ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Rekordowe 600 zł premii w gotówce za założenie konta Millennium 360° w Banku Millennium + 300 zł do Biedronki + konto oszczędnościowe na 6,25%

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Najwyższa premia za konto od Millennium Bank + łatwe warunki + inne korzyści!

Ależ zaskoczył wszystkich Bank Millennium! Pojawiła się właśnie świetna promocja, dzięki której zgarniemy rekordowe 600 zł premii w gotówce do konta Millennium 360°. Na nagrodę składają się trzy premie pieniężnej w wysokości odpowiednio 100 zł, 200 zł oraz 300 zł. Oczywiście to nie wszystko, bo promocję konta można połączyć z promocją karty kredytowej gdzie jest do wzięcia 300 zł w bonach do Biedronki. Natomiast na oszczędzających czeka Konto Oszczędnościowe Profit z oprocentowaniem 6,25%. Jest też coś do wzięcia dla naszych pociech o czym piszemy w dalszej części :)

Na początek kilka słów o możliwej kumulacji promocji w Banku Millennium

Oprócz niżej opisywanej promocji konta osobistego Bank Millennium posiada obecnie w swojej ofercie również promocję karty kredytowej, konta dla dziecka a nawet konta firmowego. Można rzecz, że ma All in one ;) Oczywiście wszystkie te promocje można ze sobą połączyć jednocześnie zwiększając wartość nagród do zdobycia. A na co możemy liczyć?

 • 600 zł w gotówce w ramach promocji „Możesz zyskać 600 zł w wiosennej promocji konta” opisywanej w tym wpisie,
 • 300 zł w bonach do Biedronki w ramach promocji karty kredytowej (szczegóły promocji),
 • 200 zł bonusu za konto dziecka (szczegóły promocji),
 • 6,25% na Koncie Oszczędnościowym Profit (szczegóły promocji)
 • do 2000 zł premii pieniężnej do konta firmowego (szczegóły promocji),

„Możesz zyskać 600 zł w wiosennej promocji konta” czyli w miarę łatwa i wysoka premia ;)

Wystartowała nowa, najlepsza jak dotąd promocja konta osobistego Millennium 360° w Banku Millennium z rekordową nagrodą o łącznej wartości aż 600 zł. Promocje tego konta jak zawsze cieszą się niesamowitym zainteresowaniem czytelników z uwagi na proste i czytelne zasady bez dziwnych zapisów w regulaminach (sam regulamin mieści się na jednej stronie). Śmiało możemy napisać, że to jedno z najlepszych i najbardziej uniwersalnych kont na rynku. Poza tym warto dodać, że jest to akcja organizowana bezpośrednio przez Bank Millennium bez pośredników po drodze co niweluje do minimum ilość czynności jakie musi wykonać klient.

Otwórz konto Millennium 360° i zyskaj aż 600 zł premii w gotówce!

Promocja pod hasłem „Możesz zyskać 600 zł w wiosennej promocji konta” skierowana jest do osób, które po 1 stycznia 2020 roku nie posiadały konta osobistego w Banku Millennium. Jak widzicie wykluczenie to uproszczono obecnie do maksimum, jest proste i czytelne, bez żadnych skomplikowanych dodatkowych wykluczeń jak w poprzednich latach. Zapis w regulaminie brzmi dokładnie tak:

W promocji możesz wziąć udział jako pełnoletnia osoba fizyczna, która już jest naszym klientem indywidualnym, nie posiadającym konta lub pełnoletnia osoba fizyczna, która nawiąże z nami relację, o ile:
1) posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych,
2) masz polskie obywatelstwo, masz nadany numer PESEL i legitymujesz się polskim dowodem osobistym,
(…)
5) nie posiadałeś u nas konta (dod. rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy prowadzony w Banku Millennium S.A., który nie jest rachunkiem technicznym przeznaczonym do obsługi innych produktów bankowych) w okresie od 1 stycznia 2020 r. do momentu przystąpienia do promocji.

Jeżeli jednak nie spełniacie powyższego warunku karencji dla starych klientów zainteresujcie się alternatywną promocją z kartą 100 zł do goodie lub z bonem 80 zł do Zalando lub Empik gdzie okres karencji jest znacznie, znacznie krótszy i mniej restrykcyjny. Temat ten poruszamy szczegółowo w dalszej części wpisu.

