ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Do 2700 zł premii dla firm za założenie Konta Firmowego Online w Santander Bank Polska + konto za 0 zł na zawsze!

Do końca promocji pozostało:

1200 zł zwrotu za płatności kartą oraz 1500 zł za skorzystanie z innych usług

Santander Bank Polska rusza z nową promocją konta firmowego przeznaczonego dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Dzięki niej będzie można otworzyć sobie Konto Firmowe Online zgarniając jednocześnie do 2700 zł premii pieniężnej. Pierwszą premię do 1200 zł zyskamy w ramach tzw. moneybacku – czyli zwrotu w wysokości 3% kwoty wydanej kartą firmową na zakupy – kolejne do 1500 zł za założenie lokaty, zamówienie terminala oraz wymianę walut. Warto jednak dodać, że otrzymujemy tutaj całkowicie darmowe konto, kartę oraz inne przywileje na zawsze! Jeżeli jednak to nadal za mało to można skorzystać dodatkowo z promocji konta osobistego z łączną premią 400 zł!

Warunki przystąpienia do promocji i otrzymania premii w wysokości nawet 2700 zł…

W nowej promocji pod hasłem „MOC korzyści z Kontem Firmowym Online” organizowanej przez Santander Bank Polska (SBP) i dedykowanej wyłącznie osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą do uzyskania jest premia w wysokości do 2700 zł wypłacana w formie przelewu na rachunek firmowy oraz zwolnienie z opłat za konto, kartę jak i wiele innych czynności na cały okres obowiązywania umowy z bankiem – takich warunków umowy firmowej nie oferuje żaden inny bank! :D

Zgodnie z regulaminem przystąpić do promocji może każda osoba prowadząca JDG nieposiadająca jakiegokolwiek rachunku firmowego w SBP w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Wystarczy zatem być zupełnie nowym klientem banku albo takim, który pozbył się skutecznie rachunku firmowego w SBP do końca 2021 roku. Posiadanie produktów indywidualnych (np. konta osobistego, lokaty itp.) w powyższym okresie zupełnie nie przeszkadza w skorzystaniu z promocji firmowej.

Możesz wziąć udział w promocji, jeśli spełniasz łącznie te warunki:
a. jesteś osobą fizyczną, masz ukończone 18 lat i pełną zdolność do czynności prawnych,
b. prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i jej łączne roczne przychody nie przekraczają 10 000 000 złotych,
c. masz ważny polski dowód osobisty,
d. nie masz i nie miałeś jakiegokolwiek konta firmowego w naszym banku w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed dniem, w którym przystępujesz do promocji.

Aby przystąpić do promocji należy w okresie do 30 września 2024 roku wypełnić na dedykowanej stronie promocji wniosek o Konto Firmowe Online wraz z kartą wydawaną do rachunku oraz bankowością Mini Firma. Do wyboru mamy kartę MasterCard Business Debit oraz kartę VISA Business Electron. Pamiętajcie również aby w procesie otwarcia rachunku:

  • zawrzeć umowę na Usługi Bankowości Elektronicznej MiniFirma,
  • nie wyrażać sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych,
  • wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych telefonicznie oraz drogą elektroniczną.

Umowa jak to w Santander Bank Polska standardowo podpisywana jest za pośrednictwem kuriera, który przyjeżdża w ciągu kilku dni od wypełnienia wniosku internetowego (wizyta trwa nie więcej jak 5-10 minut) lub na selfie za pomocą zdjęcia twarzy i dowodu osobistego.

Załóż Konto Firmowe Godne Polecenia i zgarnij nawet 2700 zł premii

3% moneyback czyli jak co miesiąc przez pół roku zyskiwać aż 200 zł nagrody?

