ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Aż 300 zł premii pieniężnej za założenie konta osobistego w PKO BP – edycja 2 (nagroda w formie 5% moneybacku za zakupy kartą Visa)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

300 zł premii pieniężnej w formie tzw. moneyback dla nowych klientów banku PKO BP

Ruszyła 2 edycja świetnej promocji konta osobistego od PKO BP, która była nie tak dawno publikowana na łamach bloga. W zamian za założenie PKO Konto za Zero, PKO Konto bez Granic lub PKO Konto dla Młodych wraz z kartą Visa otrzymamy możliwość zgarnięcia tzw. moneybacku czyli 5% zwrotu kwoty wydanej na zakupy przy czym nie więcej jak 300 zł w okresie promocji. Warto jednak się pospieszyć i szybko podejmować decyzję o ewentualnym skorzystaniu z promocji z uwagi na limit nagród przewidziany dla 13000 osób :)

„Pieniądze wracają – edycja 2” czyli łatwe 300 zł premii pieniężnej za płatności kartą

Zgodnie z regulaminem promocji może z niej skorzystać każda osoba w wieku od 13 lat, która w okresie od 1 stycznia 2022 roku nie posiadała rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP (nie dotyczy rachunków w Inteligo oraz SKO) a dokładniej określa to poniższy zapis:

między 1 stycznia 2022 r. a 14 kwietnia 2024 r. włącznie bank nie prowadził dla Ciebie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (z wyłączeniem SKO Konta Ucznia i kont Inteligo)

Nagrodą w niniejszej promocji jest zwrot 5% wartości płatności bezgotówkowych kartą wykonanych w danym miesiącu kalendarzowym jednak nie więcej jak 50 zł miesięcznie. Zwrot ten przysługuje w każdym z 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym podpisana została umowa. Maksymalnie można otrzymać 300 zł premii pieniężnej przekazywanej przelewem na konto.

W ramach promocji można otworzyć PKO Konto dla Młodych (dla osób w wieku 13 do 26 lat), PKO Konto za Zero, PKO Konto bez Granic, Konto Aurum, Konto Platinium II – prowadzone dla osób pełnoletnich. W przypadku konta dla osób niepełnoletnich wymagane jest posiadanie konta w PKO BP przez rodzica/opiekuna prawnego – konto dla dziecka zakładane jest bowiem po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej rodzica.

Warto zauważyć, że promocje konta w PKO BP i to w tak dobrej formie zdarzają się niezwykle rzadko. Regularną promocją od lat jest znana większości z Was oferta z programu poleceń „Polecam PKO Bank Polski” ale wysokość nagrody w tej opcji wynosi tylko 50 zł za Konto dla Młodych oraz 100 zł za Konto za Zero. Porównując to z opisywaną tu promocją i nagrodą 300 zł w formie pieniężnej to duży skok w dal. Od razu nadmienimy, że promocje te nie łączą się ze sobą ;)

Otwórz PKO Konto za Zero i zyskaj do 300 zł premii pieniężnej

Otwórz PKO Konto dla Młodych (13-26 lat) i zyskaj do 300 zł premii pieniężnej

Otwórz PKO Konto bez Granic i zyskaj do 300 zł premii pieniężnej

Jak zgarnąć do 300 zł zwrot na konto za płatności kartą PKO BP?

Aby otrzymać nagrodę w postaci tzw. moneybacku czyli zwrotu 5% kwoty wydanej podczas zakupów, które opłacone zostaną kartą należy w terminie do 30 czerwca 2024 roku (lub do wyczerpania się limitu 13000 sztuk kont):

 • złożyć na stronie promocji wniosek o otwarcie PKO Konto za Zero lub PKO Konto dla Młodych lub PKO Konto bez Granic wraz z kartą Visa (w przypadku osób niepełnoletnich konto otwierane jest z poziomu bankowości elektronicznej po zalogowaniu się przez rodzica/opiekuna prawnego),
 • we wniosku podać kod promocji: KASAWRACA2 – jest to warunek niezbędny do późniejszego naliczania moneybacku,
 • wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej i nie odwoływać jej,
 • podpisać umowę o konto w powyższym terminie.

