ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

500 zł premii w gotówce za konto firmowe Mój Biznes w Millennium Bank

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Do 500 zł za konto firmowe za spełnienie łatwych warunków promocji Millennium ;-)

Powraca promocja Millennium dla osób prowadzących jednoosobową działalność – z wysoką premią! Za założenie konta firmowego Mój Biznes bank oferuje obecnie aż 500 zł w gotówce. Tym razem z promocji mogą skorzystać zarówno osoby posiadające już dostęp do Millennet jak i osoby, które na dzień dzisiejszy styczności z Millennium nie mają. Dostęp do Millenetu można sobie szybko załatwić otwierając konto osobiste w promocji z premią 220 zł na start.

By skorzystać z promocji należy posiadać konto osobiste w Millennium

Promocja „Konto z premią do 500 zł” przeznaczona jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które posiadają konto osobiste w Millennium i w okresie promocji czyli do 31 sierpnia 2020 roku (lub do osiągnięcia limitu promocyjnych wniosków, których jest 3000 sztuk) otworzą poprzez system bankowości Millenet lub aplikację mobilną banku konto firmowe Mój Biznes. Jeżeli takiego dostępu nie posiadacie to można zgłosić się do promocji poprzez wypełnienie dedykowanego formularza na stronie banku.

Jak widzicie do skorzystania z promocji firmowej najlepiej posiadać dostęp do Millenetu a taki szybko można sobie załatwić poprzez założenie konta osobistego. Jest to zatem świetny moment by przygarnąć kolejne nawet 220 zł premii za Konto 360 ;-)

Wg. regulaminu promocji uprawnieni do skorzystania z promocji są osoby, które:

  • posiadają wyrażone zgody na przetwarzanie przez Millennium danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z bankiem, otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz otrzymywanie informacji handlowych przez telefon (nie można również odwoływać tych zgód do końca promocji),
  • nie są lub nie były stroną umowy o jakikolwiek produkt Banku Millennium lub Spółki Grupy Banku Millennium jako przedsiębiorca,
  • w przeszłości nie otworzyły Konta 360° lub Konta 360° Student w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej organizowanej przez Millennium lub inny podmiot, które to zostało zamknięte.

Jeżeli spełniamy te wszystkie warunki należy złożyć wniosek o konto Mój Biznes z kartą płatniczą Visa Mój Biznes poprzez system bankowości internetowej banku czyli Millenet lub dedykowany formularz zapisu do promocji. Mamy na to czas do 31 sierpnia 2020 przy czym bank zastrzega, że nagrody będą przyznane tylko za 3000 sztuk otwartych kont jako pierwsze. Umowa powinna zostać zawarta do 8 września 2020 roku.

Załóż Konto Mój Biznes i zyskaj aż 500 zł premii w gotówce!

Pierwsza premia: 200 zł bonusu w gotówce za konto Mój Biznes

Aby otrzymać nagrodę w wysokości 300 zł należy spełnić poniższe warunki przez 3 kolejne pełne miesiące tj. wrzesień, październik oraz listopad 2020 (w każdym z nich):

  • wykonać przelew na potrzeby ZUS w kwocie jednorazowej nie niższej jak 250 zł lub wykonać płatności kartą na kwotę min. 250 zł,
  • zasilić konto wpływami z zewnątrz na kwotę min. 1000 zł

przy czym za wpływy zewnętrze bank uważa:

Wpływy zewnętrzne – wpływy zewnętrzne na Konto, z wyłączeniem wpływów z innych rachunków bankowych – indywidualnych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą, zgodnie z § 3 ust. 1 pkt. 1 – prowadzonych w Banku lub Millennium Domu Maklerskim lub Millennium TFI S.A..

Nagroda zostanie wypłacona najpóźniej do 31 grudnia 2020. Pamiętajcie o tym aby „wrzucić” tę nagrodę jako przychód firmy i odprowadzić stosowne podatki.

