ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Odbierz 800 zł na zakupy w Allegro z kartą Citi Simplicity od Citibank + 300 zł premii w gotówce do konta

Do końca promocji pozostało:

1500 nagród o wartości 800 zł każda za dokonywanie płatności zupełnie darmową kartą :)

To jest niesamowite! Zaledwie wczoraj pojawiła się świetna promocja z gratisem w postaci słuchawek Apple AirPods i premią 300 zł, a już dziś Citibank dorzuca kolejną, alternatywną promocję ;) I to z mega fajną, lubianą przez Was promocją gdzie nagrodą jest aż 800 zł premii w bonach Allegro w zamian za wyrobienie karty Citi Simplicity oraz płatności nią za codzienne zakupy. Dodatkowo kartę w tej promocji otrzymamy za zupełne 0 zł przez pierwsze 12 miesięcy. Co więcej, skrócony został delikatnie okres karencji dla byłych klientów oraz mamy możliwość połączenia opisywanej promocji z promocją darmowego konta osobistego gdzie do wzięcia jest 300 zł premii w gotówce i konto na 7,2% :)

Połącz kilka promocji Citibanku i zyskaj mega łatwe bonusy o wartości ponad 1100 zł!

No i mamy powrót najczęściej wybieranej promocji Citibanku w roku 2023 oraz kolejną kumulację, czyli to co i Wy, i my lubimy najbardziej. Od dziś w Citibanku jest dostępna nowa kumulacja z mega łatwymi warunkami (płatności na 100 zł i 500 zł). Ile zatem można zyskać obecnie w Citi? Liczymy…:

 • 700 zł w bonach do Allegro w niniejszej promocji,
 • 100 zł w bonach (np. do Allegro czy na paliwo CircleK) w postaci 8000 pkt programu Bezcenne Chwile w niniejszej promocji,
 • 300 zł w gotówce z promocji darmowego konta osobistego (szczegóły promocji),
 • 7,2% do 100 tys. zł w promocji konta oszczędnościowego (szczegóły promocji),
 • 0 zł za kartę kredytową przez pierwsze 12 miesięcy :)

Tak na szybko licząc wychodzi na to, że do zgarnięcia jest dużo… bo nawet 1100 zł premii :) w przypadku skorzystania zarówno z promocji karty kredytowej i konta osobistego, jak i do 1900 zł z odsetek od oszczędności.

Wysoka nagroda, łatwe warunki i minimalny okres karencji dla byłych klientów!

W ramach promocji „Złap okazję na wielkie zakupy z Kartą Kredytową Citibank” możemy zgarnąć 700 zł w bonach do Allegro oraz 8000 pkt programu Bezcenne Chwile o równowartości 100 zł (można za te punkty odebrać bony do Allegro, CircleK, Empik, Smyk, Decathlon lub do wielu innych sklepów). Dodatkowo otrzymujemy zupełnie darmową kartę kredytową przez okres pierwszych pełnych 12 miesięcy od podpisania umowy.

Z godnie z regulaminem z promocji wykluczone są:

(…) osoby, które od 1 maja 2023 r. posiadały w Banku główną Kartę Kredytową, w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,

Jak widzicie okres karencji dla byłych klientów został w tej promocji delikatnie skrócony, jest jednym z najkrótszych z dostępnych obecnie promocji i większość z Was jest w stanie skorzystać z tej świetnej promocji :) Łapią się również osoby, które jeszcze nie tak dawno posiadały kartę kredytową Citi ale zamknęli ją przed rozpoczęciem wakacji.

Warto również zainteresować się alternatywną promocją karty Simplicity gdzie można zgarnąć słuchawki Apple AirPods 3gen z premią 300 zł, lub do 1200 zł zwrotu za tankowanie i mycie auta lub promocją z premią pieniężną i bonami o łącznej wartości 1200 zł na dowolne zakupy. Pamiętajcie, że Citibank lubi jednocześnie oferować kilka promocji alternatywnych a ich aktualne porównanie zawsze znajdziecie tutaj. Promocje kart kredytowych oferują również inne banki co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych. Wybierzcie promocję najbardziej dopasowaną pod siebie.