Następnie w każdym z kolejnych 6 miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu, w którym otworzone zostało konto:

 • przynajmniej 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej IKO lub serwisu internetowego iPKO,
 • dokonuj płatności bezgotówkowych kartą Visa (stacjonarnie lub w internecie) wydaną do otworzonego w ramach promocji konta osobistego przy czym do nie wliczają się transakcje w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory.

Warto również dodać, że pula nagród to tylko 13000 sztuk zatem warto się pospieszyć. W przypadku wyczerpania puli nagród bank poinformuje o tym fakcie za pośrednictwem strony promocji.

Nagrody będą przekazywane co miesiąc w formie przelewu na konto, najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnione zostaną warunki promocji. Pamiętajcie by do dnia wydania nagrody posiadać aktywne konto wraz z kartą oraz mieć nadal wyrażone zgody, o których pisaliśmy wyżej. Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Otwórz PKO Konto za Zero i zyskaj do 300 zł premii pieniężnej

Otwórz PKO Konto dla Młodych (13-26 lat) i zyskaj do 300 zł premii pieniężnej

Otwórz PKO Konto bez Granic i zyskaj do 300 zł premii pieniężnej

Ile kosztuje konto w PKO BP?

PKO Konto za Zero jest prowadzone za 0 zł bez spełniania dodatkowych warunków. Jeżeli chodzi o kartę wydawaną do konta to również może być całkowicie darmowa – wystarczy bowiem wykonać w danym okresie rozliczeniowym min. 5 transakcji bezgotówkowych (z wyjątkiem przelewów) kartą debetową wydaną do rachunku lub przy użyciu BLIK. To konto będzie zapewne najwłaściwszym wyborem.

PKO Konto bez Granic jest prowadzone za 17,90 zł miesięcznie i opłaty tej nie da się uniknąć. Karta do tego konta wydawana jest i prowadzona zupełnie za darmo bez spełniania dodatkowych warunków.

Konto dla Młodych jest kontem darmowym przeznaczonym dla osób do 26 lat – prowadzenie konta jest za bezwarunkowe 0 zł – nie musimy zatem martwić się o jakieś wymagane wpływy na konto dla zwolnienia z opłaty. Karta również jest darmowa po wykonaniu min. czterech płatności bezgotówkowych kartą lub BLIK w danym okresie rozliczeniowym – w przeciwnym razie opłata wynosi 5 zł miesięcznie. Nie zapłacimy również za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce jak i za granicą.

Więcej informacji o opłatach znajdziecie w TOiP dla Konta za Zero, w TOiP dla Konto bez Granic oraz w TOiP dla Konta dla Młodych.

Uwaga! Okres rozliczeniowy dla transakcji w PKO BP liczony jest miesiącami od daty otwarcia rachunku a nie pełnymi miesiącami kalendarzowymi!

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 30 czerwca 2024 (lub do wyczerpania 13000 nagród) złóż wniosek o otwarcie Konta za Zero lub Konta dla Młodych lub PKO Konto bez Granic wraz z kartą płatniczą Visa podając we wniosku kod: KASAWRACA2
do 30 czerwca 2024 podpisz umowę o konto
przez 6 kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia konta w każdym miesiącu zaloguj się do IKO lub iPKO i dokonuj płatności bezgotówkowych kartą w celu otrzymywania tzw. moneybacku
do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków zostaną przekazane nagrody na konto

Otwórz PKO Konto za Zero i zyskaj do 300 zł premii pieniężnej

Otwórz PKO Konto dla Młodych (13-26 lat) i zyskaj do 300 zł premii pieniężnej

Otwórz PKO Konto bez Granic i zyskaj do 300 zł premii pieniężnej

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl2 komentarzy dla wpisu: “Aż 300 zł premii pieniężnej za założenie konta osobistego w PKO BP – edycja 2 (nagroda w formie 5% moneybacku za zakupy kartą Visa)

 • GalPseudonim pisze:

  Czy płatności w internecie również obejmuje zwrot 5%? Można doładować np. Revolut za pomocą Applepay z podpięta karta pko?

  • ZnB pisze:

   Jest napisane o tym w artykule. Płatności w internecie również są akceptowane. Co do revoluta nie wypowiemy się, nie używamy tego już od dłuższego czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.