ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Od 75 zł do 400 zł premii za polecanie kont mBank w programie PolecamBank (edycja lipiec – październik 2024)

Do końca promocji pozostało:

Nowa edycja znanego programu polecęń, proste zasady i nawet 400 zł premii za polecenie!

mBank wystartował z kolejną edycją (lipiec – paździrnika 2024) programu poleceń „PolecamBank”. W nowej edycji programu można otrzymać nawet 250 zł za jedną poleconą osobę indywidualną oraz do 400 zł za konto firmowe. Jeżeli nie macie jeszcze konta w mBank załóżcie je teraz w jednej z dostępnych promocji gdzie można zyskać nawet 750 zł premii! w zależności od tego, jaka w danej chwili obowiązuje promocja. Po otwarciu konta będziecie mogli zapisać się do programu poleceń i zgarniać swoje złotówki za polecenia!

Jak zgarnąć nawet 400 zł za każdą poleconą osobę/firmę!

Przygodę z polecaniem produktów mBank musimy rozpocząć od zarejestrowania się w programie PolecamBank poprzez serwis transakcyjny mBanku po zalogowaniu się do swojego konta (Menu => Produkty => Usługi => PolecamBank). Następnie klikamy link „Dołącz do PolecamBank” i tworzymy swój unikalny identyfikator polecenia a następnie potwierdzamy rejestrację w programie akceptując warunki programu dla danej edycji promocji oraz regulamin ramowy programu. Po rejestracji system umożliwi generowanie linków polecających, które będziemy przekazywać swoim znajomym – można również przekazywać swój identyfikator polecenia, który wpisuje się we wniosku w odpowiednim do tego celu polu (o czym piszemy w dalszej części). Polecenia można wysłać również poprzez e-mail czy SMS generowany z poziomu konta mBank. Mamy zatem dość szerokie możliwości informowania znajomych. Najnowsza edycja programu poleceń potrwa od 2 lipca 2024 roku do 31 października 2024 roku.

Teraz pozostaje już tylko polecać produkty mBanku znajomym – pamiętajmy jednak iż polecać konta możemy tylko osobom, które po dacie 1 stycznia 2020 roku nie posiadały rachunku w mBank

znajomy – potencjalny klient mBanku, który od 01.01.2020 r. nie był i nadal nie jest posiadaczem, współposiadaczem lub pełnomocnikiem:
• rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
• rachunku oszczędnościowego
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Jak już wyżej wspominaliśmy poleceń dokonujemy poprzez przekazanie znajomym wygenerowanego linku z programu poleceń (funkcja dostępna po zalogowaniu się do swojego konta i przejściu do zakładki PolecamBank) lub poprzez przekazanie ustalonego wcześniej identyfikatora poleceń w programie, który należy wpisać podczas składania wniosku o konto w odpowiednim polu jak niżej (możecie wykorzystać nasz kod polecenia: znb1):

W ramach programu PolecamBank możemy dokonać nieograniczonej liczby poleceń – to spory plus względem innych banków organizujących podobne programy poleceń. Poniżej prezentujemy stawki jakie przewidziane są za polecenia poszczególnych produktów oferowanych przez mBank w programie poleceń:

Z powyższych tabel wynika, że najwięcej można zarobić na polecaniu kont firmowych (do 400 zł) co jest zrozumiałe – bank zapewne na takich kontach najwięcej zarabia. Na pozostałych kontach dla osób indywidualnych można zarobić od 75 zł za konto dla młodych do 250 zł za najbardziej prestiżowe mKonto Intensive w przypadku założenia takiego konta poprzez aplikację mobilną.

Otwórz eKonto do usług z polecenia

Otwórz eKonto możliwości (13-17 lat) z polecenia

Otwórz eKonto możliwości (18-24 lata) z polecenia

Otwórz mKonto Intensive z polecenia

Otwórz mBiznes konto Standard z polecenia

Otwórz firmę + mBiznes konto Standard z polecenia

Otwórz mBiznes konto Standard + mOrganizer z polecenia

Otwórz mBiznes konto Standard + bramka Paynow z polecenia

Aktywność poleconego jak i polecającego jest niezbędna do wypłaty premii!

Zgodnie z regulaminem tej edycji programu poleceń bank będzie wypłacał premię tylko za tzw. aktywnych klientów, korzystających z rachunku w określony niżej sposób – polecona przez nas osoba musi spełnić określone warunki. Dokładniej precyzuje to poniższa tabela:

Warto zaznaczyć, że osoby Polecające również muszą być aktywne – w ich przypadku wystarczy wykonać co najmniej pięć płatności kartą w każdym miesiącu, w którym dokonujemy poleceń ;-) – inaczej nici z premii. Zatem premię za polecenia np. rachunków zgarniemy tylko wtedy, gdy spełnione zostaną łącznie wszystkie powyższe warunki określone dla Poleconego oraz Polecającego.

A tak mniej więcej będą się prezentowały nasze polecenia na koncie PolecamBank:

Co ważne – do połowy roku 2017 polecenia nie były widoczne online. Aktualizacja panelu odbywała się co pewien czas (średnio raz na miesiąc) i to często po interwencji z naszej strony. Niestety aktualizacja tego panelu z podglądem poleceń to była duża kula u nogi mBanku. Po zmianie panelu i przejściu na system transakcyjny banku jest znacznie lepiej. Najważniejsze jednak jest to, że premie są wypłacane na czas i rzadko w tej sprawie trzeba interweniować.

