ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

MEGA HIT WRACA! Aż 1000 zł łatwej nagrody z kartą kredytową BNP Paribas + karta za 0 zł na rok + aż 610 zł w gotówce do konta osobistego

Do końca promocji pozostało:

Z kartą kredytową BNP Paribas zyskasz aż 1000 zł nagrody na dobry początek ;)

Ku naszemu zaskoczeniu powróciła świetna kumulacja promocji od BNP, która w maju cieszyła się ogromnym zainteresowaniem! Teraz ponownie jest dostępna i w zamian za wyrobienie karty kredytowej Mastercard od BNP Paribas możemy zgarnąć aż 1000 zł nagrody na dobry początek, z czego 400 zł w formie voucherów Allegro oraz kolejne nawet 600 zł w postaci punktów programu Bezcenne Chwile wymiennych na dowolne bony. Poza tym warto do kompletu dorzucić promocję konta osobistego z premią w wysokości aż 610 zł na start zyskując razem ponad 1600 zł premii w jednym banku :)

Kumulacja promocji czyli kto i jak może skorzystać z niniejszej BNP Paribas?!

Po ogromnym sukcesie ostatniej tego typu promocji, bank postanowił wypuścić jej nową odmianę. Oprócz opublikowanej już jakiś czas temu na blogu promocji „punktowej” dostępnej w przypadku założenia konta osobistego lub wyrobienia kary kredytowej w Paribas (pisaliśmy o tym tutaj), pojawiła się kolejna promocja z bonami 400 zł do Allegro za wyrobienie karty kredytowej. Tym samym zrobiła nam się kolejna kumulacja promocji i to mega korzystna, dzięki której można zyskać:

 • 400 zł w bonach do Allegro za płatności kartą w ramach promocji „Do 400 zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard” organizowanej przez BNP Paribas opisywanej w niniejszym wpisie,
 • 600 zł w bonach w postaci 48000 pkt programu Bezcenne Chwile za płatności kartą w ramach promocji „Bankujesz – zyskujesz z Bezcennymi Chwilami” organizowanej przez Mastercard Europe (szczegóły promocji), która potrwa nie dłużej jak do 31 lipca 2024 roku,
 • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę przez pierwszy rok!

co łącznie daje nam aż 1000 zł nagrody za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej i płacenie nią za zakupy. A to nie wszystko, bo ową premię za kartę możemy powiększyć o kolejne 610 zł łatwej premii w gotówce za założenie konta osobistego (szczegóły promocji) lub alternatywnie o 530 zł premii w gotówce w innej promocji (szczegóły promocji).

Pamiętajcie jednak, że z obu wyżej wymienionych promocji karty kredytowej ze skumulowaną premią 1000 zł, skorzystać może tylko i wyłącznie osoba, która:

 • od 1 stycznia 2023 roku nie była stroną umowy o kartę kredytową zawartej z bankiem BNP Paribas oraz
 • od 1 maja 2023 roku nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas.

Zatem jeżeli macie zamiar zgarnąć bonusu zarówno z promocji karty kredytowej, jak i z promocji konta osobistego, to wniosek o konto składajcie dopiero po zawarciu umowy o kartę kredytową z uwagi na to, że posiadanie konta jak już wyżej napisaliśmy wyklucza z promocji punktowej karty kredytowej! Reasumując: warto zacząć od skorzystania z promocji z kartą kredytową, a dopiero po wyrobieniu karty kredytowej i podpisaniu umowy wnioskujemy o konto osobiste w promocji z premią 620 zł czy też z premią 530 zł w alternatywnej promocji.

Złóż wniosek o kartę kredytową BNP Paribas i zgarnij aż 1000 zł premii!

Promocja 1: czyli jak uzyskać nagrodę główną w postaci 400 zł premii pieniężnej? 

Wg. regulaminu promocji banku BNP Paribas „Do 400 zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard” nagrodą jaką można zdobyć to vouchery do wykorzystania w Allegro o łącznej wartości aż 400 zł w całym okresie promocji. Kolejną nagrodą w niniejszej promocji jest zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez pierwsze 12 miesięcy, czyli promocję obsłużymy całkowicie bezkosztowo ;)

Z promocji może skorzystać każda osoba, która od 1 stycznia 2023 roku nie była stroną umowy o kartę kredytową zawartej z bankiem BNP Paribas, a dokładniej:

Sprzedaż premiową kierujemy do osób fizycznych, które między 3.06.2024 r. a 30.09.2024 r.spełnią wszystkie poniższe warunki:
1) skończyły 18 lat,
2) zawrą z nami Umowę o Kartę kredytową, działając jako konsumenci (w rozumieniu art. 22 1Kodeksu cywilnego) w jednym z centrów Klienta Banku,
(…)
7) od 1.01.2023 r. do 3.06.2024 r. nie były stroną umowy o jakąkolwiek kartę kredytową lub kartę wirtualną do Limitu od Nowa z naszym bankiem.