Premia druga: 300 zł za podpisanie umowy o terminal płatniczy

Kolejna premia to premia w wysokości 300 zł wypłacana w przypadku gdy w okresie od 01.07.2020 do 30.11.2020 spełnione zostaną łącznie poniższe warunki:

  • zgodnie z postanowieniami „Regulaminu Usług do Umowy Współpracy” zostanie zawarta umowa trójstronna pomiędzy Bankiem Millennium a PayTel oraz klientem w zakresie najmu terminali oraz przyjmowania, realizacji i rozliczania transakcji z wykorzystaniem kart płatniczych lub/i systemu BLIK,
  • zapewnione zostaną wpływy zewnętrzne w wysokości min. 1000 zł z tytułu rozliczania transakcji opłacanych kartami płatniczymi, na podstawie Umowy o Współpracy.

Nie analizowaliśmy w tym przypadku kosztów utrzymania tego terminala i ewentualnych prowizji jakie należy ponosić. Pozostawiamy to chętnym, którzy są zainteresowani takim terminale a zakładamy, że taki osób będzie w promilach ;-)

Załóż Konto Mój Biznes i zyskaj aż 500 zł premii w gotówce!

220 zł premii na start za założenie konta osobistego

„Poczuj swobodę i zyskaj” to nowa promocja najpopularniejszego konta osobistego ostatnich lat. W najnowszej odsłonie promocji zyskamy 200 zł premii pieniężnej za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student i spełnienie łatwych warunków. Premię główną można dodatkowo powiększyć o 20 zł zwrotu za dokonanie zakupów z aplikacją Goodie oraz o 60 zł bonusu za każde konto założone dziecku.

Szczegóły tej promocji znajdziecie tutaj: 220 zł nagrody za założenie Konta 360° w Millennium Bank + 60 zł premii za konto dla dziecka

Kolejne 300 zł premii w promocji karty kredytowej Millennium

Bank Millennium za wyrobienie karty kredytowej i płatności kartą na kwotę 200 zł miesięcznie oferuje 300 zł nagrody w postaci eKarty goodie. Do tego karty kredytowe Impresja oraz Alfa dają możliwość uzyskania 5% zwrotu za zakupy w wybranych sklepach co przekłada się na kolejny zysk do 760 zł rocznie! Z promocji mogą skorzystać klienci Millennium z dostępem do bankowości Millenet a taki najszybciej uzyskamy zakładając konto osobiste w promocji z premią 220 zł!

Dodatkowo nagrodą w promocji jest zwolnienie z opłaty za kartę przez okres pierwszych 12 miesięcy pod warunkiem dokonywania kartą min. 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie. To bardzo dobra informacja – promocja zatem nie generuje żadnych dodatkowych kosztów! :)

Promocję tę szczegółowo opisywaliśmy tutaj: 300 zł bonusu w promocji karty kredytowej Banku Millennium oraz do 760 zł zwrotu rocznie

Ile kosztuje konto Mój Biznes?

Konto Mój Biznes może być prowadzone zupełnie za darmo pod warunkiem, że łączne wpływy zewnętrzne wyniosły w poprzednim miesiącu min. 1000 zł (do kalkulacji łącznych wpływów nie uwzględnia się przelewów z innych rachunków bankowych – indywidualnych lub związanych z prowadzoną przez Posiadacza rachunku działalnością gospodarczą – prowadzonych na rzecz Posiadacza rachunku przez Bank Millennium SA oraz z rachunków prowadzonych na rzecz Posiadacza rachunku w Millennium Domu Maklerskim i Millennium TFI S.A.) lub jeżeli z konta został dokonany w poprzednim miesiącu min. 1 przelew do ZUS lub US. Opłata za prowadzenie rachunku Mój Biznes nie jest również pobierana od klientów, którzy otworzyli rachunek w przeciągu 12 miesięcy od daty formalnego rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej – w takim przypadku zwolnienie z opłaty obowiązuje przez 12 pierwszych miesięcy. W pozostałych przypadkach konto będzie kosztowało 15 zł miesięcznie.

