ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

HIT! Nawet 1000 zł na start do konta firmowego mBiznes Standard w promocji mBank i eBroker + konto za 0 zł na zawsze!

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Najłatwiejsze 500 zł premii w gotówce w zamian za umowę o konto i jedną płatność kartą!

Po świetnej i nadal aktualnej promocji konta osobistego z premią aż 720 zł ruszyła znakomita promocja konta firmowego, która to została przygotowana przez eBroker we współpracy z mBank. Dzięki niej zarobimy więcej aniżeli ostatnio bo za założenie konta mBiznes Standard i jedną płatność kartą zyskamy aż 500 zł nagrody pieniężnej a kolejne 500 zł wpadnie za korzystanie z aplikacji płatniczej Planet Pay POSapp. Co więcej jest to promocja bez jakichkolwiek haczyków oraz okresów karencji! A to jeszcze nie wszystko bo konto mBiznes Standard otrzymamy za 0 zł miesięcznie na zawsze!

Kumulacja dwóch promocji na konto firmowe mBank z łączną premią aż 1000 zł

W niniejszym wpisie omawiamy dwie różne promocje bankowe dla konta firmowego mBiznes Standard, które można ze sobą połączyć i zyskać łącznie aż 1000 zł premii pieniężnej z czego:

 • 500 zł za podpisanie umowy o konto i jedną płatność kartą w promocji eBroker „Konto firmowe mBiznes z BONUSEM – edycja 3”,
 • 500 zł za korzystanie z aplikacji płatniczej Planet Pay POSapp w promocji mBank „Konto firmowe za 0 zł”.

Aby z nich skorzystać wystarczy złożyć jeden wniosek z linku poniżej oraz spełnienie warunków obu promocji. Nie ma potrzeby składania osobnych wniosków czy też dodatkowego zapisu do drugiej z w/w promocji.

Otwórz mBiznes Konto Standard z łatwą premią nawet 1000 zł!

Pierwsze 500 zł premii za podpisanie umowy i jedną płatność = promocja bez haczyków!

Firma eBroker znana większości z Was z organizacji różnych akcji specjalnych (zobacz poprzednie edycje) ponownie zorganizowała promocję w oparciu o rachunek firmowy mBanku przeznaczoną dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Warto nadmienić, że tak banalnie prostych promocji dla firm jak ta nie spotyka się zbyt często. Bo przecież gdzie znajdziecie ofertę z premią aż 500 zł za samo założenie konta i jedną płatność kartą a do tego konto i pakiet przelewów za 0 zł na zawsze?!… Odpowiemy: nigdzie! Konta osobiste mają większe wymagania ;)

Niezaprzeczalnie ta promocja jest świetna a w dodatku nie posiada żadnego okresu karencji dla byłych klientów co oznacza, że część z Was zapewne wróci ponownie do mBanku z rachunkiem firmowym. Co więcej… posiadanie konta osobistego (a to jest obecnie też w promocji i to z premią aż 720 zł!), karty kredytowej czy też lokaty w mBanku dla osoby indywidualnej w żaden sposób nie wyklucza z promocji. Zgodnie z regulaminem:

Uczestnikiem Akcji może być tylko pełnoletnia osoba fizyczna, która:
1) prowadzi działalność gospodarczą zarejestrowaną w Posce;
2) posiada pełną zdolność do czynności prawnych;
3) posiada miejsce zamieszkania na terytorium Polski.

Aby wziąć w udział w promocji „Konto firmowe mBiznes z BONUSEM – edycja 3” i uzyskać premii 500 zł od firmy eBroker należy do 12 czerwca 2024 roku spełnić poniższe warunki:

 • zarejestrować konto w serwisie eBroker Partner, zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej (w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji) a następnie aktywować konto w serwisie organizatora,
 • złożyć wniosek o rachunek firmowy mBiznes Standard (wraz z kartą Visa Business Debit wydawaną do tego rachunku) za pośrednictwem linku umieszczonego na koncie w serwisie eBroker Partner,
 • podczas wypełniania wniosku o konto możecie podać kod polecenia – będziemy wdzięczni za użycie naszego kodu: znb1. Co prawda Wy nie zyskacie nic na tym ale być może wesprzecie nasze działania,
 • pamiętać aby adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji był zgodny z adresem e-mail podanym we wniosku o konto!