Pierwszy bonus w wysokości 1200 zł uzyskać można poprzez płacenie wydaną do konta firmowego kartą debetową lub przy pomocy BLIK (z wyłączeniem przelewów na telefon). Za takie płatności bank zwróci na konto 3% wydanej kwoty w danym miesiącu jednak nie więcej jak 200 zł miesięcznie. Zwrot będzie przysługiwał przez okres pierwszych 6 miesięcy kalendarzowych liczonych od otwarcia konta pod warunkiem, że dokonamy minimum jednego przelewu na rzecz ZUS z rachunku firmowego otwartego w ramach promocji maksymalnie do 20-go dnia miesiąca następującego po miesiącu wykonywania promocyjnych płatności.

Łatwo zatem policzyć, że do uzyskania maksymalnego miesięcznego zwrotu w wysokości 200 zł należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do konta na kwotę łączną min. 6700 zł w danym miesiącu. Z jednej strony to dużo, z drugiej strony to rachunek firmowy dla JDG a co za tym idzie można dokonywać zarówno zakupów firmowych jak i prywatnych.

Nagrody będą wypłacane do końca miesiąca po spełnieniu warunków promocji za poprzedni miesiąc. Pamiętajcie jednak, że w promocjach firmowych każdy przychód osiągany w ramach prowadzonej działalności należy opodatkować zgodnie z wybraną przez siebie formą rozliczania z US. Nie zapomnijcie o tym!

300 zł premii za podpisanie umowy o terminal płatniczy

Kolejna premia w wysokości 300 zł jest możliwa do uzyskania za zawarcie umowy o terminal płatniczy nie później niż w ciągu 6 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji oraz jeśli miesięczny obrót na terminalu płatniczym w którymś z 6 miesięcy po przystąpieniu do promocji wyniesie min. 1000 złotych a w umowie do rozliczeń zostało wskazane Konto Firmowe Online.

Premia zostanie wypłacona do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Warunkiem wypłaty premii jest wykonanie przelewu na rzecz ZUS do 20-go dnia miesiąca po miesiącu, w którym zostanie zrealizowany wymagany obrót na terminalu.

600 zł premii za transakcje wymiany walut w Kantorze Santander

Premia 25 zł za każdą transakcję wymiany walut na kwotę min. 500 zł (lub równowartość w walucie obcej po kursie transakcyjnym) w usłudze Kantor Santander. Można otrzymać maksymalnie 4 takie nagrody w każdym z pierwszych 6 miesięcy od dnia otwarcia konta.

Premia zostanie wypłacona do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Warunkiem wypłaty premii jest wykonywanie przelewu na rzecz ZUS do 20-go dnia miesiąca po miesiącu, w którym zostaną zrealizowane transakcje walutowe.

Do 600 zł premii za założenie lokaty

Kolejna premia w wysokości aż do 600 zł przysługuje za założenie i utrzymanie do terminu rozliczenia 6-cio miesięcznej Lokaty Biznes Impet w PLN. Premia będzie naliczona w wysokości równej naliczonym odsetkom od tej lokaty po zakończeniu pierwszego okresu umownego (6-miesięcznego) na jaki zakładana jest ta lokata. Premia zostanie wypłacona za lokatę założoną nie później niż do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta. 

Premia zostanie wypłacona do końca miesiąca po miesiącu naliczenia odsetek. Warunkiem wypłaty premii jest wykonanie przelewu na rzecz ZUS do 20-go dnia miesiąca po miesiącu, w którym zostaną naliczone odsetki.

O szczegółach tej promocji można poczytać w regulaminie.

Załóż Konto Firmowe Godne Polecenia i zgarnij nawet 2700 zł premii

Powiększ premię o kolejne 400 zł a nawet więcej za założenie konta osobistego

Ruszyła kwietniowa promocja konta osobistego oferowanego przez Santander Bank Polska. Tym razem do zgarnięcia jest 400 zł nagrody na start do Konta Santander przy czym na nagrodę składa się 300 zł premii pieniężnej wypłacanej na konto oraz 100 zł w formie bonu do zrealizowania w wybranym przez siebie sklepie. Oprócz tego standardowo można otrzymywać do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych oraz nawet 500 zł bonusów co miesiąc za polecanie konta swoim znajomym. Dla oszczędzających natomiast czeka konto na 6% oraz lokata na 5%.