UWAGA! Promocję karty kredytowej można łączyć z promocją darmowego konta osobistego CitiKonto, za które obecnie bank wynagradza premią 300 zł oraz kontem oszczędnościowym na 7,2% dla kwoty do 100 tys. zł przez 4 miesiące.


Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz 800 zł w bonach do Allegro!

Minimalne i podstawowe wymagania banku w celu otrzymania karty kredytowej to:

 • wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
 • w przypadku działalności – min. wiek 18 lat, działalność gospodarcza prowadzona min. 2 lata a dochód netto – minimum 2500 zł.

Warto również wspomnieć, iż Citibank bardzo chętnie przyznaje karty kredytowe również emerytom i rencistom. Jeżeli sami nie mamy możliwości skorzystania z promocji, bo już np. wzięliśmy nagrodę w innej promocji, warto pokusić się o ten voucher na kogoś z rodziny :) To znana praktyka i nie jest niczym niespotykanym.

Jeżeli spełniamy wszystkie powyższe warunki promocji należy do 8 sierpnia 2024 roku (umowę można podpisać po tym terminie) wypełnić wniosek o kartę kredytową na stronie promocji podając w nim wymagane dane osobowe oraz deklarowane dochody.

Limit promocyjnych wniosków w tej promocji wynosi tylko 1500 sztuk zatem nie odkładajcie decyzji do ostatniej chwili, ponieważ promocja na 100% zostanie zakończona przed czasem, co chyba nikogo nie zdziwi przy tak prostych warunkach promocji i takiej nagrodzie ;)

Należy również pamiętać aby przekazać do banku czytelny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane na wniosku o produkt dochody w terminie 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku. Rodzaj dokumentu jaki należy przesłać zależy od źródła dochodu (lista dokumentów znajduje się w regulaminie promocji). Dokumenty najlepiej załączyć od razu we wniosku, alternatywnie można to zrobić później przy pomocy strony https://www.citibank.pl/przeslanie_dokumentow/.

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz 800 zł w bonach do Allegro!

Jak zdobyć nagrodę główną czyli 800 zł na zakupy w Allegro?

Nagrodą w tej promocji jak już wyżej wspominaliśmy są vouchery do Allegro w łącznej wysokości 700 zł oraz 8000 pkt programu Bezcenne Chwile, które można wymienić na kolejny bony o równowartości 100 zł. Aby owe nagrody zostały przyznane należy spełnić trzy bardzo łatwe warunki:

 • aktywować otrzymaną kartę kredytową w aplikacji Citi Mobile,
 • zarejestrować otrzymaną kartę kredytową w programie Bezcenne Chwile nie później niż do końca szóstego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę,
 • zrealizować min. 5 płatności wydaną kartą kredytową na łączną kwotę min. 500 zł – od razu napiszemy, że transakcje „szczególne” nie są brane pod uwagę czyli takie ułatwiające zrealizowanie wymaganego obrotu, pozostają nam zatem tradycyjne zakupy kartą – w pierwszym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę,
 • zrealizować min. 5 płatności wydaną kartą kredytową na łączną kwotę min. 100 zł – od razu napiszemy, że transakcje „szczególne” nie są brane pod uwagę czyli takie ułatwiające zrealizowanie wymaganego obrotu, pozostają nam zatem tradycyjne zakupy kartą – w drugim, trzecim, czwartym, piątym i szóstym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę,
 • w dwunastym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy, karta będzie aktywna oraz umowa o kartę kredytową nie będzie znajdować się w okresie wypowiedzenia.

Przykład: podpisując umowę w lipcu 2024 roku mamy czas do końca stycznia 2025 roku na zarejestrowanie się w Bezcenne Chwile, a przez 6 pełnych miesięcy po miesiącu podpisania umowy o kartę (czyli od sierpnia 2024 roku do stycznia 2025 roku) należy realizować wymagane wyżej płatności bezgotówkowe wydaną w promocji kartą kredytową.

Pierwszą nagrodą jest 200 zł w postaci vouchera do Allegro, który zostanie przyznany za spełnienie powyższych warunków płatności kartą w pierwszym miesiącu po miesiącu zawarcia umowy (czyli min. 5 płatności na łączną kwotę min. 500 zł).

