ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

MEGA HIT! Aż 650 zł nagrody w gotówce za założenie VeloKonto w VeloBank + konto oszczędnościowe na 7%

Do końca promocji pozostało:

Kultowa promocja od VeloBank powraca z premią aż 650 zł za założenie konta :D

Powróciła świetna promocja konta osobistego od VeloBank, która w ostatnich miesiącach cieszyła się mega dużym zainteresowaniem! W nowej odsłonie pod hasłem „Startuj z VeloKontem – edycja 1/2024” możemy zyskać aż 650 zł nagrody w gotówce do konta VeloKonta. Na wspomnianą premię składa się 600 zł nagrody łącznej w ramach tzw. moneyback za comiesięczne dokonywanie płatności kartą lub BLIK oraz dodatkowe 50 zł extra bonusu za skorzystanie z polecenia. Oczywiście na chętnych nadal czeka bogata oferta oszczędnościowa banku np. konto oszczędnościowe na 7%.

To najchętniej wybierana promocja konta osobistego w 2023/2024 roku a może i w historii bloga…

W najnowszej promocji „Startuj z VeloKontem – edycja 1/2024” bank ponownie oferuje 600 zł nagrody na start co w połączeniu z bonusem 50 zł za założenie konta z polecenia powoduje, że kumulacja tych jakże świetnych promocji nadal jest aktualna. Kto nie załapał się poprzednio ma teraz kolejną szansę – nie przegap teraz takiej okazji ;) Na niniejszą kumulację składają się obecnie dwie promocje i bonusy w postaci oferty oszczędnościowej:

 • do 600 zł premii w gotówce z promocji „Startuj z VeloKontem – edycja 1/2024” na zasadzie 5% zwrotu wartości dokonanych zakupów,
 • 50 zł w gotówce na start w ramach programu poleceń (szczegóły promocji) – edycja 1/2024 trwająca do 31 maja 2024 roku,
 • 50 zł w gotówce na start w ramach programu poleceń (szczegóły promocji) – edycja 2/2024 trwająca od 1 czerwca 2024 roku,
 • 7% na koncie oszczędnościowym (zobacz promocje konta oszczędnościowego),
 • 5,5% na lokacie na nowe środki (zobacz promocje lokat),

Oczywiście wszystkie promocje wymienione powyżej można ze sobą połączyć, a wręcz należy aby zmaksymalizować swoje zyski do czego gorąco zachęcamy :)

Załóż konto w VeloBank i zyskaj do 650 zł nagrody na start!

✅ 5% zwrotu za płatności dokonane kartą lub BLIK (łącznie do 600 zł)

Zgodnie z regulaminem promocji „Startuj z VeloKontem – edycja 1/2024”, która będzie dostępna aż do 31 lipca 2024 roku może w niej wziąć udział każda osoba pełnoletnia, która od 31 grudnia 2022 roku nie posiadała konta osobistego oferowanego przez VeloBank oraz spełni łączenie następujące warunki:

 • złoży promocyjny wniosek o otwarcie VeloKonta wraz z VeloSkarbonką a następnie zawrze umowę o te produkty (pamiętaj aby we wniosku podać kod polecenia S7G2C9 aby zdobyć kolejne 50 zł premii, o której piszemy w dalszej części),
 • wyrazi i utrzyma w całym okresie promocji wszelkie zgody marketingowe czyli m.in.: zgodę na użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodę na prezentację ofert marketingowych spółek powiązanych z bankiem i podmiotów z nim współpracujących oraz zgodę na możliwość prowadzenia marketingu.

Po złożeniu wniosku o otworzenie konta z opcją kurier skontaktuje się z nami konsultant w celu potwierdzenia danych i umówienia wizyty kuriera. Cała procedura podpisania umowy zajmuje nie więcej jak 10 minut. Konto można również otworzyć na tzw. selfie poprzez skanowanie twarzy oraz dowodu osobistego – jest to najszybsza i najwygodniejsza forma na dzień dzisiejszy :)

Pierwszą nagrodą w niniejszej promocji jest 60 zł premii pieniężnej w zasadzie za spełnienie formalnych wymogów czyli za:

 • podpisanie umowy o VeloKonto oraz VeloSkarbonkę,
 • wyrażenie w/w zgód marketingowych,
 • zalogowanie się do aplikacji w ciągu 14 dni od aktywacji konta.

