ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

100 zł do Biedronki oraz 650 zł zwrotu za zakupy w promocji eKonta mBank

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

mBank i Agora ponownie daje zarobić – tym razem łącznie nawet 750 zł!

W ostatnim czasie to właśnie mBank oferuje promocje z najwyższą premią za założenie konta. Od dziś mamy znów szansę zgarnąć mega premię w tym banku dzięki nowej promocji Agory. W zamian za założenie eKonta Standard otrzymamy 100 zł w bonie do Biedronki oraz możliwość uzyskania do 650 zł zwrotu za zakupy opłacone kartą lub BLIKiem. Do tego bardzo krótki jak na mBank okres karencji dla starych klientów umożliwiający powrót po… premię!

100 zł w bonie do zrealizowania w sieci sklepów Biedronka

Do tej pory tylko Citibank oferował mega premie w ramach promocji swoich kont osobistych. Zresztą do dziś dostępna jest promocja z łączną nagrodą nawet do 900 zł. Od kilku miesięcy jednak całkiem nieźle radzi sobie w tym obszarze mBank. Co promocja to większa premia a okres karencji dla starych klientów nie jest już tak odstraszający jak kiedyś. Świetnym przykładem jest najnowsza promocja mBanku współorganizowana z Agorą gdzie łącznie można zarobić nawet 750 zł. Pierwszą premię w postaci bonu o wartości 100 zł do sklepów Biedronka wypłaca organizator w zamian za wykonanie 5 operacji na koncie (płatność lub przelew). Drugą premię do 650 zł łącznie wypłaca mBank jako zwrot 4% z transakcji dokonanych kartą lub BLIKiem. Prościej już być nie może.

Zgodnie z regulaminem promocja „Same korzyści na Bank – edycja 2” potrwa do 12 listopada 2017 i może w niej wziąć udział każdy nowy klient mBanku oraz osoby, które były klientami tego banku ale zamknęły rachunek do końca roku 2015, a dokładniej:

Uczestnikami Akcji mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, posiadające obywatelstwo polskie oraz miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w Regulaminie i są dla Banku Nowym Klientem. Nowy Klient Banku jest to osoba, którą począwszy od 01.01.2016 r. nie była i nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem:
a. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku i/lub
b. rachunku oszczędnościowego w Banku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017

Jeżeli spełniamy powyższy warunek to możemy bez problemu skorzystać z promocji. Standardowo jak to w akcjach specjalnych Agory zaczynamy od zarejestrowania się na stronie akcji promocyjnej na co mamy czas do 12 listopada 2017 – podczas rejestracji podajemy imię, nazwisko oraz swój adres e-mail. Należy również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora (pierwszy od lewej checkbox – nie są to zgody marketingowe tyko w celach obsługi promocji) – jest to warunek konieczny. Następnie przechodzimy do złożenia wniosku o konto z kartą poprzez wyświetlony na ekranie przycisk „PRZEJDŹ DO STRONY BANKU”. Po kliknięciu tego linku wypełniamy na stronie banku wniosek o konto podając swoje dane osobowe i formę podpisania umowy.

Następnie zawieramy umowę o konto eKonto Standard i kartę płatniczą: możemy tego dokonać poprzez poprzez kuriera, placówkę mBank o ile jest dostępna w Twoim mieście lub w mKiosku (punkty spotykane często w galeriach handlowych).

Jak otrzymać bon do Biedronki?

Aby otrzymać nagrodę główną od organizatora promocji w formie bonu Biedronka o wartości 100 zł musimy oczywiście zawrzeć umowę o konto zgodnie z warunkami opisanymi wyżej oraz

najpóźniej w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia Konta Uczestnik wykona co najmniej PIĘĆ TRANSAKCJI na dowolną kwotę. Przez transakcję rozumie się: płatność Kartą, przelew na konto w innym banku lub płatności internetowe zaksięgowane na otwartym Koncie. Wypłata z bankomatu i przelew z Konta na rachunki prowadzone w mBanku nie będą brane pod uwagę. Nie będą brane pod uwagę płatności anulowane.

Gdy spełnimy wszystkie warunki promocji to organizator powiadomi nas o przyznaniu nagrody najpóźniej do dnia 31 stycznia 2018 przesyłając wiadomość e-mail na adres podany podczas rejestracji w promocji. Nagroda zostanie przesłana w formie bonu elektronicznego na konto uczestnika promocji w tym samym terminie co wiadomość o jej przyznaniu. W celu jej odbioru należy zalogować się na stronie promocji.

Pamiętajmy o tym, że promocja jest dostępna tylko na specjalnej stronie promocji organizatora – tam dokonujemy rejestracji i tylko z linku udostępnionego po rejestracji wypełniamy wniosek o konto. W przeciwnym wypadku nie zostanie naliczona premia! Nie wypełniamy wniosków dostępnych bezpośrednio na stronie mBanku i innych ogólnie dostępnych w sieci.

dotyczącej Konta składane z innego ź Organizator zastrzega, iż wnioski o zawarcie Umowy ródła w Internecie, niż za pośrednictwem Serwisu, jak również wnioski złożone po dniu 12.11.2017 roku, nie będą brały udziału w Akcji.

Nawet 650 zł premii dodatkowej w formie zwrotów za zakupy!

