ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

HIT WRACA! Odbierz aż 500 zł nagrody pieniężnej do Konta z Lwem w ING Bank Śląski (edycja kwiecień – czerwiec 2024) + 5,5% na koncie oszczędnościowym

Do końca promocji pozostało:

Mamy to ponownie! Konto od ING z premią pieniężną w łącznej wysokości 500 zł

HIT od ING Banku Śląskiego wraca z przytupem i po raz drugi w tym roku będzie można zgarnąć nagrodę pieniężną w wysokości aż 500 zł do Konta z Lwem (a jak dobrze pamiętacie do tej pory bank płacił nie więcej jak 250/300 zł). Do wyboru mamy takie konta jak Konto Direct, Konto Komfort, Konto Future lub Konto Mobi (dostępne dla młodych do 26 lat) a wspomnianą nagrodę otrzymamy za płatności kartą i/lub BLIKiem, wpływy na konto oraz założenie celu oszczędnościowego. Poza promocją konta osobistego warto od razu skorzystać z promocji konta oszczędnościowego oprocentowanego na 5,5%.

Kto może skorzystać z najlepszej promocji konta w historii ING z premią aż 500 zł?

Z promocji ING Banku Śląskiego organizowanej pod hasłem „Załóż konto i zyskaj” dostępnej w okresie od 29 marca do 27 czerwca 2024 roku), może skorzystać każda osoba spełniająca poniższy warunek karencji (czyli zapis mówiący o tym kiedy konta w tym banku nie mogliśmy posiadać), który wg. regulaminu brzmi:

Od 31 grudnia 2022 r. do 28 marca 2024r. – nie możesz mieć (ani być współposiadaczem lub pełnomocnikiem) konta w naszym banku. Musisz być naszym nowym klientem.

Załóż Konto z Lwem w ING Bank Śląski i zyskaj aż 500 zł premii pieniężnej!

Jeżeli jesteście zainteresowani tą świetną promocją ING z premią pieniężną w wysokości aż 500 zł i spełniacie powyższy warunek nowego klienta to pierwszym krokiem lu zdobyciu nagrody jest wypełnienie wniosku o Konto z Lwem Direct albo Konto z Lwem Komfort albo Konto z Lwem Future albo Konto z Lwem Mobi przy czym do każdego z tych kont należy zamówić kartę płatniczą oraz otworzyć Otwarte Konto Oszczędnościowe. Wniosek należy wypełnić najpóźniej do dnia 27 czerwca 2024 roku. Podczas składania wniosku wymagane jest dołączenie skanu/zdjęcia dowodu osobistego – warto zatem wcześniej przygotować sobie takie dokumenty. Należy również wyrazić zgodę na przekazywanie przez ING w sposób elektroniczny informacji marketingowych w tym profilowanych informacji handlowych.

UWAGA! W przypadku zakładania konta poprzez przeglądarkę i stronę internetową banku maksymalna wysokość premii wynosi tylko 300 zł. W przypadku chęci zgarnięcia maksymalnej premii aż 500 zł należy założyć konto w aplikacji mobilnej metodą „na tzw. selfie” wykonując poniższe kroki:

 1. otworzyć opis niniejszej promocji w przeglądarce telefonu lub innego urządzenia mobilnego np. tabletu,
 2. z naszego blogu przejść do strony promocji klikając tutaj,
 3. na otworzonej stronie promocji kliknąć „Załóż konto„,
 4. w następny kroku poprzez grafikę „Pobierz z Google Play” lub „Pobierz z Apple Store” przejść do pobrania odpowiedniej aplikacji mobilnej,
 5. zainstalować aplikację i przejść przez proces zakładania konta korzystając z metody podpisania umowy „na tzw. selfie”.

Warto jednak dodać, że nie są brane pod uwagę wnioski wypełniane bezpośrednio w posiadanej już bankowości internetowej Moje ING czy też składane metodą na selfie w placówkach bankowych. 

We wcześniejszych edycjach promocji udało nam się ustalić, że w przypadku promocji konta osobistego ING Banku Śląskiego liczy się data złożenia wniosku a nie data podpisania umowy (np. na umowie przekazywanej przez kuriera jest wydrukowana data złożenia wniosku – kurier potwierdza tylko i wyłącznie naszą tożsamość i żadnej daty podpisania umowy tam nie wpisuje). Mamy nadzieję, że to nie uległo zmianie i można składać wnioski do ostatnich minut trwania promocji. Poniżej potwierdzenie:

(…) liczy się data przystąpienia do promocji, czyli kiedy dana osoba zarejestrowała formularz zgłoszeniowy na stronie banku. Wizyta kuriera który tylko potwierdza dane nie ma znaczenia w przypadku tej promocji.

