ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Zgarnij 300 zł premii za założenie konta w BNP Paribas

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Wideopromocja konta osobistego w BNP Paribas z premią w wysokości 300 zł

Jeszcze nie zakończyła się ostatnia promocja banku BNP Paribas a on już (zresztą przyzwyczaił nas do tego) wystartował z kolejną. W ramach „Wideopromocji” zyskamy nagrody o łącznej wartości 300 zł w zamian za korzystanie z Konta Otwartego na Ciebie. Na nagrodę składa się 200 zł premii pieniężnej oraz 100 zł w bonach do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Zasady przystąpienia do promocji „Wideopromocja”

Promocja „Wideopromocja” została przygotowana przez firmę Ad Astra we współpracy z BNP Paribas a produktem objętym promocją jest Konto Otwarte dla Ciebie. Nagrodą w najnowszej ofercie banku są bony o łącznej wartości 100 zł do sklepów Biedronka oraz premia pieniężna w wysokości 200 zł.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zyskaj 300 zł bonusu na start! 

Promocja jest skierowana do osób, które co najmniej od 12 miesięcy nie były klientem banku BNP Paribas czy też Raiffeisen Polbank. Jest to najkrótsza karencja jaką można spotkać w promocjach tego banku. Ba, rzadko zdarza się aby taka była dostępna gdzie indziej. Zapis w regulaminie odnośnie warunków przystąpienia do promocji brzmi dokładnie tak:

W Promocji może wziąć udział Uczestnik, który łącznie spełnia następujące warunki:
1) nie jest stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej;
2) w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Osobistego w Promocji nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Banku

Dla wyjaśnienia wątpliwości dodamy, że posiadanie produktów w banku BGŻOptima (konto oszczędnościowe czy lokata) nie wyklucza możliwości skorzystania z tej promocji. Pamiętajmy jednak, że BNP Paribas to wcześniej bank BGŻ BNP Paribas. Dodatkowo BNP Paribas jakiś czas temu przejął bank Raifeissen Polbank – jeżeli zatem posiadaliście w tym banku konto w przeciągu ostatnich 12 miesięcy to również nie możecie skorzystać z tej promocji.

W promocji organizowanej przez pośredników czyli takiej jak ta pierwszym krokiem jaki zawsze wykonujemy to rejestracja na dedykowanej stronie promocji – mamy na to czas max. do 9 sierpnia 2020 jednak nie dłużej jak do osiągnięcia 3000 sztuk rejestracji w promocji (w przypadku wyczerpania się limitu wniosków bank zablokuje możliwość rejestracji w promocji). Podczas rejestracji podajemy swoje dane oraz adres e-mail, na który przyjdzie potwierdzenie zarejestrowania się oraz link do złożenia wniosku o konto (możemy również od razu po rejestracji na stronie promocji kliknąć w przycisk Otwórz konto i taką metodę polecamy). Zgodnie z regulaminem promocji na jeden adres e-mail możemy założyć nie więcej jak jeden profil uczestnika promocji czyli jedno konto.

Po kliknięciu udostępnionego nam linku mailu (lub po kliknięciu w przycisk Otwórz konto na stronie promocji) wypełniamy wniosek o Konto Otwarte dla Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj (można wybrać jeszcze inne karty ale tylko w przypadku tej można uniknąć kosztów za jej posiadanie!) podając bezbłędnie wszystkie swoje dane osobowe zgodnie z danymi zawartymi w dowodzie osobistym – na to mamy również czas max. do 9 sierpnia 2020. Należy również przygotować sobie skany dowodu osobistego – są one wymagane już na etapie wnioskowania o konto. Umowę podpisujemy  poprzez kod SMS przy czym musi to nastąpić najpóźniej do 24 sierpnia 2020. Pozostałe formalności takie jak potwierdzenie naszej tożsamości oraz przekazanie karty płatniczej następuje korespondencyjnie poprzez kuriera (na potrzeby kuriera można wskazać inny adres aniżeli zameldowania, tak aby było wygodnie dla klienta). Na chwilę obecną nie ma niestety opcji otwarcia konta przelewem. Otrzymaną kartę do konta należy aktywować i nadać jej PIN w terminie 7-miu dni od otrzymania przesyłki z kartą nie później jednak jak do 24 sierpnia 2020 roku.

Informacja! Po złożeniu wniosku przez internet umowę podpiszemy za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie partnera banku Autenti. Następnie przyjeżdża kurier, który potwierdza tożsamość oraz wydaje gotową kartę do konta. Aby aktywować rachunek, należy nadać PIN do karty (PIN do karty nadajemy poprzez wysłanie SMS na numer telefonu podany w Card Carierze – kopercie z kartą). Login do bankowości internetowej znajdować się będzie na umowie oraz w mailu. Wskazówki/szczegóły aktywacji znajdować się będą w kopercie z kartą, którą przywiezie kurier.

Pamiętajmy! W celu skorzystania z promocji przechodzimy na specjalną stronę promocji, tam dokonujemy rejestracji i tylko z linku udostępnionego przez organizatora po rejestracji wypełniamy wniosek o konto. W przeciwnym wypadku nie zostanie nam naliczona żadna premia!

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zyskaj 300 zł bonusu na start! 

Jak zgarnąć 300 zł bonusu od Paribas?

Jak już wyżej wspominaliśmy nagrodami w tej promocji są bony do Biedronki o łącznej wartości 100 zł oraz premia pieniężna w wysokości 200 zł. Nagrody podzielone są na 4 etapy: 50 zł w bonie Biedronka, 100 zł w gotówce, 100 zł w gotówce oraz 50 zł w bonie do Biedronki.

