ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

HIT! Aż 500 zł premii pieniężnej za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank (XII edycja) + 200 zł w punktach Bezcenne Chwile + 20 zł zwrotu co miesiąc za płatności telefonem

Do końca promocji pozostało:

Mega wysoka nagroda w kumulacji promocji konta osobistego Alior Banku + moneyback!

Ruszyła kolejna, już XII edycja cieszącej się dużym zainteresowaniem promocji konta osobistego oferowanego przez Alior Bank z mega wysoką premią! Dzięki niniejszej promocji można zyskać aż 500 zł nagrody w gotówce do Konta Jakże Osobistego za spełnienie banalnie łatwych warunków. Co więcej, oprócz nagrody głównej można dodatkowo zgarnąć 200 zł w bonach programu Bezcenne Chwile. Poza tym za dokonywane płatności mobilne telefonem bank oferuje do 20 zł zwrotu w każdym miesiącu w ramach tzw. moneybacku. A osoby zainteresowane oszczędnościami mogą skorzystać z konta oszczędnościowego na 7%.

Jedna z najlepszych kumulacji promocji konta osobistego w Alior Banku :)

Tytułem wstępu, chcieliśmy naświetlić temat kumulacji różnych promocji w Alior Banku, który to ma obecnie w swojej ofercie praktycznie każdą możliwą promocję (oprócz bodajże karty kredytowej). Warto je ze sobą połączyć aby upiec kilka pieczeni na jednym ogniu jeżeli już na związek z tym bankiem się decydujemy ;) Dzięki temu można będzie zyskać:

 • 500 zł premii w gotówce w opisywanej tutaj promocji „Bankuj mobilnie – edycja XII”,
 • 200 zł w bonach w formie 16000 pkt programu Bezcenne Chwile (szczegóły promocji),
 • 20 zł zwrotu co miesiąc za płatności telefonem (oferta standardowa – opis na końcu wpisu),
 • 200 zł bonusu za założenie konta dziecku (szczegóły promocji)
 • 7% na Koncie Mega Oszczędnościowym (szczegóły promocji),
 • do 2850 zł premii pieniężnej do konta firmowego (szczegóły promocji).

Warunki udziału w promocji i złożenie wniosku o Konto Jakże Osobiste

Zgodnie z regulaminem promocji „Bankuj mobilnie – edycja XII” organizowanej bezpośrednio przez Alior Bank nagrodą jest premia pieniężna w łącznej wysokości do 500 zł w zamian za założenie konta i spełnienie prostych warunków promocji. I to banalnie prostych ponieważ wystarczy zasilić konto środkami, wykonać pięć płatności kartą (lub BLIK) miesięcznie oraz zalogować się do aplikacji mobilnej a jak zapewne dobrze się orientujecie do tej pory promocje Aliora miały raczej uciążliwe warunki zdobycia premii i znacznie niższe premie.

Z omawianej promocji może skorzystać każda osoba, która:

(…) które w okresie ostatnich trzech lat przed dniem złożenia wniosku nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku. Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta walutowego, karty kibica, rachunku technicznego, konta w Kantorze Walutowym Banku nie wyklucza Uczestnika ze Sprzedaży premiowej.

Wykluczenia są na tyle czytelne, że nie wymagają żadnych wyjaśnień czy też dodatkowego komentarza. Prosto i czytelnie – tak powinno być zawsze :)

W celu skorzystania z promocji należy złożyć wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą na stronie promocji nie później jak do 30 września 2024 roku. Podczas składania wniosku należy wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingu bezpośredniego oraz zgody na otrzymywanie od Alior Banku informacji marketingowych z użyciem:

 • wiadomości elektronicznych (e-mail, SMS/MMS, bankowość elektroniczną, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe),
 • połączeń głosowych (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR)

i nie odwoływać tych zgód co najmniej do dnia wypłaty nagród.

Następnie należy zawrzeć umowę o konto i kartę np. poprzez kuriera, poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku (to najwygodniejsza i najpewniejsza forma jednak uważajcie na pewne ograniczenia) lub przez videoselfie w apce mobilnej (przy tej metodzie przysługuje dodatkowe 50 zł premii). Umowę należy podpisać najpóźniej w terminie do 30 dni od złożenia wniosku o konto.


