ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

HIT! Aż 610 zł premii w gotówce za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas w promocji „Łap okazję” (mega łatwe zasady) + rekordowe 1000 zł bonusu do karty kredytowej…

Do końca promocji pozostało:

Wysoka premia pieniężna za konto osobiste – do zgarnięcia aż 610 zł :)

Pojawiła się świetna promocja konta osobistego od BNP Paribas z premią w postaci przelewu na konto a nie w bonach! Od teraz w promocji „Łap okazję” można zyskać aż 610 zł premii w gotówce w zamian za założenie Konta Otwartego na Ciebie oraz spełnienie bardzo prostych warunków promocji (wystarczą bowiem przelewy i płatności BLIKiem). To chyba jedna z najciekawszych promocji konta osobistego w tym roku z karencją wynoszącą tylko rok! Poza tym, promocję konta można połączyć z promocją karty kredytowej, która to obecnie oferuje rekordowe aż 1000 zł premii. Bierzecie? :)

Tytułem wstępu…

Jeżeli macie zamiar zgarnąć bonus zarówno ze skumulowanej promocji karty kredytowej z łączną premią 1000 zł, jak i z którejś z obecnie dostępnych promocji konta osobistego, to wniosek o konto osobiste składajcie dopiero po zawarciu umowy o kartę kredytową z uwagi na to, że posiadanie konta wyklucza z promocji karty kredytowej! Reasumując: warto zacząć od skorzystania z promocji z kartą kredytową, a dopiero po wyrobieniu karty kredytowej i podpisaniu umowy wnioskujemy o konto osobiste w promocji z premią 610 zł, czy też w innej wybranej przez siebie promocji. Dlaczego tak a nie inaczej, to wyjaśniliśmy w tym wpisie.

Zasady przystąpienia do promocji „Łap okazję”

Promocja „Łap okazję” została przygotowana przez firmę Hagen we współpracy z baniem BNP Paribas. Produktem objętym w niniejszej promocji jest oczywiście znane już większości z Was Konto Otwarte na Ciebie. Nagrodą w najnowszej ofercie banku jest nagroda pieniężnej w łącznej wysokości aż 610 zł.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij aż 610 zł w gotówce!

Promocja jest skierowana do osób, które co najmniej od 12 miesięcy nie były posiadaczem konta w banku BNP Paribas. Jeżeli śledzicie na bieżąco promocje bankowe to wiecie, że jest to obecnie jeden z najkrótszych okresów karencji w tego typu promocjach. Zapis w regulaminie odnośnie warunków przystąpienia do promocji brzmi dokładnie tak:

W Promocji może wziąć udział Uczestnik, który łącznie spełnia następujące warunki:
1) nie jest stroną Umowy ramowej rachunków bankowych, Karty oraz elektronicznych kanałów dostępu zawartej z Bankiem, dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, w dniu składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej;
2) w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o zawarcie Umowy ramowej w Promocji nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku;

W promocji organizowanej przez pośredników czyli takiej jak ta, pierwszym krokiem jaki zawsze wykonujemy to rejestracja na dedykowanej stronie promocji – mamy na to czas max. do 21 lipca 2024 roku jednak nie dłużej jak do osiągnięcia 3000 sztuk rejestracji w promocji (w przypadku wyczerpania się limitu wniosków bank zablokuje możliwość rejestracji w promocji). Podczas rejestracji podajemy swoje dane oraz adres e-mail, na który przyjdzie potwierdzenie zarejestrowania się oraz link do złożenia wniosku o konto (możemy również od razu po rejestracji na stronie promocji kliknąć w przycisk Otwórz konto i taką metodę polecamy). Zgodnie z regulaminem promocji na jeden adres e-mail możemy założyć nie więcej jak jeden profil uczestnika promocji czyli jedno konto.

Po kliknięciu udostępnionego nam linku mailu (lub po kliknięciu w przycisk Otwórz konto na stronie promocji) wypełniamy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj (można wybrać jeszcze inne karty ale tylko w przypadku tej można uniknąć kosztów za jej posiadanie!) podając bezbłędnie wszystkie swoje dane osobowe zgodnie z danymi zawartymi w dowodzie osobistym – na to mamy również czas max. do 21 lipca 2024 roku. Należy również przygotować sobie skany dowodu osobistego – są one wymagane już na etapie wnioskowania o konto. Umowę podpisujemy poprzez kod SMS przy czym musi to nastąpić najpóźniej do 31 lipca 2024 roku.

Pozostałe formalności takie jak potwierdzenie naszej tożsamości oraz przekazanie karty płatniczej następuje korespondencyjnie poprzez kuriera (na potrzeby kuriera można wskazać inny adres aniżeli zameldowania, tak aby było wygodnie dla klienta). Otrzymaną kartę do konta należy aktywować i nadać jej PIN w terminie nie później jak do 31 lipca 2024 roku.

