ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Rekordowe 1000 zł nagrody do karty kredytowej BNP Paribas + karta za 0 zł na rok + 530 zł bonusu do konta osobistego

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Z kartą kredytową BNP Paribas zyskasz aż 1000 zł nagrody na dobry start

Ależ świetna kumulacja trafiła się na końcówce maja. To promocja LAST MINUTE, która potrwa jeszcze tylko do końca miesiąca. W zamian za wyrobienie karty kredytowej Mastercard od BNP Paribas możemy zgarnąć 1000 zł bonusu na dobry start, z czego 400 zł premii pieniężnej w ramach tzw. moneybacku wynoszącego 10% kwoty zakupów oraz 600 zł w postaci punktów programu Bezcenne Chwile wymiennych na różne bony. Oczywiście do kompletu warto dorzucić za jednym podejściem promocję konta osobistego z premią pieniężną w wysokości aż 530 zł na start zyskując razem ponad 1500 zł premii w jednym banku :)

Kumulacja promocji czyli kto i jak może skorzystać z niniejszej BNP Paribas?!

Nawet my nie spodziewaliśmy się, że taka oferta pojawi się w banku BNP Paribas. Przed chwilą opublikowaliśmy na blogu nową promocję „punktową” dostępną w przypadku założenia konta osobistego lub wyrobienia kary kredytowej w Paribas (pisaliśmy o tym tutaj) i po analizie regulaminów obu promocji dla karty kredytowej nie znaleźliśmy w nich żadnych zapisów, które by wykluczały możliwość połączenia tych promocji (jeżeli znaleźliście jakiś niepokojący zapis lub inaczej interpretujecie te regulaminy dajcie nam od razu znać w komentarzach). Tym samym mamy kolejną kumulację i to mega korzystną, dzięki której można zyskać:

 • 400 zł premii pieniężnej w formie tzw. moneyback w postaci zwrotu 10% wartości zakupów opłaconych kartą z promocji „Wiosenne korzyści z kartą kredytową Mastercard” organizowanej przez BNP Paribsa (szczegóły promocji),
 • 600 zł w bonach w postaci 48000 pkt programu Bezcenne Chwile z promocji „Bankujesz – zyskujesz z Bezcennymi Chwilami” organizowanej przez Mastercard Europe (szczegóły promocji),
 • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę przez pierwszy rok!

co łącznie daje nam aż 1000 zł nagrody za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej. A to nie wszystko, bo ową premię za kartę możemy powiększyć o kolejne:

Pamiętajcie jednak, że z obu wyżej wymienionych promocji może skorzystać tylko osoba, która od 1 września 2022 roku nie była stroną umowy o kartę kredytową zawartej z bankiem BNP Paribas oraz od 1 maja 2023 roku nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas. Zatem jeżeli macie zamiar skorzystać zarówno z promocji karty kredytowej jak i z promocji konta osobistego, to umowę o konto podpisujecie dopiero po zawarciu umowy o kartę kredytową, z uwagi na to, że posiadanie konta jak już wyżej napisaliśmy wyklucza z promocji punktowej! Reasumując: warto zaczynąć od promocji z kartą kredytową a dopiero po wyrobieniu karty kredytowej i podpisaniu umowy wnioskujemy o konto osobiste w promocji z premią 530 zł.

Złóż wniosek o kartę kredytową BNP Paribas i zgarnij aż 1000 zł premii!

Promocja 1: czyli jak uzyskać nagrodę główną w postaci 400 zł premii pieniężnej? 

Wg. regulaminu promocji banku BNP Paribas „Wiosenne korzyści z kartą kredytową Mastercard” nagrodą jaką można zdobyć to tzw. moneyback czyli zwrot na kartę w wysokości 10% kwoty wydanej podczas zakupów jednak nie więcej jak 400 zł w całym okresie promocji. Kolejną nagrodą w niniejszej promocji jest zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez pierwsze 12 miesięcy, czyli promocję obsłużymy całkowicie bezkosztowo ;)

Z promocji może skorzystać każda osoba, która od 1 września 2022 roku nie była stroną umowy o kartę kredytową zawartej z bankiem BNP Paribas.

