ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

[Przypominajka] Kończą się majowe promocje – można zyskać nawet 4000 zł premii! Sprawdź…

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Dobiega koniec maja – to ostatnia szansa na wyjątkowe i łatwe promocje!

Zbliża się kolejny długi weekend ale zanim go rozpoczniecie zachęcamy Was do lektury standardowego, comiesięcznego podsumowanie AKTUALNYCH PROMOCJI, które dobiegają końca. A jest w czym wybierać bo to był mega dobry miesiąc. Jeżeli chodzi o konta osobiste to oczywiście w grę wchodzi tutaj przede wszystkim mega łatwa i wysoka premia aż 700 zł w gotówce do CitiKonta, 600 zł bonusu do Konta Select, 500 zł premii pieniężnej za konto w Aliorze czy też kolejne konto od Santander Bank z premią 500 zł. Warto również zwrócić uwagę na rewelacyjną promocję karty kredytowej od Paribas z premią aż 1000 zł czy chociażby na 900 zł w bonach od Citibank. Natomiast osobom prowadzącym działalność gospodarczą podsuwamy świetną promocję mBank z łatwą premią do 1000 zł :)

Poniżej wykaz najlepszych promocji, które kończą się w maju oraz w pierwszych dniach czerwca. Pozostałe aktywne promocje tradycyjnie już można znaleźć w zakładce AKTUALNE PROMOCJE.

Rekordowe 1000 zł premii za wyrobienie karty kredytowej w BNP Paribas
Ależ świetna kumulacja trafiła się na końcówce maja. To promocja LAST MINUTE, która potrwa jeszcze tylko do końca miesiąca. W zamian za wyrobienie karty kredytowej Mastercard od BNP Paribas możemy zgarnąć 1000 zł bonusu na dobry start, z czego 400 zł premii pieniężnej w ramach tzw. moneybacku wynoszącego 10% kwoty zakupów oraz 600 zł w postaci punktów programu Bezcenne Chwile wymiennych na różne bony. Oczywiście do kompletu warto dorzucić za jednym podejściem promocję konta osobistego z premią pieniężną w wysokości aż 530 zł na start zyskując razem ponad 1500 zł premii w jednym banku :)
Zysk z oferty:
100 zł
Ważna do:
31.05.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

500 zł łatwego bonusu z promocji konta osobistego Santander Bank Polska
Ruszyła majowa promocja konta osobistego oferowanego przez Santander Bank Polska. W najnowszej promocji tego banku do zgarnięcia jest 500 zł nagrody na start do Konta Santander przy czym na nagrodę składa się 400 zł premii pieniężnej wypłacanej na konto oraz 100 zł w formie bonu do zrealizowania w wybranym przez siebie sklepie.  Oprócz tego standardowo można otrzymywać do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych oraz nawet 500 zł bonusów co miesiąc za polecanie konta swoim znajomym. Dla oszczędzających natomiast czeka konto na 6% oraz lokata na 5%.
Zysk z oferty:
500 zł
Ważna do:
31.05.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

700 zł premii pieniężnej do darmowego konta osobistego od Citibank
Mamy dla Was świetną informację! Wraca promocja bezwarunkowo darmowego konta osobistego oferowanego przez Citibank i to z historycznie rekordową premią, w dodatkowy pieniężną. To właśnie dzięki nowej promocji od Citi Handlowy zgarniemy aż 700 zł premii w gotówce za założenie darmowego CitiKonta oraz spełnienie łatwych warunków promocji. Opcjonalnie można jeszcze zgarnąć rekordowe 1200 zł w gotówce i bonach albo telefon Samsung Galaxy z bonusem 300 zł w promocji karty kredytowej zatem jest to świetny moment na zrobienie sobie fajnego prezentu :)
Zysk z oferty:
700 zł
Ważna do:
18.06.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Nowe Konto Select z bonusem aż 600 zł od Santander Bank Polska
Santander Bank Polska jest Wam dobrze znany głównie z Konta Santander. Poznajcie teraz ten bank z innej strony i ze strony innego konta z jeszcze wyższą premią. Po raz pierwszy na blogu macie szansę zgarnąć aż 600 zł premii na start do Konta Select przy czym na nagrodę składa się 500 zł premii pieniężnej wypłacanej na konto oraz 100 zł w formie bonu do zrealizowania w wybranym przez siebie sklepie. Poza tym standardowo można otrzymywać do 300 zł zwrotu za opłacanie rachunków domowych oraz nawet 500 zł bonusów co miesiąc za polecanie konta swoim znajomym. Dla oszczędzających natomiast czeka konto na 6% :)
Zysk z oferty:
600 zł
Ważna do:
31.05.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