Drugą nagrodą jaką jest 100 zł w postaci vouchera do Allegro otrzymamy za spełnienie warunków płatności kartą w drugim, trzecim, czwartym, piątym i szóstym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Za każdy miesiąc, w którym dokonamy min. 5 płatności kartą na łączną kwotę min. 100 zł otrzymamy jeden voucher. Łącznie możemy uzyskać 500 zł w takich voucherach.

Ostatnią nagrodą jest 8000 pkt programu Bezcenne Chwile (o równowartości 100 zł), które zostaną przyznane za spełnienie piątego warunku opisanego powyżej, czyli aktywna karta w dwunastym miesiącu. O spełnieniu tego warunku promocji Citibank poinformuje poprzez wiadomość w serwisie bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione promocji. Nagroda zostanie przekazana w ciągu 30 dni od otrzymania powiadomienia o przyznaniu nagrody. Punkty przekazane w ramach nagrody będą ważne przez okres dziewięciu miesięcy od daty ich przyznania.

O spełnieniu warunków promocji Citibank poinformuje poprzez wiadomość w serwisie bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione promocji. Nagroda zostanie przekazana w formie wiadomości w Citibank Online w ciągu 30 dni od otrzymania powiadomienia o przyznaniu nagrody.

Na koniec ważna informacja dotycząca płatności kartą. Zgodnie z regulaminem kart kredytowych transakcje „szczególne” wykluczone z promocji to:

 • wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
 • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
 • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz 800 zł w bonach do Allegro!

Otwórz darmowe konto osobiste z premią 300 zł oraz oprocentowaniem 7,2%

Po kilku miesięcznej przerwie wraca ciekawa promocja zupełnie darmowego konta osobistego od Citibank wraz z wysoko oprocentowanym kontem oszczędnościowym. Dzięki niniejszej promocji, za otworzenie CitiKonta zgarniemy 300 zł premii pieniężnej oraz Konto Oszczędnościowe na 7,2% do aż 100 tys. zł przez aż 4 miesiące. 

Szczegółowy opis tej promocji znajduje się tutaj: 7,2% do 100 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym + 300 zł nagrody w gotówce na start za CitiKonto od Citibank

Od wniosku po umowę o kartę i jej opłaty – krok po kroku!

W tej promocji Citibank wymaga wnioskowania o kartę kredytową Citi Simplicity, która może być zupełnie darmowa i ma wiele zalet oraz dodatkowych usług zwolnionych z opłat. Obecnie za posiadanie karty Simplicity trzeba ponosić opłatę 12 zł miesięcznie. Opłata ta zostanie jednak zwrócona jeżeli w danym okresie rozliczeniowym (który jest ustalany indywidualnie i nie musi trwać od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca) zrealizujemy płatności wydaną kartą na kwotę min. 1000 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla kart Citibanku wynosi 23,15%. Nie należy jednak się tym przejmować w przypadku gdy karta będzie spłacana w okresie tzw. bezodsetkowym. Więcej szczegółów odnośnie opłat można znaleźć w TOiP.

UWAGA! Powyższe warunki to warunki standardowe. W ramach niniejszej promocji otrzymujemy dodatkowy bonus w postaci zwolnienia z opłaty za kartę przez okres pierwszych 12 miesięcy.

Umowa będzie do nas wysłana firmą kurierską po pozytywnej akceptacji wniosku przez analityka finansowego, który również potwierdzi limit karty jaki zostanie nam przyznany. Po podpisaniu umowy i dostarczeniu kurierowi wymaganych dokumentów przez bank kurier zabiera oba egzemplarze umowy (tak, oba zatem nie wystraszcie się, drugi egzemplarz bank przesyła listem po podpisaniu przez upoważnione osoby banku). Jeżeli macie możliwość sugerujemy zrobienie ksero umowy lub fotki zanim oddacie całość kurierowi – będziecie mogli wtedy na spokojnie ją sobie przeczytać w domu i mieć pewność, że to co wróci to to samo co podpisaliście.

Od końca roku 2016 umowę można również zawierać w formie elektronicznej na odległość. Ten sposób znacznie przyspiesza cały proces i z reguły zamyka się do 7 dni od pierwszego kontaktu z bankiem. Umowa wraz ze wszystkimi dokumentami przesyłana jest przez bank pocztą elektroniczną w formie zahasłowanego pdfa (hasło definiujemy podczas pierwszej rozmowy z bankiem). W takim przypadku następuje drugi kontakt ze strony banku w celu potwierdzenia poprawności danych w umowie oraz podpisania umowy przez telefon podając kod autoryzacyjny przekazany w dokumentach.