Informacja! Po złożeniu wniosku przez internet umowę podpiszemy za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie partnera banku Autenti. Następnie przyjeżdża kurier, który potwierdza tożsamość oraz wydaje gotową kartę do konta. Aktywacji karty można dokonać na kilka sposobów:
a) w systemie bankowości elektronicznej lub Aplikacji GOmobile w przypadku karty debetowej fizycznej oraz mobilnej lub
b) poprzez Centrum Telefoniczne, Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta, (opłata według cennika operatora) w przypadku karty debetowej fizycznej oraz mobilnej lub
c) w dowolnym bankomacie z użyciem PIN-u w przypadku karty debetowej fizycznej lub
d) płacąc Kartą za zakupy z użyciem PIN-u (poza Transakcjami Zbliżeniowymi) w przypadku karty debetowej fizycznej lub
e) w oddziale Banku w przypadku karty debetowej fizycznej.

Na chwilę obecną nie ma niestety opcji otwarcia konta przelewem. Dostępna jest natomiast tzw. opcja na selfie czyli wideoweryfikacja poprzez skanowanie dowodu oraz twarzy w aplikacji mobilnej banku. Umowa w tym przypadku również jest podpisywana poprzez kod przesyłany w wiadomości SMS.

Pamiętajmy! W celu skorzystania z promocji przechodzimy na specjalną stronę promocji, tam dokonujemy rejestracji i tylko z linku udostępnionego przez organizatora po rejestracji wypełniamy wniosek o konto. W przeciwnym wypadku nie zostanie nam naliczona żadna premia!

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij aż 610 zł w gotówce!

Jak zgarnąć nagrodę główną czyli 610 zł premii w gotówce?

Jak już wyżej wspominaliśmy nagrodą gwarantowaną w tej promocji jest premia pieniężna w łącznej wysokości 610 zł. Nagrody będą wydawane w czterech transzach: 80 zł, 185 zł, 185 zł oraz 160 zł.

Pierwsza nagroda czyli 80 zł premii pieniężnej zostanie przyznana za sam fakt podpisania umowy o konto wraz z kartą, aktywowanie karty i nadanie jej PINu (zgodnie z opisem wskazanym wyżej). I to wszystko co jest wymagane w tym przypadku ;)

Druga nagroda w wysokości 185 zł premii pieniężnej zostanie przyznana jeżeli w miesiącu sierpniu 2024 roku zostaną spełnione poniższe warunki gdzie należy:

 • otrzymać na konto wpływy na łączną kwotę min. 1200 zł (mogą to być zwykłe przelewy z konta posiadanego w innym banku),
 • wykonać min. 1 przelew z konta (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Autopay, BLIK, w tym Przelewów na telefon BLIK),
 • wykonać transakcje BLIK na łączną kwotę min. 200 zł (w tym przelewy na telefon BLIK, z wyłączeniem transakcji o kodach MCC wymienionych w dalszej części).

Trzecia nagroda w wysokości również 185 zł premii pieniężnej zostanie przyznana jeżeli we wrześniu 2024 roku zostaną spełnione poniższe warunki gdzie należy:

 • otrzymać na konto wpływy na łączną kwotę min. 1200 zł (mogą to być zwykłe przelewy z konta posiadanego w innym banku),
 • wykonać min. 1 przelew z konta (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Autopay, BLIK, w tym Przelewów na telefon BLIK),
 • wykonać transakcje BLIK na łączną kwotę min. 200 zł (w tym przelewy na telefon BLIK, z wyłączeniem transakcji o kodach MCC wymienionych w dalszej części).

Ostatnia czwarta nagroda w wysokości 160 zł premii pieniężnej zostanie przyznana jeżeli w miesiącu październiku 2024 roku zostaną spełnione poniższe warunki gdzie należy:

 • otrzymać na konto wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł (mogą to być zwykłe przelewy z konta posiadanego w innym banku),
 • wykonać min. 3 przelew z konta (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Autopay, BLIK, w tym Przelewów na telefon BLIK),
 • wykonać transakcje BLIK na łączną kwotę min. 270 zł (w tym przelewy na telefon BLIK, z wyłączeniem transakcji o kodach MCC wymienionych w dalszej części).

Warto jednak pamiętać o tym, że druga/trzecia/czwarta nagroda zostanie przyznana pod warunkiem, iż uzyskamy prawo do pierwszej/drugiej/trzeciej. Tym samym aby zgarnąć całą pulę nagród należy spełnić warunki promocji we wszystkich wskazanych miesiącach.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij aż 610 zł w gotówce!

