ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

REKORD! Aż 800 zł premii za założenie Konta Select od Santander Bank Polska + do 500 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł zwrotu rocznie

Do końca promocji pozostało:

Pierwsza promocja i zarazem kumulacja promocji Konta Select z premią aż 800 zł

Santander Bank Polska wypuścił kolejną promocję swojego konta premium dla klientów bardziej wymagających. Tym razem macie szansę zgarnąć aż 800 zł rekordowej premii na start do Konta Select przy czym na nagrodę składa się 700 zł premii pieniężnej wypłacanej na konto oraz 100 zł w formie bonu do zrealizowania w wybranym przez siebie sklepie. Poza tym standardowo można otrzymywać do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych oraz nawet 500 zł bonusów co miesiąc za polecanie konta swoim znajomym. Dla oszczędzających natomiast czeka konto na 6% :)

Połącz kilka promocji za jednym razem i zyskaj więcej z Kontem Select!

W ramach nowej kumulacji promocji prestiżowego konta osobistego od Santander Bank Polska bank postanowił podnieść wysokość premii o kolejne 100 zł i od dziś do zgarnięcia jest rekordowe aż 800 zł nagrody za otworzenie Konta Select, do 500 zł co miesiąc za polecanie tego konta innym osobom i do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków. Do tego można jeszcze skorzystać z promocji konta oszczędnościowego na 6% czy też z promocji karty kredytowej z bonem 300 zł oraz opcjonalnie (w przypadku prowadzenia działalności) z bardzo dobrej promocji konta firmowego z premią w wysokości do 2700 zł.

Na premię tę składa się kilka promocji, które można połączyć i skorzystać z nich jednocześnie maksymalizując swoje zyski:

 • 600 zł w gotówce za założenie konta w ramach promocji „600 zł na dobry początek” omawianej w tym wpisie,
 • 100 zł w gotówce za skorzystanie z Kantoru Santander w ramach promocji „Konto Select i Kantor Santander z bonusem” omawianej w tym wpisie (tylko do 30 czerwca 2024 roku!), 
 • 100 zł w bonie do Biedronka, Zalando, Decathlon lub RTV Euro AGD za skorzystanie z kodu polecenia Z6QBT5 w ramach programu poleceń (szczegóły promocji),
 • do 500 zł w bonach co miesiąc za polecanie konta innym osobom (szczegóły promocji),
 • do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków za media domowe (1% wartości fakturowej),
 • 300 zł w bonie do Allegro lub Biedronki w promocji karty kredytowej (szczegóły promocji),
 • 150 zł premii za konto dla dziecka (szczegóły promocji),
 • 6% na Koncie Multi oszczędnościowym dla kwoty do 100 tys. zł (szczegóły promocji),
 • 4% na Lokacie Wiosennej (do 50 tys. zł),

oraz opcjonalnie poza kontem osobistym:

By skorzystać ze wszystkich promocji Konta Select wystarczy TYLKO RAZ wypełnić wniosek o konto – nie ma potrzeby składania wniosku wiele razy na potrzeby każdej z opisywanej promocji.

Otwórz Konto Select i zyskaj aż 800 zł premii na start

✅ 600 zł premii w gotówce za konto z promocji „600 zł na dobry początek” (krótsza karencja!)

Dla kogo ta promocja?
Jest to promocja organizowana bezpośrednio przez Santander Bank Polska w ramach nowej kampanii konta pod hasłem „600 zł na dobry początek”. Dzięki tej promocji zyskamy łatwą pierwszą premię 600 zł w gotówce w zamian za założenie Konta Select w Santander Bank Polska przez osobę pełnoletnią oraz spełnienie kilku prostych warunków.

Zgodnie z regulaminem promocja będzie dostępna do 31 sierpnia 2024 roku. Po kilku latach dość restrykcyjnej polityki banku w stosunku do byłych klientów w końcu został SKRÓCONY OKRES KARENCJI o pełne 12 miesięcy. W obecnej promocji może wziąć udział każda osoba, która nie posiadała konta osobistego Santander Bank Polska od dnia 1 stycznia 2022 roku!

