ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

HIT! Zgarnij aż 500 zł premii pieniężnej do Konta z Lwem w ING Bank Śląski (edycja lipiec – sierpień 2024) + 6% na koncie oszczędnościowym

Do końca promocji pozostało:

Wraca ponownie! Konto od ING z rekordową premią w łącznej wysokości 500 zł

ING Bank Śląski wraca po raz trzeci z rewelacyjną promocją swojego konta osobistego. Dzięki niej można ponownie zyskać premię pieniężną w wysokości aż 500 zł za założenie Konta z Lwem (do tej pory bank płacił nie więcej jak 250/300 zł). Do wyboru mamy takie konta jak Konto Direct, Konto Komfort, Konto Future lub Konto Mobi (dostępne dla młodych do 26 lat) a wspomnianą nagrodę otrzymamy za płatności kartą i/lub BLIKiem, wpływy na konto oraz logowanie się do aplikacji mobilnej. Warto również skorzystać z promocji konta oszczędnościowego oprocentowanego na 6%.

Kto może skorzystać z najlepszej promocji konta w historii ING z premią aż 500 zł?

Z promocji ING Banku Śląskiego organizowanej pod hasłem „Załóż konto i zyskaj” dostępnej w okresie od 28 czerwca do 29 sierpnia 2024 roku), może skorzystać każda osoba spełniająca poniższy warunek karencji (czyli zapis mówiący o tym kiedy konta w tym banku nie mogliśmy posiadać), który wg. regulaminu brzmi:

Od 1 kwietnia 2023 r. do 27 czerwca 2024r. – nie możesz mieć (ani być współposiadaczem lub pełnomocnikiem) konta w naszym banku. Musisz być naszym nowym klientem.

Załóż Konto z Lwem w ING Bank Śląski i zyskaj aż 500 zł premii pieniężnej!

Jeżeli jesteście zainteresowani tą świetną promocją ING z premią pieniężną w wysokości aż 500 zł i spełniacie powyższy warunek nowego klienta to pierwszym krokiem lu zdobyciu nagrody jest wypełnienie wniosku o Konto z Lwem Direct albo Konto z Lwem Komfort albo Konto z Lwem Future albo Konto z Lwem Mobi przy czym do każdego z tych kont należy zamówić kartę płatniczą oraz otworzyć Otwarte Konto Oszczędnościowe. Wniosek należy wypełnić najpóźniej do dnia 29 sierpnia 2024 roku. Podczas składania wniosku wymagane jest dołączenie skanu/zdjęcia dowodu osobistego – warto zatem wcześniej przygotować sobie takie dokumenty. Należy również wyrazić zgodę na przekazywanie przez ING w sposób elektroniczny informacji marketingowych w tym profilowanych informacji handlowych.

UWAGA! W przypadku zakładania konta poprzez przeglądarkę i stronę internetową banku maksymalna wysokość premii wynosi tylko 300 zł. W przypadku chęci zgarnięcia maksymalnej premii aż 500 zł należy założyć konto w aplikacji mobilnej metodą „na tzw. selfie” wykonując poniższe kroki:

 1. otworzyć opis niniejszej promocji w przeglądarce telefonu lub innego urządzenia mobilnego np. tabletu,
 2. z naszego blogu przejść do strony promocji klikając tutaj,
 3. na otworzonej stronie promocji kliknąć „Załóż konto„,
 4. w następny kroku poprzez grafikę „Pobierz z Google Play” lub „Pobierz z Apple Store” przejść do pobrania odpowiedniej aplikacji mobilnej,
 5. zainstalować aplikację i przejść przez proces zakładania konta korzystając z metody podpisania umowy „na tzw. selfie”.

Warto jednak dodać, że nie są brane pod uwagę wnioski wypełniane bezpośrednio w posiadanej już bankowości internetowej Moje ING czy też składane metodą na selfie w placówkach bankowych. 

