ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

600 zł w bonach do sklepów Biedronka z kartą Citi Simplicity od Citibank + 700 zł w gotówce za założenie konta

Do końca promocji pozostało:

Tylko dla 1000 osób bony o wartości 600 zł na dowolne zakupy w Biedronce

Pomimo tego, że nadal trwają fajne promocje od Citibanku, to ten postanowił ruszyć z jeszcze kolejną. Dzięki niniejszej promocji można zgarnąć łatwe 600 zł w bonach na zakupy w sklepach Biedronka w zamian za wyrobienie karty Citi Simplicity oraz płatności nią podczas zakupów na kwotę śmieszną kwotę 100 zł miesięcznie. Oczywiście wspomnianą kartę otrzymamy za 0 zł przez pierwszy rok korzystania z niej a okres karencji dla byłych klientów wynosi tylko rok :) Co ciekawe, premię można powiększyć o kolejne 50 zł a nawet łącznie 750 zł za założenie całkowicie darmowego konta osobistego :)

Połącz kilka promocji Citibanku i zyskaj mega łatwe bonusy o wartości ponad 1300 zł!

Citibank znowu nie odpuszcza i serwuje nową promocję a w zasadzie kumulację. Od dziś w banku tym dostępna jest zupełnie nowa promocja z łatwymi warunkami i ciekawymi bonusami. Ile zatem można zyskać obecnie w Citi? Liczymy…:

 • 600 zł w bonach do sklepów Biedronka za wyrobienie karty Simplicity w niniejszej promocji,
 • 50 zł w bonach (np. do empik.com, Allegro czy na paliwo CircleK) w postaci 4000 pkt programu Bezcenne Chwile w zamian za założenie dodatkowo konta osobistego w niniejszej promocji,
 • 700 zł w gotówce w promocji darmowego konta osobistego (szczegóły promocji),
 • 0 zł za kartę kredytową przez pierwsze 12 miesięcy :)

Tak na szybko licząc wychodzi na to, że do zgarnięcia jest całkiem sporo… bo ponad 1300 zł łącznej premii :) w przypadku skorzystania zarówno z promocji karty kredytowej jak i konta osobistego.

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz 600 zł w bonach do Biedronki!

Ciekawe nagrody, łatwe warunki i minimalny okres karencji dla byłych klientów!

W ramach promocji „Nawet 600 zł do Biedronki z Kartą Kredytową Citibank” możemy zgarnąć 600 zł w bonach do sklepów Biedronka + opcjonalnie 4000 pkt programu Bezcenne Chwile o równowartości 50 zł (można za te punkty odebrać bony do Allegro, CircleK, Empik, Smyk, Decathlon lub do wielu innych sklepów). Dodatkowo otrzymujemy zupełnie darmową kartę kredytową przez okres pierwszych pełnych 12 miesięcy od podpisania umowy.

Z godnie z regulaminem z promocji wykluczone są:

(…) osoby, które od 1 kwietnia 2023 r. posiadały w Banku główną Kartę Kredytową, w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.

Jak widzicie okres karencji dla byłych klientów został w tej promocji jest jednym z najkrótszych z dostępnych obecnie promocji i większość z Was jest w stanie skorzystać z tej świetnej promocji :) Łapią się również osoby, które jeszcze nie tak dawno posiadały kartę kredytową Citi ale zamknęli ją przed rozpoczęciem wakacji.

Warto również zainteresować się alternatywną promocją karty gdzie nagrodą jest darmowy telefon Samsung Galaxy A15 z dodatkowym bonem 300 zł lub promocją z ze zwrotem do 1200 zł za paliwo i mycie auta. Pamiętajcie, że Citibank lubi jednocześnie oferować kilka promocji alternatywnych a ich aktualne porównanie zawsze znajdziecie tutaj. Promocje kart kredytowych oferują również inne banki co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych. Wybierzcie promocję najbardziej dopasowaną pod siebie.