Aby skorzystać z promocji „Możesz zyskać 600 zł w wiosennej promocji konta” należy wypełnić wniosek o konto Millennium 360° wraz z kartą dostępny na specjalnej stronie promocji najpóźniej do 25 czerwca 2024 roku. W obecnej edycji promocji pojawił się limit kont dostępnych w promocji jednak wynosi on aż 24000 sztuk zatem mimo bardzo dobrej promocji nagród powinno wystarczyć do końca czasu jej trwania – tak nam się wydaje ale oczywiście nie ma co decyzji o skorzystaniu z promocji odkładać do ostatniej chwili.

We wniosku standardowo uzupełniamy swoje dane osobiste oraz inne informacje potrzebne do założenia konta oraz wyrażamy zgody na przetwarzanie przez bank danych osobowych zgodnie z poniższym zapisem regulaminu promocji:

1) składając wniosek o konto Millennium 360° w promocji wyrazisz zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne poprzez Millenet, aplikację mobilną, SMS, Kanał bankomatowy, pocztę elektroniczną, czat oraz wideorozmowy oraz przez telefon,
2) wyrazisz zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie sp. Z o.o. we współpracy z nami usługi „Zwroty za zakupy” na warunkach określonych w „Regulaminie korzystania z Platformy goodie.pl przez użytkowników”,

Na etapie składania wniosku możemy opcjonalnie skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia Pakiet Bardzo Pomocny. Pakiet jest darmowy przez pół roku zatem jak ktoś dłużej planuje pozostać w Millennium (a konto jest tego warte) to można rozważyć taką opcję:

Pakiet Bardzo Pomocny jest połączeniem assistance domowego oraz medycznego i oferowany jest wyłącznie Posiadaczom Konta Millennium 360°. W ramach oferty Pakiet Bardzo Pomocny jest bezpłatny przez 3 miesiące od daty otwarcia konta, następnie składka za ubezpieczenie wyniesie 4,98 zł miesięcznie i będzie naliczana na zasadach opisanych w cenniku.

Umowę należy podpisać TYLKO I WYŁĄCZNIE ONLINE nie później jak do 25 czerwca 2024 roku – mamy obecnie dwa sposoby do wyboru:

 • z wykorzystaniem weryfikacji tożsamości za pomocą logowania do innego banku,
 • online z wykorzystaniem foto weryfikacji na selfie (po wybraniu we wniosku tej metody uruchom aparat w telefonie i zeskanuj telefonem kod QR wyświetlony na ekranie, po czym pobierz aplikację mobilną banku i dokończ składanie wniosku w aplikacji). Aktywacja konta dokonywana jest od razu po pozytywnej weryfikacji biometrycznej używając do tego celu kamerki w telefonie (karta jest dosyłana pocztą). 

a w przypadku braku możliwości skorzystania z pierwotnie wybranego procesu online, na wniosku przedstawione zostaną dostępne opcje, w tym otwarcie konta w dowolnie wybranej placówce – to takie awaryjne wyjście na wypadek jakiegoś błędu po stronie banku.

Warto dodać, że w przypadku konta otwieranego przelewem oraz na selfie do momentu autoryzacji (okazanie dowodu osobistego celem potwierdzenia danych) w placówce Banku Millennium ograniczona jest kwota miesięcznych przelewów zewnętrznych (poza rachunki własne). Tymczasowy limit transakcji wychodzących wynosi 5000 zł miesięcznie.

Podsumowując! W celu skorzystania z promocji przechodzimy na specjalną stronę promocji i tam wypełniamy wniosek o konto. W przeciwnym wypadku nie zostanie nam naliczona żadna premia!

Otwórz konto Millennium 360° i zyskaj aż 600 zł premii w gotówce!

Jak otrzymać nagrodę o wartości aż 600 zł od Banku Millennium?

Zasady promocji w Millennium są jak zawsze niesamowicie proste i bardzo czytelne. To jest właśnie to za co bardzo lubimy ten bank. Nie ma tutaj żadnych haczyków nieczytelnych zapisów a problemy z wypłatą nagrody występują bardzo marginalnie i najczęściej są rozstrzygane na korzyść klienta. Jak już na wstępie pisaliśmy na pulę nagród składa się kilka składowych części.

Pierwsza nagroda w postaci 100 zł premii pieniężnej wypłacanej na konto przelewem zostanie przyznana w zamian za podpisanie umowy o konto Millennium 360° wraz z kartą na warunkach opisanych wyżej (głównie chodzi o w/w zgody marketingowe) oraz spełnienie poniższych warunków w ciągu 14 dni od podpisania umowy o konto gdzie należy:

 • zasilić konta kwotą min. 1000 zł (jednorazowo a nie sumarycznie),
 • zalogować się min. 1 raz do aplikacji mobilnej Banku Millennium,
 • wykonać min. 1 płatność bezgotówkową kartą debetową wydaną do konta (także w ramach płatności Apple Pay lub płatności Google Pay) lub BLIK (nie wchodzą w grę przelewy BLIK).