W roku 2019 wprowadzono możliwość weryfikacji wniosku zdalnie, na odległość przy pomocy tzw. biometrii czyli porównania zdjęcia twarzy ze zdjęciem znajdującym się w dowodzie osobistym, którego skan będzie trzeba przekazać w trakcie składania wniosku. W przypadku gdy nie mamy możliwości skorzystania z takiej weryfikacji przyspieszającej znacznie realizację wniosku i podpisania umowy lub nie wyrażamy zgodny na „weryfikowanie” naszej twarzy możemy przerwać proces i dokończyć go jedną z metod opisanych wyżej.

Natomiast karta będzie wysłana dopiero po tym jak podpisana umowa wróci do banku i ponownie ktoś ją zatwierdzi. O wysłaniu karty jesteśmy informowani SMSem (tak było w poprzednich edycjach tej promocji) i maksymalnie do 3 dni roboczych powinna być u nas (o ile nie nawali poczta).

Gdy już otrzymamy kartę musimy ją aktywować i nadać jej PIN. Można tego dokonać przez internet lub telefonicznie. Po aktywacji karty dokonujemy również rejestracji w serwisie transakcyjnym Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl przy pomocy numeru karty i nadanego PINu ustawiając swój login i hasło do bankowości internetowej.

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz 800 zł w bonach do Allegro!

Alternatywne równolegle prowadzone promocje Citibank – do wyboru do koloru!

Citibank w jednym czasie prowadzi kilka rożnych promocji kart kredytowych. Zanim zatem zdecydujecie się wypełnić wniosek o kartę zapoznajcie się ze wszystkimi dostępnymi promocjami tegoż banku. Na chwilę obecną alternatywnie dostępne są takie promocje jak poniżej:

Rekordowe 1200 zł nagrody do darmowej karty
Rekordowe 1200 zł nagrody do darmowej karty
600 zł zwrotu na kartę za każdą dowolną płatność
600 zł zwrotu na kartę za każdą dowolną płatność
Słuchawki Apple AirPods gratis + 300 zł premii
Słuchawki Apple AirPods gratis + 300 zł premii
Do 1200 zł zwrotu za tankowanie paliwa i mycie auta
Do 1200 zł zwrotu za tankowanie paliwa i mycie auta

Porównanie wszystkich promocji w formie tabelarycznej zamieściliśmy w dedykowanym wpisie, w którym zamieszczamy wszystkie oferty Citibanku. Zachęcamy do lektury pod adresem: [FAQ] Promocje Citibank – smartfony lub vouchery o wartości 300, 400, lub 500 zł. Porównanie ofert i odpowiedzi na najważniejsze pytania!

Poprzednie promocje Citibank z tabletami, rejestratorami, bonami i inne…

Warto zapoznać się z poprzednimi promocjami i np. z komentarzami pod poniższymi wpisami gdzie wiele osób podzieliło się wrażeniami z poprzednich edycji. Wszystkie promocje Citibanku znajdują się pod tym adresem: promocje Citibank.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 8 sierpnia 2024 (max. 1500 wniosków) wypełnij wniosek o kartę kredytową
po otrzymaniu karty aktywuj kartę w aplikacji Citi Mobile
do końca szóstego miesiąca po miesiącu podpisania umowy przystąp do programu Bezcenne Chwile
w pierwszym miesiącu po miesiącu podpisania umowy wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 500 zł
w drugim, trzecim, czwartym, piątym oraz szóstym miesiącu po miesiącu podpisania umowy wykonuj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 100 zł
do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków zostanie wysłane powiadomienie o przyznaniu nagrody
do 30 dni od otrzymania informacji o przyznaniu nagrody zostaną przekazane poszczególne nagrody

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz 900 zł łatwej nagrody!, , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl5 komentarzy dla wpisu: “Odbierz 800 zł na zakupy w Allegro z kartą Citi Simplicity od Citibank + 300 zł premii w gotówce do konta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.