Wykluczone z promocji transakcje BLIK – zwróćcie na to szczególną uwagę!

Należy pamiętać o tym, że niektóre transakcje BLIK są wyłączone z promocji – chodzi o transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Odbiór nagród

O przyznaniu premii organizator poinformuje poprzez wiadomość wysłaną drogą mailową najpóźniej do 22 sierpnia 2024 roku (pierwsza nagroda), do 24 września 2024 roku (druga nagroda), do 25 października 2024 roku (trzecia nagroda) oraz do 25 listopada 2024 roku (czwarta nagroda).

W drugim mailu będzie przesłany również specjalny kod do zalogowania się na stronie promocji. Należy z jego użyciem zalogować się na stronie promocji do 26 sierpnia 2024 roku i uzupełnić formularz odbioru nagrody podając w nim numer otworzonego rachunku w promocji celem wypłaty nagrody pieniężnej.

Nagrody zostaną przekazane przelewem na konto do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymamy informację o przyznaniu nagrody. Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij aż 610 zł w gotówce!

Dodatkowe 1000 zł rekordowej premii do karty kredytowej :)

Ku naszemu zaskoczeniu powróciła świetna kumulacja promocji od BNP, która w maju cieszyła się ogromnym zainteresowaniem! Teraz ponownie jest dostępna i w zamian za wyrobienie karty kredytowej Mastercard od BNP Paribas możemy zgarnąć aż 1000 zł nagrody na dobry początek, z czego 400 zł w formie voucherów Allegro oraz kolejne nawet 600 zł w postaci punktów programu Bezcenne Chwile wymiennych na dowolne bony.

O szczegółach tej promocji pisaliśmy tutaj: MEGA HIT WRACA! Aż 1000 zł łatwej nagrody z kartą kredytową BNP Paribas + karta za 0 zł na rok

Konto Otwarte na Ciebie… opłaty, prowizje i podstawowe informacje…

Konto Otwarte na Ciebie to obecnie podstawowe konto osobiste oferowane przez BNP Paribas. Główne cechy tego konta to:

 • 0 zł za prowadzenie konta do końca 2024 roku w ramach promocji „Konto za 0 zł” (tutaj regulamin) w zamian za wyrażenie zgód marketingowych i logowanie się co najmniej raz w miesiącu do bankowości elektronicznej,
 • 0 zł za obsługę Karty Otwartej na Dzisiaj pod warunkiem wykonania co najmniej trzech transakcji bezgotówkowych kartą w poprzednim miesiącu – w przeciwnym razie naliczona zostanie opłata 7 zł miesięcznie,
 • 0 zł za obsługę Karty Otwartej na Dzisiaj w przypadku gdy jej posiadacz nie ukończył 26. roku życia,
 • 0 zł za wypłaty z własnych bankomatów oraz bankomatów Planet Cash – w pozostałych opłata wynosi 7 zł.

Szczegółowe informacje o opłatach można znaleźć w TOiP.

Którą kartę płatniczą wybrać w tej promocji?

W opisywanej promocji BNP Paribas można dowolnie wybierać pośród kilku kart płatniczych oferowanych przez bank. Wg. regulaminu w promocji biorą takie karty jak:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj – opłata miesięczna za kartę wynosi jak wyżej już opisaliśmy,
 • Karta Otwarta na eŚwiat – opłata miesięczna wynosi 8 zł i nie można jej uniknąć,
 • Karta Otwarta na Świat – opłata miesięczna wynosi 12 zł i również nie można jej uniknąć.

Sugerujemy zatem wybór Karty Otwartej na Dzisiaj, dzięki czemu będziecie mogli w łatwy sposób uniknąć opłaty za jej prowadzenie jeżeli macie poniżej 26 lat. W przypadku osób starszych opłata za tę kartę to 2 zł miesięcznie o ile wykonamy trzy płatności kartą w każdym miesiącu jej posiadania.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 21 lipca 2024 (max. 3000 rejestracji) zarejestruj się w promocji i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą
do 31 lipca 2024 podpisz umowę o konto, aktywuj kartę oraz nadaj jej PIN
w sierpniu oraz we sierpniu 2024 w każdym z tych miesięcy:

 • zapewnij wpływy na konto w kwocie łącznej min. 1200 zł,
 • wykonaj min. 1 przelew z konta,
 • wykonaj transakcje BLIK na łączną kwotę min. 200 zł
do 22 sierpnia 2024 zostanie przekazana informacja o przyznaniu pierwszej nagrody
do 26 sierpnia 2024 zaloguj się na stronie promocji i podaj dane do wypłaty nagród
do 24 września 2024 zostanie przekazana informacja o przyznaniu drugiej nagrody
w październiku 2024
 • zapewnij wpływy na konto w kwocie łącznej min. 1000 zł,
 • wykonaj min. 3 przelew z konta,
 • wykonaj transakcje BLIK na łączną kwotę min. 270 zł
do 25 października 2024 zostanie przekazana informacja o przyznaniu trzeciej nagrody
do 25 listopada 2024 zostanie przekazana informacja o przyznaniu czwartej nagrody
do końca miesiąca, w którym została przesłana informacja o przyznaniu nagrody zostaną przekazane nagrody

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij aż 610 zł w gotówce!

