ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Do 900 zł nagrody za firmowe BIZnest Konto w Nest Bank (w tym 500 zł zwrotu za paliwo i 400 zł za terminal)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Załóż BIZnest Konto dla firmy i odbierz nawet 900 zł bonusów na start!

Z początkiem maja ruszyła nowa promocja konta firmowego w Nest Bank z fajną premią na start. W zamian za założenie BIZnest Konta zyskamy do 900 zł nagrody na co składa się 500 zł zwrotu za tankowanie paliwa oraz 400 zł za dodatkowe podpisanie umowy na terminal płatniczy. Warto również dodać, że BIZnest Konto to jedno z niewielu bezwarunkowo darmowych kont dla firm. Pamiętajcie również, że można jeszcze skorzystać z oferty indywidualnej zgarniając dodatkowe 100 zł nagrody za założenie konta osobistego z kontem oszczędnościowym na aż 7,1% :)

 

Kolejna kumulacja promocji dla firm pod szyldem Nest Banku

Nest Bank dołączył do grona banków, które umożliwiają łączenie wielu różnych promocji w jednym czasie tak aby klient mógł osiągnąć jeszcze wyższą nagrodę w zamian za spełnienie określonych warunków. W niniejszym opisie poruszamy takie promocje jak (oczywiście można je łączyć):

 • do 500 zł premii pieniężnej za założenie konta i tankowanie paliwa w ramach promocji „Otwórz BIZnest Konto i otrzymaj zwrot za zakupy na stacji paliw – II edycja”
 • 400 zł za podpisanie umowy o terminal płatniczy i przyjmowanie transakcji poprzez ten terminal w ramach promocji „Nawet 400 zł za terminal płatniczy”.

Jak widzicie przy dobrych „wiatrach” i skorzystaniu z dwóch promocji można łącznie wycisnąć nawet 900 zł nagrody w ramach jednego konta firmowego.

Do 500 zł zwrotu za zakupy na stacjach paliw

„Otwórz BIZnest Konto i odbierz premię – II edycja” będzie dostępna do 27 czerwca 2024 roku przy czym bank zastrzega sobie możliwość wcześniejszego zakończenia promocji. Według regulaminu promocji z oferty mogą skorzystać osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą oraz spółki cywilne, jawne, partnerskie, z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje i stowarzyszenia, które nie posiadały konta firmowego w Nest Bank od dnia 1 stycznia 2021 roku.

Aby skorzystać z promocji wystarczy złożyć wniosek o BIZnest Konto wraz z kartą na stronie promocji. Następnie wykonujemy przelew autoryzacyjny lub oczekujemy na kuriera, który przywiezie umowę do podpisu. Alternatywnie można również wskazać konkretna placówkę banku, w której podpiszemy stosowne dokumenty. Wybór należy do Was. Umowę należy podpisać w ciągu 14 dni od złożenia wniosku. Pamiętajcie, że Nest Bank jest jednym z niewielu banków, w których nadal można otwierać konto przelewem z innego banku. To bardzo duży plus jednak należy pamiętać o ograniczeniach jakie obecnie występują dla tej formy podpisania umowy. Warto zapoznać się z informacjami poruszanymi szeroko w tym artykule.

Karta do konta i rachunek oszczędnościowy jest opcjonalny ale z uwagi na to, że to zupełnie darmowe produkty można śmiało je zamówić. Poza tym karta jest wymagana aby można było spełnić warunki promocji. A nuż konto to na tyle się spodoba, że będziemy chcieli je zostawić na dłużej lub na stałe. Warto jeszcze dodać, że bank oferuje również darmowe konta walutowe (zaznaczamy jednocześnie, że tylko jedna karta jest darmowa, każda kolejna kosztuje zgodnie z TOiP).

Należy również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez bank oraz 

zgody na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty Banku: a) w przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej:
(1) za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS oraz
(2) w rozmowie telefonicznej oraz
(3) za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail oraz
(4) za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej;

Otwórz darmowe BIZnest Konto i zyskaj do 900 zł premii

Nagrodą w tej promocji jest premia pieniężna na zasadzie zwrotu części kwoty wydanej na zakupy na stacjach paliw. Zwrot ten wynosi 25% łącznej kwoty transakcji bezgotówkowych zrealizowanych kartą zrealizowanych na stacjach Paliw w danym miesiącu kalendarzowym, lecz nie więcej niż 100 zł w miesiącu. Premia taka będzie przysługiwała przez pierwsze pięć miesięcy przy czym pierwszym miesiącem jest miesiąc otwarcia konta. Łączna wartość nagrody w ramach tzw. moneybacku za paliwo to 500 zł

Przez stację paliw bank rozumie punkt handlowo-usługowy na terenie Polski, który zajmuje się sprzedażą paliw lub ładowaniem samochodów elektrycznych, w tym punkty ładowania samochodów elektrycznych, o kodach MCC (4-cyfrowy kod, który jest nadawany przez organizacje płatnicze takim punktom handlowo-usługowym): 5541, 5542, 5172, 5983, 5552.

