ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Nawet 560 zł nagrody pieniężnej od mBank za eKonto do usług + 7,5% na rachunku Moje Cele

Do końca promocji pozostało:

Zyskaj do 560 zł przelewem na konto oraz możliwość oszczędzania na 7,5% w skali roku

mBank ruszył z kolejną promocją swojego nowego konta pod hasłem „Zyskaj premie z eKontem do usług II” oferując ciut wyższą premię aniżeli ostatnio, jak i również sporo większe oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym. Dzięki niej możemy zyskać do 560 zł premii pieniężnej za założenie konta oraz aż 7,5% odsetek na rachunku Moje Cele. By zgarnąć główną część nagrody czyli pierwsze 260 zł wystarczy trzykrotny wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł oraz 24 transakcje bezgotówkowe kartą (po 8 w każdym miesiącu). Dodatkowe premie w wysokości 200 zł oraz 100 zł uzyskamy za założenie konta poprzez przez selfie lub e-dowód oraz za założenie konta dziecku.

Warunki przystąpienia do promocji

Promocja „Zyskaj premie z eKontem do usług II” to najnowsza oferta konta mBanku znana z ostatnich miesięcy z niewielkimi modyfikacjami ale najważniejsze, że na plus. W nowej edycji promocji można zarobić troszkę więcej czyli nawet 550 zł premii pieniężnej wypłacanej na otwarte konto a dodatkowo mamy okazję skorzystać z oprocentowania 7,5% na koncie oszczędnościowym (lub 5,3% w zależności od tego jakie warunki spełnimy).

Jeśli spełnione zostaną warunki promocji, o których piszemy szczegółowo w dalszej części to będzie można otrzymać maksymalnie 560 zł w tym:

 • Premię za szybki Wpływ i Transakcje w wysokości 100 zł,
 • Premię I za Wpływ i Transakcje w wysokości 50 zł,
 • Premię II za Wpływ i Transakcje w wysokości 50 zł,
 • Premię III za Wpływ i Transakcje w wysokości 50 zł,
 • Bonus za otwarcie eKonta do usług na selfie/ przez e-dowód w wysokości 200 zł,
 • Bonus za otwarcie eKonta dla dziecka w wysokości 100 zł,
 • Nagroda dodatkowa IV, czyli 10 zł za zapisanie się do promocji i otwarcie eKonta do usług na selfie/ przez e-dowód.

Zgodnie z zapisami regulaminu z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta w mBank po 1 stycznia 2020 roku a dokładniej:

Nowy klient banku – osoba, która począwszy od 01.01.2020 r. nie była i nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem:
• rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
• rachunku oszczędnościowego
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017

Gdy zdecydujemy się skorzystać z promocji wystarczy złożyć wniosek o otwarcie rachunku eKonto do usług z premią do 560 zł wraz z kartą płatniczą. W promocji biorą tylko rachunki indywidualne – konto wspólne jest wykluczone. Należy również pamiętać aby przy wnioskowaniu o konto uruchomić dodatkowy produkt Moje cele oraz zaakceptować oświadczenia dotyczące przystąpienia do promocji.

UWAGA! Jeżeli nie macie nic przeciwko temu to we wniosku o konto, który będziecie wypełniać możecie użyć naszego kodu polecenia czyli: znb1 – mimo, iż nie uzyskacie z tego tytułu żadnej dodatkowej premii to możecie się przyczynić do uzyskania bonusu przez nas – z góry dziękujemy za wsparcie!

Następnie zawieramy umowę poprzez selfie lub e-dowód (jeżeli chcemy zgarnąć dodatkową premię – szczegóły w dalszej części) lub poprzez kuriera czy też placówkę banku o ile jest dostępna w Waszym mieście. Promocja potrwa do 17 września 2024 roku i w tym okresie należy podpisać umowę.

Załóż eKonto do usług z premią pieniężną w wysokości do 560 zł

Jak zgarnąć główną nagrodę w wysokości 260 zł?

Nagroda dodatkowa w wysokości 10 zł zostanie przydzielona jeżeli przed otwarciem konta wypełnimy formularz przystąpienia do promocji dostępny na stronie promocji pod przyciskiem „zapisz się do promocji”. Następnie należy w ciągu 7 dni od zapisu złożyć wniosek o eKonto do usług wraz z kartą przez selfie lub przez e-dowód. Kolejnym krokiem w celu otrzymaniu tejże nagrody, jest dokonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w terminie do końca kolejnego miesiąca od otwarcia konta. Regulamin tej promocji znajduje się tutaj.

Główną nagrodą w tej promocji jest premia w wysokości 100 zł za tzw. szybki wpływ na konto oraz trzy premie po 50 zł (łącznie 150 zł) za aktywność w kolejnych miesiącach.

Pierwsze 100 zł za tzw. szybki wpływ otrzymamy za zasilenie konta kwotą min. 1000 zł (przelew z innego banku – nie może to być przelew z rachunku mBanku, z którym macie coś wspólnego) w ciągu 7 dni od jego otwarcia oraz wykonanie min. 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w terminie do końca kolejnego miesiąca od otwarcia konta.