Umowę o konto możemy podpisać w obecności kuriera, w oddziale banku, na tzw. selfie (to jedyna metoda upoważniająca do całej premii 500 zł) lub poprzez weryfikację przelewem autoryzującym z innego banku. Karta płatnicza jest wysyłana pocztą i dociera do nas w około 10 dni kalendarzowych. Aktywacji karty dokonujemy z poziomu bankowości internetowej. Tam też nadamy jej kod PIN.

Załóż Konto z Lwem w ING Bank Śląski i zyskaj aż 500 zł premii pieniężnej!

I premia: 150 zł na start za założenie konta i wpływy

Aby otrzymać premię w wysokości 150 zł od banku należy w terminie do 30 września 2024 roku spełnić poniższe warunki:

 • otrzymać w każdym z trzech dowolnych miesięcy wpływ min. 1000 zł (w formie jednego lub kilku wpływów) przy czym wpływ nie może być przekazywany z rachunku w ING, którego posiadaczem jest uczestnik promocji jak i również nie będą brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach ING lub wpłatomatach ING,
 • wyrazić zgodę na weryfikację behawioralną – aby taką zgodę wyrazić należy wejść w swój profil na apce mobilnej, następnie wybrać „Moje dane” => „Zgody i oświadczenia” => „Zgoda na weryfikacje behawioralną (dodatkowe zabezpieczenie przed cyberoszustami)”, zapoznać się z zasadami weryfikacji behawioralnej i zaakceptować swój wybór kodem autoryzacyjnym.

Uprzedzając pytania weryfikacja behawioralna to nic innego jak zbieranie danych o zachowaniu klienta i sposobu korzystania z Moje ING (pewne ruchy, gesty i przyzwyczajenia charakterystyczne dla danego klienta). Na tej podstawie będzie można później wyłapać niestandardowe zachowania w razie przejęcia konta klienta przez włamywacza. Taka jest teoria a w praktyce ciężko nam to ocenić ponieważ nie mieliśmy jeszcze styczności spotkać się z taką sytuacją.

II premia: 200 zł premii extra za założenie konta na tzw. selfie

Kolejną, dodatkową premią w wysokości 200 zł jest premia przyznawana za fakt założenia konta w aplikacji mobilnej Moje ING poprzez tzw. metodę na selfie. Warto zwrócić uwagę na fakt, że ta premia przysługuje o ile spełni się również warunki wskazane powyżej dla I premii. O tym jak skorzystać z procesu zakładania konta na selfie i zapewnić sobie dodatkową premię pisaliśmy już wyżej (wystarczy wykonać łatwe 5 kroków).

III premia: 150 zł za transakcje bezgotówkowe i cel oszczędnościowy

W przypadku spełnienia warunków dla I premii możemy zdobyć kolejne 150 zł nagrody. Aby ją otrzymać należy w terminie do 30 września 2024 roku spełnić wszystkie poniższe warunki:

 • dokonać zakupów bezgotówkowych na łączną kwotę min. 1000 zł – można płacić kartą (również dodaną do portfela mobilnego) lub BLIKIiem,
 • zapłacić min. 3 razy BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych,
 • założyć minimum jeden Cel oszczędnościowy na OKO,
 • posiadać Cele oszczędnościowe (minimum jeden) założone w czasie promocji, których suma sald wynosi minimum 300 zł na dzień 30 września 2024 roku.

Do transakcji bezgotówkowych nie zalicza się transakcji wycofanych lub anulowanych oraz wypłat gotówki w bankomatach.

Wypłata nagród – kiedy i jak?

W niniejszej promocji można otrzymać jedną nagrodę w wysokości od 150 zł do aż 500 zł (w zależności jakie warunki promocji będą spełnione):

 • 150 zł – jeśli spełnione zostaną wszystkie warunki dla I premii,
 • 300 zł – jeśli spełnione zostaną wszystkie warunki dla I i III premii,
 • 350 zł – jeśli spełnione zostaną wszystkie warunki dla I i II premii,
 • 500 zł – jeśli spełnione zostaną wszystkie warunki dla I, II i III premii.

Bank wypłaci nagrodę najpóźniej do 15 października 2024 roku. Nagrody są wypłacane na Otwarte Konto Oszczędnościowe. Jeśli posiadamy więcej niż jedno konto oszczędnościowe, wypłata nastąpi na to otwarte najwcześniej. Powyższe terminy wypłat obowiązują dla wszystkich trzech premii. Pamiętajcie jednak, że do czasu wypłaty nagród konieczne jest posiadanie zarówno konta osobistego, konta oszczędnościowego oraz karty wydanej do niego (ten warunek nie dotycz konta Future).

