ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Rekordowe 700 zł nagrody w gotówce i darmowe CitiKonto od Citibank oraz 1200 zł bonusu do karty kredytowej

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Bezwarunkowo darmowe CitiKonto z rekordową premią w wysokości aż 700 zł

Mamy dla Was świetną informację! Wraca promocja bezwarunkowo darmowego konta osobistego oferowanego przez Citibank i to z historycznie rekordową premią, w dodatkowy pieniężną. To właśnie dzięki nowej promocji od Citi Handlowy zgarniemy aż 700 zł premii w gotówce za założenie darmowego CitiKonta oraz spełnienie łatwych warunków promocji. Opcjonalnie można jeszcze zgarnąć rekordowe 1200 zł w gotówce i bonach albo telefon Samsung Galaxy z bonusem 300 zł w promocji karty kredytowej zatem jest to świetny moment na zrobienie sobie fajnego prezentu :)

Konto osobiste za 0 zł z mega wysoką premią pieniężną – warunki przystąpienia do promocji…

Zgodnie z regulaminem promocji „Otwórz CitiKonto i zyskaj do 700 PLN” mogą z niej skorzystać wszystkie osoby, które po dniu 31 grudnia 2021 roku nie posiadały konta osobistego czy też oszczędnościowego w Citibanku a dokładniej:

Z Oferty nie możesz skorzystać, jeśli:
a) miałeś w Banku konto od dnia 31.12.2021 r.,
b) jesteś obywatelem lub rezydentem podatkowym Stanów Zjednoczonych Ameryki,
c) masz status dewizowy nierezydenta zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. Prawo Dewizowe.

Na podstawie powyższego cytatu regulaminu można wywnioskować, że posiadanie np. karty kredytowej w Citibanku nie wyklucza z tej promocji zatem można śmiało przystępować do promocji nawet jeżeli już wcześniej skorzystaliście z jednej z wielu promocji karty kredytowej. Jeżeli natomiast takiej karty nie posiadacie to tak jak na wstępie napisaliśmy warto ją sobie również wyrobić aby zwiększyć premię o 1200 zł w formie premii pieniężnej i bonów lub alternatywnie skorzystać z promocji oferującej darmowy telefon Samsung Galaxy + 300 zł premii w bonach.

Aby przystąpić do omawianej tutaj promocji musimy najpierw zawnioskować o CitiKonto na stronie promocji wraz z kartą debetową. Mamy na to czas do 18 czerwca 2024 roku lub do wyczerpania się tylko 3500 szt. promocyjnych wniosków, co przy tej wysokości nagrody może szybko się rozejść zatem nie odkładajcie decyzji do ostatniej chwili. Jeżeli będziemy zawierać umowę poprzez tzw. biometrię czyli zdalną weryfikację za pomocą selfie oraz skanów dowodu osobistego należy również wyrazić zgodę na zdalną weryfikację tożsamości. 

Aż 700 zł nagrody w gotówce na start do konta – jak to zgarnąć?

Pierwszą z nagród oferowanych w ramach tej promocji to premia pieniężna w wysokości 20 zł. Aby ją otrzymać wystarczy, że w trakcie wnioskowania o konto:

wyrazisz zgodę, abyśmy kontaktowali się z Tobą elektronicznie w celach marketingowych (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej Citibank Online, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach w tym powiadomienia w aplikacji Citi Mobile) oraz na telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Drugą nagrodę w łącznej wysokości 130 zł otrzymamy jeżeli dokonamy wpłaty na konto w łącznej wysokości min. 2000 zł w każdym z dwóch kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym otworzyliśmy konto. Nie są uznawane wpłaty z kont indywidualnych prowadzonych przez Citibank.

Trzecią z nagród tym razem w wysokości 50 zł miesięcznie (można uzyskać max. 5 takich nagród) zostanie wypłacona, jeżeli w co najmniej jednym z pięciu miesięcy kalendarzowych następujących bezpośrednio po miesiącu w którym otwarto konto, dokonamy przy użyciu wydanej do konta karty min. 3 płatności bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł (w punktach handlowo-usługowych lub przez Internet). Łącznie za płatności kartą można otrzymać do 250 zł premii.

Czwartą, ostatnią nagrodę w wysokości aż 300 zł otrzymamy jeżeli zasilimy konto wpłatą z wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł (jednorazowo) w każdym z pięciu kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym otworzyliśmy konto.

