ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

REKORDOWE aż 620 zł nagrody za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas w promocji „Aktywni latem” – bardzo proste zasady! Plus 1000 zł premii do karty kredytowej…

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Mega duża i mega łatwa premia za konto osobiste – do zgarnięcia aż 620 zł :)

Pojawiła się rewelacyjna wręcz promocja konta osobistego od BNP Paribas! Od dziś w akcji „Aktywni latem” można zgarnąć rekordowy bonus w tym roku, czyli aż 620 zł nagrody w zamian za założenie Konta Otwartego na Ciebie oraz spełnienie mega, ale to mega łatwych warunków promocji (wystarczą bowiem dwa wpływy na konto oraz łącznie 20 dowolnych płatności kartą!) Tak dobrej promocji, tak łatwej promocji to już dawno na blogu nie było. Co więcej, omawianą tutaj promocję konta osobistego można połączyć z promocją karty kredytowej, która to zwiększy zysk o kolejne aż 1000 zł łatwej premii. Skorzystacie? :)

Tytułem wstępu…

Jeżeli macie zamiar zgarnąć bonus zarówno ze skumulowanej promocji karty kredytowej z łączną premią 1000 zł, jak i z którejś z obecnie dostępnych promocji konta osobistego, to wniosek o konto osobiste składajcie dopiero po zawarciu umowy o kartę kredytową z uwagi na to, że posiadanie konta wyklucza z promocji karty kredytowej! Reasumując: warto zacząć od skorzystania z promocji z kartą kredytową, a dopiero po wyrobieniu karty kredytowej i podpisaniu umowy wnioskujemy o konto osobiste w promocji z premią 620 zł czy też jakąkolwiek inną. Dlaczego tak a nie inaczej, to wyjaśniliśmy w tym wpisie.

Zasady przystąpienia do promocji „Aktywni latem”

Promocja „Aktywni latem” została przygotowana przez firmę Hagen we współpracy z baniem BNP Paribas. Produktem objętym w niniejszej promocji jest oczywiście znane już większości z Was Konto Otwarte na Ciebie. Nagrodą w najnowszej ofercie banku jest nagroda o łącznej wartości aż 620 zł na co składa się premia pieniężna w wysokości 530 zł oraz bon do Biedronki o wartości 70 zł.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij aż 620 zł nagrody!

Promocja jest skierowana do osób, które co najmniej od 12 miesięcy nie były posiadaczem konta w banku BNP Paribas. Jeżeli śledzicie na bieżąco promocje bankowe to wiecie, że jest to obecnie jeden z najkrótszych okresów karencji w tego typu promocjach. Zapis w regulaminie odnośnie warunków przystąpienia do promocji brzmi dokładnie tak:

W Promocji może wziąć udział Uczestnik, który łącznie spełnia następujące warunki:
1) nie jest stroną Umowy ramowej rachunków bankowych, Karty oraz elektronicznych kanałów dostępu zawartej z Bankiem, dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, w dniu składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej;
2) w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o zawarcie Umowy ramowej w Promocji nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku;

W promocji organizowanej przez pośredników czyli takiej jak ta, pierwszym krokiem jaki zawsze wykonujemy to rejestracja na dedykowanej stronie promocji – mamy na to czas max. do 30 czerwca 2024 roku jednak nie dłużej jak do osiągnięcia 3000 sztuk rejestracji w promocji (w przypadku wyczerpania się limitu wniosków bank zablokuje możliwość rejestracji w promocji). Podczas rejestracji podajemy swoje dane oraz adres e-mail, na który przyjdzie potwierdzenie zarejestrowania się oraz link do złożenia wniosku o konto (możemy również od razu po rejestracji na stronie promocji kliknąć w przycisk Otwórz konto i taką metodę polecamy). Zgodnie z regulaminem promocji na jeden adres e-mail możemy założyć nie więcej jak jeden profil uczestnika promocji czyli jedno konto.

Po kliknięciu udostępnionego nam linku mailu (lub po kliknięciu w przycisk Otwórz konto na stronie promocji) wypełniamy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj (można wybrać jeszcze inne karty ale tylko w przypadku tej można uniknąć kosztów za jej posiadanie!) podając bezbłędnie wszystkie swoje dane osobowe zgodnie z danymi zawartymi w dowodzie osobistym – na to mamy również czas max. do 30 czerwca 2024 roku. Należy również przygotować sobie skany dowodu osobistego – są one wymagane już na etapie wnioskowania o konto. Umowę podpisujemy poprzez kod SMS przy czym musi to nastąpić najpóźniej do 12 lipca 2024 roku.