Oczywiście przez pojęcie „Karta” bank ma tu na myśli tylko kartę kredytową wydaną przez BNP Paribas (nie dotyczy to karty płatniczej wydawanej do konta osobistego lub karty kredytowej innego banku!). Tym samym nie ma przeszkód aby łączyć tę promocję z promocją konta osobistego, która obecnie oferuje banalnie łatwe warunki i aż 610 zł premii w gotówce na start!

W celu skorzystania z promocji karty kredytowej oferowanej przez BNP Paribas należy do 30 września 2024 roku wypełnić swoimi danymi dedykowany formularz kontaktowy na stronie promocji, a następnie zawrzeć umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Pamiętajcie również o tym, by nie składać sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych przez bank.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że w tej edycji promocji nie ma limitu nagród! :) Tym samym można będzie korzystać z promocji do końca okresu jej trwania bez obaw o wyczerpanie się limitu nagród przed czasem. Kolejny plus tej promocji :)

Następnie (po wypełnieniu formularza) czekamy na kontakt ze strony banku i ewentualnie pozytywną decyzję kredytową. Kontakt najczęściej następuje jeszcze w tym samym dniu roboczym ale z uwagi na ów promocję można przewidywać, że będzie się on opóźniał coraz bardziej z każdym dniem trwania promocji (taki sam efekt zawsze się pojawia w promocjach Citibanku). W niniejszej promocji umowa o kartę kredytową musi zostać zawarta w jednej z placówek banku (tutaj znajduje się ich lista) najpóźniej do 30 września 2024 roku.

Aby otrzymywać vouchery do Allegro o wartości 100 zł (łącznie max. 4 sztuki, czyli nie więcej jak 400 zł w całej promocji), należy:

 • zalogować się do bankowości elektronicznej, nadać PIN oraz dokonać aktywacji karty kredytowej – ten warunek musi być spełniony do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego po zawarciu umowy o kartę kredytową,
 • nie składać sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych w celach marketingowych – ten warunek musi być spełniony do czasu odbioru wszystkich nagród,
 • przez 4 kolejne miesiące kalendarzowe po miesiącu podpisania umowy, wykonywać transakcje wydaną kartą kredytową (zakupy w sklepach stacjonarnych lub w internecie) na łączną kwotę min. 1000 zł, w każdym z tych miesięcy.

Do transakcji kartą kredytową akceptowanych na potrzeby tej promocji bank nie uznaje jednak takich transakcji, które:

 • zostaną zwrócone lub są sporne,
 • zasilają karty lub inne instrumenty płatnicze, rachunki płatnicze lub inne instrumenty lub rachunki, które posiadasz:
  – Ty,
  – inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej ani niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji,
  – podmiot, który pośredniczy w tej transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług,
 • podmiot, który świadczy usługi przechowywania środków klientów (np. transakcje przez portfel elektroniczny, przekazy pieniężne i zakłady – w tym kupony loteryjne, żetony do gier kasynowych: transakcji Kartą z kodami MCC: 7995- określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna(country code inny niż Polska), 6012 – określający instytucje finansowe, 6211-określający brokerów ubezpieczeniowych, 6051-określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 4829-określający internetowe przekazy pieniężne)

Nagroda w postaci voucherów zostanie udostępniona w bankowości elektronicznej w sekcji Wiadomości, w terminie do 30 dni od zakończenia każdego miesiąca, w którym spełnione zostaną warunki do otrzymania nagrody. Więcej informacji i szczegółowe warunki promocji znajdziecie w jej regulaminie.

Złóż wniosek o kartę kredytową BNP Paribas i zgarnij aż 1000 zł premii!

Promocja 2: czyli jak zyskać dodatkowe 600 zł w punkach Bezcenne Chwile? 

Promocja „Bankujesz – zyskujesz z Bezcennymi Chwilami” będzie dostępna w terminie od 5 maja 2024 roku do 31 lipca 2024 roku, jednak nie dłużej jak do wyczerpania się puli nagród, która wynosi 30000 sztuk po 8000 pkt każda. To oznacza, że jeżeli każdy uczestnik promocji spełni jej warunki, to nagród starczy dla 5000 osób z uwagi na to, że jedna osoba może otrzymać aż sześć takich nagród). Informacja o szacowanej dacie zakończenia promocji zostanie opublikowana z co najmniej 7 dniowym wyprzedzeniem na stronie banku BNP Paribas. Z promocji może skorzystać każda osoba, która od 1 maja 2023 roku nie posiadała konta osobistego ani karty kredytowej w banku BNP Paribas.

