ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Do 560 zł premii pieniężnej za założenie mKonta Intensive w mBank

Do końca promocji pozostało:

Zyskaj nawet 560 zł premii w gotówce za założenie prestiżowego konta mBanku

Ruszyła III edycja promocji mKonta Intensive pod hasłem „Więcej z mKontem Intensive” organizowanej przez mBank i kierowanej głównie dla osób wymagających od konta więcej aniżeli standardowe konto. Poza tym obecnie zyskamy więcej aniżeli ostatnio… bo za założenie mKonta Intensive bank wynagradza premią do 560 zł w gotówce. Nagrody otrzymamy głównie za otwarcie konta na selfie, za wpływy i płatności kartą/blik oraz (opcjonalnie) za otwarcie konta dla swojego dziecka. Jest też dodatkowy, mały bonus za zapisanie się do promocji :)

„Więcej z mKontem Intensive III” czyli do 560 zł premii w gotówce…

W kolejnej edycji promocji konta Intensive do zgarnięcia jest premia pieniężna w w łącznej wysokości aż 560 zł. Osoby, które stale śledzą bloga pewnie skojarzą fakt, że mBank prowadzi również promocję alternatywnego eKonta do usług z premią w wysokości 560 zł, która to warunki ma znacznie łatwiejsze. Do młodszych klientów (w wieku 18-24 lata) kierowana jest natomiast jeszcze inna i jeszcze lepsza promocja eKonta możliwości z premią aż 600 zł, do skorzystania z której mega zachęcamy :) Konto Intensive daje jednak możliwość uzyskania wyższych premii w promocjach z kartą kredytową o czym oczywiście piszemy na blogu jeżeli tylko się taka pojawi. Wybór pozostawiamy jednak Wam :)

Jeśli spełnione zostaną warunki promocji można w niej otrzymać maksymalnie 560 zł w tym m.in.:

 • Premię za szybki Wpływ i Transakcje w wysokości 100 zł,
 • Premię I za Wpływ i Transakcje w wysokości 75 zł,
 • Premię II za Wpływ i Transakcje w wysokości 75 zł,
 • Bonus za otwarcie mKonta Intensive przez selfie lub e-dowód w wysokości 200 zł,
 • Bonus za otwarcie eKonta Junior dla dziecka w wysokości 200 zł,
 • Nagroda dodatkowa I, czyli 10 zł za zapisanie się do promocji i otwarcie mKonta Intensive na selfie/ przez e-dowód.
 • oraz zwolnienie przez okres 6 miesięcy z opłaty miesięcznej za konto oraz kartę Visa Świat Intensive.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które:

(…) począwszy od 01.01.2020 r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem:
a. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
b. rachunku oszczędnościowego
o [początkowych] numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017

Posiadanie innych produktów mBanku typu karta kredytowa czy konto firmowe nie wyklucza możliwości skorzystania z tej promocji.

Gdy zdecydujemy się skorzystać z tej promocji wystarczy złożyć wniosek o otwarcie mKonta Intensive wraz z kartą wydawaną do rachunku Mastercard lub Visa Intensive (tylko ta karta jest bezpłatna przez 6 miesięcy) oraz zaakceptować na wniosku oświadczenia:

Wiem, że po tym jak przystąpię do Promocji, mBank może organizować inne, podobne Promocje pod taką samą nazwą lecz o innych parametrach cenowych.

Pamiętajcie jednak, że promocją nie są objęte rachunki wspólne.

UWAGA! Jeżeli nie macie nic przeciwko temu to we wniosku o konto, który będziecie wypełniać możecie użyć naszego kodu polecenia czyli: znb1 – mimo, iż nie uzyskacie z tego tytułu żadnej dodatkowej premii to możecie się przyczynić do uzyskania bonusu przez nas – z góry dziękujemy za wsparcie!

Następnie na postawie złożonego wniosku należy zawrzeć umowę z bankiem poprzez kuriera lub w placówce banku o ile jest dostępna w Waszym mieście. Promocja potrwa do 17 września 2024 roku i w tym czasie należy złożyć wniosek o konto wraz z kartą oraz podpisać umowę.

Otwórz mKonto Intensive i zyskaj do 560 zł nagrody w gotówce

250 zł nagrody w gotówce za konto na start – jak ją otrzymać?

Nagroda dodatkowa w wysokości 10 zł zostanie przydzielona jeżeli przed otwarciem konta wypełnimy formularz przystąpienia do promocji dostępny na stronie promocji pod przyciskiem „zapisz się do promocji”. Następnie należy w ciągu 7 dni od zapisu złożyć wniosek o mKonto Intensive wraz z kartą przez selfie lub przez e-dowód. Kolejnym krokiem w celu otrzymaniu tejże nagrody, jest dokonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w terminie do końca kolejnego miesiąca od otwarcia konta. Regulamin tej promocji znajduje się tutaj.

Główną premią w tej promocji jest premia pieniężna w łącznej wysokości 250 zł wypłacana w trzech transzach, a dokładnie w wysokości 100 zł i 2x po 75 zł, za spełnienie warunków w każdym kolejnym miesiącu.

Aby otrzymać pierwszą premię 100 zł za tzw. szybki wpływ należy w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia mKonta Intensive zapewnić jednorazowy wpływ w kwocie minimum 1000 zł, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem. Do wpływów zalicza się również wpłatę we wpłatomacie i wpłatę w oddziale banku. Dodatkowo w miesiącu otwarcia konta i/lub w kolejnym miesiącu należy zrobić minimum 10 transakcji kartą wydaną do konta (w tym płatności telefonem) i/lub transakcji BLIK.

