ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

450 zł nagrody w gotówce i darmowe CitiKonto od Citibank oraz 900 zł bonusu do karty kredytowej

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Bezwarunkowo darmowe CitiKonto z premią pieniężną w wysokości aż 450 zł

Po ponad miesięcznej przerwie wraca oferta bezwarunkowo darmowego konta osobistego oferowanego przez Citibank i to z wielkim przytupem jeżeli chodzi o wysokość premii. W ramach nowej promocji Citi Handlowy oferuje aż 450 zł premii pieniężnej za założenie darmowego CitiKonta oraz spełnienie łatwych warunków promocji. Opcjonalnie można jeszcze zgarnąć łatwe 900 zł w punktach Bezcenne Chwile w promocji karty kredytowej zatem jest to świetny moment na zrobienie sobie fajnego prezentu :)

Konto osobiste za 0 zł z premią gotówkową – warunki przystąpienia do promocji…

Zgodnie z regulaminem promocji „Otwórz CitiKonto i zyskaj do 450 PLN” mogą z niej skorzystać wszystkie osoby, które po dniu 31 grudnia 2021 roku nie posiadały konta osobistego czy też oszczędnościowego w Citibanku a dokładniej:

Z Oferty nie możesz skorzystać, jeśli:
a) miałeś w Banku konto od dnia 31.12.2021 r.,
b) jesteś obywatelem lub rezydentem podatkowym Stanów Zjednoczonych Ameryki,
c) masz status dewizowy nierezydenta zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. Prawo Dewizowe.

Na podstawie powyższego cytatu regulaminu można wywnioskować, że posiadanie np. karty kredytowej w Citibanku nie wyklucza z tej promocji zatem można śmiało przystępować do promocji nawet jeżeli już wcześniej skorzystaliście z jednej z wielu promocji karty kredytowej. Jeżeli natomiast takiej karty nie posiadacie to tak jak na wstępie napisaliśmy warto ją również sobie wyrobić aby zwiększyć premię o 900 zł w formie różnych bonów lub alternatywnie skorzystać z promocji oferującej darmowy czytnik Amazon Kindle 11 + 100 zł bonusu.

Aby przystąpić do omawianej tutaj promocji musimy najpierw zawnioskować o CitiKonto na stronie promocji wraz z kartą debetową. Mamy na to czas do 26 marca 2024 roku lub do wyczerpania się tylko 5000 szt. promocyjnych wniosków. Jeżeli będziemy zawierać umowę poprzez tzw. biometrię czyli zdalną weryfikację za pomocą selfie oraz skanów dowodu osobistego należy również wyrazić zgodę na zdalną weryfikację tożsamości. 

450 zł nagrody w gotówce na start do konta – jak to zgarnąć?

Pierwszą z nagród oferowanych w ramach tej promocji to premia pieniężna w wysokości 20 zł. Aby ją otrzymać wystarczy, że w trakcie wnioskowania o konto:

wyrazisz zgodę, abyśmy kontaktowali się z Tobą telefonicznie i elektronicznie w celach marketingowych (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej Citibank Online, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach w tym powiadomienia w aplikacji Citi Mobile) oraz na telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Drugą nagrodę w łącznej wysokości 180 zł otrzymamy jeżeli dokonamy wpłaty na konto w łącznej wysokości min. 2000 zł w każdym z dwóch kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym otworzyliśmy konto. Taką nagrodę możemy otrzymać dwukrotnie czyli po 90 zł za każdy miesiąc, w którym spełnione zostaną warunki promocji. Nie są uznawane wpłaty z kont indywidualnych prowadzonych przez Citibank.

Trzecia ostatnia z nagród tym razem w wysokości 50 zł miesięcznie (można uzyskać max. 5 takich nagród) zostanie wypłacona, jeżeli w co najmniej jednym z czterech miesięcy kalendarzowych następujących bezpośrednio po miesiącu w którym otwarto konto, dokonamy przy użyciu wydanej do konta karty min. 3 płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 100 zł (w punktach handlowo-usługowych lub przez Internet).

Nagrody pieniężne będą przekazywane przez bank w postaci przelewu na rachunek otworzonego CitiKonta nie później jak do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji. 

Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie promocji.

Otwórz darmowe CitiKonto z premią aż 450 zł w gotówce!

Nie masz jeszcze karty kredytowej Citibank? Możesz zyskać nawet 900 zł!