By skorzystać z niniejszej promocji i zdobyć nawet 48000 pkt w Programie Bezcenne Chwile o wartości aż 600 zł należy złożyć wniosek o kartę kredytową Mastercard przez internet a następnie zawrzeć umowę. Następnie w ciągu 7 dni od podpisania umowy o konto lub kartę kredytowa należy przystąpić do Programu Bezcenne Chwile rejestrując w nim otrzymaną kartę z logo Mastercard.

Aby otrzymać nawet 48000 punktów na kartę (czyli maksymalnie sześć nagród po 8000 pkt za każdy miesiąc) należy spełnić łącznie poniższe warunki:

 • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile (Priceless Specials) rejestrując w nim kartę Mastercard wydaną przez BNP Paribas (kartę rejestrujemy poprzez bankowość internetową GOonline, aplikację mobilną GOmobile, w Centrum Telefonicznym albo w Oddziale Partnera) w zakładce Moje Finanse => Karty gdzie należy kliknąć „Zarejestruj się” na banerze Bezcenne Chwile lub w zakładkę zatytułowaną Bezcenne Chwile,
 • dokonać zakupów premiowanych czyli min. 4 płatności na łączną kwotę co najmniej 1000 zł miesięcznie przy użyciu karty dodanej do programu Bezcenne Chwile, w każdym z pierwszych pełnych sześciu miesięcy kalendarzowych następujących po zawarciu umowy o konto lub umowy kartę kredytową.

Przykład: Jeśli Umowę o Rachunek lub Umowę o Kartę Kredytową zawrzesz w maju 2024 r., to Nagrodę w postaci 8 000 Punktów możesz otrzymać za każdy z następujących pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po zawarciu tej umowy oddzielnie: czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad 2024 r. Aby dostać Nagrodę za czerwiec 2024 r., przystąp do Programu w terminie 7 dni od zawarcia ww. umowy oraz zrób wymagane Zakupy Premiowane w czerwcu. Aby uzyskać kolejne Nagrody, tj. za lipiec, sierpień, wrzesień, październik i listopad 2024 r., zrób wymagane Zakupy Premiowane również w każdym z tych miesięcy.

Nagroda w postaci naliczenia 8000 pkt lub jej wielokrotności (max. 48000 pkt) zostanie przekazana w ciągu 30 dni kalendarzowych po spełnieniu warunków promocji. Punkty będą ważne przez okres 12 miesięcy od dnia ich przyznania. Punkty można wymienić na różne nagrody z katalogu np. voucher o wartości 50 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Carrefour, Empik. Decathlon, stacji paliw Circle K lub do innych sklepów został wyceniony na 4000 pkt. Natomiast 10 monet do Allegro to 800 pkt. Przyznana nagroda jest zatem warta minimum 600 zł.

Szczegóły promocji z punktami powitalnymi znajdziecie tutaj oraz w dedykowany opisie na blogu: 48000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości aż 600 zł dla nowych klientów BNP Paribas (za założenie konta lub karty kredytowej)

Złóż wniosek o kartę kredytową BNP Paribas i zgarnij aż 1000 zł premii!

Powiększ zysk o 610 zł premii pieniężnej za konto osobiste w BNP Paribas

Pojawiła się świetna promocja konta osobistego od BNP Paribas z premią w postaci przelewu na konto a nie w bonach! Od teraz w promocji „Łap okazję” można zyskać aż 610 zł premii w gotówce w zamian za założenie Konta Otwartego na Ciebie oraz spełnienie bardzo prostych warunków promocji (wystarczą bowiem przelewy i płatności BLIKiem). To chyba jedna z najciekawszych promocji konta osobistego w tym roku z karencją wynoszącą tylko rok! Poza tym, promocję konta można połączyć z promocją karty kredytowej, która to obecnie oferuje rekordowe aż 1000 zł premii. Bierzecie? :)

Szczegóły promocji znajdziecie tutaj: HIT! Aż 610 zł premii w gotówce za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas w promocji „Łap okazję” (mega łatwe zasady)

Ile kosztuje karta kredytowa w BNP Paribas?

W ofercie banku BNP Paribas dostępnych jest kilka rodzajów kart kredytowych. Przeglądając najnowszą taryfę opłat i prowizji najtańszą kartą kredytową jest MasterCard Standard, której koszt to 12 zł miesięcznie oraz MasterCard Gold kosztująca 20 zł miesięcznie. Opłaty za kartę będzie można uniknąć jeśli łączna wartość rozliczonych transakcji dokonanych kartą w danym okresie rozliczeniowym – poprzedzającym naliczenie opłaty – wyniesie odpowiednio 1000 zł (karta Standard) lub 2000 zł (karta Gold).

