ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Słuchawki Apple AirPods 3gen gratis do karty Citi Simplicity od Citibank + 24000 pkt Bezcenne Chwile o wartości 300 zł + 7,2% dla oszczędności

Do końca promocji pozostało:

Tylko 365 wniosków ze słuchawkami Apple AirPods 3gen i dodatkowym bonem 300 zł

Po chwilowej przerwie z nagrodami rzeczowymi, pojawiła się mega ciekawa oferta od Citibanku. Tym razem nagrodą są Słuchawki Apple AirPods 3gen w zamian za wyrobienie karty Citi Simplicity i dokonywanie nią płatności podczas zakupów. Poza tym, dodatkowo do zgarnięcia jest aż 24000 pkt programu Bezcenne Chwile wymiennych na bony o wartości 300 zł a samą kartę otrzymamy zupełnie za darmo przez pierwszy rok jej używania! Nadal za mało? Jeżeli tak, to można sobie niniejszą promocję karty kredytowej połączyć z promocją konta osobistego zgarniając dodatkowe 300 zł w gotówce oraz 7,2% dla oszczędności :)

Połącz kilka promocji Citibanku i zyskaj mega łatwe bonusy o wartości ponad 1500 zł!

Citibank od dłuższego czasu nie odpuszcza i w odpowiedzi na cieszącą się popularnością promocję BNP Paribas z premią 1000 zł, serwuje kolejną fajną promocję a w zasadzie kumulację kilku promocji. Jeżeli dobrze kojarzymy to takiej nagrody jako słuchawki Apple AirPods jeszcze nigdy nie było. Policzmy zatem ile można zyskać obecnie w Citi:

 • Słuchawki Apple AirPods 3gen o wartości około 900 zł za wyrobienie karty Simplicity w niniejszej promocji,
 • 300 zł w bonach (np. do empik.com, Allegro czy na paliwo CircleK) w postaci 24000 pkt programu Bezcenne Chwile również w niniejszej promocji,
 • 300 zł w gotówce z promocji darmowego konta osobistego (szczegóły promocji),
 • 7,2% do 100 tys. zł w promocji konta oszczędnościowego (szczegóły promocji),
 • 0 zł za kartę kredytową przez pierwsze 12 miesięcy :)

Tak na szybko licząc wychodzi na to, że do zgarnięcia jest całkiem sporo… bo ponad 1500 zł łącznej premii :) w przypadku skorzystania zarówno z promocji karty kredytowej jak i konta osobistego jak i do 1900 zł z odsetek od oszczędności.

Super nagroda, łatwe warunki i krótki okres karencji dla byłych klientów!

W ramach promocji „Wszystko gra z Kartą Kredytową Citibank” możemy zgarnąć słuchawki Apple AirPods 3gen o wartości około 900 zł oraz 24000 pkt programu Bezcenne Chwile o równowartości aż 300 zł (można za te punkty odebrać bony do Allegro, CircleK, Empik, Smyk, Decathlon lub do wielu innych sklepów). Dodatkowo otrzymujemy zupełnie darmową kartę kredytową przez okres pierwszych pełnych 12 miesięcy od podpisania umowy.

Z godnie z regulaminem z promocji wykluczone są:

(…) osoby, które od 1 kwietnia 2023 r. posiadały w Banku główną Kartę Kredytową, w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.

Jak widzicie okres karencji dla byłych klientów w tej promocji jest całkiem krótki i większość z Was jest w stanie skorzystać z tej rewelacyjnej promocji :) Łapią się również osoby, które jeszcze nie tak dawno posiadały kartę kredytową Citi, ale zamknęli ją do końca marca 2023 roku.

Warto również zainteresować się alternatywną promocją karty Simplicity gdzie nagrodą jest do 1200 zł zwrotu za tankowanie i mycie auta lub promocją z premią pieniężną i bonami o łącznej wartości 1200 zł na dowolne zakupy. Pamiętajcie, że Citibank lubi jednocześnie oferować kilka promocji alternatywnych a ich aktualne porównanie zawsze znajdziecie tutaj. Promocje kart kredytowych oferują również inne banki co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych. Wybierzcie promocję najbardziej dopasowaną pod siebie.


UWAGA! Promocję karty kredytowej można łączyć z promocją darmowego konta osobistego CitiKonto, za które obecnie bank wynagradza premią 300 zł oraz kontem oszczędnościowym na 7,2% dla kwoty do 100 tys. zł przez 4 miesiące.


Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz nagrody o wartości aż 1200 zł!

Minimalne i podstawowe wymagania banku w celu otrzymania karty kredytowej to:

 • wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
 • w przypadku działalności – min. wiek 18 lat, działalność gospodarcza prowadzona min. 2 lata a dochód netto – minimum 2500 zł.

Warto również wspomnieć, iż Citibank bardzo chętnie przyznaje karty kredytowe również emerytom i rencistom. Jeżeli sami nie mamy możliwości skorzystania z promocji bo już np. wzięliśmy nagrodę w innej promocji warto pokusić się o ten voucher na kogoś z rodziny :) To znana praktyka i nie jest niczym niespotykanym.

Jeżeli spełniamy wszystkie powyższe warunki promocji należy do 31 lipca 2024 roku (umowę można podpisać po tym terminie) wypełnić wniosek o kartę kredytową Simplicity na stronie promocji podając w nim wymagane dane osobowe oraz deklarowane dochody. Przed zawarciem umowy o kartę należy wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej firmie dostarczającej nagrodę w celu jej dostarczenia.

Limit promocyjnych wniosków w tej promocji wynosi tylko 365 sztuk zatem nie odkładajcie decyzji do ostatniej chwili, ponieważ promocja na 100% zostanie zakończona przed czasem, co chyba nikogo nie powinno zdziwić przy tak prostych warunkach promocji i tak atrakcyjnej nagrodzie ;)

Należy również pamiętać aby przekazać do banku czytelny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane na wniosku o produkt dochody w terminie 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku. Rodzaj dokumentu jaki należy przesłać zależy od źródła dochodu (lista dokumentów znajduje się w regulaminie promocji). Dokumenty najlepiej załączyć od razu we wniosku, alternatywnie można to zrobić później przy pomocy strony https://www.citibank.pl/przeslanie_dokumentow/.

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz nagrody o wartości aż 1200 zł!

Jak zdobyć nagrodę główną czyli słuchawki Apple AirPods 3gen oraz 300 zł w bonach?

Nagrodą w tej promocji jak już wyżej wspominaliśmy są słuchawki Apple AirPods 3gen o wartości około 900 zł oraz 24000 pkt programu Bezcenne Chwile, które można wymienić na bony o równowartości aż 300 zł. Aby owe nagrody zostały przyznane należy spełnić poniższe warunki:

 • aktywować otrzymaną kartę kredytową w aplikacji Citi Mobile,
 • przystąpić do programu Bezcenne Chwile oraz zarejestrować w nim otrzymaną kartę kredytową nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia umowy o kartę będzie widoczna na umowie),
 • zrealizować min. 10 płatności wydaną kartą kredytową na łączną kwotę min. 1000 zł – od razu napiszemy, że transakcje „szczególne” nie są brane pod uwagę czyli takie ułatwiające zrealizowanie wymaganego obrotu, pozostają nam zatem tradycyjne zakupy kartą – w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu zawarcia umowy o kartę,
 • zrealizować min. 5 płatności wydaną kartą kredytową w czwartym, piątym, szóstym, siódmym, ósmym, dziewiątym, dziesiątym oraz jedenastym miesiącu kalendarzowych po miesiącu zawarcia umowy o kartę,
 • w dwunastym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy, karta będzie aktywna oraz umowa o kartę kredytową nie będzie znajdować się w okresie wypowiedzenia.

Przykład: podpisując umowę w np. lipcu 2024 roku mamy czas do końca października 2024 roku na zarejestrowanie się w Bezcenne Chwile, a przez 11 pełnych miesięcy po miesiącu podpisania umowy o kartę (czyli od sierpnia 2024 roku do maja 2025 roku) należy realizować wymagane wyżej płatności bezgotówkowe wydaną w promocji kartą kredytową.

Pierwszą nagrodą są słuchawki Apple AirPods 3gen (o równowartości około 900 zł), która zostanie przyznana za spełnienie pierwszych trzech warunków opisanych powyżej. O spełnieniu tych warunków promocji i przyznaniu wspomnianej nagrody Citibank poinformuje poprzez wiadomość w serwisie bankowości elektronicznej Citibank Online, nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione wskazane warunki promocji. Nagroda zostanie wysłana na adres korespondencyjny w ciągu 45 dni kalendarzowych od otrzymania powiadomienia o przyznaniu nagrody.

