ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Voucher 300 zł na zakupy w Allegro lub Biedronka do karty kredytowej Santander Bank Polska + rekordowe 700 zł premii do konta osobistego

Do końca promocji pozostało:

Bardzo łatwa i bardzo dobra promocja darmowej karty z bonem o wartości 300 zł!

Po kilku miesięcznej przerwie Santander Bank Polska ponawia promocję karty kredytowej oferując tak jak ostatnio voucher 300 zł na zakupy w Allegro lub Biedronce w zamian za zawarcie umowy o kartę i płatności nią. Warunki promocji są niezwykle proste a dodatkowo otrzymujemy zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez pierwszy rok jej użytkowania. Pamiętajcie jednak, że do skorzystania z promocji wymagany jest dostęp do bankowości elektronicznej banku a taki można sobie najszybciej wyrobić zakładając np. konto osobiste w promocj z rekordową premią aż 700 zł :)

Kto może skorzystać z promocji „Karta kredytowa na lato 2024”?

Zgodnie z regulaminem promocji „Karta kredytowa na lato 2024” może z niej skorzystać każdy kto nie posiadał głównej karty kredytowej w Santander Bank Polska od 1 października 2023 roku. Z promocji będzie można skorzystać tylko za pomocą bankowości Santander Internet lub w aplikacji Santander mobile do wyczerpania limitu 2500 sztuk nagród (liczy się data rejestracji w promocji) jednak nie później jak do 27 czerwca 2024 roku.

Jak sami widzicie promocja wymaga dostępu do bankowości elektronicznej banku a taki najszybciej zapewnicie sobie zakładając Konto Santander zyskując przy tym dodatkowo aż 700 zł rekordowej premii oraz do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych jak i nawet 500 zł bonusu co miesiąc w ramach programu poleceń.

Nagrodami w niniejszej promocji są:

  • brak opłaty miesięcznej za główną kartę kredytową przez pierwsze 12 miesięcy za sam fakt podpisania umowy,
  • jeden voucher o wartości 300 zł, który można wykorzystać w sklepach Biedronka lub w serwisie Allegro w zamian za spełnienie dodatkowych warunków płatności kartą, o których piszemy w dalszej części.

Aby z niej skorzystać należy najpóźniej do 27 czerwca 2024 roku (przypominamy, że ilość nagród to tylko 2500 szt. a kluczową datą jest data rejestracji w promocji) zarejestrować się promocji na tej stronie wypełniając formularz, który prezentujemy poniżej a następnie złożyć wniosek o główną kartę kredytową na swoim urządzeniu (np. na tablecie, przez komputer czy też w aplikacji mobilnej banku w Menu => Oferta => Karty => Karta kredytowa => Szczegóły => Chcę kartę). Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej należy zawrzeć umowę o główną kartę kredytową w Santander Internet lub w aplikacji Santander mobile.

Pamiętajcie jednak aby zaktualizować w systemie lub wyrazić:

  • zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowej drogą elektroniczną oraz drogą telefoniczną,
  • zgodę na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej poprzez elektroniczny kanał kontaktu (EKK),
  • nie sprzeciwiać się wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych,
  • podać w banku numeru telefonu komórkowego i adresu e-mail do kontaktu.

Zarejestruj się w promocji karty kredytowej i zyskaj aż 300 zł w bonie

Jak zgarnąć bon 300 zł do na zakupy Biedronce lub Allegro?

W ramach promocji można otrzymać elektroniczny voucher o wartości 300 zł do wykorzystania na zakupy w sklepach Biedronka lub w serwisie Allegro oraz zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez pierwsze 12 miesięcy. Aby otrzymać wspomniany voucher należy w każdym z pięciu miesięcy: w lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku i w listopadzie 2024 roku zapłacić główną kartą kredytową wydaną w tej promocji na łączną kwotę min. 500 zł.

W promocji nie będą brane pod uwagę płatności:

  • dla których punkt handlowo-usługowy lub punkt handlowo-usługowy w internecie – zrealizował zwrot w okresie transakcyjnym,
  • transakcje Quasi Cash,
  • płatności u podmiotów, które świadczą usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket.

Nagroda zostanie wysłana nie później niż do 31 grudnia 2024 roku SMS-em lub w poczcie w bankowości internetowej lub mobilnej o ile zostaną spełnione warunki promocji. Szczegółowe jej warunki znajdują się w regulaminie,

Rekordowe aż 700 zł premii w łatwej promocji konta osobistego Santander Bank Polska

Pojawiła się mega czerwcowo-wakacyjna promocja konta osobistego oferowanego przez Santander Bank Polska. W nowej odsłonie promocji tego banku do zgarnięcia jest rekordowe aż 700 zł nagrody na start do Konta Santander z czego na nagrodę składa się aż 600 zł premii pieniężnej wypłacanej przelewem na konto oraz 100 zł w formie bonu do zrealizowania w wybranym przez siebie sklepie. Dodatkowo w ramach tego konta można otrzymywać do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych oraz nawet 500 zł extra bonusu co miesiąc za polecanie konta swoim znajomym. Dla oszczędzających natomiast czeka konto na 6%

Szczegółowy opis tej promocji: Rekordowe aż 700 zł nagrody za założenie Konta Santander w Santander Bank Polska + do 500 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + krótsza karencja o rok!

Ile kosztuje karta kredytowa w Santander?

W ramach niniejszej promocji uczestnik jest zwolniony bezwarunkowo z opłaty przez pierwsze 12 miesięcy. Tym samym karta ta nie generuje żadnych kosztów o ile nie pozostawimy sobie jej na dłużej :) Po roku opłaty będą zgodne z aktualną tabelą opłat i prowizji stąd też na chwilę obecną nie ma sensu jej zamieszczać ani analizować ;)

Alternatywne promocje kart kredytowych z premią nawet do 1200 zł!

Pamiętajcie, że promocji kart kredytowych nie brakuje. Oczywiście król jest jeden – wiadomo Citibank ;-) Jeżeli powyższa Ci nie odpowiada i szukasz czegoś innego to polecamy przejrzeć alternatywne oferty innych banków co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych a szczególnie polecamy:

… i wiele, wiele innych promocji. Przejrzyj wszystkie AKTUALNE PROMOCJE.

Zarejestruj się w promocji karty kredytowej i zyskaj aż 300 zł w bonie

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl2 komentarzy dla wpisu: “Voucher 300 zł na zakupy w Allegro lub Biedronka do karty kredytowej Santander Bank Polska + rekordowe 700 zł premii do konta osobistego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.