEL oraz adres e-mail) oraz założenie przez bankowość Santander Internet Konta Santander dla dziecka wraz z kartą Dopasowaną i dostępem do bankowości internetowej Santander Online. Jak to bywa w przypadku osób niepełnoletnich opiekun prawny musi wyrazić zgodę na udział w niniejszej promocji oraz posiadać konto w Santander wraz z usługą Santander internet poprzez, którą podpisywana jest umowa.

UWAGA! W tej promocji biorą udział wyłącznie konta otwarte wyłącznie online, za pośrednictwem Santander internet. Aby otworzyć online konto dla dziecka lub nastolatka kliknij w swoich usługach Santander internet zakładkę „Oferta banku” i wybierz z menu po lewej stronie pozycję „Konto dla dziecka i nastolatka”. Jeżeli nie posiadasz jeszcze dostępu do Santander internet załóż sobie najpierw konto w promocji z premią aż 500 zł.

Otwórz Konto Santander i zyskaj aż 500 zł premii

Pamiętajcie również aby podpisując umowę o konto wyrazić zgodę na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną oraz by nie składać sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych. Konieczne jest również wyrażenie zgody na kontakt z dzieckiem drogą elektroniczną w celach marketingowych.

Jak zdobyć 150 zł premii w niniejszej promocji?

W promocji można zyskać łącznie 150 zł z czego:

 • 50 zł wypłacane na konto rodzica, który otworzy online konto dla dziecka,
 • 100 zł wypłacane na konto dziecka lub nastolatka otwarte w tej promocji.

Aby zgarnąć pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł premii pieniężnej należy złóżyć online wniosek w Santander internet o konto dla dziecka lub nastolatka z kartą Dopasowaną a następnie do 30 czerwca 2024 roku zapewnić na konto otwarte w tej promocji wpływ w kwocie min. 50 zł.

Aby zgarnąć kolejną nagrodę w wysokości 100 zł premii pieniężnej należy:

 • w przypadku konta dla dziecka w wieku od 7 do 12 lat w terminie do 30 czerwca 2024 roku wykonać min. 6 płatności kartą debetową wydaną do konta dziecka, które zostanie otworzone w tej promocji,
 • w przypadku konta dla dziecka w wieku od 13 do 17 lat w terminie do 30 czerwca 2024 roku dziecko musi:
  – zalogować się minimum 1 raz do aplikacji Santander mobile (loginem i hasłem do konta dziecka),
  – wykonać min. 6 płatności kartą debetową wydaną do konta założonego w tej promocji lub transakcje BLIKiem w ramach systemu BLIK polegająca na płatności za towary lub usługi w sklepie stacjonarnym, punkcie usługowym lub w sklepie internetowym oraz wypłaty z bankomatu.

Nagroda zostanie przekazana najpóźniej do 16 lipca 2024 roku przelewem na konto otworzone w promocji. Szczegóły znajdziecie w regulaminie.

Ile kosztuje Konto Santander dla młodych w Santander?

Konto Santander dla młodych przeznaczone jest dla osób do 26. roku życia. Konto prowadzone jest bezpłatnie czyli kosztuje 0 zł miesięcznie. Poza tym:

 • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę pod warunkiem dokonania minimum 1 transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIK w miesiącu kalendarzowym – w przeciwnym razie zostanie naliczona opłata 9 zł,
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe (bez limitów),
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w całej Polsce.

Pozostałe opłaty znajdziemy standardowo w tabeli opłat i prowizji.

Nagroda o łącznej wartości aż 500 zł w zamian za założenie konta przez rodzica ;)

Santander Bank Polska postanowił podnieść wysokość premii o kolejne 100 zł! Tym samym teraz do zgarnięcia jest aż 500 zł nagrody na start do Konta Santander przy czym na nagrodę składa się 400 zł premii pieniężnej wypłacanej na konto oraz 100 zł w formie bonu do zrealizowania w wybranym przez siebie sklepie. Oprócz tego standardowo można otrzymywać do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych oraz nawet 500 zł bonusów co miesiąc za polecanie konta swoim znajomym. Dla oszczędzających natomiast czeka konto na 6% oraz lokata na 5%.

Szczegóły promocji znajdują się tutaj: Teraz jeszcze więcej! Aż 500 zł nagrody za założenie Konta Santander w Santander Bank Polska + do 500 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + konto na 6%

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.