We wcześniejszych edycjach promocji udało nam się ustalić, że w przypadku promocji konta osobistego ING Banku Śląskiego liczy się data złożenia wniosku a nie data podpisania umowy (np. na umowie przekazywanej przez kuriera jest wydrukowana data złożenia wniosku – kurier potwierdza tylko i wyłącznie naszą tożsamość i żadnej daty podpisania umowy tam nie wpisuje). Mamy nadzieję, że to nie uległo zmianie i można składać wnioski do ostatnich minut trwania promocji. Poniżej potwierdzenie:

(…) liczy się data przystąpienia do promocji, czyli kiedy dana osoba zarejestrowała formularz zgłoszeniowy na stronie banku. Wizyta kuriera który tylko potwierdza dane nie ma znaczenia w przypadku tej promocji.

Umowę o konto możemy podpisać w obecności kuriera, w oddziale banku, na tzw. selfie (to jedyna metoda upoważniająca do całej premii 500 zł) lub poprzez weryfikację przelewem autoryzującym z innego banku. Karta płatnicza jest wysyłana pocztą i dociera do nas w około 10 dni kalendarzowych. Aktywacji karty dokonujemy z poziomu bankowości internetowej. Tam też nadamy jej kod PIN.

Załóż Konto z Lwem w ING Bank Śląski i zyskaj aż 500 zł premii pieniężnej!

I premia: 300 zł na start za założenie konta i wpływy

Aby otrzymać premię w wysokości 300 zł od banku należy w okresie 3 miesięcy od otwarcia konta spełnić poniższe warunki:

 • otrzymać w każdym z dwóch dowolnych miesięcy wpływ min. 1000 zł (w formie jednego lub kilku wpływów) przy czym wpływ nie może być przekazywany z rachunku w ING, którego posiadaczem jest uczestnik promocji jak i również nie będą brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach ING lub wpłatomatach ING,
 • wykonać bezgotówkowo 15 transakcji za usługi i zakupy w sklepach stacjonarnych. Liczą się płatności kartą (również dodaną do Portfela mobilnego) jak i płatności BLIK. Transakcje muszą być rozliczone. Nie są uwzględniane transakcje anulowane i wypłaty gotówki z bankomatu,
 • zapłacić min. 1 raz BLIKiem w internecie,
 • pobrać aplikację mobilną Moje ING mobile i zalogować się do niej conajmniej 3 razy

oraz na dzień 30 listopada 2024 roku należy posiadać na OKO (Otwarte Konto Oszczędnościowe) saldo w wysokości min. 500 zł. Warto sobie taki przelew na to konto zrobić wcześniej aby nie zapomnieć o tym warunku :)

II premia: 200 zł premii extra za założenie konta na tzw. selfie

Kolejną, dodatkową premią w wysokości 200 zł jest premia przyznawana za fakt założenia konta w aplikacji mobilnej Moje ING poprzez tzw. metodę na selfie. Warto zwrócić uwagę na fakt, że ta premia przysługuje o ile spełni się również warunki wskazane powyżej dla I premii. O tym jak skorzystać z procesu zakładania konta na selfie i zapewnić sobie dodatkową premię pisaliśmy już wyżej (wystarczy wykonać łatwe 5 kroków).

Wypłata nagród – kiedy i jak?

W niniejszej promocji można otrzymać jedną nagrodę w wysokości od 300 zł do aż 500 zł (w zależności jakie warunki promocji będą spełnione):

 • 300 zł – jeśli spełnione zostaną wszystkie warunki dla I premii,
 • 500 zł – jeśli spełnione zostaną wszystkie warunki dla I i II premii.

Bank wypłaci nagrodę najpóźniej do 16 grudnia 2024 roku. Nagrody są wypłacane na OKO (Otwarte Konto Oszczędnościowe). Jeśli posiadamy więcej niż jedno konto oszczędnościowe, wypłata nastąpi na to otwarte najwcześniej, na którym będzie wymagane saldo 500 zł. Powyższe terminy wypłat obowiązują dla wszystkich premii. Pamiętajcie jednak, że do czasu wypłaty nagród konieczne jest posiadanie zarówno konta osobistego, konta oszczędnościowego oraz karty wydanej do niego (ten warunek nie dotycz konta Future).

Załóż Konto z Lwem w ING Bank Śląski i zyskaj aż 500 zł premii pieniężnej!

Czy to się opłaca? Tak, ponieważ premia 500 zł za konto to nie wszystko!