UWAGA! Promocję karty kredytowej można łączyć z promocją darmowego konta osobistego CitiKonto, do którego obecnie bank dorzuca rekordowe 700 zł premii w gotówce lub nawet 699 zł bonusu w alternatywnej promocji. Warto zatem upolować dwie pieczenie na jednym ogniu ;)


Minimalne i podstawowe wymagania banku w celu otrzymania karty kredytowej to:

 • wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
 • w przypadku działalności – min. wiek 18 lat, działalność gospodarcza prowadzona min. 2 lata a dochód netto – minimum 2500 zł.

Jako ciekawostkę dodamy, że Citibank bardzo chętnie przyznaje karty kredytowe również emerytom i rencistom. Jeżeli sami nie mamy możliwości skorzystania z promocji bo już np. wzięliśmy nagrodę w innej promocji warto pokusić się o tę nagrodę na kogoś z rodziny :) To znana praktyka i nie jest niczym niespotykanym.

Jeżeli spełniamy wszystkie powyższe warunki promocji należy do 8 lipca 2024 roku (umowę można podpisać po tym terminie) wypełnić wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie promocji podając w nim wymagane dane osobowe oraz deklarowane dochody.

Limit promocyjnych wniosków w tej promocji wynosi tylko 1000 sztuk zatem nie odkładajcie decyzji do ostatniej chwili ponieważ jest duża szansa, że promocja zostanie zakończona przed czasem co już niejednokrotnie się zdarzało w przeszłości ;)

Należy również pamiętać aby przekazać do banku czytelny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane na wniosku o produkt dochody w terminie 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku. Rodzaj dokumentu jaki należy przesłać zależy od źródła dochodu (lista dokumentów znajduje się w regulaminie promocji). Dokumenty najlepiej załączyć od razu we wniosku, alternatywnie można to zrobić później przy pomocy strony https://www.citibank.pl/przeslanie_dokumentow/.

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz 600 zł w bonach do Biedronki!

Jak zdobyć nagrodę główną czyli 600 zł w bonach do Biedronki?

Główną nagrodą w tej promocji jak już wyżej wspominaliśmy są vouchery do sklepów Biedronka o łącznej wartości ponad 500 zł oraz opcjonalnie nagroda dodatkowa w postaci 4000 pkt programu Bezcenne Chwile, które można wymienić na kolejny bony o równowartości 50 zł. Aby owe nagrody zostały przyznane należy spełnić trzy bardzo łatwe warunki:

 • aktywować otrzymaną kartę kredytową w aplikacji Citi Mobile,
 • zarejestrować otrzymaną kartę kredytową w programie Bezcenne Chwile nie później niż do końca szóstego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę,
 • zrealizować min. 5 płatności wydaną kartą kredytową na łączną kwotę min. 100 zł – od razu napiszemy, że transakcje „szczególne” nie są brane pod uwagę czyli takie ułatwiające zrealizowanie wymaganego obrotu, pozostają nam zatem tradycyjne zakupy kartą – w pierwszym, drugim, trzecim, czwartym, piątym i szóstym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Przykład: podpisując umowę w maju mamy czas do końca listopada 2024 roku na zarejestrowanie się w Bezcenne Chwile a od czerwca do listopada 2024 roku należy realizować wymagane min. 5 płatności bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł wydaną w promocji kartą kredytową.

Pierwszą nagrodą w niniejszej promocji są vouchery każdy o wartości 100 zł do wydania w sklepach Biedronka. Otrzymamy je za spełnienie warunków płatności kartą w pierwszym, drugim, trzecim, czwartym, piątym i szóstym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Za każdy miesiąc, w którym dokonamy min. 5 płatności kartą na łączną kwotę min. 100 zł otrzymamy jeden voucher. Łącznie możemy uzyskać 600 zł w voucherach.