Pozostałe formalności takie jak potwierdzenie naszej tożsamości oraz przekazanie karty płatniczej następuje korespondencyjnie poprzez kuriera (na potrzeby kuriera można wskazać inny adres aniżeli zameldowania, tak aby było wygodnie dla klienta). Otrzymaną kartę do konta należy aktywować i nadać jej PIN w terminie nie później jak do 12 lipca 2024 roku.

Informacja! Po złożeniu wniosku przez internet umowę podpiszemy za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie partnera banku Autenti. Następnie przyjeżdża kurier, który potwierdza tożsamość oraz wydaje gotową kartę do konta. Aktywacji karty można dokonać na kilka sposobów:
a) w systemie bankowości elektronicznej lub Aplikacji GOmobile w przypadku karty debetowej fizycznej oraz mobilnej lub
b) poprzez Centrum Telefoniczne, Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta, (opłata według cennika operatora) w przypadku karty debetowej fizycznej oraz mobilnej lub
c) w dowolnym bankomacie z użyciem PIN-u w przypadku karty debetowej fizycznej lub
d) płacąc Kartą za zakupy z użyciem PIN-u (poza Transakcjami Zbliżeniowymi) w przypadku karty debetowej fizycznej lub
e) w oddziale Banku w przypadku karty debetowej fizycznej.

Na chwilę obecną nie ma niestety opcji otwarcia konta przelewem. Dostępna jest natomiast tzw. opcja na selfie czyli wideoweryfikacja poprzez skanowanie dowodu oraz twarzy w aplikacji mobilnej banku. Umowa w tym przypadku również jest podpisywana poprzez kod przesyłany w wiadomości SMS.

Pamiętajmy! W celu skorzystania z promocji przechodzimy na specjalną stronę promocji, tam dokonujemy rejestracji i tylko z linku udostępnionego przez organizatora po rejestracji wypełniamy wniosek o konto. W przeciwnym wypadku nie zostanie nam naliczona żadna premia!

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij aż 620 zł nagrody!

Jak zgarnąć nagrodę główną o wartości aż 620 zł?

Jak już wyżej wspominaliśmy nagrodą gwarantowaną w tej promocji jest premia pieniężna w łącznej wysokości 550 zł oraz bon do zrealizowania w sklepach Biedronka o wartości 70 zł. Nagrody będą wydawane w trzech transzach: 70 zł w bonie, do 275 zł, oraz do 275 zł.

Pierwsza nagroda czyli 70 zł w bonie do Biedronki zostanie przyznana za sam fakt podpisania umowy o konto wraz z kartą, aktywowanie karty i nadanie jej PINu (zgodnie z opisem wskazanym wyżej). I to wszystko co jest wymagane w tym przypadku ;)

Druga nagroda w wysokości od 27,50 zł do aż 275 zł premii pieniężnej zostanie przyznana jeżeli w miesiącu lipcu 2024 roku zostaną spełnione poniższe warunki gdzie należy:

 • otrzymać na konto wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł (mogą to być zwykłe przelewy z konta posiadanego w innym banku),
 • wykonać min. od 1 do 10 płatności bezgotówkowych kartą wydaną do konta na dowolną kwotę przy czym nie wlicza się do tej kwoty transakcji wykluczonych z promocji (ich wykaz znajduje się w dalszej części opisu), za każdą płatność bank przyzna 27,50 zł premii co przy minimym 10 płatnościach da łączną premię 275 zł w tym miesiącu.

Przykład: Jeżeli Uczestnik w lipcu 2024 r. wykona 2 Transakcje bezgotówkowe Kartą, to Druga Nagroda będzie wynosić 55 zł (27,50 zł x 2). Jeżeli Uczestnik w lipcu 2024 r. wykona 10 Transakcji bezgotówkowych Kartą, to Druga Nagroda będzie wynosić 275 zł (27,50 zł x 10).

Trzecia nagroda w wysokości również od 27,50 zł do aż 275 zł premii pieniężnej zostanie przyznana jeżeli w miesiącu sierpniu 2024 roku zostaną spełnione poniższe warunki gdzie należy:

 • otrzymać na konto wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł (mogą to być zwykłe przelewy z konta posiadanego w innym banku),
 • wykonać min. od 1 do 10 płatności bezgotówkowych kartą wydaną do konta na dowolną kwotę przy czym nie wlicza się do tej kwoty transakcji wykluczonych z promocji (ich wykaz znajduje się w dalszej części opisu), za każdą płatność bank przyzna 27,50 zł premii co przy minimym 10 płatnościach da łączną premię 275 zł w tym miesiącu.