72000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości aż 900 zł w promocji Citibank
Właśnie powróciła ciesząca się ostatnio promocja punktowa dla karty kredytowej Citibank. W drugiej edycji tej oferty będzie można zyskać aż 72000 pkt programu Bezcenne Chwile o równowartości aż 900 zł w zamian za wyrobienie karty Citi Simplicty i spełnienie pozostałych warunków promocji. Co więcej dodatkowym atutem promocji jest krótki okres karencji dla byłych klientów oraz zwolenienie z opłaty za kartę przez pierwsze 12 miesięcy korzystania z niej. A dla chętnych czeka dodatkowe rekordowe aż 700 zł premii w gotówce do konta osobistego :)
Zysk z oferty:
900 zł
Ważna do:
03.06.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

500 zł premii pieniężnej + 20 zł zwrotu na konto co miesiąc od Alior Bank
Wystartowała XI edycja znanej już promocji konta osobistego oferowanego przez Alior Bank z bardzo wysoką premią pieniężną! Dzięki tej promocji jest szansa zgarnąć aż 500 zł w gotówce za założenie Konta Jakże Osobistego i spełnienie dość prostych warunków. Dodatkowo można zgarnąć aż 200 zł w bonach programu Bezcenne Chwile. Poza tym za dokonywane płatności mobilne telefonem bank oferuje do 20 zł zwrotu co miesiąc w ramach tzw. moneybacku. Osoby zainteresowane oszczędzaniem mogą skorzystać dodatkowo z konta oszczędnościowego na 7%.
Zysk z oferty:
500 zł
Ważna do:
31.05.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

600 zł premii z eKonto możliwości od mBank (w tym 200 zł do Allegro)
mBank wypuścił reedycję rewelacyjnej promocji „dla młodych” oferując nagrodę o zawrotnej wartości aż 600 zł. Główna promocja „Bo mogę więcej III” to w zasadzie kontynuacja znanej już promocji konta dla osób w wieku od 18 do 24 lat, która za założenie eKonta możliwości oferuje obecnie 400 zł premii w gotówce. Natomiast kolejna, dodatkowa promocja „Łap bony od mBank III” dorzuca do tej nagrody pieniężnej kolejną czyli 200 zł w bonie do Allegro. Samo eKonto możliwości jak i karta są zupełnie darmowe a na rachunku Moje Cele zgarniemy opcjonalnie 6,5% odsetek dla kwoty do 50 tys. zł!
Zysk z oferty:
600 zł
Ważna do:
05.06.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Telefon Samsung Galaxy A15 gratis do karty Citi Simplicity od Citibank + 300 zł w bonach
Po bardzo długiej przerwie Citibank ponownie wprowadził do ofertę promocję z nagrodą jaką jest telefon Samung Galaxy w wersji A15 w zamian za wyrobienie karty Citi Simplicity i płatności nią podczas zakupów na kwotę od 200 zł do 1000 zł miesięcznie. Aby tego było mało to dodatkowo do zgarnięcia jest aż 24000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 300 zł a samą kartę otrzymamy zupełnie za darmo przez pierwszy rok jej używania! Mało? To dodajemy jeszcze info, że tzw. okres karencji dla byłych klientów, wynosi tylko rok a promocję tę można połączyć z premią aż 700 zł w gotówce dodawaną do konta osobistego :)
Zysk z oferty:
900 zł
Ważna do:
18.06.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

200 zł premii w gotówce + konto na 7% w Banku Pekao
Pojawiła się kolejna (już XII edycja) promocja konta osobistego oraz oszczędnościowego w Banku Pekao. Standardowo (czyli bez zmian od dłuższego czasu) można zgarnąć 200 zł nagrody pieniężnej za założenie Konta Przekorzystnego wraz z kartą oraz spełnienie prostych warunków promocji. Dodatkowo oprócz nagrody głównej za konto osobiste można również zgarnąć sporo odsetek na koncie oszczędnościowym bo aż 7% w skali roku przez najbliższe 5 miesięcy dla kwoty do 100 tys. zł co czyni to konto jednym z najlepiej oprocentowanych na dziś.
Zysk z oferty:
200 zł
Ważna do:
13.06.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