Nie możesz wziąć udziału w promocji, jeśli:
a. w przedziale czasowym: od 1 stycznia 2022 r. do momentu, w którym otworzysz konto w tej promocji, masz otwarte u nas inne konto w PLN (osobiste albo wspólne)

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć w udział w promocji i zgarnąć 600 zł premii w gotówce od Santander Bank Polska należy złożyć wniosek przez internet o Konto Select wraz z kartą debetową (Dopasowana Visa lub Mastercard) i usługami Santander Online. W przypadku tej promocji, warto podkreślić, że karta do konta jest wymagana.

Pamiętacie jednak, że wykluczone są wnioski składane bezpośrednio w bankowości elektronicznej Santander Online o ile taki dostęp do bankowości bez konta posiadamy jak i zarówno wnioski składane w placówce banku czy też u tzw. doradcy mobilnego. W grę wchodzi zatem tylko złożenie wniosku przez internet w sposób opisywany przez nas (ewentualnie telefonicznie na infolinii co raczej może zająć dużo czas :)

Warto również dodać, że w składanym przez internet wniosku o konto należy wyrazić zgodę:

 • na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych,
 • na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej (tzw. EKK, czyli Elektroniczny Kanał Kontaktu),
 • i nie składać sprzeciwu wobec przetwarzania przez bank danych osobowych w celach marketingowych.

Jeżeli chodzi o możliwości zawarcia umowy to istnieją obecnie dwie metody:

 • kurier – tradycyjna i znana wszystkim metoda gdzie umowa papierowa podpisywana jest w obecności kuriera a konto aktywowane po powrocie dokumentów do banku (karta przychodzi pocztą). W niektórych miejscowościach wymienionych tutaj dostępna jest usługa eKurier – w tym przypadku przyjeżdża kurier z tabletem, na nim podpisywana jest umowa w formie elektronicznej i automatycznie wysyłana do banku a wszelkie dokumenty dostarczane na e-maila,
 • na selfie – podpisanie umowy następuje online po zeskanowaniu dowodu osobistego, wykonaniu zdjęcia swojej twarzy oraz wykonaniu określonego gestu jaki zostanie wskazany przez bank (proces można przejść zarówno na komputerze z kamerką jak i w smartfonie).

Umowę o konto wraz z kartą i usługami Santander Online należy zawrzeć najpóźniej do 10 dnia kolejnego miesiąca po miesiącu złożenia wniosku o konto.

Otwórz Konto Select i zyskaj aż 800 zł premii na start

Jak otrzymać nagrodę?
Pierwsze 150 zł nagrody w formie przelewu na konto otrzymamy za spełnienie poniższych warunków promocji, czyli za dopełnienie formalności związanych z podpisaniem umowy gdzie należy:

 • złożyć wniosek o Konto Select wraz z kartą debetową i usługami Santander online,
 • podpisać umowę w w/w terminie za pośrednictwem kuriera lub na tzw. selfie,
 • wyrazić zgody, o których pisaliśmy już wyżej

a następnie w pierwszym oraz w drugim miesiącu następującym po miesiącu złożenia wniosku o konto (w każdym z tych miesięcy) spełnić poniższe warunki:

 • dokonać płatności kartą debetową wydaną do konta lub BLIK na łączną kwotę min. 300 zł (nie są uwzględniane wypłaty gotówki z bankomatów i wpłaty gotówki do wpłatomatów kartą debetową, przelewy na telefon BLIK, wypłaty gotówki z bankomatów kodem lub czekiem BLIK),
 • zalogować się min. 1 raz do aplikacji Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym, np. smartfonie,
 • zapewnić wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł (może to być zwykły przelew z innego konta).

Pierwsza nagroda w wysokości 150 zł za spełnienie powyższych warunków, zostanie wypłacona do końca miesiąca po miesiącu spełnienia powyższych warunków na otworzone w ramach niniejszej promocji konto osobiste.