Drugą opcjonalną nagrodą jest łącznie 4000 pkt programu Bezcenne Chwile (o równowartości 100 zł), które zostaną przyznane za dodatkowe założenie konta osobistego, przy czym musi to nastąpić nie później niż do 31 października 2024 roku. Za każdy miesiąc w pierwszym, drugim, trzecim, czwartym, piątym i szóstym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę, w którym będzie aktywne konto otrzymamy 800 pkt. Punkty przekazane w ramach nagrody będą ważne przez okres dziewięciu miesięcy od daty ich przyznania i można wymienić je na różne nagrody z katalogu np. voucher o wartości 50 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Empik, Carrefour, Decathlon, Allegro, Douglas, stacji paliw Circle K lub do innych sklepów został wyceniony na 4000 pkt.

O spełnieniu warunków promocji Citibank poinformuje poprzez wiadomość w serwisie bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione promocji. Nagroda zostanie przekazana w formie wiadomości w Citibank Online w ciągu 30 dni od otrzymania powiadomienia o przyznaniu nagrody.

Na koniec ważna informacja dotycząca płatności kartą. Zgodnie z regulaminem kart kredytowych transakcje „szczególne” wykluczone z promocji to:

 • wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
 • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
 • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz 600 zł w bonach do Biedronki!

Otwórz również całkowicie darmowe konto osobiste z rekordową premią aż 700 zł!

Mamy dla Was świetną informację! Wraca promocja bezwarunkowo darmowego konta osobistego oferowanego przez Citibank i to z historycznie rekordową premią, w dodatkowy pieniężną. To właśnie dzięki nowej promocji od Citi Handlowy zgarniemy aż 700 zł premii w gotówce za założenie darmowego CitiKonta oraz spełnienie łatwych warunków promocji.

Szczegółowy opis tej promocji znajduje się tutaj: Rekordowe 700 zł nagrody w gotówce i darmowe CitiKonto od Citibank

Od wniosku po umowę o kartę i jej opłaty – krok po kroku!

W tej promocji Citibank wymaga wnioskowania o kartę kredytową Citi Simplicity, która może być zupełnie darmowa i ma wiele zalet oraz dodatkowych usług zwolnionych z opłat. Obecnie za posiadanie karty Simplicity trzeba ponosić opłatę 12 zł miesięcznie. Opłata ta zostanie jednak zwrócona jeżeli w danym okresie rozliczeniowym (który jest ustalany indywidualnie i nie musi trwać od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca) zrealizujemy płatności wydaną kartą na kwotę min. 1000 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla kart Citibanku wynosi 22,88%. Nie należy jednak się tym przejmować w przypadku gdy karta będzie spłacana w okresie tzw. bezodsetkowym. Więcej szczegółów odnośnie opłat można znaleźć w TOiP.

UWAGA! Powyższe warunki to warunki standardowe. W ramach niniejszej promocji otrzymujemy dodatkowy bonus w postaci zwolnienia z opłaty za kartę przez okres pierwszych 12 miesięcy.

Umowa będzie do nas wysłana firmą kurierską po pozytywnej akceptacji wniosku przez analityka finansowego, który również potwierdzi limit karty jaki zostanie nam przyznany. Po podpisaniu umowy i dostarczeniu kurierowi wymaganych dokumentów przez bank kurier zabiera oba egzemplarze umowy (tak, oba zatem nie wystraszcie się, drugi egzemplarz bank przesyła listem po podpisaniu przez upoważnione osoby banku). Jeżeli macie możliwość sugerujemy zrobienie ksero umowy lub fotki zanim oddacie całość kurierowi – będziecie mogli wtedy na spokojnie ją sobie przeczytać w domu i mieć pewność, że to co wróci to to samo co podpisaliście.