Szczegółowo tą promocję omówiliśmy tutaj: 400 zł nagrody za założenie Konta Santander w Santander Bank Polska + do 500 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + konto na 6%

Konto Firmowe Online za zupełne 0 zł na zawsze! :D

Konto Firmowe Online to konto, które w zasadzie prowadzone jest bezkosztowo. W standardzie konto to oferuje bezterminowo i bezwarunkowo:

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta firmowego,
  • 0 zł za przelewy internetowe Elixir w PLN,
  • 0 zł za 10 przelewów natychmiastowych Bluecash w miesiącu,
  • 0 zł za przelewy w formie polecenia wypłaty w EUR,
  • 0 zł za realizację poleceń zapłaty i zleceń stałych

A dodatkowo, jeśli wyrazisz i utrzymasz zgody marketingowe, to otrzymasz:

  • 0 zł za używanie pierwszej karty debetowej,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie.

Pozostałe koszty prowadzenia rachunku firmowego poza promocją znajdziecie w TOiP.

Załóż Konto Firmowe Godne Polecenia i zgarnij nawet 2700 zł premii

Zobacz również pozostałe promocje przygotowane dla firm…

Nie tylko Santander Bank Polska oferuje promocję dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Stałą promocję z premią dla firm znajdziecie w takich bankach jak Millennium, Alior czy Idea Bank. Jednak żaden z tych banków nie oferuje całkowicie darmowego konta do końca trwania umowy! Zawsze aktualne promocje firmowe znajdziecie w naszym zestawieniu kont dla przedsiębiorców:

Nazwa konta / BankProwadzenie kontaOpłaty za kartęPrzelewy:
zwykły/ZUS/US
Uwagi / Wnioski / Promocje
iKonto Biznes +2850 zł premii
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

PKO Konto Firmowe +2200 zł premii
PKO BP

PKO Konto Firmowe w PKO BP
0 zł / 12 zł *
* 0 zł przez pierwsze 2 lata a później przy wpływach 2000 zł miesięcznie
0 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł dla pierwszych 10 przelewów w miesiącu, kolejne płatne 1 zł; darmowe wszystkie przelewy w aplikacji mobilnej
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe bankomaty sieci PKO BP

Konto Firmowe Online +2700 zł premii
Santander Bank Polska

Konto Firmowe Online w Santander Bank Polska
0 zł0 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wyrażone zgody marketingowe
0 / 0 / 0 zł
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł na zawsze
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków na zawsze!

CitiKonto w ofercie dla biznesu +3000 zł premii
CitiBank

CitiKonto w ofercie dla biznesu w CitiBank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto i kartę za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

Konto Mój Biznes +2000 zł premii
Millennium Bank

Konto Mój Biznes w Millennium Bank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w poprzednim miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 500 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 20 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

Konto Przekorzystne Biznes +2000 zł premii
Bank Pekao

Konto Przekorzystne Biznes w Bank Pekao
0 zł / 9 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu wpływy na konto wyniosły min. 2000 zł lub jeżeli został zlecony przelew do ZUS/US
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 300 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 15 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »

BIZnest Konto +900 zł premii
Nest Bank

Nest Konto w Nest Bank
0 zł 0 zł0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- bezwarunkowe 0 zł za posiadanie karty
- bezpłatne bankomaty w kraju
- korzystny rachunek oszczędnościowy

mBiznes Standard +1000 zł premii
mBank

mBiznes Standard w mBank
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w kraju dla wypłat powyżej 100 zł

iKonto Biznes +1500 zł premii
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

Konto Otwarte na Biznes +1000 zł premii
BNP Paribas

Konto Otwarte na Biznes w BNP Paribas
0 zł / 15 zł *
* 0 zł przez pierwsze 12 miesięcy promocji lub jeżeli średnio-miesięczne saldo na rachunkach banku wynosi min. 3000 zł
0 zł / 9 zł *
* 0 zł jeżeli w miesiącu zostały zaksięgowane na koncie transakcje bezgotówkowe wykonane kartą na min. 500 zł
0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe przelewy (min. 20 sztuk)

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.