Nagrody od organizatora czyli od Bankiera to nie wszystko. Promocja ta łączy się bowiem z promocją dedykowaną banku “Lepiej z eKontem” z nagrodą w wysokości do 600 zł. Zgodnie z regulaminem tej promocji jest ona podzielona na 5 części i wypłacana na zasadzie zwrotu 4% sumy transakcji dokonanych kartą lub transakcji opłaconej poprzez płatności BLIK (uznaje się transakcje zakupu dokonane w punktach handlowo-usługowych ale z Waszych komentarzy do poprzednich edycji wynika iż działał również internet). W każdym z 5 miesięcy, w których przysługuje nagroda nie możemy otrzymać więcej aniżeli 130 zł (czyli aby zgarnąć maksymalną pulę musimy wydać około 3,3 tys. zł miesięcznie kartą lub poprzez BLIK). Aby otrzymać premię w wysokości do 130 zł w danym miesiącu musimy spełnić następujące warunki:

 • zapewnić w danym miesiącu kalendarzowym jednorazowy wpływ na rachunek w kwocie nie niższej niż 1000 zł (przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w Banku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem),
 • dokonać i rozliczyć płatności kartą/BLIK w danym miesiącu kalendarzowym, na łączną kwotę minimum 250 zł,
 • nie anulować transakcji kartą do 15-go dnia miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym transakcja została wykonana,
 • zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej banku.

Pierwszy moneyback naliczany jest w miesiącu po miesiącu podpisania umowy. Inaczej mówiąc: jeżeli rachunek otworzymy w sierpniu to pierwsze warunki musimy spełniać we wrześniu po to by w październiku otrzymać pierwszą premię. Aby otrzymać kolejne premię w wysokości do 130 zł w następnych promocyjnych miesiącach powinniśmy spełniać takie same warunki w każdym z nich. Premia za płatności czyli pięciokrotność kwoty do 130 zł wypłacana będzie do końca miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki promocji.

Więcej informacji o promocji 4% monyback znajduje się w dedykowanym wpisie: Aż 650 zł premii od mBank w II edycji promocji “Lepiej z eKontem” (w formie zwrotu 4% wartości zakupów)

Gwarancja niezmienności opłat i zwolnienie z opłaty za kartę przez 24 miesiące

Oprócz premii moneyback udział w promocji gwarantuje zwolnienie z niektórych opłat za czynności bankowe oraz niezmienność wysokości pozostałych opłat czyli:

 • za prowadzenia konta,
 • za wypłat z bankomatów wykonanych kartą wydaną do konta,
 • za realizację wewnętrznych i zewnętrznych przelewów w złotych polskich dokonanych przez Internet,
 • zwolnienie z opłaty za kartę.

Gwarancję niezmienności wysokości opłat i warunków zwalniających z opłat otrzymamy jednak tylko wtedy gdy spełnione zostaną warunki uczestnictwa w promocji „Lepiej z eKontem”.

Zasady wykorzystania vouchera w sklepach Biedronka:

 • Voucher składa się z unikalnego 13- cyfrowego kodu i jest wielokrotnego użycia aż do łącznej wartości 100 zł;
 • Voucher jest ważny przez 12 miesięcy licząc od dnia 30.01.2018 roku i powinien zostać wykorzystany w okresie jego ważności;
 • Aby móc zrealizować Voucher Uczestnik powinien poinformować kasjerkę, że będzie korzystać z Vouchera i PO ZESKANOWANIU OSTATNIEGO PRODUKTU w kasie podać 13 – cyfrowy kod z Vouchera;
 • Saldo Vouchera jest umieszczone na wydruku z paragonu fiskalnego, potwierdzającego zakup towaru lub usługi z wykorzystaniem Vouchera;
 • W przypadku zwrotu Towarów zakupionych przy użyciu Vouchera, zwrot płatności zostanie dokonany na tradycyjną Kartę Podarunkową Biedronki;
 • W przypadku, gdy pomimo upływu terminu ważności Vouchera, pozostaną na nim niewykorzystane środki pieniężne, ich wypłata w postaci gotówki nie jest możliwa.

Ile kosztuje eKonto z taryfą standard?

W zasadzie w ramach promocji konto to jest dostępne za darmo. Po okresie gwarancji, o którym mowa wyżej konto to również może być zupełnie darmowe. Wystarczy, że będziemy wykonywać min. 5 transakcji miesięcznie aby uniknąć opłaty 4 zł za kartę. Samo konto w taryfie standard prowadzone jest bez opłat, nie musimy również posiadać wpływów na konto – zapłacimy jednak za wypłaty z innych bankomatów aniżeli bankomaty mBank, Euronet czy BZ WBK. Poniżej kilka istotnych informacji w telegraficznym skrócie:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
 • 0 zł za kartę debetową przy aktywnym korzystaniu (min. 5 transakcji miesięcznie)
 • 0 zł za krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet
 • 0 zł za wypłaty w PLN z ponad 9000 bankomatów sieci: Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów powyżej kwoty 100 zł – w przeciwnym wypadku opłata 1,30 zł

Więcej informacji o opłatach można poczytać w tabeli opłat i prowizji.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 12 listopada 2017 zarejestruj się w promocji i złóż wniosek o eKonto Standard
do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta dokonaj min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę (lub 5 przelewów do innego banku) aby otrzymać nagrodę bon do Biedronki
do 31 stycznia 2018 organizator promocji powiadomi mailowo o przyznaniu nagrody i udostępni elektroniczny bon
przez 5 kolejnych miesięcy dokonuj wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł (na potrzeby promocji moneyback 4%) oraz loguj się do aplikacji mobilnej banku
przez 5 kolejnych miesięcy dokonuj płatności kartą (min. 250 zł, aby otrzymać maksymalny zwrot wykonuj płatności na min. 3300 zł)
do końca kolejnego każdego miesiąca otrzymasz premię w wysokości 4% wykonanych transakcji w poprzednim miesiącu jednak nie więcej jak 130 zł miesięcznie

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl60 komentarzy dla wpisu: “100 zł do Biedronki oraz 650 zł zwrotu za zakupy w promocji eKonta mBank

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.