W celu otrzymania drugiej nagrody w wysokości 150 zł wypłacanej przelewem na konto, oprócz spełnienia wyżej wymienionych warunków, należy dodatkowo w trzecim oraz w czwartym miesiącu następującym po miesiącu złożenia wniosku o konto (w każdym z tych miesięcy) spełnić poniższe warunki:

 • dokonać płatności kartą debetową wydaną do konta lub BLIK na łączną kwotę min. 300 zł (nie są uwzględniane wypłaty gotówki z bankomatów i wpłaty gotówki do wpłatomatów kartą debetową, przelewy na telefon BLIK, wypłaty gotówki z bankomatów kodem lub czekiem BLIK),
 • zalogować się min. 1 raz do aplikacji Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym, np. smartfonie,
 • zapewnić wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł (może to być zwykły przelew z innego konta).

Druga nagroda w wysokości 150 zł za spełnienie powyższych warunków, zostanie wypłacona do końca miesiąca po miesiącu spełnienia powyższych warunków na otworzone w ramach niniejszej promocji konto osobiste.

Ostatnia, trzecia nagroda tym razem w wysokości aż 300 zł wypłacana przelewem na konto, oprócz spełnienia wyżej wymienionych warunków należy dodatkowo w piątym oraz w szóstym miesiącu następującym po miesiącu złożenia wniosku o konto (w każdym z tych miesięcy) zapewnić wpływ z wynagrodzenia w kwocie min. 1000 zł.

Przez wpływ z tytułu wynagrodzenia bank będzie uznawał wpływ pieniędzy w złotych polskich na konto otwarte w tej promocji z tytułu:

 • wynagrodzenia za pracę,
 • renty,
 • emerytury

a za wynagrodzenie nie będzie uznawany:

 • wpływ z innego tytułu niż ten wymieniony wyżej,
 • przelewów pomiędzy rachunkami uczestnika promocji,
 • wpłat własnych w oddziałach lub we wpłatomatach.

Trzecia nagroda w wysokości 150 zł za spełnienie powyższych warunków, zostanie wypłacona do końca miesiąca po miesiącu spełnienia powyższych warunków na otworzone w ramach niniejszej promocji konto osobiste.

Otwórz Konto Select i zyskaj aż 800 zł premii na start

✅ 100 zł za skorzystanie z usługi Kantor Santander

Dla kogo ta promocja?
Jest to promocja organizowana bezpośrednio przez Santander Bank Polska w ramach nowej kampanii pod hasłem „Konto Select i Kantor Santander z bonusem”. Dzięki tej promocji zyskamy kolejne 100 zł w gotówce w zamian za skorzystanie z Kantoru Santander.

Zgodnie z regulaminem promocja będzie dostępna do 30 czerwca 2024 roku lub do wyczerpania się puli 1000 sztuk nagród. Może z niej skorzystać każda pełnoletnia osoba, która w terminie od 15 kwietnia do 30 czerwca 2024 roku otworzy Konto Select lub dokona na nie konwersji (zamieni już posiadane w banku konto osobiste na Konto Select).

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć w udział w promocji i zgarnąć 100 zł nagrody od Santander Bank Polska należy złożyć wniosek przez internet o Konto Select wraz z kartą debetową i usługami Santander Online lub dokonać na nie konwersji (zamienić już posiadane w banku konto osobiste na Konto Select).

Warto również dodać, że w składanym przez internet wniosku o konto należy wyrazić zgodę na:

 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • kontakt drogą elektroniczną oraz poprzez telefon w celach marketingowych,
 • elektroniczny kanał kontaktu tj. porozumienie EKK.

Jak otrzymać nagrodę?
100 zł nagrody w formie przelewu na konto otrzymamy za spełnienie poniższych warunków promocji, czyli za dopełnienie formalności związanych z podpisaniem umowy gdzie należy:

 • złożyć wniosek o Konto Select wraz z kartą i usługami Santander online,
 • podpisać umowę za pośrednictwem kuriera lub na selfie,
 • wyrazić zgody, o których pisaliśmy już wyżej

a następnie najpóźniej do 31 lipca 2024 roku otworzyć Konto24 walutowe i dokonać transakcji wymiany walut na co najmniej 100 jednostek (USD, EUR, GBP lub CHF) za pośrednictwem Kantoru Santander. Konto24 walutowe będzie można sobie założyć po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej w Menu => Oferta Banku => Konta osobiste => Konto24 walutowe.