Następnie podpisujemy umowę o konto firmowe z kartą poprzez internet (w trybie online) lub za pośrednictwem wybranej przez siebie placówki banku lub punktu partnerskiego (tzw. wyspy w centrach handlowych) w terminie do 26 czerwca 2024 roku. Ostatnim krokiem by zgarnąć aż 500 zł premii pieniężnej jest wykonanie do 10 lipca 2024 roku jednej płatności kartą Visa Business Debit wydaną do konta.

Jak widzicie warunki tej promocji są banalnie proste :) Pamiętajcie jednak o tym, że promocja jest dostępna tylko na specjalnej stronie promocji organizatora – tam dokonujemy rejestracji i tylko z linku udostępnionego po rejestracji wypełniamy wniosek o konto. W przeciwnym wypadku nie zostanie naliczona premia! Nie wypełniamy zatem wniosków dostępnych bezpośrednio na stronie mBank i innych ogólnie dostępnych w sieci, które nie są objęte promocją.

Gdy spełnimy wszystkie warunki promocji to organizator powiadomi nas o przyznaniu nagrody najpóźniej do dnia 14 sierpnia 2024 roku przesyłając wiadomość e-mail na adres podany podczas rejestracji w promocji. Następnie w terminie do 21 sierpnia 2024 roku należy zalogować się na swoje konto na stronie promocji i podać dane do wypłaty premii w zakładce „WYPŁATA” t.j. numer konta mBiznes Standard. Przelew premii na konto zostanie zrealizowany najpóźniej do 30 sierpnia 2024 roku.

Pamiętaj o opodatkowaniu nagrody i ujęciu jej w księgach!

Jak w przypadku większości promocji przeznaczonych dla firm należy pamiętać o tym aby odprowadzić podatek dochodowy od otrzymanej nagrody. Wspomina zresztą o tym nawet regulamin:

Bonus otrzymany przez Uczestnika podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych na zasadach określonych w ustawie z dnia z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Otwórz mBiznes Konto Standard z łatwą premią nawet 1000 zł!

Drugie 500 zł premii za korzystanie z aplikacji płatniczej Planet Pay POSapp

Drugą z omawianych promocji jest promocja „Konto firmowe za 0 zł” przygotowana bezpośrednio przez mBank, dzięki której można zgarnąć kolejne 500 zł. Promocja ta przeznaczona jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą przy czym wykluczone są osoby, które:

 • już raz skorzystały z tej promocji
 • posiadają już jakikolwiek rachunek w mBanku dla danego numeru NIP.

Aby z niej skorzystać i zyskać 500 zł premii pieniężnej należy na wniosku o otwarcie mBiznes Konta Standard wybrać kartę Visa Business Debit oraz aplikację płatniczą Planet Pay POSapp a następnie w ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy o prowadzenie konta firmowego przyjąć nią płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł, które zostaną rozliczone i nie anulowane w danym miesiącu kalendarzowym.

Planet Pay POSapp to aplikacja płatnicza, dzięki której można zamienić swój smartfon lub tablet w terminal płatniczy umożliwiający przyjmowanie płatności bezgotówkowych realizowanych za pomocą zbliżeniowych kart płatniczych Visa i Mastercard. 

Promocja ta również potrwa do 12 czerwca 2024 roku a premia za spełnienie powyższych warunków zostanie wypłacona do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Szczegóły promocji znajdziecie w jej regulaminie.

Kolejne aż 720 zł premii w promocji konta osobistego!