Wypłata premii pieniężnej przez bank nastąpi na konto firmowe w terminie do ostatniego dnia następnego miesiąca kalendarzowego, za który została naliczona. Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie.

Do 400 zł za podpisanie umowy o terminal płatniczy

Jeżeli interesuje Was premia za terminal z promocji „Nawet 400 zł za terminal płatniczy” pamiętajcie aby we wniosku zaznaczyć opcję założenia BIZnest Konta i zamówienie terminalu płatniczego lub wyrazić zainteresowanie ofertą nabycia terminala płatniczego. Swoje zainteresowanie terminalem możemy wyrazić już na etapie składania wniosku albo w późniejszym czasie poprzez EKD (elektroniczne kanały dostępu). 

W momencie gdy już będziemy mieli podpisaną umowę o konto możemy przystąpić do spełnienia warunków, dzięki którym uzyskamy prawo do otrzymania premii pieniężnej w kwocie do 400 zł. Aby ją otrzymać należy łącznie spełnić poniższe warunki określone w regulaminie tej promocji:

 • zawrzeć umowę o terminal w ramach Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego nie później niż w okresie 60 dni od dnia złożenia wniosku lub dyspozycji skorzystania z takiej opcji,
 • udzielić zgody marketingowej (zgoda na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty Banku (1) za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS oraz (2) w rozmowie telefonicznej oraz (3) za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail oraz (4) za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej) najpóźniej w dniu zawarcia umowy o terminal,
 • wskazać rachunek firmowy w umowie o terminala do otrzymywania rozliczeń.

Wysokość premii uzależniona jest od obrotu na terminalu (średniomiesięczny obrót na terminalu z tytułu płatności kartami płatniczymi i BLIKIEM, liczony od 1-go dnia pełnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym nastąpiła aktywacja Terminala, przez następne 3 pełne miesiące kalendarzowe) i będzie wynosić:

 • 100 zł za obrót 5 000 zł – 7 999,99 zł,
 • 200 zł za obrót 8 000 zł – 9 999,99 zł,
 • 300 zł za obrót 10 000 zł – 14 999,99 zł,
 • 400 zł za obrót 15 000 zł i więcej.

Po spełnieniu wyżej wymienionych warunków promocji do końca piątego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym nastąpiła aktywacja terminala zostanie wypłacona premia od 100 do 400 zł na konto firmowe otworzone w promocji.

Otwórz darmowe BIZnest Konto i zyskaj do 900 zł premii

Pamiętaj o opodatkowaniu nagrody i ujęciu jej w księgach!

Jak w przypadku większości promocji przeznaczonych dla firm należy pamiętać o tym aby odprowadzić podatek dochodowy od otrzymanej nagrody. Wspomina zresztą o tym nawet regulamin:

Premia pieniężna przyznana Uczestnikowi w ramach Promocji stanowi przychód z działalności gospodarczej prowadzonej przez Uczestnika, w związku z czym wypełnienie wszelkich obowiązków podatkowych związanych z jej otrzymaniem spoczywa na Uczestniku.

Ile kosztuje terminal płatniczy Fiserv?

Z góry przyznajemy się, że nie znamy się na tym i nigdy nie mieliśmy doczynienia z terminalami płatniczymi. Jedyne co można wyczytać ze strony promocji to, że w ramach programu „Polska bezgotówkowa” miesięczna opłata za dzierżawę terminala, prowizja od każdej transakcji kartą oraz jednorazowa opłata za instalację i aktywację terminala wniosą 0 zł przez pierwsze 5 miesięcy. Po tym okresie miesięczne koszty związane z dzierżawą terminala płatniczego będą zgodne z zawartą umową z Firserv Polska S.A.

BIZnest Konto to bezwarunkowo darmowe konto dla firm bez żadnej ściemy i haczyków!

Nest Bank to chyba jedyny bank oferujący zupełnie darmową obsługę konta firmowego w takim zakresie jak to jest w BIZnest Koncie:

 • 0 zł za założenie i prowadzenie konta firmowego,
 • 0 zł za obsługę gotówkową (wpłaty w każdym wpłatomacie Euronetu oraz wypłaty gotówki z każdego bankomatu w Polsce),
 • 0 zł za przelewy internetowe (wszystkie krajowe przelewy w PLN realizowane poprzez Elixir, przelewy do ZUS i US oraz przelewy w EUR w ramach Unii Europejskiej tzw. SEPA),
 • 0 zł za prowadzenie każdego rachunku w złotych (zarówno konto główne, jak i dodatkowe BIZnest Konta oraz rachunki w aż 11 walutach),
 • 0 zł za korzystanie z Bankowości Internetowej (w tym również za kody SMS do autoryzacji przelewów).

