ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

KOLEJNY REKORD! Aż 750 zł premii od mBank za eKonto do usług + 7,5% na rachunku oszczędnościowym Moje Cele

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Zyskaj do 750 zł nagrody za konto oraz możliwość oszczędzania na 7,5% w skali roku

Właśnie pojawiła się jeszcze lepsza kumulacja promocji nowego eKonta do usług od mBank z rekordową nagrodą! Dzięki niej możemy zyskać aż 750 zł premii do konta osobistego oraz 7,5% z oszczędności na rachunku Moje Cele. Na nagrodę składa się premia pieniężna do 550 zł oraz vouchery do Biedronki o łącznej wartości 200 zł (jak i dodatkowo usługa Allegro Smart! gratis na miesiąc). By zgarnąć te nagrody wystarczy czterokrotny wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł oraz 32 transakcje bezgotówkowe kartą (po min. 8 w każdym miesiącu). Teraz to już chyba nie musimy Was namawiać? ;)

Warunki przystąpienia do kumulacji promocji eKonta do usług od mBank

Jeśli spełnione zostaną warunki obu promocji czyli „Zyskaj premie z eKontem do usług II” i „Zyskaj bonus od mBanku II”, o których piszemy szczegółowo w dalszej części wpisu, to będzie można otrzymać łącznie nawet 750 zł premii w tym:

 • Premię za szybki Wpływ i Transakcje w wysokości 100 zł,
 • Premię I za Wpływ i Transakcje w wysokości 50 zł,
 • Premię II za Wpływ i Transakcje w wysokości 50 zł,
 • Premię III za Wpływ i Transakcje w wysokości 50 zł,
 • Bonus za otwarcie eKonta do usług na selfie/ przez e-dowód w wysokości 200 zł,
 • Bonus za otwarcie eKonta dla dziecka w wysokości 100 zł,
 • Nagroda specjalna za Wpływ i Transakcje w formie voucherów o łącznej wartości 200 zł do zrealizowania w sieci sklepów Biedronka oraz usługa Allegro Smart na miesiąc za darmo (promocja ważna tylko do 27 czerwca 2024 roku!)

Promocja potrwa do wyczerpania się limitu promocyjnych wniosków których jest 3000 sztuk. Nie ma zatem co zwlekać z decyzją. Ilość promocyjnych kont, które jeszcze są dostępne wyświetlane znajdziecie na liczniku strony promocji. Na chwilę publikacji artykułu licznik pokazuje jeszcze grubo ponad 1500 „wolnych miejsc” ;)

Załóż eKonto do usług z nagrodą w wysokości do 750 zł

Z promocji łączonej (czyli z obu) mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta w mBank po 1 stycznia 2015 roku a dokładniej:

Nowy klient banku – osoba, która od 01.01.2015 r. nie była i nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem:
• rachunku oszczędnościowo–rozliczeniowego i/lub
• rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Powyższa karencja dotyczy promocji z bonem 200 zł do Biedronki. Jeżeli nie łapiecie się na nią, nic nie stoi na przeszkodzie aby skorzystać tylko z tej drugiej promocji dającej do 550 zł premii pieniężnej. Tam bowiem okres karencji to 1 stycznia 2020 rok, zatem nie aż tak bardzo restrykcyjnie :)

Gdy zdecydujemy się skorzystać z obu promocji należy najpierw dokonać zapisu do promocji na dedykowanej stronie klikając przycisk „zapisz się do promocji” wybierając w formularzu nagrodę jaką chcemy otrzymać, podając jednocześnie swoje dane oraz wyrażając zgodę na przystąpienie do promocji z jednoczesnym zaakceptowaniem jej regulaminu.

Następnie tego samego dnia należy złożyć wniosek o otwarcie rachunku eKonto do usług z premią do 750 zł wraz z kartą płatniczą poprzez kliknięcie przycisku „załóż konto” w aplikacji mobilnej. W promocji biorą tylko rachunki indywidualne – konto wspólne jest wykluczone. Należy również pamiętać aby przy wnioskowaniu o konto uruchomić dodatkowy produkt Moje cele i zapisać się do programu mOkazje (to tam będzie do odbioru voucher 200 zł do Biedronki) oraz zaakceptować oświadczenia dotyczące przystąpienia do promocji.

Kolejny krok to zawarcie umowy poprzez e-dowód lub selfie (jeżeli chcemy zgarnąć dodatkową premię 200 zł za założenie konta w apce mobilnej – szczegóły w dalszej części) lub poprzez kuriera czy też placówkę banku o ile jest dostępna w Waszym mieście. Promocja potrwa maksymalnie do 17 września 2024 roku i w tym okresie należy podpisać umowę.

UWAGA! Jeżeli nie macie nic przeciwko temu to we wniosku o konto, który będziecie wypełniać możecie użyć naszego kodu polecenia czyli: znb1 – mimo, iż nie uzyskacie z tego tytułu żadnej dodatkowej premii to możecie się przyczynić do uzyskania bonusu przez nas – z góry dziękujemy za wsparcie!

