ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Do 2200 zł premii pieniężnej do Konta Mój Biznes w Millennium Bank + konto za 0 zł przez 2 lata!

Do końca promocji pozostało:

Do 2200 zł łącznej premii w ramach konta firmowego + zwolnienie z opłat przez 2 lata

Wraca promocja Banku Millennium dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą jak i dla osób, które taką działalność dopiero planują otworzyć. W nowej edycji promocji można zarobić więcej, bo do 1000 zł premii za opłacanie ZUS z konta firmowego Mój Biznes, dodatkowe 600 zł premii za założenie firmy poprzez bankowość Millenet oraz jeszcze jedno 600 zł za podpisanie umowy na terminal płatniczy. Kolejnym bonusem jest zwolnienie z opłaty za konto przez pierwsze 2 lata jaki i możliwość połączenia promocji z promocją konta osobistego gdzie czeka rekordowa premia aż 600 zł w gotówce.

Bardzo korzystne warunki promocji konta firmowego w Millennium znów dostępne!

Bank Millennium wypuszcza po raz kolejny promocję konta firmowego, tym razem pod hasłem „Załóż Konto Mój Biznes i zyskaj” przeznaczoną dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą lub… osób, które taką działalność dopiero mają w planie otworzyć. W praktyce jest to jedna z nielicznych promocji dla firm gdzie realnie da się zgarnąć całą premię czyli 1600 zł dla już posiadających firmę lub też łącznie aż 2200 zł dla osób, które dopiero ją założą.

Wg. regulaminu uprawnieni do skorzystania z promocji są osoby, które:

 • prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą lub ją zarejestrują w trakcie promocji poprzez bankowość Millenet,
 • wyrażą zgody na otrzymywanie od banku informacji marketingowych i handlowych przez kanały elektroniczne jak i przez telefon oraz na przetwarzanie  danych osobowych w celu przekazywania przez bank informacji dotyczących produktów i usług firm współpracujących z Millennium.

Z promocji wykluczone są natomiast osoby, które posiadały konto firmowe w Millennium Bank od 1 stycznia 2021 roku co możemy przeczytać w regulaminie:

Nie możesz wziąć udziału w Promocji, jeśli:
1) jesteś pracownikiem Banku,
2) masz lub miałeś w Banku konto firmowe w okresie od 1 stycznia 2021 r. do momentu przystąpienia do Promocji.

Posiadanie konta osobistego (indywidualnego np. Millennium 360°) w żaden sposób nie wpływa na możliwość przystąpienia do promocji konta firmowego, tzn. nie wyklucza możliwości skorzystania z niniejszej promocji. Co więcej można obie promocje połączyć i zyskać kolejne rekordowe 600 zł za konto osobiste.

Konto firmowe Mój Biznes można założyć poprzez wypełnienie wniosku na stronie banku (lub poprzez system bankowości internetowej banku Millenet jeżeli już taki dostęp posiadamy). Otworzenie konta będzie możliwe nawet w 15 minut podpisując umowę tzw. przelewem autoryzującym z innego banku. Alternatywnie można wybrać oddział banku, w którym podpisana zostanie umowa po uprzednim wypełnieniu internetowego wniosku o konto w promocji. Na wypełnienie wniosku jak i podpisanie umowy mamy czas do 19 sierpnia 2024 roku przy czym bank zastrzega sobie, że nagrody będą przyznane tylko za 18000 sztuk otwartych kont jako pierwsze.

Załóż Konto Mój Biznes i zyskaj do 2200 zł premii w gotówce!