Drugą nagrodą w niniejszej promocji jest tzw. moneyback czyli zwrot kwoty równej 5% wartości transakcji bezgotówkowych na VeloKoncie, które zrobimy kartą do konta lub BLIKiem (z wyłączeniem Przelewu na telefon BLIK) w okresie trwania promocji pod warunkiem, że w każdym miesiącu zasilimy konto kwotą min. 2000 zł (akceptowany jest tylko wpływ z rachunku w innym banku lub konta firmowego prowadzonego przez VeloBank).

Maksymalna kwota zwrotu wynosi 60 zł za każdy miesiąc jednak nie więcej jak 540 zł podczas całego okresu trwania promocji (czyli moneyback będzie obowiązywał przez pierwsze dziewięć miesięcy kalendarzowych po miesiącu aktywacji konta). Nagroda będzie wypłacana na VeloSkarbonkę maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych od daty zaksięgowania na VeloKoncie transakcji spełniającej warunki promocji.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że regulamin tej edycji promocji posiada kilka wykluczeń dotyczących płatności. Wykluczone zostały bowiem transakcje w punktach oznaczonych kodem MCC:

 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi)

czyli nie przejdą już różnego rodzaju doładowania elektronicznych portfeli czy też popularnego w ostatnich latach Revoluta. Jak zawsze wszelkie szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Załóż konto w VeloBank i zyskaj do 650 zł nagrody na start!

✅ 50 zł premii na start za skorzystanie z kodu polecenia

Poza premią 600 zł z tzw. moneybacku mamy szansę na zdobycie dodatkowej premii pieniężnej w wysokości 50 zł za otworzenie konta z kodem polecenia programu „Doceniam Velo – Polecam Velo” pozyskanym od innego klienta banku uczestniczącego w programie poleceń (można użyć naszego kodu: S7G2C9). W poniższym polu znajdującym się we wniosku o konto należy podać kod polecenia.

Aby skorzystać z promocji i z kodu polecenia należy spełnić wszystkie poniższe warunki:

 • od dnia 31 grudnia 2022 roku nie być posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (jakiegokolwiek) w VeloBank,
 • złożyć wniosek i zawrzeć umowę o VeloKonto z kodem polecenia S7G2C9 oraz aktywować konto do 31 sierpnia 2024 roku,
 • wyrazić i utrzymać w całym okresie promocji wszelkie zgody marketingowe czyli m.in.: zgodę na użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogąelektroniczną, zgodę na prezentację ofert marketingowych spółek powiązanych z bankiem i podmiotów z nim współpracujących, zgodę na możliwośćprowadzenia marketingu,
 • nie zgłaszać sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych od dnia przystąpienia do promocji do dnia przekazania nagrody.

Aby otrzymać premię w wysokości 50 zł za skorzystanie z polecenia należy dodatkowo w każdym z trzech kolejnych pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarciu konta zapewnić wpływ na nowo otwarte VeloKonto w wysokości co najmniej 2000 zł (w formie jednorazowej a nie sumy wpływów) z rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez VeloBank.

Nagroda zostanie wypłacona na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji przez nowego klienta.

Przykład: Jeśli założysz konto w grudniu to przelewy na kwotę 2000 zł muszą wpłynąć na konto w styczniu, lutym oraz w marcu. Nagroda w takim przypadku zostanie wypłacona do końca kwietnia 2024 roku.

O szczegółach programu poleceń można poczytać w regulaminie programu oraz w odrębnym wpisie VeloBank: 50 zł za założenie VeloKonta + 100 zł za każde polecenie w programie poleceń „Doceniam Velo – Polecam Velo” (edycja 2/2024)

Załóż konto w VeloBank i zyskaj do 650 zł nagrody na start!

✅ 7% dla nowych środków do 300 tys. zł na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym

Promocja konta EKO „dla nowych środków” przeznaczona jest zarówno dla obecnych klientów posiadających już konto osobiste oraz oszczędnościowe jak i dla nowych klientów, którzy założą w czasie trwania oferty specjalnej Elastyczne Konto Oszczędnościowe wraz z kontem osobistym. W obu przypadkach wymagane jest również posiadanie zgód marketingowych oraz wpłacenie na konto oszczędnościowe nowych środków pieniężnych.