Wpłata wynagrodzenia: oznacza sumę wpływów na Konto realizowanych na rzecz jego posiadacza, co oznacza wpływy z tytułu:
(i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/ marynarskich/ wojskowych;
umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub
(ii) emerytury lub renty i świadczenia
przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub
(iii) stypendium dokonanego
bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub
(iv) świadczenia z programu Rodzina 800 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub
(v) w przypadku osób
samozatrudnionych przelew z konta firmowego.
Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych dla klientów
indywidualnych prowadzących dla Uczestnika w Banku lub w innych instytucjach finansowych.

Nagrody pieniężne będą przekazywane przez bank w postaci przelewu na rachunek otworzonego CitiKonta nie później jak do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji. 

Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie promocji.

Otwórz darmowe CitiKonto z premią aż 700 zł w gotówce!

Nie masz jeszcze karty kredytowej Citibank? Możesz zyskać nawet 1200 zł!

To duży grzech! :) Citibank znany jest bowiem z przyznawania jednych z najdroższych nagród na start dla klientów, którzy zdecydują się wyrobić kartę kredytową. Poza tym w Citibanku dostępna jest w ofercie karta Simplicity, która jest liderem kart kredytowych z darmowymi powiadomieniami o aktywności na rachunku karty poprzez SMS. Na chwilę obecną można wybierać w nagrodach na start pośród poniższych promocji – mamy do wyboru:

900 zł w bonach na zakupy w Allegro
900 zł w bonach na dowolne zakupy
Telefon Samsung Galaxy A15 za darmo + 300 zł w bonach!
Samsung Galaxy A15 za darmo + 300 zł w bonach!
Do 1200 zł zwrotu za tankowanie paliwa i mycie auta
Do 1200 zł zwrotu za tankowanie paliwa i mycie auta
Rekordowe 1200 zł nagrody do darmowej karty
Rekordowe 1200 zł nagrody do darmowej karty

Wszystkie te promocje zebraliśmy w jednym miejscu i porównaliśmy je w czytelnej tabeli. Zamieściliśmy pod nią listę najważniejszych pytań i odpowiedzi dotyczących promocji kart kredytowych Citibanku. Zachęcamy do lektury i porównania promocji Citibanku!

Ile kosztuje Konto Osobiste CitiKonto?

CitiKonto to zupełnie nowy rodzaj rachunku osobistego w Citibank. Dzięki zaktualizowanej ofercie Citibanku otrzymujemy zupełnie darmowy rachunek bankowy – czyli 0 zł za wszystkie podstawowe opłaty:

  • 0 zł za prowadzenie konta 
  • 0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową 
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi 
  • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu 
  • 0 zł za przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile 
  • 0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu

W zamian za powyższe „ulgowe traktowanie” opłat godzimy się na wyższe opłaty niektórych usług, z których nie musimy korzystać:

  • 9 zł za obsługę telefoniczną CitiPhone (warto od razu upewnić się, że usługa jest wyłączona, domyślnie powinna być wyłączona),
  • 30 zł za wpłatę/wypłatę gotówki w oddziale,
  • 30 zł za realizację przelewu na CitiPhone lub w oddziale.

Szczegóły opłat za CitiKonto znajdziecie w TOiP.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 18 czerwca 2024 (lub do wyczerpania się 3500 wniosków) złożyć wniosek o CitiKonto, wyrazić gody marketingowe oraz zawrzeć umowę
przez pierwsze dwa miesiące po miesiącu otwarcia konta  dokonywać wpłat na konto w kwocie łącznej min. 2000 zł
przez pierwsze pięć miesięcy po miesiącu otwarcia konta  dokonywać wpłat z wynagrodzenia na konto w kwocie jednorazowej min. 2000 zł
przez pierwsze pięć miesięcy po miesiącu otwarcia konta  dokonywać min. 3 płatności kartą na łączną kwotę min. 100 zł
do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków zostanie wypłacona nagroda na rachunek osobisty

Otwórz darmowe CitiKonto z premią aż 700 zł w gotówce!, , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl8 komentarzy dla wpisu: “Rekordowe 700 zł nagrody w gotówce i darmowe CitiKonto od Citibank oraz 1200 zł bonusu do karty kredytowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.