530 zł nagrody pieniężnej od mBank za eKonto do usług + 6,5% na rachunku Moje Cele
mBank wypuścił właśnie nowe konto i nową promocję „Zyskaj premie z eKontem do usług” oferując jeszcze wyższą premię za założenie konta aniżeli ostatnio, jak i również podwyższone oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym. Dzięki niej możemy zgarnąć do 530 zł premii pieniężnej za założenie konta oraz 6,5% odsetek na rachunku Moje Cele. By zgarnąć główną część nagrody czyli pierwsze 210 zł wystarczy trzykrotny wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł oraz 24 transakcje bezgotówkowe kartą (po 8 w każdym miesiącu). Dodatkowe premie w wysokości 200 zł oraz 120 zł uzyskamy za założenie konta poprzez przez selfie lub e-dowód oraz za założenie konta dziecku.
Zysk z oferty:
530 zł
Ważna do:
05.06.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Nawet 1000 zł na start do konta firmowego mBiznes Standard w promocji mBank
Po świetnej i nadal aktualnej promocji konta osobistego z premią aż 720 zł ruszyła znakomita promocja konta firmowego, która to została przygotowana przez eBroker we współpracy z mBank. Dzięki niej zarobimy więcej aniżeli ostatnio bo za założenie konta mBiznes Standard i jedną płatność kartą zyskamy aż 500 zł nagrody pieniężnej a kolejne 500 zł wpadnie za korzystanie z aplikacji płatniczej Planet Pay POSapp. Co więcej jest to promocja bez jakichkolwiek haczyków oraz okresów karencji! A to jeszcze nie wszystko bo konto mBiznes Standard otrzymamy za 0 zł miesięcznie na zawsze!
Zysk z oferty:
1000 zł
Ważna do:
12.06.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

1000 zł premii pieniężnej do VeloKonto Firma od VeloBank
Po serii świetnych promocji konta osobistego z premią aż 650 zł przyszła pora na pierwszą promocję konta firmowego w VeloBank. Osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą po założeniu VeloKonta Firma mają szansę zgarnąć do 1000 zł premii pieniężnej. Premia wypłacana jest w kilku transzach za różne aktywności na konto, ale i również za sam fakt podpisania umowy ;) Samo konto może być całkowicie bezpłatne po spełnieniu banalnie prostych warunków.
Zysk z oferty:
1000 zł
Ważna do:
31.05.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

2000 zł nagrody pieniężnej dla firm od Banku Pekao za Konto Przekorzystne Biznes
Bank Pekao ruszył z kolejną promocją konta firmowego oferując przy tym zarówno wysoką premię pieniężną jak i jednocześnie konto za 0 zł na zawsze! Dzięki niej w zamian za założenie rachunku firmowego Konto Przekorzystne Biznes można zyskać nawet 2000 zł premii pieniężenej. Przy okazji nadmieniamy, że promocję konta firmowego można bez problemu połączyć z promocją konta osobistego dla klientów indywidualnych gdzie czeka kolejne 200 zł premii za konto oraz 7% dla oszczędności :)
Zysk z oferty:
2000 zł
Ważna do:
31.05.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

200 zł premii w gotówce + konto na 7% w Banku Pekao
Pojawiła się kolejna (już XII edycja) promocja konta osobistego oraz oszczędnościowego w Banku Pekao. Standardowo (czyli bez zmian od dłuższego czasu) można zgarnąć 200 zł nagrody pieniężnej za założenie Konta Przekorzystnego wraz z kartą oraz spełnienie prostych warunków promocji. Dodatkowo oprócz nagrody głównej za konto osobiste można również zgarnąć sporo odsetek na koncie oszczędnościowym bo aż 7% w skali roku przez najbliższe 5 miesięcy dla kwoty do 100 tys. zł co czyni to konto jednym z najlepiej oprocentowanych na dziś.
Zysk z oferty:
200 zł
Ważna do:
13.06.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Pamiętajcie, że to nie wszystkie dostępne na dzień dzisiejszy promocje. Promocje bankowe często są limitowane czasowo jak i ilościowo dlatego warto korzystać z nich na bieżąco a nie odkładać je do ostatniej chwili – zachęcamy do przejrzenia wszystkich aktualnych promocji. Skorzystaj i zyskaj!

 , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.