UWAGA! W przypadku osób, które kiedyś posiadały jakiś produkt w Alior Banku może się tak zdarzyć, że wniosek nie będzie mógł być dokończony online. W takim przypadku pojawi się informacja, iż należy wniosek o konto dokończyć poprzez konsultanta banku. Na ekranie powinien być dostępny przycisk „Zamów kontakt”, który należy kliknąć i poczekać na kontakt pracownika banku.


Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i odbierz nawet 700 zł premii

✅ 500 zł w gotówce na start za Konto Jakże Osobiste

W ramach niniejszej promocji można otrzymać dwie nagrody nazwane na jej potrzeby:

 • Nagrodą I stopnia gdzie 50 zł premii otrzymamy za założenie konta w procesie Videoselfie lub w Aplikacji Mobilnej,
 • Nagrodą II stopnia gdzie premia jest podzielona na dziewięć transz (miesięcy) po 50 zł za spełnienie określonych warunków wymienionych w dalszej części opisu.

Pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł otrzymamy gdy po wypełnieniu wniosku o Konto Jakże Osobiste na stronie promocji dojdzie do zawarcia umowy poprzez tzw. selfie czyli poprzez proces potwierdzania tożsamości oparty o sztuczną inteligencję (videoselfie w aplikacji mobilnej), która sprawdza autentyczność dokumentu i porównuje zdjęcie twarzy użytkownika ze zdjęciem z dowodu osobistego. W przypadku zawarcia umowy poprzez kuriera czy też poprzez przelew premia ta nie przysługuje.

Druga nagroda podzielona jest na dziewięć transz. Za każdy miesiąc, w którym spełnione zostaną warunki opisane w regulaminie bank przyzna nagrodę w wysokości 50 zł przy czym łącznie nie więcej jak 450 zł w całej promocji. Aby otrzymać wypłatę premii na konto należy przez okres 9 kolejnych miesięcy po miesiącu zawarcia umowy o konto spełniać poniższe warunki:

 • zalogować się do aplikacji mobilnej Alior Banku,
 • wykonać min. 5 płatności bezgotówkowych kartą wydaną do konta lub poprzez usługę BLIK na dowolną kwotę (w sklepach stacjonarnych lub przez internet) z wykluczeniem transakcji, o których piszemy w dalszej części,
 • zasilić konto kwotą łączną min. 1000 zł przelewem z innego banku lub z konta, którego nie jesteśmy właścicielem/współwłaścicielem lub pełnomocnikiem w Alior Banku.

Przykład: jeżeli otworzycie konto w czerwcu 2024 roku to powyższe warunki promocji należy spełniać od lipca 2024 roku do marca 2025 roku.

Pamiętajcie jednak, że do zwolnienia z opłaty za konto i za kartę wymagany jest co miesiąc jednorazowy wpływ na kwotę min. 1500 zł oraz wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na kwotę łączną min. 300 zł. Warto zatem od razu zlecić jeden przelew na min. 1500 zł a w ramach płatności kartą zrealizować transakcje na łączną kwotę min. 300 zł by uniknąć tychże opłat. 

Do płatności promocyjnych nie są zaliczanie płatności w punktach posiadających MCC:

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111 – określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012 – określający instytucje finansowe;
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Nagrody będą wypłacane na założone w promocji konto bankowe do końca miesiąca po miesiącu spełniania warunków.

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i odbierz nawet 700 zł premii

✅ 16000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości do 200 zł

Promocja „Shopping z Aliorem” będzie dostępna w terminie od 15 maja 2024 roku do 31 lipca 2024 roku jednak nie dłużej jak do wyczerpania się puli nagród, która wynosi 13500 sztuk (każda po 8000 pkt) o równowartości 100 zł (w bonach do różnych sklepów) przeznaczone dla kart debetowych wydanych do konta jak i kart kredytowych z logo Mastercard, przy czym jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie takie nagrody czyli 16000 pkt o wartości 200 zł. Informacja o szacowanej dacie zakończenia promocji zostanie opublikowana z co najmniej 1 dniowym wyprzedzeniem na stronie Alior Banku.

Z promocji może skorzystać każdy klient Alior Banku, który w okresie promocji dokona po raz pierwszy rejestracji w Programie Bezcenne Chwile karty debetowej lub kredytowej z logo Mastercard wydanej przez Alior Bank.