Drugą nagrodą jest łącznie 16000 pkt programu Bezcenne Chwile (o równowartości 200 zł), które zostaną przyznane za spełnienie czwartego warunku opisanego powyżej. Za każdy miesiąc, w którym zostaną spełnione wskazane warunki promocji zostanie przyznane 2000 pkt. O spełnieniu tego warunku promocji Citibank poinformuje poprzez wiadomość w serwisie bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione promocji. Nagroda zostanie przekazana w ciągu 30 dni od otrzymania powiadomienia o przyznaniu nagrody. Punkty przekazane w ramach nagrody będą ważne przez okres dziewięciu miesięcy od daty ich przyznania i będzie można wymienić je na różne nagrody z katalogu np. voucher o wartości 50 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Empik, Carrefour, Decathlon, Allegro, Douglas, stacji paliw Circle K lub do innych sklepów został wyceniony na 4000 pkt.

Trzecią nagrodą jest 8000 pkt programu Bezcenne Chwile (o równowartości 100 zł), które zostaną przyznane za spełnienie piątego warunku opisanego powyżej. O spełnieniu tego warunku promocji Citibank poinformuje poprzez wiadomość w serwisie bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione promocji. Nagroda zostanie przekazana w ciągu 30 dni od otrzymania powiadomienia o przyznaniu nagrody. Punkty przekazane w ramach nagrody będą ważne przez okres dziewięciu miesięcy od daty ich przyznania.

Na koniec ważna informacja dotycząca płatności kartą. Zgodnie z regulaminem kart kredytowych transakcje „szczególne” wykluczone z promocji to:

 • wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
 • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
 • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz nagrody o wartości aż 1200 zł!

Otwórz również darmowe konto osobiste z premią 300 zł oraz oprocentowaniem 7,2%

Po kilku miesięcznej przerwie wraca ciekawa promocja zupełnie darmowego konta osobistego od Citibank wraz z wysoko oprocentowanym kontem oszczędnościowym. Dzięki niniejszej promocji, za otworzenie CitiKonta zgarniemy 300 zł premii pieniężnej oraz Konto Oszczędnościowe na 7,2% do aż 100 tys. zł przez aż 4 miesiące. 

Szczegółowy opis tej promocji znajduje się tutaj: 7,2% do 100 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym + 300 zł nagrody w gotówce na start za CitiKonto od Citibank

Od wniosku po umowę o kartę i jej opłaty – krok po kroku!

W tej promocji Citibank wymaga wnioskowania o kartę kredytową Citi Simplicity, która może być zupełnie darmowa i ma wiele zalet oraz dodatkowych usług zwolnionych z opłat. Obecnie za posiadanie karty Simplicity trzeba ponosić opłatę 12 zł miesięcznie. Opłata ta zostanie jednak zwrócona jeżeli w danym okresie rozliczeniowym (który jest ustalany indywidualnie i nie musi trwać od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca) zrealizujemy płatności wydaną kartą na kwotę min. 1000 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla kart Citibanku wynosi 23,15%. Nie należy jednak się tym przejmować w przypadku gdy karta będzie spłacana w okresie tzw. bezodsetkowym. Więcej szczegółów odnośnie opłat można znaleźć w TOiP.

UWAGA! Powyższe warunki to warunki standardowe. W ramach niniejszej promocji otrzymujemy dodatkowy bonus w postaci zwolnienia z opłaty za kartę przez okres pierwszych 12 miesięcy.

Umowa będzie do nas wysłana firmą kurierską po pozytywnej akceptacji wniosku przez analityka finansowego, który również potwierdzi limit karty jaki zostanie nam przyznany. Po podpisaniu umowy i dostarczeniu kurierowi wymaganych dokumentów przez bank kurier zabiera oba egzemplarze umowy (tak, oba zatem nie wystraszcie się, drugi egzemplarz bank przesyła listem po podpisaniu przez upoważnione osoby banku). Jeżeli macie możliwość sugerujemy zrobienie ksero umowy lub fotki zanim oddacie całość kurierowi – będziecie mogli wtedy na spokojnie ją sobie przeczytać w domu i mieć pewność, że to co wróci to to samo co podpisaliście.