Jeżeli chodzi o kartę Visa Mój Biznes opłata nie jest pobierana za miesiąc kalendarzowy, w którym karta została wydana. W kolejnych miesiącach opłata nie jest pobierana jeżeli w ciągu poprzedzającego miesiąca kalendarzowego zostaną dokonane i zaksięgowane na rachunku Mój Biznes transakcje bezgotówkowe dokonane kartą na kwotę min. 300 zł. W przeciwnym wypadku koszt karty to 7 zł miesięcznie.

W ramach konta otrzymujemy darmowe przelewy do ZUS i US oraz 20 darmowych przelewów zewnętrznych. Każdy następny przelew kosztuje 1 zł.

Więcej o opłatach poczytacie w TOiP.

Załóż Konto Mój Biznes i zyskaj aż 500 zł premii w gotówce!

Zobacz również pozostałe promocje przygotowane dla firm…

Nie tylko Millennium Bank oferuje promocję dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Stałą promocję z premią dla firm znajdziecie w takich bankach jak Alior, Idea czy Santander. Zawsze aktualne promocje firmowe znajdziecie w naszym zestawieniu kont dla przedsiębiorców:

Nazwa konta / BankProwadzenie kontaOpłaty za kartęPrzelewy:
zwykły/ZUS/US
Uwagi / Wnioski / Promocje
iKonto Biznes +2850 zł premii
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

PKO Konto Firmowe +2200 zł premii
PKO BP

PKO Konto Firmowe w PKO BP
0 zł / 12 zł *
* 0 zł przez pierwsze 2 lata a później przy wpływach 2000 zł miesięcznie
0 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł dla pierwszych 10 przelewów w miesiącu, kolejne płatne 1 zł; darmowe wszystkie przelewy w aplikacji mobilnej
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe bankomaty sieci PKO BP

Konto Firmowe Online +2700 zł premii
Santander Bank Polska

Konto Firmowe Online w Santander Bank Polska
0 zł0 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wyrażone zgody marketingowe
0 / 0 / 0 zł
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł na zawsze
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków na zawsze!

CitiKonto w ofercie dla biznesu +3000 zł premii
CitiBank

CitiKonto w ofercie dla biznesu w CitiBank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto i kartę za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

Konto Mój Biznes +2000 zł premii
Millennium Bank

Konto Mój Biznes w Millennium Bank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w poprzednim miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 500 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 20 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

Konto Przekorzystne Biznes +2000 zł premii
Bank Pekao

Konto Przekorzystne Biznes w Bank Pekao
0 zł / 9 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu wpływy na konto wyniosły min. 2000 zł lub jeżeli został zlecony przelew do ZUS/US
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 300 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 15 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »

BIZnest Konto +900 zł premii
Nest Bank

Nest Konto w Nest Bank
0 zł 0 zł0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- bezwarunkowe 0 zł za posiadanie karty
- bezpłatne bankomaty w kraju
- korzystny rachunek oszczędnościowy

mBiznes Standard +1000 zł premii
mBank

mBiznes Standard w mBank
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w kraju dla wypłat powyżej 100 zł

iKonto Biznes +1500 zł premii
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

Konto Otwarte na Biznes +1000 zł premii
BNP Paribas

Konto Otwarte na Biznes w BNP Paribas
0 zł / 15 zł *
* 0 zł przez pierwsze 12 miesięcy promocji lub jeżeli średnio-miesięczne saldo na rachunkach banku wynosi min. 3000 zł
0 zł / 9 zł *
* 0 zł jeżeli w miesiącu zostały zaksięgowane na koncie transakcje bezgotówkowe wykonane kartą na min. 500 zł
0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe przelewy (min. 20 sztuk)

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.