Nie martwcie się jednak na zapas – w ramach opisywanej tutaj promocji głównej bank udziela zwolnienia z opłat za kartę przez pierwszy rok na podstawie zapisu z regulaminu:

zwolnienie z 12 pierwszych opłat miesięcznych za korzystanie z Karty kredytowej głównej

Alternatywne promocje kart kredytowych z premią nawet 1200 zł!

Również inne banki oferują ciekawe promocje karty kredytowej. Wśród nich jest wiele ciekawych ofert kart kredytowych co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych a szczególnie polecamy:

… i wiele, wiele innych promocji. Przejrzyj wszystkie AKTUALNE PROMOCJE.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 30 września 2024 wypełnij wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold
do 30 września 2024 podpisz umowę o kartę kredytową
do końca miesiąca po miesiącu podpisania umowy zaloguj się do bankowości, nadaj PIN karcie i ją aktywuj
przez 4 kolejne miesiące po miesiącu podpisania umowy w każdym miesiącu dokonuj płatności wydaną w promocji kartą kredytową na łączną kwotę min. 1000 zł (aby otrzymywać vouchery Allegro po 100 zł)
przez 6 kolejnych miesięcy po miesiącu podpisania umowy w każdym miesiącu dokonuj min. 4 płatności wydaną w promocji kartą kredytową na łączną kwotę min. 1000 zł (aby otrzymywać 8000 pkt programu Bezcenne Chwile)
do końca kolejnego miesiąca zostanie przekazana nagroda w postaci voucherów

Złóż wniosek o kartę kredytową BNP Paribas i zgarnij aż 1000 zł premii!, , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl13 komentarzy dla wpisu: “MEGA HIT WRACA! Aż 1000 zł łatwej nagrody z kartą kredytową BNP Paribas + karta za 0 zł na rok + aż 610 zł w gotówce do konta osobistego

 • B pisze:

  Macie dziwnie napisane:
  „przez 4 pierwsze kolejne miesiące kalendarzowe po miesiącu podpisania umowy, wykonywać transakcje wydaną kartą kredytową na łączną kwotę min. 1000 zł.”

  Na stronie banku jest:
  „Wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę co najmniej 1 000 zł, w każdym z 4 kolejnych miesięcy po zawarciu umowy.”

  Jest duża różnica między jednym stwierdzeniem, a drugim.

  • ZnB pisze:

   OK, a co mamy dziwnie napisane? Bo tylko stwierdziłeś ale nie wskazałeś dokładnie o co chodzi. Nie widzimy nic dziwnego w naszym zapisie, który (wg nas) jest bardziej czytelny i bardziej precyzyjny.

  • B pisze:

   W ING było, że wydać przez x miesięcy łącznie 1000 zł.
   Napisaliście jakby tutaj było to samo.
   A trzeba wydać w każdym i to słowo zmienia znaczenie.

  • ZnB pisze:

   OK, dopisaliśmy „w każdym z tych miesięcy”.

   Należy jednak zwrócić uwagę, że są 4 vouchery co sugeruje (w kontekście 4 miesięcy) jedną nagrodę na miesiąc. Ale macie rację, lepiej dopisać więcej aniżeli mniej.

   Poza tym kluczowy jest zawsze regulamin, który obowiązkowo należy przeczytać przed skorzystaniem z promocji ;)

  • taki4 pisze:

   Nie rozumiem Twojego problemu? Chyba tylko ty nie zrozumiałeś.

 • klon pisze:

  W jaki sposób można zamknąć kartę kredytową w BNP?

 • Adam pisze:

  przez 4 kolejne miesiące kalendarzowe po miesiącu podpisania umowy, wykonywać transakcje wydaną kartą kredytową (zakupy w sklepach stacjonarnych lub w internecie) na łączną kwotę min. 1000 zł, w każdym z tych miesięcy.
  Przelew z karty na R bedą sie wliczały do promocji ?

  • ZnB pisze:

   Chyba nikt nie będzie ryzykował takiego testu, bo można stracić nagrodę ;) Raczej nie przejdzie…

 • JarekS pisze:

  Jaki jest minimalny limit kredytowy karty w tej promocji o który trzeba zawnioskować? Bo nigdzie nie mogę znaleźć.

  • ZnB pisze:

   Nie została określona minimalna kwota limitu na karcie, zatem wnioskujesz o kwotę jaką chcesz :)

 • Dawid pisze:

  Co jezeli mam umowę u niemieckiego pracodawcy i wyplatę w euro? Akceptują wniosek?

  • ZnB pisze:

   Nie mamy pojęcia, wypełnij formularz, oddzwonią i się dowiesz konkretnie. To nic nie kosztuje poza stratą 10 minut :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.