ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

VeloBank: 7% dla nowych klientów lub 6,3% dla nowych środków do 300 tys. zł przez 3 miesiące na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym (edycja 7/2024) + 650 zł premii do konta osobistego

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

VeloBank utrzymał oprocentowanie 7% w skali roku dla nowych klientów

Ruszyła nowa edycja (7/2024) promocji dla Elastycznego Konta Oszczędnościowego w VeloBank. W nowej ofercie, bank nadal oferuje oprocentowanie konta oszczędnościowego na poziomie 7% dla kwoty do 100 tys. zł w przypadku nowych klientów oraz do 6,3% i 300 tys. zł dla obecnych klientów. Okres promocyjnego oprocentowania również pozostał bez zmian i wynosi 3 miesiące. Na szczęście nadal można korzystać ze świetnej promocji na konto osobiste z premią wynoszącą aż 650 zł, które przy okazji warto założyć :)

Nowa promocja konta oszczędnościowego na 7% lub 6,3% dla nowych środków do 300 tys. zł

W nowej edycji promocji o numerze 7/2024 będzie można uzyskać oprocentowanie 6,3% w skali roku dla nowych środków ulokowanych na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym dla kwoty do 300 tys. zł. Kwota powyżej 300 tys. zł będzie oprocentowana wg. standardowej stawki wynikającej z aktualnej tabeli oprocentowania. Okres trwania promocyjnego oprocentowania w tej edycji pozostał bez zmian i wynosi równe 92 dni (czyli 3 miesiące).

Osoby będące nowymi klientami banku, które w trakcie promocji założą Elastyczne Konto Oszczędnościowe uzyskają wyższe oprocentowanie, bo aż 7% dla kwoty do 100 tys. zł. Dla kwoty środków od 100 tys. zł do 300 tys. zł oprocentowanie dla nich będzie wynosiło również 6,3% w skali roku (czyli tak jak w przypadku obecnych klientów). Przez nowego klienta bank rozumie osoby, które w okresie od 31 grudnia 2022 roku do 11 czerwca 2024 roku nie posiadały produktów oszczędnościowych w VeloBank.

7/2024 edycja promocji „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” przeznaczona jest zarówno dla obecnych klientów posiadających już konto osobiste oraz oszczędnościowe jak i dla nowych klientów, którzy założą w czasie trwania oferty specjalnej Elastyczne Konto Oszczędnościowe (najlepiej wraz z kontem osobistym by uzyskać dodatkową premię na start). W obu przypadkach wymagane jest również posiadanie zgód marketingowych oraz wpłacenie na konto oszczędnościowe nowych środków pieniężnych. Warto również dodać, iż obecnie bank premiuje klientów zakładających konto osobiste z nagrodą wynoszącą do 650 zł w formie zwrotu części kwoty wydanej na zakupach oraz różnych bonów na zakupy. Pamiętaj aby we wniosku podać kod polecenia AWHW42 aby zdobyć dodatkowe 50 zł premii :)

Elastyczne Konto Oszczędnościowe można również założyć z poziomu bankowości internetowej lub mobilnej o ile posiada się już konto osobiste i bankowość internetową VeloBanku.

Otwórz konto oszczędnościowe w VeloBank – 7% dla kwoty do 100 tys. zł

Otwórz konto oszczędnościowe w VeloBank – 6,3% dla kwoty do 300 tys. zł

Przez nowe środki bank rozumie nadwyżkę ponad stan salda z dnia 6 czerwca 2024 roku. Inaczej mówiąc jeżeli na koniec tego dnia na produktach oszczędnościowych VeloBanku (czyi lokaty, konta oszczędnościowe itp.) posiadaliśmy 0 zł to każda wpłacona kwota na EKO w okresie trwania obecnej edycji promocji będzie uznawana za nowe środki. Jeżeli na koniec wyżej wymienionego dnia mieliśmy np. 10 tys. zł na np. jakiejś lokacie to tylko nadwyżka ponad tę kwotę będzie oprocentowana wg. promocyjnego oprocentowania. Saldo nowych środków bank wylicza codziennie – można je sprawdzić w szczegółach konta oszczędnościowego po zalogowaniu się do bankowości internetowej.

Jeżeli chodzi o zgody marketingowe, o których wspomnieliśmy na początku to oznaczają one łącznie:

– Twoją zgodę na użycie przez nas telekomunikacyjnych urządzeń kocowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego oraz
– Twoją zgodę na otrzymywanie od nas informacji handlowych drogą elektroniczną oraz
– możliwość prowadzenia marketingu (zgoda na marketing lub prawnie uzasadniony interes administratora danych)

oraz brak brak wyrażonego sprzeciwu klienta na przetwarzanie jego danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego.