Sprzedaż premiową kierujemy do osób fizycznych, które między 1.03.2024 r. a 31.05.2024 r.spełnią wszystkie poniższe warunki:
1. skończyły 18 lat,
2. zawrą z nami Umowę o Kartę kredytową, działając jako konsumenci (w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego),
3. nie wypowiedzą Umowy o Kartę kredytową ani nie odstąpią od niej przynajmniej do 31.05.2024,
4. od 1.09.2022 r. do 29.02.2024 r. nie były stroną umowy o jakąkolwiek kartę kredytową z naszym bankiem,

Oczywiście przez pojęcie „Karta” bank ma tu na myśli tylko kartę kredytową wydaną przez BNP Paribas (nie dotyczy to karty płatniczej wydawanej do konta osobistego lub karty kredytowej innego banku!). Tym samym nie ma przeszkód aby łączyć tę promocję z promocją konta osobistego, która obecnie oferuje banalnie łatwe warunki i aż 530 zł premii na start!

W celu skorzystania z promocji karty kredytowej oferowanej przez BNP Paribas należy do 31 maja 2024 roku wypełnić swoimi danymi dedykowany formularz kontaktowy na stronie promocji a następnie zawrzeć umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Pamiętajcie również o tym by nie składać sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych przez bank.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że w tej edycji promocji nie ma limitu nagród! :) Tym samym można będzie korzystać z promocji do końca okresu jej trwania bez obaw o wyczerpanie się limitu nagród przed czasem. Kolejny plus tej promocji :)

Następnie (po wypełnieniu formularza) czekamy na kontakt ze strony banku i ewentualnie pozytywną decyzję kredytową. Kontakt najczęściej następuje jeszcze w tym samym dniu roboczym ale z uwagi na ów promocję można przewidywać, że będzie się on opóźniał coraz bardziej z każdym dniem trwania promocji (taki sam efekt zawsze się pojawia w promocjach Citibanku). Umowa o kartę kredytową musi być zostać zawarta najpóźniej do 31 maja 2024 roku.

Aby otrzymywać moneyback w wysokości 10% kwoty wydanej podczas zakupy (łącznie nie więcej jak 400 zł w całej promocji i nie więcej jak 100 zł w każdym miesiącu), należy:

 • zalogować się do bankowości elektronicznej, nadać PIN oraz dokonać aktywacji karty kredytowej – ten warunek musi być spełniony do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego po zawarciu umowy o kartę kredytową,
 • nie składać sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych w celach marketingowych – ten warunek musi być spełniony do czasu odbioru wszystkich nagród,
 • przez 4 pierwsze okresy rozliczeniowe wyznaczone dla wydanej w promocji karty (każdy klient może mieć inny okres rozliczeniowy co wyjaśniamy w dalszej części opisu) wykonywać transakcje wydaną kartą kredytową (zakupy w sklepach stacjonarnych lub w internecie). Najkorzystniej jest robić zakupy na łączną kwotę min. 1000 zł w każdym okresie rozliczeniowym aby zgarnąć pełną premię miesięczną czyli po 100 zł.

Zwrot 10% przysługuje za płatności za towary lub usługi w punktach handlowo-usługowych lub sklepach internetowych, jednak z wyłączeniem punktów identyfikowanych kodami MCC 5300 – handel hurtowy, MCC 4111 – usługi transportowe.

Do transakcji kartą kredytową akceptowanych na potrzeby tej promocji bank nie uznaje jednak takich transakcji, które:

 • są transakcjami gotówkowymi,
 • zostaną zwrócone lub są sporne,
 • są przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku,
 • zasilają karty lub inne instrumenty płatnicze, rachunki płatnicze lub inne instrumenty lub rachunki, które posiadasz:
  – Ty,
  – inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej ani niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji,
  – podmiot, który pośredniczy w tej transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług,
  – podmiot, który świadczy usługi przechowywania środków klientów (np. transakcje przez portfel elektroniczny, przekazy pieniężne i zakłady – w tym kupony loteryjne, żetony do gier kasynowych).

Przez okres rozliczeniowy bank rozumie:

miesięczny, powtarzalny okres, w którym rozlicza się transakcje dokonane na podstawie Umowy o Kartę kredytową, przy czym pierwszy Okres rozliczeniowy rozpoczyna się w dniu zawarcia Umowy o Kartę kredytową i kończy się w pierwszym przypadającym po zawarciu Umowy o Kartę Kredytową dniu rozliczenia – tj. wskazanym w Umowie o Kartę kredytową dniu miesiąca w którym sporządzane jest zestawienie transakcji, zaś każdy kolejny Okres rozliczeniowy rozpoczyna się następnego dnia po zakończeniu poprzedniego Okresu rozliczeniowego i kończy się w najbliższym Dniu rozliczenia.

O wysokości moneyback, którą został uznany rachunek karty kredytowej, bank informuje w wysyłanym po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego zestawieniu transakcji wykonanych na danej karcie. Więcej informacji i szczegółowe warunki promocji znajdziecie w jej regulaminie.