Nagroda ta zostanie wypłacona na otworzone w ramach niniejszej promocji konto osobiste najpóźniej do 31 sierpnia 2024 roku.

Otwórz Konto Select i zyskaj aż 800 zł premii na start

✅ 100 zł w bonie za założenie konta z kodem polecenia + 500 zł co miesiąc za polecenia

Dla kogo ta promocja?
To już VIII edycja programu poleceń banku Santander Bank Polska – „Polecam mój Bank”, który tym razem będzie dostępny do 30 września 2024 roku. Momentem przystąpienia do promocji jest data podpisania umowy o dany produkt oraz użycie kodu polecenia zatem nie należy zwlekać ze złożeniem wniosku do ostatniego dnia trwania programu.

Nagrodą w niniejszej edycji programu jest elektroniczna karta podarunkowa do wykorzystania na zakupach lub bilety do kina:

 • Biedronka – 100 zł
 • Decathlon – 100 zł
 • RTV Euro AGD – 100 zł
 • Zalando – 100 zł
 • Cinema City – 4 bilety do kina

Według regulaminu programu poleceń bonus o wartości 100 zł za założenie konta może zyskać każda polecona osoba nie posiadająca konta w Santander Bank Polska w ciągu ostatnich 12 miesięcy:

Możesz skorzystać z naszego programu jako nasz nowy klient („osoba zaproszona”), jeśli łącznie spełnisz warunki:
– nie masz lub nie miałeś u nas innego konta osobistego w złotówkach (jako posiadacz lub współposiadacz) przynajmniej 12 miesięcy do daty, kiedy otworzysz u nas nowe konto

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć udział w promocji należy w terminie do 30 września 2024 roku za pośrednictwem wniosku internetowego dostępnego na stronie banku złożyć wniosek o Konto Select wraz z kartą debetową oraz usługą Santander Online na podstawie, którego zostanie zawarta umowa w wybranej przez siebie formie (kurier, na selfie itp.).

Należy również wspomnieć o takich warunkach i niuansach podczas wypełniania wniosku o konto jak:

 • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych (brak wyrażonego sprzeciwu na przetwarzanie danych),
 • wyrażenie zgody na kontakt elektroniczny oraz telefoniczny w celach marketingowych,
 • wyrażenie zgody na ujawnienie informacji (tajemnicy bankowej) o poleceniu na potrzeby realizacji programu poleceń,
 • wyrażenie zgody na EKK (Elektroniczny Kanał Kontaktu do przekazywania korespondencji),
 • podanie numer telefonu komórkowego do kontaktu,

ponieważ brak spełnienia jednego z powyższych warunków może wpłynąć negatywnie na przyznanie nagrody.

Jak otrzymać nagrodę?
Warunki promocji są banalnie proste. Aby zgarnąć nagrodę w wysokości 100 zł należy:

 • w ciągu 30 dni od otworzenia konta (ale nie później jak do 30 września 2024 roku!) nastąpi logowanie do Santander internet gdzie należy podać specjalny kod polecenia np. Z6QBT5 (kod polecenia uzyskasz również po wypełnieniu formularza znajdującego się tutaj) – to zupełne novum w programach poleceń ponieważ w tym przypadku kodu polecenia nie podaje się we wniosku o otwarcie konta, tylko dopiero po założeniu konta i zalogowaniu się do bankowości – miejcie to na uwadze!
 • do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy wykonać płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł (nie są zaliczane płatności BLIK).

Nagroda zostanie udostępniona w bankowości internetowej (albo w bankowości mobilnej) w czasie 5 dni roboczych, od dnia kiedy zostaną spełnione warunki programu. Nagrodę należy wybrać w czasie 30 dni od jej udostępnienia. Należy również pamiętać, że na dzień wypłaty nagrody muszą być wyrażone zgody o który pisaliśmy wyżej a konto i karta do konta muszą być aktywne!