Zgodnie z regulaminem promocyjne oprocentowanie na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym będzie przysługiwało przez 92 dni (czyli przez 3 miesiące) liczone od dnia spełnienia warunków promocji i wpływu pierwszych nowych środków na konto oszczędnościowe. Oprocentowania EKO dla nowych środków będzie wynosiło 6,3% dla kwoty do 300 tys. zł a dla nowych klientów aż 7% dla kwoty do 100 tys. zł (mowa o oprocentowaniu w skali roku). Powyżej kwoty 300 tys. zł środki będą pracowały na standardowym procencie zgodnym z tabelą oprocentowania. Do promocji można przystąpić najpóźniej do 25 czerwca 2024 roku.

Oferta specjalna obejmuje wyłącznie jedno EKO w okresie trwania promocji. W przypadku posiadania więcej niż jednego indywidualnego EKO, promocją objęte zostanie tylko najstarsze Elastyczne Konto Oszczędnościowe. 

Niestety promocja ma też pewne ograniczenia czy też wykluczenia i nie wszystkie osoby mogą z niej skorzystać ponieważ:

Z oferty nie możesz skorzystać, jeżeli w okresie od 12.06.2024 r. do 25.06.2024 r. zakończył się na Twoim EKO okres trwania wcześniejszych edycji Oferty specjalnej „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”

a to oznacza, że jeżeli korzystaliśmy z poprzednich edycji promocji i okres promocyjnego oprocentowania kończy się w ramach wyżej określonych ram czasowych to z najnowszej edycji jesteśmy wykluczeni. Czyli aby korzystać z promocji po raz kolejny trzeba jedną edycję standardowo „opuścić” i skorzystać z kolejnej czyli co drugiej.

Dokładne informacje na temat oprocentowania konta znaleźć można w tabeli oprocentowania.

Otwórz konto oszczędnościowe w VeloBank – 7% dla kwoty do 100 tys. zł

Otwórz konto oszczędnościowe w VeloBank – 6,3% dla kwoty do 300 tys. zł

5,2% na Lokacie na Nowe Środki do 180 tys. zł bez konieczności zakładania konta!

Alternatywną propozycją dla powyższego konta oszczędnościowego (albo ofertą uzupełniającą) jest lokata oferowana przez VeloBank – również na nowe środki. Zaletą tej lokaty jest brak konieczności zakładania konta – można skorzystać tylko i wyłącznie z samej lokaty. Na lokacie można ulokować od 5000 zł do 150 tys. zł na 5,2% na okres 6 miesięcy, 5% na okres 3 miesięcy oraz 4,8% na okres 12 miesięcy. Oferta dotyczy nowych środków, tj. nadwyżki powyżej salda środków zgromadzonych na rachunkach VeloBanku na koniec dnia 4 czerwca 2024 roku. Z promocji można skorzystać do 18 czerwca 2024 roku a jej opis znajduje się tutaj: Lokata na Nowe Środki na 5,2% do 180 tys. zł w VeloBank edycja 9/2024 + 650 zł premii do konta osobistego

Załóż Lokatę na Nowe Środki na 5,2% dla kwoty do 180 tys. zł

… i jeszcze 7% do 50 tys. zł na Lokacie Mobilnej Na Start…

bo oferty powyżej to nie wszystko co ma do zaoferowania VeloBank ;-) Kolejne 50 tys. zł możemy wrzucić na Lokatę Mobilną zakładaną z pozycji aplikacji mobilnej banku. Jej obecne oprocentowanie to 7% w skali roku a lokata zakładana jest na okres 2 miesięcy. Z lokaty tej można skorzystać tylko raz w ciągu 30 dni od aktywowania bankowości mobilnej.

Załóż konto w VeloBanku i odbierz swoją nagrodę aż 650 zł :)

Powróciła świetna promocja konta osobistego od VeloBank, która w ostatnich miesiącach cieszyła się mega dużym zainteresowaniem! W nowej odsłonie pod hasłem „Startuj z VeloKontem – edycja 1/2024” możemy zyskać aż 650 zł nagrody w gotówce do konta VeloKonta. Na wspomnianą premię składa się 600 zł nagrody łącznej w ramach tzw. moneyback za comiesięczne dokonywanie płatności kartą lub BLIK oraz dodatkowe 50 zł extra bonusu za skorzystanie z polecenia.

O promocji tej pisaliśmy tutaj: MEGA HIT! Aż 650 zł nagrody w gotówce za założenie VeloKonto w VeloBank

Konta w VeloBank i opłaty

W przypadku gdy zdecydujemy się założyć konto osobiste w VeloBank do wyboru mamy dwa rachunki osobiste: VeloKonto oraz VeloKonto 18-26 lat. Pierwszy z nich przeznaczony jest dla osób powyżej 26. roku życia i prowadzony jest za darmo. Karta również jest darmowa o ile w poprzednim miesiącu zaksięgowane zostało min. pięć płatności kartą lub BLIK na dowolną kwotę. Drugi z nich przeznaczone jest dla osób młodszych w wieku 18-26 lat przy czym zarówno konto jak i karta są całkowicie darmowe (bez spełniania dodatkowych warunków).