Druga nagroda w postaci premii pieniężnej w wysokości 200 zł będzie przyznana, jeżeli zostaną spełnione wszystkie poniższe warunki w każdym z sześciu kolejnych miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta, gdzie należy:

 • zalogować się min. 1 raz do aplikacji mobilnej Banku Millennium,
 • wykonać płatności bezgotówkowe kartą debetową wydaną do konta (także w ramach płatności Apple Pay lub płatności Google Pay) lub BLIK (nie wchodzą w grę przelewy BLIK) na łączną kwotę min. 500 zł.

Trzecią nagroda w postaci premii pieniężnej w wysokości 300 zł będzie przyznana, jeżeli przez trzy kolejne miesiące w ciągu pierwszych sześciu miesięcy, które liczone są od następnego miesiąca po otwarciu konta, zostaną odnotowane wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł (jednorazowo a nie sumarycznie) przy czym wpływy te muszą pochodzić:

 • z tytułu wynagrodzenia (wpływ na konto z tytułu pensji, renty, emerytury, stypendium), jeżeli w dniu otwarcia konta miałeś ukończone 26 lat,
 • z dowolnego tytułu jeżeli w dniu otwarcia konta nie ukończyłeś 26 lat (przy czym nie uwzględniane są wpływy na konto z innych rachunków bankowych, które posiadasz w Millennium).

To wszystko! Zwróćcie uwagę na to, że powyższe warunki uzyskania premii są zbieżne z warunkami koniecznymi do spełnienia by konto było zupełnie darmowe. Spełniając powyższe warunki zapewniamy sobie gwarancję otrzymania premii pieniężnej jak i zwolnienia z opłat za konto/kartę.

Każda z powyższych nagród zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu wyznaczonym na spełnienie warunków. Szczegółowe warunki promocji znajdziecie jak zawsze w regulaminie.

Otwórz konto Millennium 360° i zyskaj aż 600 zł premii w gotówce!

Alternatywna promocja konta Millennium z krótszym okresem karencji

Millennium Bank prowadzi obecnie dwie równoległe akcje promocyjne swojego flagowego Konta 360°. Jedna to ta omawiana w tym wpisie a druga w ramach programu poleceń „Lubię to Polecam” Bank Millennium. Korzyści do uzyskania w jednej jak i drugiej promocji są różne ale jest jedna cecha, która zainteresuje osoby niespełniające warunków promocji z bonusem 400 zł. Chodzi o okres karencji dla byłych klientów, który w promocji alternatywnej jest mniej restrykcyjny (tylko 12 miesięcy) co nie jest bez znaczenia dla wielu osób wracających do tego banku. Szczegóły poniżej:

  Promocja 600 zł w gotówce Program Lubię to Polecam
Karencja – po tej dacie nie można było posiadać konta 01.01.2020 ostatnie 12 m-cy
Czas trwania promocji do 25.06.2024 do 20.09.2024
Zysk z promocji 600 zł w gotówce 100 zł na karcie goodie / bon 80 do Zalando lub Empik / 4 bilety do kina / lokata na 6%
Link do wniosku otwórz konto otwórz konto
z kodem polecenia: 20167837
Link do opisu promocji zobacz szczegóły zobacz szczegóły

Jak widać okres karencji daje pewną furtkę osobom nie mogącym skorzystać z promocji z premią 600 zł. Jeżeli nie posiadaliśmy konta w Millennium od co najmniej 2020 roku to najkorzystniejsza będzie opcja założenia konta z wniosku/linku z promocji z premią pieniężną, który umożliwia zdobycie nagrody o wartości 600 zł za założenie konta. Jeżeli natomiast posiadaliśmy konto w Millennium po 2020 roku i zamknęliśmy je min. 12 miesięcy temu to alternatywną opcją jest skorzystanie z wniosku/linku programu poleceń Lubię to Polecam z kodem 20167837, który umożliwia zdobycie jednej z wybranych nagród o wartości do 100 zł.

Nagrody za polecenia konta: 100 zł do goodie lub 80 zł do Empik czy też Zalando

Posiadając konto w Millennium Bank warto przystąpić do programu poleceń „Lubię to polecam”. Każde skuteczne polecenie konta osobistego premiowane jest jedną z nagród do wyboru:

 • eKarta podarunkowa (płatnicza) w aplikacji goodie o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach stacjonarnych oraz internetowych (za pomocą płatności zbliżeniowych GPay lub ApplePay),
 • eKarta prezentowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym www.empik.com,
 • karta upominkowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Zalando,
 • 4 bilety do kina (w postaci kodów SMS) do Multikino (2D) albo Helios (2D/3D) ważne min. 60 dni,
 • lokata 6% na 3 miesiące maksymalnie do 25000 zł.