Jakie nagrody można zgarnąć? Czeka na Was od 1000 zł do nawet 2200 zł premii…

W omawianej w tym wpisie promocji konta firmowego można zdobyć dwie premie a dokładniej:

 • do 1000 zł (200 zł miesięcznie) za płatności do ZUS z formatki ZUS w Millenet lub Aplikacji mobilnej, w każdym z 5 miesięcy liczonych od kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Mój Biznes;
 • do 600 zł (100 zł miesięcznie) za założenie firmy wraz z Kontem Mój Biznes za pomocą kanałów zdalnych: Millenet lub Aplikacji mobilnej, wraz ze skuteczną rejestracją działalność w bazie CEIDG. Firma i konto firmowe muszą być otwarte nie później niż ostatniego dnia trwania promocji i należy wziąć pod uwagę fakt, że w niektórych przypadkach czas otwarcia firmy z kontem może trwać do 3-4 dni roboczych;
 • do 600 zł (100 zł miesięcznie) za zawarcie umowy o terminal płatniczy lub aplikację Millennium POS do końca listopada 2024 roku i przez pięć kolejnych miesięcy liczonych od kolejnego miesiąca kalendarzowego po zawarciu umowy o terminal zapewnienie na terminalu wpływów miesięcznych w wysokości min. 1000 zł na otwarte wcześniej konto;

Aby otrzymywać powyżej opisane bonusy należy jeszcze (oprócz otworzenia konta lub konta z firmą) dodatkowo spełnić poniższe warunki gdzie należy:

 • zalogować się do aplikacji mobilnej najpóźniej do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Mój Biznes,
 • zapewnić wpływy z zewnątrz na Konto Mój Biznes na łączną kwotę min. 1000 zł w każdym z 6 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otworzone zostało konto,
 • wykonać płatności kartą debetową wydaną do konta lub BLIK na łączną kwotę min. 500 zł w każdym z 6 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otworzone zostało konto.

Jeśli w danym miesiącu nie zostaną spełnione warunki wpływu jak i płatności premia za dany miesiąc nie zostanie wypłacona. Wypłata nagrody nastąpi do końca następnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym nastąpiło naliczenie premii. Pamiętajcie o tym aby „wrzucić” każdą z tych nagród jako przychód firmy i odprowadzić stosowne podatki wg. wybranej w firmie formie opodatkowania.

Szczegółowe warunki promocji znajdują się w regulaminie.

Załóż Konto Mój Biznes i zyskaj do 2200 zł premii w gotówce!

Konto firmowe i karta kredytowa za 0 zł przez 24 miesiące!

Kolejnym korzystnym dodatkiem jest promocja „Postaw na Biznes z Bankiem Millennium” polegająca na obniżeniu opłat naliczanych przez bank przez pierwsze pełne 24 miesiące poczynając od pierwszego dnia następnego miesiąca po dacie zawarcia umowy o konto. W promocji tej:

 • miesięczna opłata za Konto Mój Biznes w złotych wyniesie 0 zł,
 • opłata roczna za użytkowanie karty kredytowej wyniesie w pierwszym i drugim roku 0 zł,
 • za wybrane przelewy zlecone w Aplikacji mobilnej lub przez Millenet w trybie standardowym opłata wyniesie 0 zł:
  a) przelew krajowy w PLN,
  b) przelew w EUR do krajów EOG, w tym na rachunki w innych bankach krajowych,
  c) przelew SEPA w EUR.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Ile kosztuje Konto Mój Biznes?

Konto Mój Biznes może być prowadzone zupełnie za darmo pod warunkiem, że łączne wpływy zewnętrzne wyniosły w poprzednim miesiącu min. 1000 zł (do kalkulacji łącznych wpływów nie uwzględnia się przelewów z innych rachunków bankowych – indywidualnych lub związanych z prowadzoną przez Posiadacza rachunku działalnością gospodarczą – prowadzonych na rzecz Posiadacza rachunku przez Bank Millennium SA oraz z rachunków prowadzonych na rzecz Posiadacza rachunku w Millennium Domu Maklerskim i Millennium TFI S.A.) lub jeżeli z konta został dokonany w poprzednim miesiącu min. 1 przelew do ZUS lub US. Opłata za prowadzenie rachunku Mój Biznes nie jest również pobierana od klientów, którzy otworzyli rachunek w przeciągu 12 miesięcy od daty formalnego rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej – w takim przypadku zwolnienie z opłaty obowiązuje przez 12 pierwszych miesięcy. W pozostałych przypadkach konto będzie kosztowało 15 zł miesięcznie.