Od końca roku 2016 umowę można również zawierać w formie elektronicznej na odległość. Ten sposób znacznie przyspiesza cały proces i z reguły zamyka się do 7 dni od pierwszego kontaktu z bankiem. Umowa wraz ze wszystkimi dokumentami przesyłana jest przez bank pocztą elektroniczną w formie zahasłowanego pdfa (hasło definiujemy podczas pierwszej rozmowy z bankiem). W takim przypadku następuje drugi kontakt ze strony banku w celu potwierdzenia poprawności danych w umowie oraz podpisania umowy przez telefon podając kod autoryzacyjny przekazany w dokumentach.

W roku 2019 wprowadzono możliwość weryfikacji wniosku zdalnie, na odległość przy pomocy tzw. biometrii czyli porównania zdjęcia twarzy ze zdjęciem znajdującym się w dowodzie osobistym, którego skan będzie trzeba przekazać w trakcie składania wniosku. W przypadku gdy nie mamy możliwości skorzystania z takiej weryfikacji przyspieszającej znacznie realizację wniosku i podpisania umowy lub nie wyrażamy zgodny na „weryfikowanie” naszej twarzy możemy przerwać proces i dokończyć go jedną z metod opisanych wyżej.

Natomiast karta będzie wysłana dopiero po tym jak podpisana umowa wróci do banku i ponownie ktoś ją zatwierdzi. O wysłaniu karty jesteśmy informowani SMSem (tak było w poprzednich edycjach tej promocji) i maksymalnie do 3 dni roboczych powinna być u nas (o ile nie nawali poczta).

Gdy już otrzymamy kartę musimy ją aktywować i nadać jej PIN. Można tego dokonać przez internet lub telefonicznie. Po aktywacji karty dokonujemy również rejestracji w serwisie transakcyjnym Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl przy pomocy numeru karty i nadanego PINu ustawiając swój login i hasło do bankowości internetowej.

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz 600 zł w bonach do Biedronki!

Alternatywne równolegle prowadzone promocje Citibank – do wyboru do koloru!

Citibank w jednym czasie prowadzi kilka rożnych promocji kart kredytowych. Zanim zatem zdecydujecie się wypełnić wniosek o kartę zapoznajcie się ze wszystkimi dostępnymi promocjami tegoż banku. Na chwilę obecną alternatywnie dostępne są takie promocje jak poniżej:

900 zł w bonach na zakupy w Allegro
900 zł w bonach na dowolne zakupy
Telefon Samsung Galaxy A15 za darmo + 300 zł w bonach!
Samsung Galaxy A15 za darmo + 300 zł w bonach!
Nawet 1200 zł za tankowanie i mycie auta na BP
Nawet 1200 zł za tankowanie i mycie auta na BP
600 zł zwrotu na kartę za każdą dowolną płatność
600 zł zwrotu na kartę za każdą dowolną płatność

Porównanie wszystkich promocji w formie tabelarycznej zamieściliśmy w dedykowanym wpisie, w którym zamieszczamy wszystkie oferty Citibanku. Zachęcamy do lektury pod adresem: [FAQ] Promocje Citibank – smartfony lub vouchery o wartości 300, 400, lub 500 zł. Porównanie ofert i odpowiedzi na najważniejsze pytania!

Poprzednie promocje Citibank z tabletami, rejestratorami, bonami i inne…

Warto zapoznać się z poprzednimi promocjami i np. z komentarzami pod poniższymi wpisami gdzie wiele osób podzieliło się wrażeniami z poprzednich edycji. Wszystkie promocje Citibanku znajdują się pod tym adresem: promocje Citibank.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 8 lipca 2024 (max. 1000 wniosków) wypełnij wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity
po otrzymaniu karty aktywuj kartę w aplikacji Citi Mobile
do końca szóstego miesiąca po miesiącu podpisania umowy przystąp do programu Bezcenne Chwile
przez 6 kolejnych miesięcy po miesiącu podpisania umowy wykonuj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 100 zł
do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków zostanie wysłane powiadomienie o przyznaniu nagrody
do 30 dni od otrzymania informacji o przyznaniu nagrody zostaną przekazane poszczególne nagrody

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz 600 zł w bonach do Biedronki!, , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.