W przypadku Millennium Bank promocja tutaj opisywana nie łączy się z bonusem z programu poleceń i na odwrót – w ramach polecenia nie można skorzystać z promocji 360 zł :(

Zasady przystąpienia do programu oraz szczegółowe jego warunki zostały opisane we wpisie: 13 edycja programu poleceń „Lubię to polecam” w Millennium Bank – do wyboru nagrody: 100 zł na karcie goodie, voucher 80 zł do Zalando lub empik.com, 4 bilety do kina oraz lokata na 6%

Otwórz konto Millennium 360° i zyskaj aż 600 zł premii w gotówce!

Jak otrzymać 300 zł w postaci bonów na zakupy w Biedronka do karty kredytowej?

Promocja prowadzona jest pod hasłem „Odbierz do 300 zł na zakupy w Biedronce z kartą kredytową Mastercard” i będzie dostępna do 30 czerwca 2024 roku (co najważniejsze liczy się data złożenia wniosku o kartę a nie zawarcia umowy) jednak nie dłużej jak do wyczerpania puli aż 20000 sztuk nagród (z doświadczenia zakładamy, że nie ma opcji aby się wyczerpał przed końcem promocji). Z promocji będziesz mógł skorzystać jeżeli:

(…) w okresie pomiędzy 1 stycznia 2021 r. a datą rozpoczęcia promocji:
1) nie byłeś posiadaczem naszej głównej karty kredytowej, jak również
2) nie byłeś w trakcie procesowania dyspozycji rezygnacji z takiej karty (w tym odstąpienia od umowy karty kredytowej lub wypowiedzenia)

Posiadając już dostęp do bankowości internetowej Millennium wystarczy zalogować się do Millenetu i zawnioskować o kartę kredytową Masteracrd poprzez wybranie z Menu: Oferta => Karty => Nowa karta kredytowa. Tam też powinien się znajdować baner informujący o aktualnej promocji i możliwości skorzystania z niej.

To jedna z najłatwiejszych promocji karty kredytowej, która pojawia się od jakiegoś czasu dość regularnie w ofercie banku. Wystarczy, że po podpisaniu umowy i otrzymaniu karty kredytowej oraz jej aktywowaniu dokonamy kartą transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 1000 zł w każdym z pierwszych 4 miesięcy następujących po miesiącu złożenia wniosku o kartę. Za spełnienie tychże warunków otrzymamy vouchery na zakupy w Biedronce o łącznej wartości 300 zł.

Więcej o tej promocji pisaliśmy tutaj: 300 zł w bonach do sklepu Biedronka za wyrobienie karty kredytowej Mastercard w Banku Millennium oraz do 600 zł zwrotu rocznie

Jak otrzymać bonus w wysokości 200 zł za założenie konta dziecku?

Jeżeli macie ochotę powiększyć bonus o kolejne 200 zł to wystarczy w okresie przystąpienia do promocji czyli do 26 czerwca 2024 roku (lub do momentu osiągnięcia limitu 10000 sztuk kont) otworzyć za pośrednictwem systemu bankowości Millenet lub aplikacji mobilnej banku Konto 360° Junior dla swojego dziecka oraz zaakceptować regulamin promocji.

Aby otrzymać eKartę Goodie o wartości 200 zł należy do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta spełnić poniższe warunki:

 • w przypadku otwarcia konta, którego posiadaczem jest osoba poniżej 7 roku życia nowo otwarte Konto 360° Junior zasilić kwotą co najmniej 200 zł;
 • w przypadku otwarcia konta, którego posiadaczem jest osoba, która ukończyła 7 rok życia należy:
  – wyrazić w imieniu dziecka zgody marketingowe,
  – zawrzeć umowę o kartę debetową do Konta 360° Junior w czasie trwania promocji,
  – zasilić nowo otwarte Konto 360° Junior kwotą co najmniej 200 zł,
  – dokonać min. 3 płatności kartą wydaną do konta, za pomocą kodu BLIK lub zbliżeniowo telefonem,
  – dokonać aktywacji aplikacji mobilnej oraz zalogować się min. 1 raz do niej.