Jeżeli chodzi o kartę Visa Mój Biznes opłata nie jest pobierana za miesiąc kalendarzowy, w którym karta została wydana. W kolejnych miesiącach opłata nie jest pobierana jeżeli w ciągu poprzedzającego miesiąca kalendarzowego zostaną dokonane i zaksięgowane na rachunku Mój Biznes transakcje bezgotówkowe dokonane kartą na kwotę min. 500 zł. W przeciwnym wypadku koszt karty to 7 zł miesięcznie.

W ramach konta otrzymujemy darmowe przelewy do ZUS i US oraz 20 darmowych przelewów zewnętrznych. Każdy następny przelew kosztuje 1 zł.

Więcej o opłatach poczytacie w TOiP.

Załóż Konto Mój Biznes i zyskaj do 2000 zł premii w gotówce!

Otwórz również konto osobiste z rekordową premią aż 600 zł w gotówce :)

Ruszyła kolejna, świetna promocja Banku Millennium, dzięki której zgarniemy rekordowe 600 zł premii w gotówce do konta Millennium 360°. Na nagrodę składają się trzy niezależne od siebie premie pieniężnej w wysokości 200 zł każda. Oczywiście to nie wszystko, bo promocję konta można połączyć z promocją karty kredytowej gdzie jest do wzięcia 300 zł w bonach do Biedronki. Natomiast na oszczędzających czeka Konto Oszczędnościowe Profit z oprocentowaniem 6%. Jest też coś do wzięcia dla naszych pociech o czym piszemy w dalszej części :)

O szczegółach tej promocji pisaliśmy tutaj: Aż 600 zł nagrody pieniężnej za założenie konta Millennium 360° w Banku Millennium + 300 zł do Biedronki + konto oszczędnościowe na 6%

Zobacz również pozostałe promocje przygotowane dla firm…

Nie tylko Millennium Bank oferuje promocję dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Stałą promocję z premią dla firm znajdziecie w takich bankach jak Alior, Idea czy Santander. Zawsze aktualne promocje firmowe znajdziecie w naszym zestawieniu kont dla przedsiębiorców:

Nazwa konta / BankProwadzenie kontaOpłaty za kartęPrzelewy:
zwykły/ZUS/US
Uwagi / Wnioski / Promocje
iKonto Biznes +3000 zł premii
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

Konto Firmowe Online +3000 zł premii
Santander Bank Polska

Konto Firmowe Online w Santander Bank Polska
0 zł0 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wyrażone zgody marketingowe
0 / 0 / 0 zł
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł na zawsze
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków na zawsze!

PKO Konto Firmowe +2200 zł premii
PKO BP

PKO Konto Firmowe w PKO BP
0 zł / 12 zł *
* 0 zł przez pierwsze 2 lata a później przy wpływach 2000 zł miesięcznie
0 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł dla pierwszych 10 przelewów w miesiącu, kolejne płatne 1 zł; darmowe wszystkie przelewy w aplikacji mobilnej
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe bankomaty sieci PKO BP

Konto Mój Biznes +2200 zł premii
Millennium Bank

Konto Mój Biznes w Millennium Bank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w poprzednim miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 500 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 20 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

CitiKonto w ofercie dla biznesu +2000 zł premii
CitiBank

CitiKonto w ofercie dla biznesu w CitiBank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto i kartę za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

Konto Przekorzystne Biznes +2000 zł premii
Bank Pekao

Konto Przekorzystne Biznes w Bank Pekao
0 zł / 9 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu wpływy na konto wyniosły min. 2000 zł lub jeżeli został zlecony przelew do ZUS/US
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 300 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 15 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »

BIZnest Konto +500 zł premii
Nest Bank

Nest Konto w Nest Bank
0 zł 0 zł0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- bezwarunkowe 0 zł za posiadanie karty
- bezpłatne bankomaty w kraju
- korzystny rachunek oszczędnościowy

mBiznes Standard +1000 zł premii
mBank

mBiznes Standard w mBank
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w kraju dla wypłat powyżej 100 zł

iKonto Biznes
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

 , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.