Przykład: Jeżeli Uczestnik w sierpniu 2024 r. wykona 2 Transakcje bezgotówkowe Kartą, to Trzecia Nagroda będzie wynosić 55 zł (27,50 zł x 2). Jeżeli Uczestnik w sierpniu 2024 r. wykona 10 Transakcji bezgotówkowych Kartą, to Trzecia Nagroda będzie wynosić 275 zł (27,50 zł x 10).

Warto jednak pamiętać o tym, że druga/trzecia nagroda zostanie przyznana pod warunkiem, iż uzyskamy prawo do pierwszej/drugiej. Tym samym aby zgarnąć całą pulę nagród należy spełnić warunki promocji we wszystkich wskazanych miesiącach.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij aż 620 zł nagrody!

Wykluczone z promocji płatności kartą/BLIK – zwróćcie na to szczególną uwagę!

Bank przez transakcje kartą tym razem rozumie tradycyjne płatności kartą za zakupy w sklepach stacjonarnych jak również za zakupy w internecie ale nie za pomocą BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay czy też Blue Media. Dokładnie precyzuje to zapis z regulaminu:

Transakcje bezgotówkowe – operacje bezgotówkowe wykonane przez Uczestnika za pomocą Karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo – usługowych, w którym akceptowana jest płatność Kartą, w tym także transakcje dokonywane bez fizycznego przedstawienia Karty, w szczególności transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay) oraz transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu;

Należy również pamiętać o tym, że niektóre transakcje są wyłączone z promocji – chodzi o transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Odbiór nagród

O przyznaniu premii organizator poinformuje poprzez wiadomość wysłaną drogą mailową najpóźniej do 26 lipca 2024 roku (pierwsza nagroda), do 20 sierpnia 2024 roku (druga nagroda) oraz do 24 września 2024 roku (trzecia nagroda).

W drugim mailu będzie przesłany również specjalny kod do zalogowania się na stronie promocji. Należy z jego użyciem zalogować się na stronie promocji do 26 sierpnia 2024 roku i uzupełnić formularz odbioru nagrody podając w nim numer otworzonego rachunku w promocji celem wypłaty nagrody pieniężnej.

Nagrody zostaną przekazane przelewem na konto do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymamy informację o przyznaniu nagrody. Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij aż 620 zł nagrody!

Dodatkowe 1000 zł rekordowej premii do karty kredytowej :)

Ku naszemu zaskoczeniu powróciła świetna kumulacja promocji od BNP, która w maju cieszyła się ogromnym zainteresowaniem! Teraz ponownie jest dostępna i w zamian za wyrobienie karty kredytowej Mastercard od BNP Paribas możemy zgarnąć aż 1000 zł nagrody na dobry początek, z czego 400 zł w formie voucherów Allegro oraz kolejne nawet 600 zł w postaci punktów programu Bezcenne Chwile wymiennych na dowolne bony.

O szczegółach tej promocji pisaliśmy tutaj: MEGA HIT WRACA! Aż 1000 zł łatwej nagrody z kartą kredytową BNP Paribas + karta za 0 zł na rok + aż 620 zł bonusu do konta osobistego

Konto Otwarte na Ciebie… opłaty, prowizje i podstawowe informacje…

Konto Otwarte na Ciebie to obecnie podstawowe konto osobiste oferowane przez BNP Paribas. Główne cechy tego konta to:

 • 0 zł za prowadzenie konta do końca 2024 roku w ramach promocji „Konto za 0 zł” (tutaj regulamin) w zamian za wyrażenie zgód marketingowych i logowanie się co najmniej raz w miesiącu do bankowości elektronicznej,
 • 0 zł za obsługę Karty Otwartej na Dzisiaj pod warunkiem wykonania co najmniej trzech transakcji bezgotówkowych kartą w poprzednim miesiącu – w przeciwnym razie naliczona zostanie opłata 7 zł miesięcznie,
 • 0 zł za obsługę Karty Otwartej na Dzisiaj w przypadku gdy jej posiadacz nie ukończył 26. roku życia,
 • 0 zł za wypłaty z własnych bankomatów oraz bankomatów Planet Cash – w pozostałych opłata wynosi 7 zł.

Szczegółowe informacje o opłatach można znaleźć w TOiP.

Którą kartę płatniczą wybrać w tej promocji?

W opisywanej promocji BNP Paribas można dowolnie wybierać pośród kilku kart płatniczych oferowanych przez bank. Wg. regulaminu w promocji biorą takie karty jak:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj – opłata miesięczna za kartę wynosi jak wyżej już opisaliśmy,
 • Karta Otwarta na eŚwiat – opłata miesięczna wynosi 8 zł i nie można jej uniknąć,
 • Karta Otwarta na Świat – opłata miesięczna wynosi 12 zł i również nie można jej uniknąć.