To duży grzech! :) Citibank znany jest bowiem z przyznawania jednych z najdroższych nagród na start dla klientów, którzy zdecydują się wyrobić kartę kredytową. Poza tym w Citibanku dostępna jest w ofercie karta Simplicity, która jest liderem kart kredytowych z darmowymi powiadomieniami o aktywności na rachunku karty poprzez SMS. Na chwilę obecną można wybierać w nagrodach na start pośród poniższych promocji – mamy do wyboru:

Aż 900 zł w punktach Bezcenne Chwile
Aż 900 zł w punktach Bezcenne Chwile!
600 zł w bonach na zakupy w perfumeriach Douglas!
600 zł w bonach na zakupy w perfumeriach Douglas!
Czytnik Amazon Kindle 11 za darmo + 100 zł premii!
Czytnik Amazon Kindle 11 za darmo + 100 zł premii!
600 zł zwrotu na kartę za każdą dowolną płatność
600 zł zwrotu na kartę za każdą dowolną płatność

Wszystkie te promocje zebraliśmy w jednym miejscu i porównaliśmy je w czytelnej tabeli. Zamieściliśmy pod nią listę najważniejszych pytań i odpowiedzi dotyczących promocji kart kredytowych Citibanku. Zachęcamy do lektury i porównania promocji Citibanku!

Konto SuperOszczędnościowe z oprocentowaniem 6%

Jeśli posiadamy już CitiKonto, można dodatkowo otworzyć sobie Konto SuperOszczędnościowe w usłudze Citibank Online. W tym celu przejdź do sekcji OSZCZĘDNOŚCI I INWESTYCJE znajdującej się na stronie głównej, następnie wybierz + Otwórz konto walutowe lub oszczędnościowe. Konto jest aktywne od razu.

Na koncie można obecnie ulokować do 20 tys. zł na oprocentowaniu 6%. Pierwsza wypłata gotówki lub polecenie przelewu krajowego w miesiącu z Konta SuperOszczędnościowego są bezpłatne – za kolejne pobierana jest opłata zgodna z Tabelą Opłat i Prowizji.

Ile kosztuje Konto Osobiste CitiKonto?

CitiKonto to zupełnie nowy rodzaj rachunku osobistego w Citibank. Dzięki zaktualizowanej ofercie Citibanku otrzymujemy zupełnie darmowy rachunek bankowy – czyli 0 zł za wszystkie podstawowe opłaty:

 • 0 zł za prowadzenie konta 
 • 0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową 
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi 
 • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu 
 • 0 zł za przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile 
 • 0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu

W zamian za powyższe „ulgowe traktowanie” opłat godzimy się na wyższe opłaty niektórych usług, z których nie musimy korzystać:

 • 9 zł za obsługę telefoniczną CitiPhone (warto od razu upewnić się, że usługa jest wyłączona, domyślnie powinna być wyłączona),
 • 30 zł za wpłatę/wypłatę gotówki w oddziale,
 • 30 zł za realizację przelewu na CitiPhone lub w oddziale.

Szczegóły opłat za CitiKonto znajdziecie w TOiP.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 26 marca 2024 (lub do wyczerpania się 5000 wniosków) złożyć wniosek o CitiKonto, wyrazić gody marketingowe oraz zawrzeć umowę
przez pierwsze dwa miesiące po miesiącu otwarcia konta  dokonywać wpłat na konto w kwocie łącznej min. 2000 zł
przez pierwsze cztery miesiące po miesiącu otwarcia konta  dokonywać min. 3 płatności kartą na łączną kwotę min. 100 zł
do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków zostanie wypłacona nagroda na rachunek osobisty

Otwórz darmowe CitiKonto z premią aż 450 zł w gotówce!, , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl8 komentarzy dla wpisu: “450 zł nagrody w gotówce i darmowe CitiKonto od Citibank oraz 900 zł bonusu do karty kredytowej

 • West pisze:

  Witam rozumie że wpłaty mogą byś z innego mojego konta np.z millenium

 • west pisze:

  jeszcze jedno pytanko cytuję ( min. 3 płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 100 zł ) czyli 3 razy po 100 zł czy np 3 trasakncje np. 30+40+30 łącznie 100zł

  • ZnB pisze:

   Na łączną kwotę 100 zł i więcej ;)

  • korczasty pisze:

   No i tutaj zagadka bo regulamin mówi „co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe miesięcznie, na łączną kwotę 100 PLN”. Nie piszą o wartości minimum 100 zł tylko konkretnie – łącznie 100 zł. Więc zastanawiam się czy to nie jest haczyk ze strony banku? Może chodzi o to żeby co najmniej trzema transakcjami trafić równo w 100 zł?

  • Katarzyna pisze:

   A to w ogóle możliwe żeby tak zapłacić rowno 100zl w 3 transakcjach? Nie przesadzajmy, po prostu regulamin jest nieco niedopracowany (jak zwykle)

  • korczasty pisze:

   Oczywiście, że jest możliwe:)
   Regulamin może być niedopracowany (tego nie wiemy) albo Bank może celowi utrudnił spełnienie warunków.

  • ZnB pisze:

   Nic tu nie jest haczykiem, od zawsze w Citi taki warunek się pojawia i chodzi o min. 100 zł a nie o równe 100 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.