Zasady wypłacania premii za polecenia

Wypłaty premii odbywają się dość szybko – w praktyce w przeciągu miesiąca po spełnieniu powyższych warunków:

Premię za polecenie rachunku lub celu inwestycyjnego otrzymasz w następnym miesiącu kalendarzowym po tym miesiącu, w którym Ty i znajomy spełniliście warunki jej otrzymania. Premie wypłacimy między 20-tym, a ostatnim dniem miesiąca kalendarzowego na Twój rachunek osobisty.
Przykład: Znajomy otworzył rachunek w listopadzie. Warunki aktywnego korzystania z rachunku oboje spełniliście do końca grudnia. Premię otrzymasz do końca stycznia.

Warto wspomnieć również o tym, że premie w ramach PolecamBank zwolnione są z obowiązku opodatkowania ich:

Premie, które od nas otrzymasz, są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Zachęcamy do skorzystania z tego programu – jego proste warunki i nieograniczona premia to to czego ostatnio brakuje w alternatywnych programach.

Co oferują konta w mBank i ile kosztują?

eKonto do usług to nowe konto w ofercie mBanku, które w zasadzie jest kopią znanego eKonta osobistego z bardzo drobnymi różnicami. Prowadzone ono jest całkowicie bezpłatnie i bezwarunkowo. Karta również może być darmowa pod warunkiem wykonywania niżej wymienionych płatności bezgotówkowych w danym miesiącu – w przeciwnym razie koszt karty to 9 zł. Pozostałe podstawowe usługi również są za 0 zł:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0 zł za kartę debetową przy wykonaniu płatności na kwotę min. 350 zł miesięcznie. W przypadku braku spełnienia warunków koszt karty to 9 zł,
 • 0 zł za krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów mBank i Planet Cash w Polsce w kwocie min. 300 zł – w przeciwnym razie opłata wyniesie 2,50 zł, a z pozostałych bankomatów 5 zł,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash, Cashline.

Otwórz eKonto do usług z polecenia

eKonto możliwości oferowane jest osobom, które nie ukończyły jeszcze 24. roku życia. Po tym okresie rachunek automatycznie jest przekształcany w eKonto do usług. Jego podstawowe zalety to:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za obsługę karty,
 • 0 zł za wybór wizerunku karty,
 • 0 zł za przelewy Elixir wykonywane w bankowości internetowej i mobilnej,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce w kwocie min. 100 zł – w przeciwnym razie opłata wyniesie 2,50 zł,
 • 0 zł za pierwsze trzy wypłaty z bankomatów za granicą,

Otwórz eKonto możliwości (13-17 lat) z polecenia

Otwórz eKonto możliwości (18-24 lata) z polecenia

mKonto Intensive to produkt przeznaczony „z założenia dla zamożniejszych” klientów. Prowadzenie tego konta kosztuje bagatela aż 49,50 zł miesięcznie a aby zostać zwolnionym z tej opłaty bank wymaga wpływów na rachunek w kwocie łącznej min. 10000 zł lub łącznej kwoty depozytów i inwestycji ulokowanych w mBanku wynoszących minimum 100 tys. zł. Oczywiście dla wielu z Was nie powinno to być większym problemem ponieważ wystarczy np. siedem razy wpłacić ten sam tysiąc złotych na konto i po problemie. Niemniej jednak może to być ciut kłopotliwe.

W zamian jednak otrzymujemy wszystko to co jest potrzebne do codziennego użytkowania konta w cenie, czyli zupełnie gratis:

 • 0 zł za kartę podstawową MasterCard lub Visa Intensive (można wybierać jeszcze pośród innych kart ale są one płatne),
 • 0 zł za 3 pierwsze przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów krajowych w kwocie min. 300 zł – w przeciwnym razie opłata wyniesie 2,50 zł,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów na świecie,
 • 0 zł za wpłaty w bankomatach mBanku, Planet Cash, Cashline jak i Euronet.

Otwórz mKonto Intensive z polecenia

Więcej informacji o opłatach można poczytać w tabeli opłat i prowizji.

Nie masz osoby, która poleci Ci konto w mBank?

Jeżeli nie masz osoby, która mogłaby Ci polecić konto w mBank chętnie polecimy Ci takie konto a Ty wspomożesz nas i dodasz motywacji do opisywania kolejnych promocji bankowych :) Wystarczy, że we wniosku wpiszesz nasz kod polecenia: znb w odpowiednie pole jak niżej:

Programy poleceń w innych bankach – korzystaj ze wszystkich i polecaj znajomych!

Tzw. program poleceń kont czy kart kredytowych dostępny jest również w wielu innych bankach. Najczęściej taki program poleceń daje zarobić obu stronom polecenia (czyli osobie Polecającej – obecny klient – jak i osobie Polecanej – nowy klient). Takie programy poleceń znajdziemy m.in. w: Santander Bank Polska, Millennium Bank, VeloBank, PKO BP, Nest Bank, mBank, ING Bank Śląski czy też w Banku Pekao. Na chwilę obecną na poleceniach możemy zyskać w:

Szeroko o programach poleceń we wszystkich bankach możecie poczytać w dedykowanym wpisie na naszym blogu. Znajduje się tam również tabela porównawcza tychże programów oraz zbiór wszystkich kluczowych informacji o programach poleceń (daty danej edycji, nagrody dla Polecającego i Polecanego, limity dla nagród, warunki promocji itp.). Zachęcamy zatem do lektury wpisu: Bankowe programy poleceń czyli gwarantowana nagroda dla obu stron – kompendium wiedzy!
[ssba_hide]

 , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.