Ku naszemu zaskoczeniu właśnie ruszyła kumulacja promocji nowego eKonta do usług od mBank z rekordowo wysoką premią. Dzięki temu mamy szansę zgarnąć aż 720 zł premii do konta osobistego oraz 6,5% odsetek z oszczędności na rachunku Moje Cele. Na nagrodę składa się premia pieniężna do 520 zł i vouchery do Biedronki o łącznej wartości 200 zł (jak i dodatkowo usługa Allegro Smart! gratis na miesiąc). By zgarnąć te nagrody wystarczy trzykrotny wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł oraz 24 transakcje bezgotówkowe kartą (po min. 8 w każdym miesiącu). Skorzystacie z tak rzadkiej i świetnej okazji? :D

Więcej o tej promocji pisaliśmy tutaj: Rekordowe 720 zł nagrody od mBank za eKonto do usług + 6,5% na rachunku Moje Cele

Konto firmowe za 0 zł bezterminowo, czyli na zawsze! ;)

Rachunek mBiznes Standard dostępny w mBank standardowo kosztuje 19 zł miesięcznie – z opłaty można być zwolnionym pod warunkiem wykonania przelewu na ZUS w danym miesiącu. Karta również jest płatna 5 lub 7 zł bez możliwości uniknięcia tej opłaty. Przelewy do ZUS i US są bezpłatne – wszelkie inne to koszt 1,50 zł od sztuki.

Natomiast w ramach dodatkowej promocji „Konto firmowe za 0 zł”, której regulamin znajdziecie tutaj, otrzymujemy do nowo otwartego rachunku mBiznes Standard pakiet bardzo fajnych korzyści, które znoszą powyższe opłaty a dokładniej:

 • bezterminowe prowadzenie Rachunku bieżącego za 0 zł,
 • bezterminowo – w każdym miesiącu pakiet 10 (słownie: dziesięciu) darmowych przelewów internetowych w PLN (ELIXIR) z Rachunku bieżącego,
 • bezterminowo – w każdym miesiącu pakiet 10 (słownie: dziesięciu) darmowych przelewów internetowych w EUR (SEPA) do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Lichtensteinu i Szwajcarii z Rachunku bieżącego,
 • 0 zł opłaty miesięcznej za pierwszą kartę debetową wybraną na wniosku promocyjnym o Rachunek bieżący. Do wyboru karty: Mastercard Debit Business, Visa Business Debit, Mastercard Business WOŚP i Mastercard Business WOŚP Mobilna.

Pozostałe opłaty można znaleźć w tabeli opłat i prowizji.

Otwórz mBiznes Konto Standard z łatwą premią nawet 1000 zł!

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 12 czerwca 2024 zarejestruj się w promocji oraz złóż wniosek o mBiznes Konto Standard z kartą Visa Business Debit
do 26 czerwca 2024 podpisz umowę o konto firmowe mBiznes Standard wraz z kartą Visa Business Debit oraz opcjonalnie o aplikację płatniczą Planet Pay POSapp
do 10 lipca 2024 wykonaj jedną płatność kartą Visa Business Debit wydaną do konta
do 30 dni od podpisania umowy przyjmij poprzez aplikację płatniczą Planet Pay POSapp płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł
do 14 sierpnia 2024 zostanie przesłana wiadomość o przyznaniu nagrody
do 21 sierpnia 2024 zaloguj się na stronie promocji i uzupełnij formularz odbioru nagrody
do 30 sierpnia 2024 zostanie wypłacona nagroda na konto firmowe

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl4 komentarzy dla wpisu: “HIT! Nawet 1000 zł na start do konta firmowego mBiznes Standard w promocji mBank i eBroker + konto za 0 zł na zawsze!

 • Nicol-e pisze:

  Jeśli brało się udział w poprzedniej promocji konta firmowego z w brokerem i konto jest w trakcie zamykania od kilku dni, to czy po zamknięciu w maju konta firmowego można otworzyć je w powyższej promocji, skoro nie ma okresu karencji?

  • ZnB pisze:

   Wychodzi na to, że na pierwszą najłatwiejszą premię 500 zł od eBrokera się załapiesz ;) Sprawdź jeszcze raz regulamin czy i my czegoś nie przeoczyliśmy!

 • Nicol-e pisze:

  ZnB, no właśnie wydaje mi się, że na obie, gdyż nie było też korzystania z aplikacji pay pos ani umowy o terminal… Ale to zbyt piękne, by było prawdziwe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.