Załóż eKonto do usług z nagrodą w wysokości do 750 zł

Jak zgarnąć nagrodę specjalną w wysokości 200 zł na zakupy w Biedronce?

Nagrodą specjalną w dodatkowej promocji „Zyskaj bonus od mBanku II”, która będzie dostępna tylko do 27 czerwca 2024 roku (lub do wyczerpania się 3000 sztuk wniosków) są vouchery o łącznej wartości 200 zł do Biedronki + usługa Allegro Smart! gratis na miesiąc. Zgodnie z zapisami regulaminu z niniejszej promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta w mBank po 1 stycznia 2015 roku.

Wyżej wymienione vouchery do Biedronki otrzymamy za zasilenie konta kwotą min. 1000 zł (przelew z innego banku – nie może to być przelew z rachunku mBanku, z którym macie coś wspólnego) oraz wykonanie min. 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK:

 • w miesiącu otwarcia eKonta i/lub w kolejnym miesiącu (nagrodą za to jest voucher 100 zł do Biedronki oraz usługa Allegro Smart! na miesiąc),
 • w drugim pełnym miesiącu po miesiącu otwarcia konta (nagrodą za to jest voucher 50 zł do Biedronki),
 • w trzecim pełnym miesiącu po miesiącu otwarcia konta (nagrodą za to jest voucher 50 zł do Biedronki).

Pamiętajcie również o tym aby przy wnioskowaniu o konto zapisać się do programu mOkazje (wyrazić zgodę na przystąpienie do programu) ponieważ to w ramach tego programu udostępniony zostanie voucher do Biedronki (vouchery zostaną udostępnione w terminie do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku promocji). Kod do Biedronki będzie można pobrać w ramach mOkazji w ciągu 60 dni od udostępnienia go w serwisie bankowości internetowej.

Zauważcie, że warunek otrzymania nagrody dodatkowej jest częściowo zbieżny z warunkami otrzymania łącznej premii 200 zł za tzw. wpływy i transakcje. Tym samym spełniając warunek dla pierwszych trzech nagród z promocji nazwijmy to bazowej automatycznie spełniony zostaje warunek uzyskania voucherów 200 zł do Biedronki :) Regulamin promocji z dodatkowym bonem 200 zł znajdziecie tutaj.

Załóż eKonto do usług z nagrodą w wysokości do 750 zł

Jak zgarnąć główną nagrodę w wysokości do 550 zł premii pieniężnej?

Promocja „Zyskaj premie z eKontem do usług II”, która potrwa do 17 września 2024 roku to najnowsza oferta konta mBanku znana z ostatnich miesięcy z niewielkimi modyfikacjami ale najważniejsze, że na plus. W nowej edycji promocji można zarobić jeszcze więcej aniżeli ostatnio bo nawet 550 zł premii pieniężnej wypłacanej na otwarte konto a dodatkowo mamy okazję skorzystać z oprocentowania 7,5% na koncie oszczędnościowym (lub 5,5% w zależności od tego jakie warunki spełnimy). Zgodnie z zapisami regulaminu z niniejszej promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta w mBank po 1 stycznia 2020 roku.

Bonus 250 zł za wpływy na konto i płatności kartą lub BLIK

Główną nagrodą w tej promocji jest premia w wysokości 100 zł za tzw. szybki wpływ na konto oraz trzy premie po 50 zł (łącznie 150 zł) za aktywność w kolejnych miesiącach.

Pierwsze 100 zł za tzw. szybki wpływ otrzymamy za zasilenie konta kwotą min. 1000 zł (przelew z innego banku – nie może to być przelew z rachunku mBanku, z którym macie coś wspólnego) w ciągu 7 dni od jego otwarcia oraz wykonanie min. 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w terminie do końca kolejnego miesiąca od otwarcia konta.

Przykład: jeśli przystąpiłeś do promocji w czerwcu i wykonałeś Wpływ w ciągu 7 dni kalendarzowych oraz zrobiłeś wymaganą liczbę Transakcji w czerwcu i/lub w lipcu, to Premię za szybki Wpływ i Transakcje otrzymasz do końca sierpnia.

Kolejne trzy premie po 50 zł zgarniemy jeżeli w drugim, trzecim oraz czwartym pełnym miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta wykonamy takie same warunki jak wcześniej czyli zasilimy konto kwotą min. 1000 zł oraz wykonamy min. 8 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIK.

Przykład: jeśli przystąpiłeś do promocji w czerwcu i spełniłeś w sierpniu/wrześniu/październiku łącznie wszystkie warunki do otrzymania Premii II/III/IV, to Premię II/III/IV otrzymasz do końca września/października/listopada.