Aby otrzymać nawet 16000 punktów należy spełnić łącznie poniższe warunki:

 • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile (Priceless Specials) rejestrując w nim wskazaną wyżej kartę (debetową lib kredytową) Mastercard Alior Banku (kartę rejestrujemy w bankowości elektronicznej klikając w szczegóły swojego konta osobistego, następnie wchodzimy w menu „Karty” i w części „Informacje o karcie” odnajdujemy program Bezcenne Chwile – tam też należy szukać opcji włączenia karty do programu),
 • dokonać zakupu premiowanego kartą na łączną kwotę nie mniejszą niż 200 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych przy użyciu zarejestrowanej karty,
 • w przypadku gdy bierzemy udział w promocji z kartą debetową opcjonalnie można zawrzeć jeszcze umowę o Limit kredytowy Alior Pay, jednocześnie refinansując w dniu zawarcia umowy o Limit kredytowy Alior Pay w ramach wykorzystania tego limitu wybraną transakcję obciążającą rachunek bankowy na kwotę minimum 50 zł.

Za spełnienie wyżej wymienionego warunku płatności kartą na min. 200 zł przysługuje:

 • 16000 pkt dla kart kredytowych lub
 • 8000 pkt dla kart debetowych, które można powiększyć o kolejne 8000 pkt za spełnienie wyżej opisanego warunku dotyczącego skorzystania z usługi Alior Pay.

Nagrody zostaną przyznane w ciągu 14 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków oferty. Punkty będą ważne przez okres 3 miesięcy od dnia ich przyznania. Można je wymienić np. na vouchery o wartości od 100 zł do 200 zł na zakupy w sklepie Carrefour, RTV Euro AGD, Decathlon, Empik, Smyk, na bon do stacji paliw Circle K lub inną nagrodę dostępną w katalogu.

Szczegóły promocji z punktami powitalnymi znajdziecie tutaj oraz w dedykowanym dla tej promocji wpisie.

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i odbierz nawet 700 zł premii

✅ 1% moneyback za płatności telefonem – do 20 zł zwrotu miesięcznie!

Kolejny bonus przygotowany przez Alior Bank polega naliczaniu zwrotu za zbliżeniowe płatności mobilne w ramach Korzyści „Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne”. Zwrot ten wynosi 1% wartości wykonanych płatności mobilnych jednak nie więcej niż 20 zł w danym miesiącu kalendarzowym. Więcej o standardowych zasadach moneyback opisujemy w dalszej części w sekcji opłat za konto.

Konto Jakże Osobiste w Alior Bank – opłaty i korzyści…

Konto prowadzone jest za 0 zł pod warunkiem uzyskiwania wpływu z innego banku w kwocie nie niższej jak 1500 zł z rachunku prowadzonego w innym banku lub z rachunku dla Klientów Biznesowych prowadzonego w Alior Banku (jako wpływy na rachunek nie są traktowane polecenia przelewu otrzymane z rachunków dla Klientów Indywidualnych i Klientów Biznesowych prowadzonych w Kantorze Walutowym Alior Banku) lub gdy nie ukończyliśmy 26. roku życia – w przeciwnym razie za konto zapłacimy aż 10 zł! Podobnie ma się sprawa z kartą, która będzie darmowa jeżeli w okresie od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca zostaną dokonane kartą transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł – w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł. Wypłaty z bankomatów są darmowe ale tylko w bankomatach własnych Aliora.

Na pierwszy rzut oka konto to wydaje się być bardziej elastyczne i daje większe możliwości dopasowania go do indywidualnych preferencji klienta aniżeli Konto Internetowe, które było dostępne poprzednio. Bank daje możliwość korzystania z dwóch wybranych korzyści za darmo – każdą kolejną oferuje za 3,50 zł miesięcznie. Korzyści z jakich możemy wybierać to:

 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą – bez dodatkowych opłat pobieranych przez Alior Bank,
 • wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym,
 • limit na koncie bez odsetek przez 10 dni w miesiącu od zadłużenia do 1000 zł,
 • zwrot 1% za płatności telefonem (BLIK, HCE, Google Pay i Apple Pay) w stacjonarnych sklepach – do 20 zł miesięcznie,
 • ubezpieczenie w podróży za granicą – ubezpieczenie pokryje m.in. koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, zagubienie bagażu czy pomoc prawną,
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance – obejmuje ubezpieczenie: samochodowe, domowe oraz medyczne.
 • pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych przez bankowość internetową i mobilną,
 • pakiet bezpłatnych powiadomień – korzyść polega na niepobieraniu opłat za powiadamianie SMS (do 30 komunikatów) w danym miesiącu kalendarzowym, będących potwierdzeniem wybranych zdarzeń na rachunkach,
 • płatności kartą bez kosztów przewalutowania.

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i odbierz nawet 700 zł premii

Z informacji jakie można uzyskać na stronach banku wynika, że korzyściami można manipulować w dowolny możliwy sposób przy czym aktywacja korzyści następuje kolejnego dnia, natomiast dezaktywacja następuje od pierwszego dnia kolejnego miesiąca. To może oznaczać, że manipulowanie korzyściami nie jest w cale takie dowolne i elastyczne ponieważ mając już aktywne dwie korzyści nie zamienimy jednej z nich na inną – może to dopiero nastąpić z początkiem kolejnego miesiąca. W przeciwnym wypadku zostaniemy skasowani za kolejną korzyść i to nie do końca nam się podoba.

Przykład: Posiadasz 2 aktywne korzyści. W 10 dniu miesiąca rezygnujesz z jednej z Korzyści i wybierasz nową, która aktywuje się 11 dnia miesiąca. W tym przypadku na ostatni dzień miesiąca będzie miał aktywne 3 korzyści i poniesiesz prowizję w wysokości 3,50 zł. Od 1 dnia kolejnego miesiąc aktywne już będą tylko 2 korzyści.

Obstawiamy, że najczęściej wybieraną korzyścią będzie ta dająca moneyback 1% za płatności telefonem ponieważ daje ona wymierne korzyści w postaci do 20 zł zwrotu co miesiąc. Warto jednak podkreślić, że do płatności zbliżeniowych nie są zaliczanie płatności w punktach posiadających MCC:

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111 – określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012 – określający instytucje finansowe;
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Druga w kolejności jako najczęściej wybierana nasuwa się nam ta dająca 5 przelewów natychmiastowych za free albo ta znosząca opłaty za bankomaty czy też podwyższająca oprocentowanie konta oszczędnościowego. Oczywiście każdy może mieć swoje typy. Opis każdej z korzyści można znaleźć w regulaminie a instrukcję ich aktywacji/dezaktywacji tutaj.

Szczegóły dotyczące pozostałych opłaty za konto/kartę znajdziecie w TOiP.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 30 września 2024 wypełnij wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą płatniczą wyrażając jednocześnie zgody marketingowe
w ciągu 30 dni od złożenia wniosku podpisz umowę o konto i kartę (jeżeli chcesz uzyskać dodatkowe 50 zł musisz to zrobić na tzw. videoselfie w apce mobilnej)
przez 9 kolejnych miesięcy po otworzeniu konta dokonuj min. 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIK na dowolną kwotę, zasilaj konto kwotą łączną min. 1000 zł oraz loguj się co najmniej raz do aplikacji mobilnej banku
do końca miesiąca po spełnieniu warunków zostanie wypłacona nagroda za każdy miesiąc aktywności

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i odbierz nawet 700 zł premii

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl4 komentarzy dla wpisu: “HIT! Aż 500 zł premii pieniężnej za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank (XII edycja) + 200 zł w punktach Bezcenne Chwile + 20 zł zwrotu co miesiąc za płatności telefonem

 • dgal pisze:

  Czy Alior ma dla obecnych klientów ofertę zatrzymaniową przy złożeniu dyspozycji zamknięcia konta ROR ?

 • bz pisze:

  a jaki bank ma? mam millenium 30 zł co miesiac przez rok za przelew 1000 zł i 5 płatności kartą

  • ZnB pisze:

   Ofertę „na zatrzymanie” często można otrzymać w Citibank czy też VeloBank. Nie jest to rzadkością, jednak w Alior chyba nigdy przez 10 lat nam tego nie zaproponowano :(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.