Co więcej w Nest Bank otrzymujemy jeden login do konta indywidualnego i firmowego (logujesz się raz i widzisz oddzielnie swoje konto osobiste i firmowe).

Można również skorzystać z BIZnest Konto Waluta, które również oferowane jest całkowicie za darmo. Należy jedynie uważać na opłatę za kartę, która może się pojawić w przypadku gdy zamówimy kartę i do konta w PLN i do konta walutowego. Jeśli zamówisz kartę płatniczą do BIZnest Konta w złotówkach to opłata za drugą kartę do konta walutowego wyniesie 5 EUR, 6 USD lub 4 GBP.

Natomiast szczegółowe informacje o opłatach konta firmowego znajdziemy w tabeli prowizji.

Otwórz darmowe BIZnest Konto i zyskaj do 900 zł premii

100 zł nagrody w gotówce na start za założenie konta osobistego

Ruszyła IV edycja programu poleceń „Polecam Nest Bank” z nagrodami pieniężnymi w wysokości takiej jak ostatnio czyli w zasadzie bez zmian. Korzystając z kodu polecenia uczestnika programu można zgarnąć 100 zł premii w gotówce za otworzenie konta. Poza tym posiadając już rachunek w Nest Bank warto polecać konta innym osobom i zyskać dzięki temu dodatkowe nawet 2000 zł łącznej premii.

O promocji tej pisaliśmy szczegółowo tutaj: „Polecam Nest Bank – edycja 4” czyli 100 zł w gotówce za założenie Nest Konta + nawet 2000 zł za polecenia

Zobacz również pozostałe promocje przygotowane dla firm…

Nie tylko Nest Bank oferuje promocję dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Stałą promocję z premią dla firm znajdziecie w takich bankach jak Millennium, Alior, Idea czy Santander. Zawsze aktualne promocje firmowe znajdziecie w naszym zestawieniu kont dla przedsiębiorców:

Nazwa konta / BankProwadzenie kontaOpłaty za kartęPrzelewy:
zwykły/ZUS/US
Uwagi / Wnioski / Promocje
iKonto Biznes +3000 zł premii
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

Konto Firmowe Online +3000 zł premii
Santander Bank Polska

Konto Firmowe Online w Santander Bank Polska
0 zł0 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wyrażone zgody marketingowe
0 / 0 / 0 zł
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł na zawsze
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków na zawsze!

PKO Konto Firmowe +2200 zł premii
PKO BP

PKO Konto Firmowe w PKO BP
0 zł / 12 zł *
* 0 zł przez pierwsze 2 lata a później przy wpływach 2000 zł miesięcznie
0 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł dla pierwszych 10 przelewów w miesiącu, kolejne płatne 1 zł; darmowe wszystkie przelewy w aplikacji mobilnej
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe bankomaty sieci PKO BP

Konto Mój Biznes +2200 zł premii
Millennium Bank

Konto Mój Biznes w Millennium Bank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w poprzednim miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 500 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 20 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

CitiKonto w ofercie dla biznesu +2000 zł premii
CitiBank

CitiKonto w ofercie dla biznesu w CitiBank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto i kartę za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

Konto Przekorzystne Biznes +2000 zł premii
Bank Pekao

Konto Przekorzystne Biznes w Bank Pekao
0 zł / 9 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu wpływy na konto wyniosły min. 2000 zł lub jeżeli został zlecony przelew do ZUS/US
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 300 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 15 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »

BIZnest Konto +500 zł premii
Nest Bank

Nest Konto w Nest Bank
0 zł 0 zł0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- bezwarunkowe 0 zł za posiadanie karty
- bezpłatne bankomaty w kraju
- korzystny rachunek oszczędnościowy

mBiznes Standard +1000 zł premii
mBank

mBiznes Standard w mBank
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w kraju dla wypłat powyżej 100 zł

iKonto Biznes
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 27 czerwca 2024 złóż wniosek o konto firmowe BIZnest Konto
w ciągu 14 dni od złożenia wniosku zawrzyj umowę o konto firmowe
do 60 dni od dnia złożenia wniosku zawrzeć opcjonalną umowę o terminal płatniczy
przez kolejne miesiące spełniać warunki wskazane w opisie promocji
do ostatniego dnia kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków zostanie wypłacona premia

Otwórz darmowe BIZnest Konto i zyskaj do 900 zł premii, , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.