Przykład: jeśli przystąpiłeś do Promocji w lipcu i wykonałeś Wpływ w ciągu 7 dni oraz zrobiłeś wymaganą liczbę Transakcji w lipcu i/lub w sierpniu, to premię otrzymasz do końca września/lub października.

Druga premia w kwocie 75 zł zostanie wypłacona jeżeli w drugim pełnym miesiącu po otwarciu mKonta Intensive zostaną spełnione te same warunki co wcześniej czyli:

 • zapewnić jednorazowy wpływ w kwocie minimum 1000 zł, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem. Do wpływów zalicza się również wpłatę we wpłatomacie i wpłatę w oddziale banku,
 • wykonać minimum 10 transakcji kartą wydaną do konta (w tym płatności telefonem) i/lub transakcji BLIK.

Trzecia premia w kwocie 75 zł zostanie wypłacona jeżeli w trzecim pełnym miesiącu po otwarciu mKonta Intensive zostaną spełnione te same warunki co w poprzednim miesiącu.

Przykład: jeśli przystąpiłeś do Promocji w lipcu, wykonałeś Wpływ i Transakcje w lipcu/sierpniu, to odpowiednio premie I/II otrzymasz do końca października/listopada.

Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Otwórz mKonto Intensive i zyskaj do 560 zł nagrody w gotówce

Bonus 200 zł za założenie konta przez selfie lub e-dowód

Konto w mBanku można również otworzyć zdalnie na dwa różne sposoby i w zamian za to otrzymać dodatkowy bonus w wysokości 200 zł:

 • na selfie – konto osobiste otwarte na podstawie umowy, którą zawrzesz w postaci elektronicznej z wykorzystaniem zdjęcia Twojej twarzy i zdjęcia Twojego dowodu osobistego.
 • przez e-dowód – konto osobiste otwarte na podstawie umowy, którą zawrzesz w postaci elektronicznej z wykorzystaniem aplikacji eDO App oraz Twojego e-dowodu.

Jeżeli otworzymy konto na selfie lub przez e-dowód oraz spełnimy warunki do otrzymania premii opisanych wyżej (czyli za tzw. szybki wpływ i transakcje) to otrzymamy dodatkowy bonus w wysokości 200 zł wypłacany do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu konta osobistego.

Przykład: jeśli przystąpiłeś do promocji w lipcu i wykonałeś Wpływ w ciągu 7 dni oraz zrobiłeś wymaganą liczbę Transakcji w lipcu i/lub sierpniu, to Bonus za mKonto Intensive otwarte przez selfie lub e-dowód otrzymasz do końca września i/lub października.

Bonus 200 zł za założenie eKonta Junior dla dziecka

Kolejny bonus w wysokości 200 zł otrzymamy za otwarcie eKonta Junior swojemu dziecku o ile spełnione zostaną łącznie poniższe warunki:

 • otworzymy mKonto Intensive w niniejszej promocji,
 • następnie otworzymy eKonto Junior w terminie do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu mKonta Intensive.

Przykład: jeśli przystąpiłeś do promocji w lipcu i w sierpniu otworzyłeś eKonto Junior, to Bonus otrzymasz do końca września.

Ile kosztuje mKonto Intensive?

Rachunek mKonto Intensive to produkt przeznaczony „z założenia dla zamożniejszych” klientów. Prowadzenie tego konta kosztuje bagatela aż 49,50 zł miesięcznie, a aby zostać zwolnionym z tej opłaty bank wymaga wpływów na rachunek w kwocie łącznej min. 10000 zł lub łącznej kwoty depozytów i inwestycji ulokowanych w mBanku wynoszących minimum 100 tys. zł. Oczywiście dla wielu z Was nie powinno to być większym problemem, ponieważ wystarczy np. dziesięć razy wpłacić ten sam tysiąc złotych na konto i po problemie. Niemniej jednak może to być ciut kłopotliwe.

W zamian jednak otrzymujemy wszystko to co jest potrzebne do codziennego użytkowania konta w cenie, czyli zupełnie gratis:

 • 0 zł za kartę podstawową MasterCard lub Visa Intensive (można wybierać jeszcze pośród innych kart ale są one płatne),
 • 0 zł za 3 pierwsze przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów krajowych w kwocie min. 300 zł – w przeciwnym razie opłata wyniesie 2,50 zł,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów na świecie,
 • 0 zł za wpłaty w bankomatach mBanku, Planet Cash, Cashline jak i Euronet.

Więcej informacji o opłatach można poczytać w taryfie opłat i prowizji.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 17 września 2024 wypełnij wniosek o mKonto Intensive z kartą a następnie zawrzyj umowę
w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ na konto w kwocie minimum 1000 zł
przez kolejne trzy pełne miesiące dokonuj minimum 10 transakcji kartą wydaną do konta (w tym płatności telefonem) i/lub transakcji BLIK

Otwórz mKonto Intensive i zyskaj do 560 zł nagrody w gotówce

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl2 komentarzy dla wpisu: “Do 560 zł premii pieniężnej za założenie mKonta Intensive w mBank

 • Marcin pisze:

  „aby zostać zwolnionym z tej opłaty bank wymaga wpływów na rachunek w kwocie łącznej min. 10000 zł” i dalej „wystarczy np. siedem razy wpłacić ten sam tysiąc złotych na konto i po problemie”
  Czy aby na pewno? :-)

  • ZnB pisze:

   Tak, wystarczy pozostałe 3k wpłacić innymi pieniędzmi ;)
   Dziękujemy za czujność, poprawiliśmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.