Łącznie zarobimy zatem 250 zł (100 zł za szybki wpływ oraz 3 razy po 50 zł za kolejne wpływy i transakcje). Nagrody te będą wypłacane do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnione zostaną warunki. Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Załóż eKonto do usług z nagrodą w wysokości do 750 zł

Bonus 200 zł za założenie konta przez selfie lub e-dowód

Konto w mBanku można również otworzyć zdalnie na dwa różne sposoby i w zamian za to otrzymać dodatkowy bonus w wysokości 200 zł:

 • na selfie – eKonto do usług otwarte na podstawie umowy, którą zawrzesz w postaci elektronicznej z wykorzystaniem zdjęcia Twojej twarzy i zdjęcia Twojego dowodu osobistego,
 • przez e-dowód – eKonto do usług otwarte na podstawie umowy, którą zawrzesz w postaci elektronicznej z wykorzystaniem Twojego e-dowodu.

Jeżeli otworzymy eKonto do usług na selfie lub przez e-dowód i spełnimy warunki otrzymania pierwszej premii 100 zł za tzw. szybki wpływ i transakcje to otrzymamy dodatkowy bonus w wysokości 200 zł wypłacany do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta do usług.

Bonus 100 zł za założenie eKonta Junior dla dziecka

Kolejny bonus w wysokości 100 zł otrzymamy za otwarcie eKonta Junior swojemu dziecku, które nie ukończyło jeszcze 13 lat o ile spełnione zostaną łącznie poniższe warunki:

 • otworzymy eKonto do usług w niniejszej promocji,
 • następnie otworzymy eKonto Junior w terminie do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta do usług.

Bonus za otwarcie eKonta Junior otrzymamy do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta do usług.

Bonus: 7,5% na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele

Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele w wysokości 7,5% do kwoty 25 tys. zł będzie obowiązywało przez miesiąc aktywacji konta oraz 3 kolejne pełne miesiące kalendarzowe o ile konto zostało otworzone przez selfie albo e-dowód (w pozostałych przypadkach oprocentowanie wynosi 5,5%).

Przykład: jeżeli otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele 06.06.2024 r., to Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało do końca czerwca, w lipcu, w sierpniu i we wrześniu.

Po tym okresie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele będzie obowiązywało oprocentowanie zgodne z tabelą oprocentowania.

Promocyjne oprocentowanie na rachunku umożliwiającym regularne oszczędzanie Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest sprawdzany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym

Przykład: jeżeli masz eKonto, do którego podpięte są rachunki do regularnego oszczędzania Moje cele i ostatniego dnia czerwca miałeś na nich 300 zł, aby mieć Promocyjne oprocentowanie na koniec lipca, na tych rachunkach musisz mieć o 100 zł więcej niż ostatniego dnia czerwca.

Załóż eKonto do usług z nagrodą w wysokości do 750 zł

Ile kosztuje eKonto do usług w mBank?

eKonto do usług to nowe konto w ofercie mBanku, które w zasadzie jest kopią znanego eKonta osobistego z bardzo drobnymi różnicami. Prowadzone ono jest całkowicie bezpłatnie i bezwarunkowo. Karta również może być darmowa pod warunkiem wykonywania niżej wymienionych płatności bezgotówkowych w danym miesiącu – w przeciwnym razie koszt karty to 9 zł. Pozostałe podstawowe usługi również są za 0 zł:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0 zł za kartę debetową przy wykonaniu płatności na kwotę min. 350 zł miesięcznie. W przypadku braku spełnienia warunków koszt karty to 9 zł,
 • 0 zł za krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów mBank i Planet Cash w Polsce w kwocie min. 300 zł – w przeciwnym razie opłata wyniesie 2,50 zł, a z pozostałych bankomatów 5 zł,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash, Cashline.

Więcej informacji o opłatach można poczytać w tabeli opłat i prowizji.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 17 września 2024 zapisz się do promocji a następnie wypełnij wniosek o eKonto do usług wraz z kartą płatniczą i zawrzyj umowę (najlepiej poprzez selfie aby uzyskać dodatkowe premie)
w ciągu 7 dni od otwarcia konta dokonaj wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł
do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta dokonaj wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł oraz wykonaj min. 8 płatności bezgotówkowych kartą/BLIK (nagroda 100 zł + voucher 100 zł do Biedronki)
w drugim, trzecim oraz czwartym pełnym miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarcia konta dokonaj wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł oraz wykonaj min. 8 płatności bezgotówkowych kartą/BLIK (trzy nagrody po 50 zł + dwa vouchery do Biedronki po 100 zł)

Załóż eKonto do usług z nagrodą w wysokości do 750 zł, , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl2 komentarzy dla wpisu: “KOLEJNY REKORD! Aż 750 zł premii od mBank za eKonto do usług + 7,5% na rachunku oszczędnościowym Moje Cele

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.