Od końca roku 2016 umowę można również zawierać w formie elektronicznej na odległość. Ten sposób znacznie przyspiesza cały proces i z reguły zamyka się do 7 dni od pierwszego kontaktu z bankiem. Umowa wraz ze wszystkimi dokumentami przesyłana jest przez bank pocztą elektroniczną w formie zahasłowanego pdfa (hasło definiujemy podczas pierwszej rozmowy z bankiem). W takim przypadku następuje drugi kontakt ze strony banku w celu potwierdzenia poprawności danych w umowie oraz podpisania umowy przez telefon podając kod autoryzacyjny przekazany w dokumentach.

W roku 2019 wprowadzono możliwość weryfikacji wniosku zdalnie, na odległość przy pomocy tzw. biometrii czyli porównania zdjęcia twarzy ze zdjęciem znajdującym się w dowodzie osobistym, którego skan będzie trzeba przekazać w trakcie składania wniosku. W przypadku gdy nie mamy możliwości skorzystania z takiej weryfikacji przyspieszającej znacznie realizację wniosku i podpisania umowy lub nie wyrażamy zgodny na „weryfikowanie” naszej twarzy możemy przerwać proces i dokończyć go jedną z metod opisanych wyżej.

Natomiast karta będzie wysłana dopiero po tym jak podpisana umowa wróci do banku i ponownie ktoś ją zatwierdzi. O wysłaniu karty jesteśmy informowani SMSem (tak było w poprzednich edycjach tej promocji) i maksymalnie do 3 dni roboczych powinna być u nas (o ile nie nawali poczta).

Gdy już otrzymamy kartę musimy ją aktywować i nadać jej PIN. Można tego dokonać przez internet lub telefonicznie. Po aktywacji karty dokonujemy również rejestracji w serwisie transakcyjnym Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl przy pomocy numeru karty i nadanego PINu ustawiając swój login i hasło do bankowości internetowej.

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz nagrody o wartości aż 1200 zł!

Alternatywne równolegle prowadzone promocje Citibank – do wyboru do koloru!

Citibank w jednym czasie prowadzi kilka rożnych promocji kart kredytowych. Zanim zatem zdecydujecie się wypełnić wniosek o kartę zapoznajcie się ze wszystkimi dostępnymi promocjami tegoż banku. Na chwilę obecną alternatywnie dostępne są takie promocje jak poniżej: 

Rekordowe 1200 zł nagrody do darmowej karty
Rekordowe 1200 zł nagrody do darmowej karty
600 zł zwrotu na kartę za każdą dowolną płatność
600 zł zwrotu na kartę za każdą dowolną płatność
800 zł w bonach Allegro na dowolne zakupy
800 zł w bonach Allegro na dowolne zakupy
Do 1200 zł zwrotu za tankowanie paliwa i mycie auta
Do 1200 zł zwrotu za tankowanie paliwa i mycie auta

Porównanie wszystkich promocji w formie tabelarycznej zamieściliśmy w dedykowanym wpisie, w którym zamieszczamy wszystkie oferty Citibanku. Zachęcamy do lektury pod adresem: [FAQ] Promocje Citibank – smartfony lub vouchery o wartości 300, 400, lub 500 zł. Porównanie ofert i odpowiedzi na najważniejsze pytania!

Poprzednie promocje Citibank z tabletami, rejestratorami, bonami i inne…

Warto zapoznać się z poprzednimi promocjami i np. z komentarzami pod poniższymi wpisami gdzie wiele osób podzieliło się wrażeniami z poprzednich edycji. Wszystkie promocje Citibanku znajdują się pod tym adresem: promocje Citibank.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 lipca 2024 (max. 365 wniosków) wypełnij wniosek o kartę kredytową Simplicity
po otrzymaniu karty aktywuj kartę w aplikacji Citi Mobile
do końca trzeciego miesiąca po miesiącu podpisania umowy przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim swoją kartę kredytową wydaną w promocji
w pierwszym, drugim i trzecim pełnym miesiącu po miesiącu podpisania umowy (w każdym z tych miesięcy) wykonuj min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 1000 zł
od czwartego do jedenastego pełnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy (w każdym z tych miesięcy) wykonuj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą
do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków zostanie wysłane powiadomienie o przyznaniu nagrody
do 30/45 dni od otrzymania informacji o przyznaniu nagrody zostaną przekazane poszczególne nagrody

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz nagrody o wartości aż 1200 zł!, , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.