Pierwsza z nagród dostępnych w tej promocji czyli 50 zł w bonie Biedronki przyznawana jest już za sam fakt podpisania umowy o konto wraz z kartą i nadanie jej PINu oraz wykonanie min. 5 płatności z użyciem kodu BLIK w sierpniu 2020 roku.

Drugą oraz trzecią nagrodę czyli każdą po 100 zł w gotówce otrzymamy jeżeli we wrześniu 2020 oraz w październiku 2020 roku (w każdym z tych miesięcy) roku jeżeli spełnimy łącznie poniższe warunki:

  • wykonamy min. 2 płatności Apple Pay albo Google Pay,
  • wykonamy min. 5 płatności z użyciem kodu BLIK,
  • otrzymamy wpływy na konto w kwocie łącznej min. 500 zł.

Czwarta nagroda w postaci bonu o wartości 50 zł do Biedronki zostanie przyznana w zamian za to, że będziemy posiadaczem konta otwartego w ramach niniejszej promocji wraz z kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej do końca grudnia 2020 roku.

Warto jednak pamiętać o tym, że druga/trzecia/czwarta nagroda zostanie przyznana pod warunkiem, iż uzyskamy prawo do pierwszej/drugiej/trzeciej. Tym samym aby zgarnąć całą pulę nagród należy spełnić warunki promocji we wszystkich wskazanych miesiącach.

Odbiór nagród

O przyznaniu premii organizator poinformuje poprzez wiadomość wysłaną drogą mailową najpóźniej do 21 września 2020 (dla pierwszej nagrody), do 23 października 2020 (dla drugiej nagrody), do 24 listopada 2020 (dla trzeciej nagrody) oraz do 26 stycznia 2021 roku (dla czwartej nagrody).

W pierwszym mailu będzie przesłany również specjalny kod do zalogowania się na stronie promocji. Należy z jego użyciem zalogować się na stronie promocji do 26 października 2020 i uzupełnić formularz odbioru nagrody podając w nim numer otworzonego rachunku w promocji celem wypłaty nagrody. Wyjątkiem jest bon do Biedronki, który zostanie przesłany w formie SMSa na numer telefonu podany do wiadomości banku. 

Każda nagroda zostanie przekazana do ostatniego dnia miesiąca, w którym zostanie wysłana informację o przyznaniu nagrody, tj. do końca września, października i listopada 2020 roku oraz do końca stycznia 2021 roku.

Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zyskaj 300 zł bonusu na start! 

Konto Otwarte dla Ciebie to nowe konto w ofercie BNP Paribas!

Konto Otwarte dla Ciebie trafiło do oferty banku BNP Paribas w 2019 roku zastępując stare dobrze znane Konto Optymalne. Główne cechy konta to:

  • 0 zł za prowadzenie konta (bezwarunkowo),
  • 0 zł za obsługę Karty Otwartej na Dzisiaj pod warunkiem wykonania co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą w poprzednim miesiącu lub w przypadku gdy jej posiadacz nie ukończył 26. roku życia – w przeciwnym razie naliczona zostanie opłata 3 zł miesięcznie,
  • 0 zł za wypłaty z własnych bankomatów oraz bankomatów Planet Cash – w pozostałych opłata wynosi 5 zł.

Szczegółowe informacje o opłatach można znaleźć w TOiP.

Którą kartę płatniczą wybrać w tej promocji?

W opisywanej promocji BNP Paribas można dowolnie wybierać pośród kilku kart płatniczych oferowanych przez bank. Wg. regulaminu w promocji biorą takie karty jak:

  • Karta Otwarta na Dzisiaj – opłata miesięczna za kartę wynosi 0 zł jeżeli wykonamy kartą co najmniej jedną transakcję w sklepie, w przeciwnym razie naliczona zostanie opłata 3 zł miesięcznie,
  • Karta Otwarta na eŚwiat – opłata miesięczna wynosi 6 zł i nie można jej uniknąć,
  • Karta Otwarta na Świat – opłata miesięczna wynosi 10 zł i również nie można jej uniknąć.

Sugerujemy zatem wybór Karty Otwartej na Dzisiaj, dzięki czemu będziecie mogli w łatwy sposób uniknąć opłaty za jej prowadzenie. Wystarczy bowiem jedna płatność kartą w każdym miesiącu jej posiadania.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 9 sierpnia 2020 (max. 3000 rejestracji) zarejestruj się w promocji i złóż wniosek o Konto Otwarte dla Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj
do 24 sierpnia 2020 podpisz umowę o konto, aktywuj kartę oraz nadaj jej PIN
w sierpniu 2020 wykonaj min. 5 płatności z użyciem kodu BLIK
we wrześniu oraz w październiku 2020 wykonaj min. 2 płatności Apple Pay albo Google Pay oraz min. 5 płatności z użyciem kodu BLIK oraz zapewnij wpływy na konto w kwocie łącznej min. 500 zł.
do 21 września 2020 zostanie przekazana informacja o przyznaniu pierwszej nagrody
do 23 października 2020 zostanie przekazana informacja o przyznaniu drugiej nagrody
do 26 października 2020 zaloguj się na stronie promocji i podaj numer konta do wypłaty nagrody
do 24 listopada 2020 zostanie przekazana informacja o przyznaniu trzeciej nagrody
do 31 grudnia 2020 bądź posiadaczem konta, karty oraz bankowości internetowej by otrzymać dodatkowy bon do Biedronki
do 31 stycznia 2021 zostanie przekazana informacja o przyznaniu czwartej nagrody
do końca września, października i listopada 2020 oraz do końca stycznia 2021 zostaną przekazane nagrody na konto (voucher do biedronki zostanie wysłany SMSem)

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zyskaj 300 zł bonusu na start! 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.