ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Do 500 zł zwrotu na BIZnest Konto w Nest Bank za płatności kartą oraz BLIK (w formie 5% moneyback)

Do końca promocji pozostało:

Załóż BIZnest Konto dla firmy i odbierz nawet 500 zł premii pieniężnej na start

Wraz z początkiem lipca pojawiła się nowa promocja konta firmowego w Nest Bank z premią na start w formie tzw. moneybacku. W zamian za założenie BIZnest Konta i płatności za zakupy zyskamy do 500 zł zwrotu na konto. Bank ten będzie bowiem zwracał 5% wartości zakupów opłaconych kartą firmową lub BLIK. Warto również dodać, że BIZnest Konto to jedno z niewielu bezwarunkowo darmowych kont dla firm. Pamiętajcie również, że można jeszcze skorzystać z oferty indywidualnej zgarniając dodatkowe aż 600 zł zwrotu za zakupy w Lidlu i Biedronce oraz z konta oszczędnościowego na aż 7,1% :)

Do 500 zł zwrotu za płatności kartą firmową i BLIK…

Promocja pod hasłem „5% zwrotu za płatności kartą i BLIKiem z BIZnest Kontem” będzie dostępna do 30 września 2024 roku przy czym bank zastrzega sobie możliwość wcześniejszego zakończenia promocji, o czym ew. dowiemy się na 7 dni przed planowanym zakończeniem. Według regulaminu niniejszej promocji, z oferty tej mogą skorzystać osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą oraz spółki cywilne, jawne, partnerskie, z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje i stowarzyszenia, które nie posiadały konta firmowego w Nest Bank od dnia 1 stycznia 2022 roku.

Aby skorzystać z promocji wystarczy złożyć wniosek o BIZnest Konto wraz z kartą na stronie promocji. Następnie wykonujemy przelew autoryzacyjny lub oczekujemy na kuriera, który przywiezie umowę do podpisu. Alternatywnie można również wskazać konkretna placówkę banku, w której podpiszemy stosowne dokumenty. Wybór należy do Was. Umowę należy podpisać w ciągu 14 dni od złożenia wniosku. Pamiętajcie, że Nest Bank jest jednym z niewielu banków, w których nadal można otwierać konto przelewem z innego banku. To bardzo duży plus, jednak należy pamiętać o ograniczeniach jakie obecnie występują dla tej formy podpisania umowy. Warto zapoznać się z informacjami poruszanymi szeroko w tym artykule.

Karta do konta i rachunek oszczędnościowy jest opcjonalny, ale z uwagi na to, że to zupełnie darmowe produkty można śmiało je zamówić. Poza tym karta jest wymagana, aby można było spełnić warunki promocji. A nuż konto to na tyle się spodoba, że będziemy chcieli je zostawić na dłużej lub na stałe. Warto jeszcze dodać, że bank oferuje również darmowe konta walutowe (zaznaczamy jednocześnie, że tylko jedna karta jest darmowa, każda kolejna kosztuje zgodnie z TOiP).

Należy również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez bank oraz 

zgody na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty Banku: a) w przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej:
(1) za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS oraz
(2) w rozmowie telefonicznej oraz
(3) za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail oraz
(4) za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej;

Otwórz darmowe BIZnest Konto i zyskaj do 500 zł zwrotu na konto

Nagrodą w tej promocji jest premia pieniężna na zasadzie zwrotu części kwoty wydanej na zakupy. Zwrot ten wynosi 5% łącznej kwoty transakcji bezgotówkowych zrealizowanych kartą firmową lub poprzez płatność BLIK w danym miesiącu kalendarzowym, lecz nie więcej niż 50 zł w miesiącu. Premia taka będzie przysługiwała przez pierwsze 10 miesięcy przy czym pierwszym miesiącem może być już miesiąc otwarcia konta o ile zostaną spełnione poniższe warunki. W przeciwnym razie liczy się 10 pełnych miesięcy po miesiącu otwarcia konta. Łączna wartość nagrody w ramach tzw. moneybacku to 500 zł.

Aby powyższy zwrot był naliczany należy jednak w każdym z tych 10 miesięcy spełnić poniższe warunki:

 • wykonać przelew do ZUS lub US,
 • zapewnić wpływy na konto w kwocie łącznej min. 5000 zł,
 • wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub transakcję bezgotówkową BLIKiem.

Przez wpływy bank rozumie:

sumę Zleceń Płatniczych uznaniowych w kwocie nie niższej niż 5000 zł zaksięgowana na Rachunku Firmowym w danym miesiącu kalendarzowym, pomniejszona o wartość środków pochodzących z:
(i) przelewów pomiędzy własnymi rachunkami w Banku,
(ii) kredytów udzielonych przez Bank,
(iii) lokat oraz
(iv) zwrotów Transakcji Bezgotówkowych Kartą lub Transakcji Bezgotówkowych BLIK.

Wypłata premii pieniężnej przez bank nastąpi na konto firmowe w terminie do ostatniego dnia następnego miesiąca kalendarzowego, za który została naliczona. Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie.

Otwórz darmowe BIZnest Konto i zyskaj do 500 zł zwrotu na konto

Pamiętaj o opodatkowaniu nagrody i ujęciu jej w księgach!

Jak w przypadku większości promocji przeznaczonych dla firm należy pamiętać o tym aby odprowadzić podatek dochodowy od otrzymanej nagrody. Wspomina zresztą o tym nawet regulamin:

Premia pieniężna przyznana Uczestnikowi w ramach Promocji stanowi przychód z działalności gospodarczej prowadzonej przez Uczestnika, w związku z czym wypełnienie wszelkich obowiązków podatkowych związanych z jej otrzymaniem spoczywa na Uczestniku.