Przez nowe środki bank rozumie nadwyżkę ponad stan salda z dnia 24 kwietnia 2024 roku. Saldo nowych środków bank wylicza codziennie – można je sprawdzić w szczegółach konta oszczędnościowego po zalogowaniu się do bankowości internetowej.

Zgodnie z regulaminem promocyjne oprocentowanie na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym będzie przysługiwało przez 92 dni (czyli przez 3 miesiące) liczone od dnia spełnienia warunków promocji i wpływu pierwszych nowych środków na konto oszczędnościowe. Oprocentowania EKO dla nowych środków będzie wynosiło 7% dla kwoty do 50 tys. zł oraz 6,5% dla kwoty do 300 tys. zł (mowa o oprocentowaniu w skali roku). Do promocji można przystąpić najpóźniej do 28 maja 2024 roku a więcej informacji o niej znajdziesz w naszym opisie tutaj: VeloBank: 7% dla nowych klientów lub 6,5% dla nowych środków do 400 tys. zł przez 3 miesiące na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym (edycja 5/2024)

Otwórz konto oszczędnościowe w VeloBank z oprocentowaniem do 7%

✅ 5,5% na Lokacie na Nowe Środki do 180 tys. zł bez konieczności zakładania konta!

Alternatywną propozycją dla powyższego konta oszczędnościowego (albo ofertą uzupełniającą) jest lokata oferowana przez VeloBank – również na nowe środki. Zaletą tej lokaty jest brak konieczności zakładania konta – można skorzystać tylko i wyłącznie z samej lokaty. Na lokacie można ulokować od 5000 zł do 150 tys. zł na 5,5% na okres 6 miesięcy lub 5,3% na okres 3 miesięcy lub 4,8% na okres 12 miesięcy. Oferta dotyczy nowych środków, tj. nadwyżki powyżej salda środków zgromadzonych na rachunkach VeloBanku na koniec dnia 21 kwietnia 2024 roku. Z promocji można skorzystać do 14 maja 2024 roku a jej opis znajduje się tutaj: Lokata na Nowe Środki na 5,5% do 180 tys. zł w VeloBank edycja 6/2024

Załóż Lokatę na Nowe Środki na 5,5% dla kwoty do 180 tys. zł

… i jeszcze 7% do 50 tys. zł na Lokacie Mobilnej Na Start…

bo oferty powyżej to nie wszystko co ma do zaoferowania VeloBank ;-) Kolejne 50 tys. zł możemy wrzucić na Lokatę Mobilną zakładaną z pozycji aplikacji mobilnej banku. Jej obecne oprocentowanie to 7% w skali roku a lokata zakładana jest na okres 2 miesięcy. Z lokaty tej można skorzystać tylko raz w ciągu 30 dni od aktywowania bankowości mobilnej o czym pisaliśmy tutaj: 7% na Lokacie Mobilnej Na Start w VeloBank (do 50 tys. zł)

Konta w VeloBank i opłaty

W przypadku gdy zdecydujemy się założyć konto osobiste w VeloBank do wyboru mamy dwa rachunki osobiste: VeloKonto oraz VeloKonto 18-26 lat. Pierwsze z nich przeznaczone jest dla osób powyżej 26. roku życia i prowadzony jest za darmo. Karta również jest darmowa o ile w poprzednim miesiącu zaksięgowane zostało min. pięć płatności kartą lub BLIK na dowolną kwotę. Drugie z nich przeznaczone jest dla osób młodszych w wieku 18-26 lat przy czym zarówno konto jak i karta są całkowicie darmowe (bez spełniania dodatkowych warunków).

Jeżeli chodzi o Elastyczne Konto Oszczędnościowe to jest ono prowadzone zupełnie za darmo. Pierwsza wypłata środków z EKO w danym miesiącu jest bezpłatna, każda kolejna to koszt 9 zł. Dla kont EKO otartych od 6 lutego 2023 roku przelewy na rachunki własne w VeloBank są bezpłatne bez ich limitu.

Szczegółowe opłaty można znaleźć w TOiP.

Załóż konto w VeloBank i zyskaj do 650 zł nagrody na start!

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl5 komentarzy dla wpisu: “MEGA HIT! Aż 650 zł nagrody w gotówce za założenie VeloKonto w VeloBank + konto oszczędnościowe na 7%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.