Złóż wniosek o kartę kredytową BNP Paribas i zgarnij aż 1000 zł premii!

Promocja 2: czyli jak zyskać dodatkowe 600 zł w punkach Bezcenne Chwile? 

Promocja „Bankujesz – zyskujesz z Bezcennymi Chwilami” będzie dostępna w terminie od 5 maja do 31 lipca 2024 roku jednak nie dłużej jak do wyczerpania się puli nagród, która wynosi 30000 sztuk po 8000 pkt każda a to oznacza, że jeżeli każdy uczestnik promocji spełni jej warunki to nagród starczy dla 5000 osób z uwagi na to, że jedna osoba może otrzymać aż sześć takich nagród). Informacja o szacowanej dacie zakończenia promocji zostanie opublikowana z co najmniej 7 dniowym wyprzedzeniem na stronie banku BNP Paribas. Z promocji może skorzystać każda osoba, która od 1 maja 2023 roku nie posiadała konta osobistego ani karty kredytowej w banku BNP Paribas.

By skorzystać z niniejszej promocji i zdobyć nawet 48000 pkt w Programie Bezcenne Chwile o wartości aż 600 zł należy złożyć wniosek o kartę kredytową Mastercard przez internet a następnie zawrzeć umowę. Następnie w ciągu 7 dni od podpisania umowy o konto lub kartę kredytowa należy przystąpić do Programu Bezcenne Chwile rejestrując w nim otrzymaną kartę z logo Mastercard.

Aby otrzymać nawet 48000 punktów na kartę (czyli maksymalnie sześć nagród po 8000 pkt za każdy miesiąc) należy spełnić łącznie poniższe warunki:

 • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile (Priceless Specials) rejestrując w nim kartę Mastercard wydaną przez BNP Paribas (kartę rejestrujemy poprzez bankowość internetową GOonline, aplikację mobilną GOmobile, w Centrum Telefonicznym albo w Oddziale Partnera) w zakładce Moje Finanse => Karty gdzie należy kliknąć „Zarejestruj się” na banerze Bezcenne Chwile lub w zakładkę zatytułowaną Bezcenne Chwile,
 • dokonać zakupów premiowanych czyli min. 4 płatności na łączną kwotę co najmniej 1000 zł miesięcznie przy użyciu karty dodanej do programu Bezcenne Chwile, w każdym z pierwszych pełnych sześciu miesięcy kalendarzowych następujących po zawarciu umowy o konto lub umowy kartę kredytową.

Przykład: Jeśli Umowę o Rachunek lub Umowę o Kartę Kredytową zawrzesz w maju 2024 r., to Nagrodę w postaci 8 000 Punktów możesz otrzymać za każdy z następujących pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po zawarciu tej umowy oddzielnie: czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad 2024 r. Aby dostać Nagrodę za czerwiec 2024 r., przystąp do Programu w terminie 7 dni od zawarcia ww. umowy oraz zrób wymagane Zakupy Premiowane w czerwcu. Aby uzyskać kolejne Nagrody, tj. za lipiec, sierpień, wrzesień, październik i listopad 2024 r., zrób wymagane Zakupy Premiowane również w każdym z tych miesięcy.

Nagroda w postaci naliczenia 8000 pkt lub jej wielokrotności (max. 48000 pkt) zostanie przekazana w ciągu 30 dni kalendarzowych po spełnieniu warunków promocji. Punkty będą ważne przez okres 12 miesięcy od dnia ich przyznania. Punkty można wymienić na różne nagrody z katalogu np. voucher o wartości 50 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Carrefour, Empik. Decathlon, stacji paliw Circle K lub do innych sklepów został wyceniony na 4000 pkt. Natomiast 10 monet do Allegro to 800 pkt. Przyznana nagroda jest zatem warta minimum 600 zł.

Szczegóły promocji z punktami powitalnymi znajdziecie tutaj oraz w dedykowany opisie na blogu: 48000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości aż 600 zł dla nowych klientów BNP Paribas (za założenie konta lub karty kredytowej)

Złóż wniosek o kartę kredytową BNP Paribas i zgarnij aż 1000 zł premii!