Pamiętajcie również, że po otworzeniu konta osobistego możecie przystąpić do programu poleceń, wygenerować swój kod polecenia i polecać inne osoby. Za każde skuteczne polecenie bank wypłaci Wam 100 zł bonusu jednak nie więcej jak 500 zł łącznie w danym miesiącu kalendarzowym. Należy jednak pamiętać, że na dzień wypłaty nagrody za polecenia muszą być wyrażone zgody, o który pisaliśmy wyżej a karta do konta musi być aktywna a nagrodę należy odebrać w ciągu 30 dni od jej udostępnienia.

Szczegółowy opis promocji znajduje się tutaj: Santander Bank Polska: 100 zł bonusu za założenie konta oraz po 100 zł za polecenia w programie „Polecam mój bank – VIII edycja”

Otwórz Konto Select i zyskaj aż 800 zł premii na start

✅ Do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków

Jedną z dużych zalet Konta Select jest możliwość uzyskiwania moneybacku czyli zwrotu w wysokości 1% za rachunki dotyczące mediów domowych (gaz, prąd, internet, TV czy telefon) uprzednio przedłożone w banku. W ciągu miesiąca można zyskać w ten sposób do 25 zł co w ciągu roku może dać nam okrągłą kwotę nawet 300 zł dodatkowej oszczędności. Oczywiście uzyskanie aż tak dużego zwrotu w większości przypadków będzie graniczyło z cudem ale jest możliwe w przypadku osób opłacających znacznie wyższe faktury aniżeli przeciętny Kowalski ;)

Co zrobić, aby otrzymać zwroty? Należy zgłosić do banku rachunki (faktury) wystawione na nazwisko posiadacza rachunku. Można to zrobić w usłudze bankowości elektronicznej Santander Internet przez dołączenie ich skanów lub zdjęć (w Menu wybierz Twoje sprawy => Konta => Dodaj fakturę do usługi zwrotów za rachunki), u doradcy online na wideo lub w dowolnej placówce banku okazując je pracownikowi. Wystarczy tylko raz zgłosić swoje faktury, które mają być opłacane z Konta Select. 

O szczegółach zwrotu za rachunki możecie poczytać w tym regulaminie.

✅ 6% na Koncie Multi oszczędnościowym do 100 tys. zł

W ramach nowej edycji promocji Santander Bank Polska organizowanej pod hasłem „Nowe środki na Koncie Multi oszczędnościowym – edycja IX” możemy skorzystać z oferty Konta Multi oszczędnościowego oprocentowanego na 6% dla kwoty do 100 tys. zł. Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało aż do 29 czerwca 2024 roku.

Na promocyjnym koncie oszczędnościowym można zdeponować tylko nowe środki a przez nowe środki bank rozumie nadwyżkę środków na rachunkach (konta, lokaty itp.) Santander Banku Polska względem salda z dnia 20 marca 2023 roku.

Pamiętajcie jednak o tym, że jeżeli suma środków, które zostaną zgromadzone na Koncie Multi oszczędnościowym przekroczy 100 tys. zł, wtedy dla całości środków na tym koncie bank zastosuje oprocentowanie standardowe, które na dziś wynosi tylko 1%

O szczegółach promocji konta oszczędnościowego pisaliśmy tutaj: Konto Multi oszczędnościowe na 6% w Santander Bank Polska (edycja IX)

✅ 4% na Lokacie Wiosennej

Posiadając już rachunek w Santander Bank Polska można również skorzystać z dodatkowych lokat jakie oferuje bank.

Lokatę Wiosenną można założyć tylko raz na okres 3 miesięcy i będzie ona oprocentowana na 4% w skali roku dla kwoty od 1000 do 50000 zł


INFO! Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą? Zainteresuj się kontem firmowym od Santander, które jest i będzie całkowicie darmowe do momentu rozwiązania umowy. Poza tym w ramach promocji można zyskać do 2700 zł premii w gotówce na start!