Szczegółowe warunki promocji opisane zostały w tym wpisie: 200 zł premii za Konto 360° Junior dla dziecka od Banku Millennium

Konto Oszczędnościowe Profit z oprocentowaniem 6,52% dla kwoty do 100 tys. zł

Wraz z kontem osobistym Millennium 360 można otworzyć Konto Oszczędnościowe Profit, które obecnie oprocentowane jest na 6,25% w skali roku przez 90 dni dla nowych środków do 100 tys. zł. Konto prowadzone jest za darmo a za pierwsze polecenie przelewu wewnętrznego w miesiącu kalendarzowym nie jest pobierana opłata. Dla nadwyżki nowych środków ponad 100 tys. zł obowiązuje oprocentowanie zmienne standardowe.

O koncie oszczędnościowym Profit pisaliśmy tutaj: 6,25% na Koncie Oszczędnościowym Profit w Millennium (do 100 tys. zł przez 90 dni) w 58 edycji

Otwórz konto Millennium 360° i zyskaj aż 600 zł premii w gotówce!

Kilka słów o nowym koncie Millennium 360° w Banku Millennium…

Konto Millennium 360° to nowość w Banku Millennium (konto zostało wprowadzone do oferty banku w kwietniu 2022 roku) przy czym naszym zdaniem jest to raczej ewolucja Konta 360° aniżeli wielka rewolucja. Oczywiście znajdziemy plusy tej zmiany m.in. bezwarunkowo darmowe konto, łatwiejsze warunki zwolnienia za kartę czy też tzw. pakiet walutowy. Aby bank zwolnił nas z opłat np. za posiadanie karty czy wypłaty z bankomatów musimy dokonać min. pięciu płatności kartą wydaną do konta lub płatności BLIK w poprzednim miesiącu. W zamian za spełnienie powyższych prostych warunków warunków opłaty będą wyglądać jak niżej:

 • 0 zł za prowadzenie konta (to jest bezwarunkowe),
 • 0 zł za utrzymanie karty do konta (lub 11 zł miesięcznie przy braku płatności),
 • 0 zł za wypłatę ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłatę ze wszystkich bankomatów na świecie,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach Millennium,
 • 0 zł za przelewy,
 • 0 zł za zlecenia stałe,
 • 0 zł za za polecenie zapłaty.

Jeżeli natomiast chodzi o konto Millennium 360° dla osób w wieku 18-26 lat to jest ono również bezpłatne, przy czym zwolnienie z opłaty za kartę oraz wypłaty z bankomatów następuje w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą wydaną do konta lub min. 1 płatność BLIK w poprzednim miesiącu.

Pozostałe informacje odnośnie opłat za konta w Millennium znajdziecie w Taryfie Opłat i Prowizji dla konta oraz w cenniku kart.

Zwróćcie również uwagę czy bank nie uruchomił Wam domyślnie płatnej usługi MilleSMS z powiadomieniem SMS o wykonanych płatnościach (kartą czy też po wypłacie gotówki z bankomatu. Znajdziecie to w Menu => Bankowość mobilna => Ustawienia MilleSMS. Należy odznaczyć zbędne powiadomienia.

Na koniec dodamy, że w Banku Millennium konto można zamknąć całkowicie online poprzez system bankowości elektronicznej Millenet (Konta -> Wnioski -> Zamykanie konta w Millenet).

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 25 czerwca 2024 (lub do wyczerpania się 24000 wniosków) zarejestruj się w promocji i złóż wniosek o konto Millennium 360° wraz z kartą
do 25 czerwca 2024 podpisz umowę o konto wraz z kartą w kanale online
w ciągu 14 dni od podpisania umowy zasil konto kwotą jednorazową min. 1000 zł, aktywuj aplikację mobilną i zaloguj się do niej oraz wykonaj min. 1 płatność bezgotówkową kartą lub BLIK 
przez 6 kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia konta w każdym z tych miesięcy wykonaj płatności bezgotówkowe kartą lub BLIK na łączną kwotę min. 500 zł oraz zaloguj się do aplikacji mobilnej
przez 3 kolejne miesiące w pierwszych 6 miesiącach po miesiącu otwarcia konta zasil konto kwotą jednorazową min. 1000 zł (w przypadku osób powyżej 26 lat koniecznie z wynagrodzenia)
do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków  zostaną przekazane nagrody przelewem na konto

Otwórz konto Millennium 360° i zyskaj aż 600 zł premii w gotówce!, , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl6 komentarzy dla wpisu: “Rekordowe 600 zł premii w gotówce za założenie konta Millennium 360° w Banku Millennium + 300 zł do Biedronki + konto oszczędnościowe na 6,25%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.