Powiększ zysk o 530 zł premii pieniężnej za konto osobiste w BNP Paribas

Tęskniliście za dobrą promocją od Paribas? Właśnie wskoczyła wyśmienita promocja konta od BNP z mega dużą premią pieniężną. W nowej promocji „gorący bonus” mamy szansę zyskać aż 530 zł nagrody w gotówce w zamian za założenie Konta Otwartego na Ciebie oraz spełnienie łatwych warunków promocji. Poza tym omawianą tutaj promocję konta osobistego można połączyć z promocją karty kredytowej, która to zwiększy zysk o kolejne 400 zł premii w gotówce. Wchodzicie w to? :)

Szczegóły promocji znajdziecie tutaj: HIT! Aż 530 zł w gotówce za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas w promocji „Gorący bonus”

Ile kosztuje karta kredytowa w BNP Paribas?

W ofercie banku BNP Paribas dostępnych jest kilka rodzajów kart kredytowych. Przeglądając najnowszą taryfę opłat i prowizji najtańszą kartą kredytową jest MasterCard Standard, której koszt to 12 zł miesięcznie oraz MasterCard Gold kosztująca 20 zł miesięcznie. Opłaty za kartę będzie można uniknąć jeśli łączna wartość rozliczonych transakcji dokonanych kartą w danym okresie rozliczeniowym – poprzedzającym naliczenie opłaty – wyniesie odpowiednio 1000 zł (karta Standard) lub 2000 zł (karta Gold).

Nie martwcie się jednak na zapas – w ramach opisywanej tutaj promocji głównej bank udziela zwolnienia z opłat za kartę przez pierwszy rok na podstawie zapisu z regulaminu:

zwolnienie z 12 pierwszych opłat miesięcznych za korzystanie z Karty kredytowej głównej

Alternatywne promocje kart kredytowych z premią nawet 1200 zł!

Również inne banki oferują ciekawe promocje karty kredytowej. Wśród nich jest wiele ciekawych ofert kart kredytowych co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych a szczególnie polecamy:

… i wiele, wiele innych promocji. Przejrzyj wszystkie AKTUALNE PROMOCJE.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 maja 2024 wypełnij wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold
do 31 maja 2024 podpisz umowę o kartę kredytową
do końca miesiąca po miesiącu podpisania umowy zaloguj się do bankowości, nadaj PIN karcie i ją aktywuj
przez 4 kolejne okresy rozliczeniowe dokonuj określonych płatności wydaną w promocji kartą aby uzyskać 10% moneybacku wydanej kwoty na zakupach (najlepiej na łączną kwotę min. 1000 zł w okresie rozliczeniowym aby uzyskać pełną premię 100 zł miesięcznie)
w kolejnym miesiącu rozliczeniowym zostanie uznany rachunek kwotą wynikającą z moneyback (pomniejszy ona saldo zadłużenia)

Weź udział w promocji BNP Paribas i zyskaj aż 400 zł nagrody, , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl10 komentarzy dla wpisu: “Rekordowe 1000 zł nagrody do karty kredytowej BNP Paribas + karta za 0 zł na rok + 530 zł bonusu do konta osobistego

 • Piotr pisze:

  Warto spróbować chociaż jedną z tym dwóch promocji

 • Krzychoooo pisze:

  Kurcze czyli jak juz mam BNP to za KK dostane tylko 400, bezcenne 600 mnie omina bo mialem konto w 2023 roku…

 • Krzychoooo pisze:

  Ja to konto otwieralem i zamykalem 2x, nadal mam :( Szkoda bo nie wiem czy sie szarpac po to 400.

  • ZnB pisze:

   Piechotą nie chodzi ale to już niech każdy sam decyduje co mu się opłaca a co nie ;)

 • Bodzio pisze:

  Szkoda że nie można mieć konta osobistego w tej promocji…
  Na te 1000zl bym się szarpnął ..

 • wylu pisze:

  Podpisałem umowę o kartę kredytową 31.05 rzutem na taśmę,
  1. Przez pośpiech nieopatrznie ustawiłem dzień rozliczeniowy na 10 dzień miesiąca: czy myślicie, że pierwszy okres rozliczeniowy do moneybacku liczył będzie się już od 31.05 – 10.06? czy dopiero pierwszy miesiąc, czy jeśli aktywuje kartę po 10 to coś to zmieni?
  2. kiedy najlepiej założyć konto osobiste żeby promocje się połączyły
  czy czekać do odbioru, aktywacji karty kredytowej i rejestracji w bezcennych chwilach?
  czy mogę zrobić to już?

  • ZnB pisze:

   Dobrze, że udało Ci się załapać na tak świetną promocję :)
   Ad.1 Mowa jest o pierwszych 4 okresach rozliczeniowych od daty podpisania umowy zatem obstawiamy, że pierwszym z nich jest właśnie ten niepełny :(
   Ad.2 Jak masz już podpisaną umowę o kartę kredytową to konto możesz już śmiało zakładać :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.