ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

WOW! Aż 10% na Lokacie mobilnej w Credit Agricole (przez 180 dni)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

[Aktualizacja 01.02.2023] Od dnia 1 lutego 2023 roku maksymalna kwota jaką można ulokować na Lokacie mobilnej to 30 tys. zł (do końca stycznia było to 50 tys. zł).

Rewelacyjna oferta lokaty z oprocentowaniem aż 10% dla nowych klientów CA

Tego raczej nikt się nie spodziewał ;) Pierwszy bank przebił barierę dwucyfrowego oprocentowania na produktach oszczędnościowych. Na takich ruch zdecydował się Credit Agricole, który na Lokacie mobilnej oferuje oprocentowanie aż 10% i to przez 180 dni. Lokatę założyć można tylko w aplikacji mobilnej banku w ciągu 14 dni od otwarcia konta osobistego.

Aż 10% na Lokacie Mobilnej dla nowych klientów banku

Z promocyjnej Lokaty Mobilnej będzie można skorzystać w okresie do 14 dni od otwarcia konta osobistego. Oprocentowanie lokaty na chwilę obecną wynosi 10% przez okres równy 180 dni. Lokatę można założyć w aplikacji mobilnej na kwotę od 1000 zł do 50000 30000 zł i jest to jednorazowa oferta. [Aktualizacja] Od 1 lutego maksymalna kwota lokaty spadła z 50 tys. zł do 30 tys. zł.

Lokatę Mobilną w promocji oprocentowania na 10% zakładamy w aplikacji mobilnej CA24 Mobile wybierając w Menu => Korzyści => Oferta => Oszczędności => Lokaty => Lokata => Załóż lokatę => Lokata na dobry początek. Następnie wpisujemy kwotę lokaty z zakresu od 1000 zł do 50000 30000 zł oraz wskazujemy gdzie mają zostać przekazać odsetki przy odnawianiu lokaty. Szczegóły tej lokaty można znaleźć w tabeli oprocentowania.

Parametry lokaty w pigułce:

  • nazwa lokaty: Lokata mobilna
  • czas promocji: do odwołania
  • oprocentowanie: 10% w skali roku
  • okres depozytu: 180 dni
  • wartość lokaty: min. 1 tys. zł, max. 50 30 tys. zł
  • dostępność lokaty: w aplikacji mobilnej CA24
  • oferta dla: nowych klientów, którzy założą konto (oferta lokaty będzie dostępna przez 14 dni od założenia konta)

Oblicz swój zysk z lokaty

To jest tylko uproszczona wersja kalkulatora lokat. Pełną wersję kalkulatora pokazującego zysk netto, brutto, podatek belki oraz dający możliwość wyboru okresu lokaty w dniach, miesiącach czy też latach znajdziecie na naszej stronie KALKULATORY LOKAT. Znajdują się tam również inne kalkulatory pozwalające łatwo wyliczyć np. potrzebny kapitał dla osiągnięcia oczekiwanego zysku.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl10 komentarzy dla wpisu: “WOW! Aż 10% na Lokacie mobilnej w Credit Agricole (przez 180 dni)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.