W zasadzie co edycja pojawiały się głosy, że ING słabo wynagradza nowych klientów na tle innych banków. Bank w końcu posłuchał głosów klientów i zwiększył premię dwukrotnie do wysokości aż 500 zł. Nie bez znaczenia jest jednak fakt, że to jeden z niewielu banków, który sowicie wynagradza swoich klientów później czyli już po założeniu konta. Bank ten bowiem regularnie wypuszcza takie oferty jak:

Biorąc pod uwagę powyższe można przyjąć, że na przestrzeni około pół roku premię 500 zł na start można bez problemu powiększyć o kolejne min. 200-400 zł a wtedy obraz sytuacji wygląda już zupełnie inaczej ;-) Decyzja należy do Was!

Opłaty za konto i kartę w ING Bank Śląski

Do wyboru mamy kilka kont. Najtańszym rozwiązaniem będzie Konto z Lwem Direct. Samo konto prowadzone jest bezpłatnie – jedyne czego musimy pilnować to ew. wykonanie płatności kartą na kwotę łączną min. 300 zł w okresie rozliczeniowym aby pozbyć się opłaty za kartę w wysokości 10 zł. Przez okres rozliczeniowy bank rozumie daty pomiędzy 29 a 28 dniem kolejnego miesiąca. Poza tym bank oferuje:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za przelewy przez internet i telefon,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash,
 • 0 zł za pierwszą wypłatę BLIKiem z bankomatów innych banków/sieci,
 • 0 zł za usługę Cashback.

Dla osób o 26. roku życia polecamy Konto z Lwem Mobi, które jest bezwarunkowo darmowe a opłata za kartę wynosi 0 zł przy wykonaniu operacji na kwotę min. 200 zł miesięcznie.

Szczegóły pozostałych opłat przedstawia TOiP.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 29 sierpnia 2024 złóż wniosek o konto a następnie zawrzyj umowę o Konto z Lwem (Direct, Komfort, Future lub Mobi), kartę wydaną do konta, Otwarte Konto Oszczędnościowe oraz dostęp do bankowości Moje ING
w ciągu trzech miesięcy od otwarcia konta I premia: dokonaj wpływów na konto w kwocie min. 1000 zł w dwóch różnych miesiącach, wykonaj min. 15 płatności kartą/BLIK, zapłać min. 1 raz BLIKiem w internecie oraz zaloguj się min. 3 razy do aplikacji Moje ING
do 29 sierpnia 2024 II premia: załóż konto w aplikacji mobilnej na tzw. selfie (szczegóły znajdują się w opisie)
na dzień 30 listopada 2024 posiadaj na OKO saldo wynoszące min. 500 zł
do 16 grudnia 2024 zostaną wypłacone nagrody na konto oszczędnościowe

Załóż Konto z Lwem w ING Bank Śląski i zyskaj aż 500 zł premii pieniężnej!

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl9 komentarzy dla wpisu: “HIT! Zgarnij aż 500 zł premii pieniężnej do Konta z Lwem w ING Bank Śląski (edycja lipiec – sierpień 2024) + 6% na koncie oszczędnościowym

 • Krzysztof pisze:

  Zamknąłem konto 1 marca 2023, plus 30 dni okresu wypowiedzenia wychodzi na to, że konto zostało zamknięte 31 marca 2023.
  Jak myślicie czy złapie się?
  Czy można to sprawdzić np. na infolinii?

  • ZnB pisze:

   Jeżeli faktycznie złożyłeś wypowiedzenie 1 marca 2023 to powinieneś się załapać bez problemu. Strzał życia ;)

 • Krzysztof pisze:

  Nie można otworzyć konta za pomocą selfie jeśli byłeś klientem banku. System prosi o podanie loginu, potem kontakt z banku żeby odwiedzić placówkę.

 • nikt pisze:

  Jak są liczone te 3 miesiące od otwarcia konta? co do dnia? czy pełne miesiące?

  • ZnB pisze:

   Regulamin tej kwestii nie precyzuje zatem należy bezpiecznie założyć, że liczone to jest od dnia podpisania umowy o konto.

 • keramti pisze:

  Jeśli otrzymałem kartę ING 10 lipca 2024 to, w jakim okresie muszę zrobić transakcję, aby uniknąć opłaty 10 PLN? Do 29 lipca 2024 czy od 29 lipca do 28 sierpnia 2024?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.