Ile kosztuje Konto Select w Santander?

Jeżeli chodzi o Konto Select to standardowa opłata miesięczna za prowadzenie tego konta wynosi aż 45 zł miesięcznie. Jeśli zapewnimy wpływy co najmniej 10000 zł w miesiącu lub zapewnimy średnie saldo aktywów co najmniej 150000 zł opłata za prowadzenie konta wyniesie 0 zł. Co natomiast otrzymujemy w zamian za tak wysoką opłatę lub spełnienie wymagających warunków? W zasadzie większość usług bez opłat:

 • 0 zł za prowadzenie karty wydanej do konta,
 • 0 zł za wypłaty kartą Visa Select ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłaty kartą Visa Select z bankomatów za granicą,
 • 0 zł za nieograniczoną liczbę przelewów natychmiastowych,
 • 0 zł za przelewy zwykłe w aplikacji i bankowości internetowej,
 • 0 zł za przelewy BLIK na telefon,
 • 0 zł za przewalutowanie transakcji kartą w innej walucie niż PLN,
 • 0 zł za nieograniczoną liczbę przelewów zagranicznych z konta w złotych albo konta walutowego na rachunki do banków z Grupy Santander,
 • 0 zł za usługę CyberRescue.

Wypłaty z bankomatów są darmowe i to ze wszystkich bankomatów zarówno w kraju jak i na świecie. Dużym plusem konta jest możliwość wykonywania przelewów natychmiastowym za 0 zł bez ograniczeń ilościowych. Pozostałe opłaty znajdziemy standardowo w tabeli opłat i prowizji.

Otwórz Konto Select i zyskaj aż 800 zł premii na start

Harmonogram promocji „600 zł na dobry początek”:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 sierpnia 2024 złóż wniosek przez internet o Konto Select wraz z kartą debetową oraz usługami Santander Online
do 10 dnia kolejnego miesiąca podpisz umowę o konto wraz z kartą oraz usługami Santander Online
w pierwszym, drugim, trzecim oraz czwartym miesiącu po miesiącu złożenia wniosku w każdym z tych miesięcy spełnić poniższe warunki:

 • dokonać płatności kartą debetową lub BLIK na łączną kwotę min. 300 zł,
 • zalogować się min. 1 raz do aplikacji Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym, np. smartfonie,
 • zapewnić wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł.
w piątym oraz szóstym miesiącu po miesiącu złożenia wniosku zapewnić wpływ z wynagrodzenia na konto w kwocie min. 1000 zł.
do końca miesiąc po miesiącu spełnienia warunków zostaną wypłacone nagrody

Harmonogram promocji „Polecam mój bank – edycja VIII”:

Data Warunek / zdarzenie
do 30 września 2024 pobierz kod polecenia wypełniając formularz znajdujący się tutaj
do 30 września 2024 złóż wniosek przez internet o Konto Select wraz z kartą
do 30 września 2024 podpisz umowę o konto wraz z kartą
w ciągu 30 dni od założenia konta ale nie później jak do 30 września 2024 zaloguj się do bankowości Santander internet i podaj uzyskany kod polecenia np. Z6QBT5
do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł
w ciągu 5 dni roboczych po spełnieniu warunków zostanie udostępniona nagroda, którą należy odebrać w ciągu 30 dni w Santander internet

Otwórz Konto Select i zyskaj aż 800 zł premii na start, , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl4 komentarzy dla wpisu: “REKORD! Aż 800 zł premii za założenie Konta Select od Santander Bank Polska + do 500 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł zwrotu rocznie

 • Gal Anonim pisze:

  Polecam zapoznać się z toip, to konkretne konto, które trzeba otworzyć ma opłate 45zł/msc, chyba że zapewni się wpływ 10 tys. lub posiada się 150 tys. na saldach.

 • adam pisze:

  czy może być suma wpływów 10k w miesiącu czy jeden wpływ na min 10k?

  • ZnB pisze:

   Mowa jest o wpływach zatem liczba mnoga, czyli należy założyć, że liczy się suma wpływów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.