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl15 komentarzy dla wpisu: “HIT! Aż 610 zł premii w gotówce za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas w promocji „Łap okazję” (mega łatwe zasady) + rekordowe 1000 zł bonusu do karty kredytowej…

 • bolo pisze:

  Czy jak dobrze rozumiem. Przelew blik na telefon osoby prywatnej się liczy?

  • ZnB pisze:

   Raczej nie…

  • MICHAL pisze:

   Pisałem na czacie z konsultantem w tej sprawie i potwierdził, że przelew blik na telefon będzie uznany jako spełnienie warunku

  • ZnB pisze:

   Mamy odmienne zdanie, ale ok. Uważamy, że bezpieczniej jest zrobić zwykły przelew z konta.

 • AT pisze:

  Jest program poleceń w BNP Paribas? (04/07/2024) i czy takie się już w tym banku pojawiały?

 • jolmen pisze:

  „wykonać transakcje BLIK na łączną kwotę min. 200 zł (w tym przelewów na telefon BLIK, z wyłączeniem transakcji o kodach MCC wymienionych w dalszej części).”

  „w tym przelewów na telefon BLIK” – czyli można zrobić przelew BLIK zamiast kupowania czegoś?

  • ZnB pisze:

   Tak, według regulaminu tej promocji Transakcją BLIK jest również Przelew na telefon BLIK.

 • Rzbil pisze:

  Niestety po rozmowie z pracownicą PNB PARIBAS mam złe wieści. Według tej osoby do karty kredytowej jest tworzony rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy na podstawie umowy ramowej, co bezpośrednio dyskwalifikuje posiadacza karty kredytowej z możliwości uzyskania premii 610 zł w promocji „Łap okazję”.
  Proszę to zweryfikować najlepiej w banku i nie wprowadzać w błąd.

 • Rzbil pisze:

  Ale bogata argumentacja ZnB: „Nie dyskwalifikuje, nie wprowadzaj w błąd”.
  Podkreślam, że nie jest to mój wymysł, ale wpis był poprzedzony rozmową z przedstawicielką PNB PARIBAS, która twierdzi inaczej więc ciekawe, kto wprowadza w błąd. Co z rachunkiem, który został utworzony na potrzeby spłaty karty kredytowej, bo to podobno jest główny problem dyskwalifikujący z promocji konta osobistego.
  Proszę to sprawdzić w banku i pisać o konkretach, a nie posądzać mnie o wprowadzanie w błąd.

  • ZnB pisze:

   Taka sama jest Twoja argumentacja „wpis był poprzedzony rozmową z przedstawicielką PNB PARIBAS” ;) Te promocje funkcjonują od lat i od lat się łączą.

   Dodatkowo do Karty kredytowej nie jest otwierane konto osobiste tylko rachunek techniczny do obsługi karty. Nie jest to pełnoprawny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy jak wskazałeś a umowa ramowa rachunków to nie jest umowa obejmująca kartę kredytową i na odwrót. Tutaj masz wzór „Umowy ramowej rachunków bankowych, Karty oraz elektronicznych kanałów dostępu” dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego => https://www.bnpparibas.pl/_fileserver/item/1509857

   P.S. Niestety konsultanci czasami takie kocopoły pierdzielą, że szkoda słuchać. Lepiej samemu to sprawdzić albo zdobyć odpowiedź na piśmie a nie na słuchawce. Poza tym, każdy może taki komentarz zamieścić bez żadnego podparcia się np. mailem z odpowiedzią udzieloną przez bank. Jak taki będzie wtedy zweryfikujemy skąd ta rozbieżność.

 • Rzbil pisze:

  Ja jestem przekonany, a jak będzie w rzeczywistości, to sprawdzę, bo zakładam konto. Dziękuję za wyjaśnienia.

  • ZnB pisze:

   Zerknij sobie w ten wzór, które podrzuciliśmy i zobacz że w jego zakresie nie ma mowy nigdzie o karcie kredytowej. Natomiast dodatkowo zerknij w umowę karty kredytowej, którą podpisałeś i zobaczysz, że to dwie różne umowy, na dwa różne niezależne od siebie produkty :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.