Przykład: jeśli przystąpiłeś do promocji w czerwcu i wykonałeś Wpływ w ciągu 7 dni kalendarzowych oraz zrobiłeś wymaganą liczbę Transakcji w czerwcu i/lub w lipcu, to Premię za szybki Wpływ i Transakcje otrzymasz do końca sierpnia.

Kolejne trzy premie po 50 zł zgarniemy jeżeli w drugim, trzecim oraz czwartym pełnym miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta wykonamy takie same warunki jak wcześniej czyli zasilimy konto kwotą min. 1000 zł oraz wykonamy min. 8 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIK.

Przykład: jeśli przystąpiłeś do promocji w czerwcu i spełniłeś w sierpniu/wrześniu/październiku łącznie wszystkie warunki do otrzymania Premii II/III/IV, to Premię II/III/IV otrzymasz do końca września/października/listopada.

Łącznie zarobimy zatem 250 zł (100 zł za szybki wpływ oraz 3 razy po 50 zł za kolejne wpływy i transakcje). Nagrody te będą wypłacane do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnione zostaną warunki. Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

onus 200 zł za założenie konta przez selfie lub e-dowód

Konto w mBanku można również otworzyć zdalnie na dwa różne sposoby i w zamian za to otrzymać dodatkowy bonus w wysokości 200 zł:

 • na selfie – eKonto do usług otwarte na podstawie umowy, którą zawrzesz w postaci elektronicznej z wykorzystaniem zdjęcia Twojej twarzy i zdjęcia Twojego dowodu osobistego,
 • przez e-dowód – eKonto do usług otwarte na podstawie umowy, którą zawrzesz w postaci elektronicznej z wykorzystaniem Twojego e-dowodu.

Jeżeli otworzymy eKonto do usług na selfie lub przez e-dowód i spełnimy warunki otrzymania pierwszej premii 100 zł za tzw. szybki wpływ i transakcje to otrzymamy dodatkowy bonus w wysokości 200 zł wypłacany do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta do usług.

Bonus 100 zł za założenie eKonta Junior dla dziecka

Kolejny bonus w wysokości 100 zł otrzymamy za otwarcie eKonta Junior swojemu dziecku, które nie ukończyło jeszcze 13 lat o ile spełnione zostaną łącznie poniższe warunki:

 • otworzymy eKonto do usług w niniejszej promocji,
 • następnie otworzymy eKonto Junior w terminie do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta do usług.

Bonus za otwarcie eKonta Junior otrzymamy do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta do usług.

Załóż eKonto do usług z premią pieniężną w wysokości do 560 zł

Bonus: 7,5% na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele

Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele w wysokości 7,5% do kwoty 25 tys. zł będzie obowiązywało przez miesiąc aktywacji konta oraz 3 kolejne pełne miesiące kalendarzowe o ile konto zostało otworzone przez selfie albo e-dowód (w pozostałych przypadkach oprocentowanie wynosi 5,5%).

Przykład: jeżeli otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele 06.06.2024 r., to Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało do końca czerwca, w lipcu, w sierpniu i we wrześniu.

Po tym okresie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele będzie obowiązywało oprocentowanie zgodne z tabelą oprocentowania.

Promocyjne oprocentowanie na rachunku umożliwiającym regularne oszczędzanie Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest sprawdzany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym

Przykład: jeżeli masz eKonto, do którego podpięte są rachunki do regularnego oszczędzania Moje cele i ostatniego dnia czerwca miałeś na nich 300 zł, aby mieć Promocyjne oprocentowanie na koniec lipca, na tych rachunkach musisz mieć o 100 zł więcej niż ostatniego dnia czerwca.

Ile kosztuje eKonto do usług w mBank?

eKonto do usług to nowe konto w ofercie mBanku, które w zasadzie jest kopią znanego eKonta osobistego z bardzo drobnymi różnicami. Prowadzone ono jest całkowicie bezpłatnie i bezwarunkowo. Karta również może być darmowa pod warunkiem wykonywania niżej wymienionych płatności bezgotówkowych w danym miesiącu – w przeciwnym razie koszt karty to 9 zł. Pozostałe podstawowe usługi również są za 0 zł:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0 zł za kartę debetową przy wykonaniu płatności na kwotę min. 350 zł miesięcznie. W przypadku braku spełnienia warunków koszt karty to 9 zł,
 • 0 zł za krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów mBank i Planet Cash w Polsce w kwocie min. 300 zł – w przeciwnym razie opłata wyniesie 2,50 zł, a z pozostałych bankomatów 5 zł,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash, Cashline.

Więcej informacji o opłatach można poczytać w tabeli opłat i prowizji.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 17 września 2024 zapisz się do promocji a następnie wypełnij wniosek o eKonto do usług wraz z kartą płatniczą i zawrzyj umowę (najlepiej poprzez selfie aby uzyskać dodatkowe 200 zł premii)
w ciągu 7 dni od otwarcia konta dokonaj wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł
do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta wykonaj min. 8 płatności bezgotówkowych kartą/BLIK (nagroda 100 zł + nagroda dodatkowa 10 zł)
w drugim, trzecim oraz czwartym pełnym miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarcia konta dokonaj wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł oraz wykonaj min. 8 płatności bezgotówkowych kartą/BLIK (trzy nagrody po 50 zł)

Załóż eKonto do usług z premią pieniężną w wysokości do 560 zł

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.