Jeżeli chodzi o Elastyczne Konto Oszczędnościowe to jest ono prowadzone zupełnie za darmo. Pierwsza wypłata środków z EKO w danym miesiącu jest bezpłatna, każda kolejna to koszt 9 zł. Dla kont EKO otwartych od 6 lutego 2023 roku przelewy na rachunki własne w VeloBank są bezpłatne bez ich limitu.

Szczegółowe opłaty można znaleźć w TOiP.

Alternatywne oferty kont oszczędnościowych

W poszukiwaniu ewentualnego alternatywnego konta oszczędnościowego warto regularnie zerkać w na bieżąco aktualizowany Ranking kont oszczędnościowych lub też Ranking lokat. Naszymi faworytami jeżeli chodzi o konta oszczędnościowe są obecnie poniższe oferty:

Uwaga: informacje o parametrach rachunku będą dynamicznie się zmieniały na postawie danych opublikowanych w naszym rankingu kont oszczędnościowych.

mBankRachunek Moje Cele w mBankRachunek Moje Cele +750 zł premii
mBank
7.50%3 m-ce025000ZAŁÓŻ KONTO »
- tylko dla nowych klientów
- wymaga ROR

CitibankKonto Oszczędnościowe w CitibankKonto Oszczędnościowe +300 zł premii
Citibank
7.20%4 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR i karty kredytowej: CitiKonto


Nest BankNest Konto Oszczędnościowe w Nest BankNest Konto Oszczędnościowe
Nest Bank
7.10%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR: Nest Konto (bezpłatne)
- dla nowych rachunków

Nest BankNest Konto Oszczędnościowe w Nest BankNest Konto Oszczędnościowe +400 zł premii
Nest Bank
7.10%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR: Nest Konto (bezpłatne)
- dla nowych rachunków

PekaoKonto Oszczędnościowe Premium w PekaoKonto Oszczędnościowe Premium +200 zł premii
Pekao
7%5 m-cy0200000ZAŁÓŻ KONTO »
- dla nowych klientów otwierających Konto Oszczędnościowe Premium z Kontem Świat Premium

PekaoKonto Oszczędnościowe w PekaoKonto Oszczędnościowe +200 zł premii
Pekao
7%5 m-cy0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- dla nowych klientów otwierających Konto Oszczędnościowe z Kontem Przekorzystnym

Alior BankKonto Mega Oszczędnościowe w Alior BankKonto Mega Oszczędnościowe +700 zł premii
Alior Bank
7%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
-wymaga konta ROR i min. 5 płatności kartą na miesiąc
- tylko dla nowych środków

VeloBankElastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBankElastyczne Konto Oszczędnościowe +650 zł premii
VeloBank
7%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR
- tylko dla nowych klientów

mBankRachunek Moje Cele w mBankRachunek Moje Cele +530 zł premii
mBank
6.50%3 m-ce050000ZAŁÓŻ KONTO »
- tylko dla nowych klientów
- wymaga ROR

VeloBankElastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBankElastyczne Konto Oszczędnościowe +650 zł premii
VeloBank
6.50%3 m-ce0300000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR
- tylko dla nowych środków

MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit w MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit
Millennium
6%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR: np. Konto 360° lub Konto 360° Student

MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit w MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit +100 zł premii
Millennium
6%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR: np. Konto 360° lub Konto 360° Student

MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit w MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit +600 zł premii
Millennium
6%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR: np. Konto 360° lub Konto 360° Student

Toyota BankIndeksowane Konto Oszczędnościowe w Toyota BankIndeksowane Konto Oszczędnościowe
Toyota Bank
5.87%do odwołania0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- nie wymaga konta ROR
- konto zakładane online
- oprocentowanie na podstawie WIBOR 3M z przedostatniego dnia roboczego poprzedniego kwartału

ING Bank ŚląskiOtwarte Konto Oszczędnościowe w ING Bank ŚląskiOtwarte Konto Oszczędnościowe +500 zł premii
ING Bank Śląski
5.25%3 m-ce0200000ZAŁÓŻ KONTO »
- na nowe środki

ING Bank ŚląskiOtwarte Konto Oszczędnościowe w ING Bank ŚląskiOtwarte Konto Oszczędnościowe +500 zł premii
ING Bank Śląski
5.25%3 m-ce0200000ZAŁÓŻ KONTO »
- dla nowych klientów

Santander Consumer BankKonto Oszczędnościowe w Santander Consumer BankKonto Oszczędnościowe
Santander Consumer Bank
5%do
odwołania
050000ZAŁÓŻ KONTO »
- nie wymaga konta ROR
- konto zakładane online

Alior BankKonto Mega Oszczędnościowe w Alior BankKonto Mega Oszczędnościowe +700 zł premii
Alior Bank
4.50%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
-wymaga konta ROR
- tylko dla nowych środków

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.