BIZnest Konto to bezwarunkowo darmowe konto dla firm bez żadnej ściemy i haczyków!

Nest Bank to chyba jedyny bank oferujący zupełnie darmową obsługę konta firmowego w takim zakresie jak to jest w BIZnest Koncie:

 • 0 zł za założenie i prowadzenie konta firmowego,
 • 0 zł za obsługę gotówkową (wpłaty w każdym wpłatomacie Euronetu oraz wypłaty gotówki z każdego bankomatu w Polsce),
 • 0 zł za przelewy internetowe (wszystkie krajowe przelewy w PLN realizowane poprzez Elixir, przelewy do ZUS i US oraz przelewy w EUR w ramach Unii Europejskiej tzw. SEPA),
 • 0 zł za prowadzenie każdego rachunku w złotych (zarówno konto główne, jak i dodatkowe BIZnest Konta oraz rachunki w aż 11 walutach),
 • 0 zł za korzystanie z Bankowości Internetowej (w tym również za kody SMS do autoryzacji przelewów).

Co więcej w Nest Bank otrzymujemy jeden login do konta indywidualnego i firmowego (logujesz się raz i widzisz oddzielnie swoje konto osobiste i firmowe).

Można również skorzystać z BIZnest Konto Waluta, które również oferowane jest całkowicie za darmo. Należy jedynie uważać na opłatę za kartę, która może się pojawić w przypadku gdy zamówimy kartę i do konta w PLN i do konta walutowego. Jeśli zamówisz kartę płatniczą do BIZnest Konta w złotówkach to opłata za drugą kartę do konta walutowego wyniesie 5 EUR, 6 USD lub 4 GBP.

Natomiast szczegółowe informacje o opłatach konta firmowego znajdziemy w tabeli prowizji.

Otwórz darmowe BIZnest Konto i zyskaj do 500 zł zwrotu na konto

600 zł zwrotu za założenie konta osobistego i płatność w Biedronce/Lidlu

Mamy bardzo dobrą wiadomość! :) Poprzednia, raczej kiepska promocja na Nest Konta została zamieniona na zdecydowanie lepszą i z jeszcze wyższą premią. Nest Bank raczej rzadko wypuszcza tak dobre promocje zatem warto się zainteresować niniejszą, bo do zgarnięcia jest nawet 600 zł premii pieniężnej za założenie darmowego Nest Konta i dokonywanie płatności kartą w sklepach Biedronka oraz Lidl. Dodatkowo można skorzystać z jednego z najlepszych kont oszczędnościowych na rynku z oprocentowaniem aż 7,1% dla kwoty do 100 tys. zł lub z Lokaty Witaj na 7,1%.

O promocji tej pisaliśmy szczegółowo tutaj: Do 600 zł zwrotu za zakupy w sklepach Biedronka i Lidl z Nest Konto od Nest Bank + lokata i konto oszczędnościowe na 7,1%

Zobacz również pozostałe promocje przygotowane dla firm…

Nie tylko Nest Bank oferuje promocję dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Stałą promocję z premią dla firm znajdziecie w takich bankach jak Millennium, Alior, Idea czy Santander. Zawsze aktualne promocje firmowe znajdziecie w naszym zestawieniu kont dla przedsiębiorców:

Nazwa konta / BankProwadzenie kontaOpłaty za kartęPrzelewy:
zwykły/ZUS/US
Uwagi / Wnioski / Promocje
iKonto Biznes +3000 zł premii
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

Konto Firmowe Online +3000 zł premii
Santander Bank Polska

Konto Firmowe Online w Santander Bank Polska
0 zł0 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wyrażone zgody marketingowe
0 / 0 / 0 zł
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł na zawsze
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków na zawsze!

PKO Konto Firmowe +2200 zł premii
PKO BP

PKO Konto Firmowe w PKO BP
0 zł / 12 zł *
* 0 zł przez pierwsze 2 lata a później przy wpływach 2000 zł miesięcznie
0 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł dla pierwszych 10 przelewów w miesiącu, kolejne płatne 1 zł; darmowe wszystkie przelewy w aplikacji mobilnej
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe bankomaty sieci PKO BP

Konto Mój Biznes +2200 zł premii
Millennium Bank

Konto Mój Biznes w Millennium Bank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w poprzednim miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 500 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 20 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

CitiKonto w ofercie dla biznesu +2000 zł premii
CitiBank

CitiKonto w ofercie dla biznesu w CitiBank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto i kartę za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

Konto Przekorzystne Biznes +2000 zł premii
Bank Pekao

Konto Przekorzystne Biznes w Bank Pekao
0 zł / 9 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu wpływy na konto wyniosły min. 2000 zł lub jeżeli został zlecony przelew do ZUS/US
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 300 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 15 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »

BIZnest Konto +500 zł premii
Nest Bank

Nest Konto w Nest Bank
0 zł 0 zł0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- bezwarunkowe 0 zł za posiadanie karty
- bezpłatne bankomaty w kraju
- korzystny rachunek oszczędnościowy

mBiznes Standard +1000 zł premii
mBank

mBiznes Standard w mBank
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w kraju dla wypłat powyżej 100 zł

iKonto Biznes
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 30 września 2024 złóż wniosek o konto firmowe BIZnest Konto
w ciągu 14 dni od złożenia wniosku zawrzyj umowę o konto firmowe
przez 10 kolejnych miesięcy spełniać warunki wskazane w opisie promocji czyli:

 • wykonać przelew do ZUS lub US
 • zapewnić wpływy na min. 5000 zł
 • dokonać min. 1 płatności kartą/blik
do ostatniego dnia kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków zostanie wypłacona premia

Otwórz darmowe BIZnest Konto i zyskaj do 500 zł zwrotu na konto

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.