Sugerujemy zatem wybór Karty Otwartej na Dzisiaj, dzięki czemu będziecie mogli w łatwy sposób uniknąć opłaty za jej prowadzenie jeżeli macie poniżej 26 lat. W przypadku osób starszych opłata za tę kartę to 2 zł miesięcznie o ile wykonamy trzy płatności kartą w każdym miesiącu jej posiadania.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 30 czerwca 2024 (max. 3000 rejestracji) zarejestruj się w promocji i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą
do 12 lipca 2024 podpisz umowę o konto, aktywuj kartę oraz nadaj jej PIN
w lipcu oraz w sierpniu 2024 w każdym z tych miesięcy:

 • wykonaj min. 1 do 10 transakcji kartą na dowolną kwotę,
 • zapewnij wpływy na konto w kwocie łącznej min. 1000 zł
do 26 lipca 2024 zostanie przekazana informacja o przyznaniu pierwszej nagrody
do 20 sierpnia 2024 zostanie przekazana informacja o przyznaniu drugiej nagrody
do 26 sierpnia 2024 zaloguj się na stronie promocji i podaj dane do wypłaty nagród
do 24 września 2024 zostanie przekazana informacja o przyznaniu trzeciej nagrody
do końca miesiąca, w którym została przesłana informacja o przyznaniu nagrody zostaną przekazane nagrody

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij aż 620 zł nagrody!

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl8 komentarzy dla wpisu: “REKORDOWE aż 620 zł nagrody za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas w promocji „Aktywni latem” – bardzo proste zasady! Plus 1000 zł premii do karty kredytowej…

 • Mikołaj pisze:

  Dobrze rozumiem, że wpierw składam wniosek o KK, a później dopiero o rachunek z promocji „Aktywni Latem”?

  I jeśli połącze te promocje, to muszę zrobic 10 płatności kartą do rachunku oraz wydac conajmniej 4 płatności na 1000 zł kartą kredytową?

  • ZnB pisze:

   Taka kolejność jest wymuszona przez promocję KK z premia 600 zł, która to wyklucza osoby posiadające konto osobiste.

   Tak, płatności kartą do konta i płatności kartą kredytową należy dokonywać oddzielnie.

 • Magda pisze:

  A czy Karta Otwarta na Dzisiaj Wirtualna też wchodzi w promocję?

  • ZnB pisze:

   Oczywiście :) Zgodnie z regulaminem:

   Karta – płatnicza karta debetowa fizyczna lub mobilna o nazwie „Karta Otwarta na Dzisiaj” albo „Karta Otwarta na Świat” albo „Karta Otwarta na eŚwiat” wydawana przez Bank na podstawie Umowy ramowej do Konta Osobistego dla posiadacza Konta Osobistego, w ramach organizacji płatniczej Mastercard;

  • Magda pisze:

   Chodzi mi bardziej o to czy jak przy wypełnianiu wniosku zamiast karty przesłanej pocztą wybiorę kartę wirtualną dostępną od razu w aplikacji po zalogowaniu, żeby nie czekać na przesyłkę od kuriera 😊 to czy to też łapie się na promocję. Czy może jednak warunkiem promocji jest wybranie tradycyjnej karty.

  • ZnB pisze:

   Powyższy cytat pochodzi z regulaminu promocji, zatem jeszcze raz powtarzamy, że tak ;) Karta mobilna też bierze udział w promocji.

 • wiesław pisze:

  „Bank przez transakcje kartą tym razem rozumie tradycyjne płatności kartą za zakupy w sklepach stacjonarnych jak również za zakupy w internecie ale nie za pomocą BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay czy też Blue Media.”
  Bez sensu. Przecież w większości poprzez te systemy się płaci…

  • ZnB pisze:

   Za zakupy w Żabce czy lokalnym monopolowym też? Albo np. w Zalando czy każdym innym sklepie gdzie możesz podpiąć kartę?

   Tak, rozumiemy Twoje podejście, ale ono nie jest takie zero jedynkowe. Bank chce się podzielić jakąś kasą i wykluczająć tutaj operatorów płatności internetowych (tzw. bramki) może pozwolić sobie na więcej. Np. zamiast 200 czy 300 zł za konto w Pekao czy 500 zł w ING masz 620 zł w Paribas :)

   Wracając do meritum, bez sensu jest narzekanie na dobrą promocję ;) Musimy wprowadzić system lajków do komentarza jak na FB :P by zobaczyć reakcję ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.