Załóż Konto z Lwem w ING Bank Śląski i zyskaj aż 500 zł premii pieniężnej!

Czy to się opłaca? Tak, ponieważ premia 500 zł za konto to nie wszystko!

W zasadzie co edycja pojawiały się głosy, że ING słabo wynagradza nowych klientów na tle innych banków. Bank w końcu posłuchał głosów klientów i zwiększył premię dwukrotnie do wysokości aż 500 zł. Nie bez znaczenia jest jednak fakt, że to jeden z niewielu banków, który sowicie wynagradza swoich klientów później czyli już po założeniu konta. Bank ten bowiem regularnie wypuszcza takie oferty jak:

Biorąc pod uwagę powyższe można przyjąć, że na przestrzeni około pół roku premię 500 zł na start można bez problemu powiększyć o kolejne min. 200-400 zł a wtedy obraz sytuacji wygląda już zupełnie inaczej ;-) Decyzja należy do Was!

Opłaty za konto i kartę w ING Bank Śląski

Do wyboru mamy kilka kont. Najtańszym rozwiązaniem będzie Konto z Lwem Direct. Samo konto prowadzone jest bezpłatnie – jedyne czego musimy pilnować to ew. wykonanie płatności kartą na kwotę łączną min. 300 zł w okresie rozliczeniowym aby pozbyć się opłaty za kartę w wysokości 10 zł. Przez okres rozliczeniowy bank rozumie daty pomiędzy 29 a 28 dniem kolejnego miesiąca. Poza tym bank oferuje:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za przelewy przez internet i telefon,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash,
 • 0 zł za pierwszą wypłatę BLIKiem z bankomatów innych banków/sieci,
 • 0 zł za usługę Cashback.

Dla osób o 26. roku życia polecamy Konto z Lwem Mobi, które jest bezwarunkowo darmowe a opłata za kartę wynosi 0 zł przy wykonaniu operacji na kwotę min. 200 zł miesięcznie.

Szczegóły pozostałych opłat przedstawia TOiP.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 27 czerwca 2024 złóż wniosek o konto a następnie zawrzyj umowę o Konto z Lwem (Direct, Komfort, Future lub Mobi), kartę wydaną do konta, Otwarte Konto Oszczędnościowe oraz dostęp do bankowości Moje ING
do 30 września 2024 I premia: dokonaj wpływów na konto w kwocie min. 1000 zł w trzech kolejnych miesiącach oraz wyraź zgodę na weryfikację behawioralną
do 30 września 2024 II premia: załóż konto w aplikacji mobilnej na tzw. selfie (szczegóły znajdują się w opisie)
do 30 września 2024 III premia: wykonaj płatności kartą lub BLIK na łączną kwotę min. 1000 zł, wykonaj min. 3 transakcje BLIK w internecie oraz załóż i utrzymaj cel oszczędnościowy z saldem min. 300 zł
do 15 października 2024 zostaną wypłacone nagrody na konto oszczędnościowe

Załóż Konto z Lwem w ING Bank Śląski i zyskaj aż 500 zł premii pieniężnej!

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl23 komentarzy dla wpisu: “HIT WRACA! Odbierz aż 500 zł nagrody pieniężnej do Konta z Lwem w ING Bank Śląski (edycja kwiecień – czerwiec 2024) + 5,5% na koncie oszczędnościowym

 • darki pisze:

  Problem z otwarciem konta na tzw. selfie, próba i reakcja banku „zapraszamy do oddziału”. Czy ktoś ma podobny problem?

 • Janusz pisze:

  Dzień dobry, jakiś błąd czy pomijamy pierwszy krok.
  1) otworzyć opis niniejszej promocji w przeglądarce telefonu lub innego urządzenia mobilnego np. tabletu,
  Przekierowuje do strony —–

  REKORD! Aż 520 zł nagrody za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas w promocji „Kwitnąca promocja” + 400 zł do karty kredytowej

 • John pisze:

  Nie mogę założyć, bo ma aktywną kartotekę a nie mam konta od 10 lat. Dzwonie na infolinię i każą mi iść do banku , w banku mówią, że nic nie mogą zrobić i każą dzwonić na infolinię. A na infolinii mówią, że w banku mnie zbyli i każą znów iść do banku. Żałosne…

  • Yanek pisze:

   u mnie taka sama sytuacja, po złożeniu reklamacji nic nie mogli zrobić, ponieważ nie jestem ich klientem.
   W oddziale też byłem, powiedzieli, ze mogę założyć konto bez promocji i złożyć reklamacje, ale nie dają gwarancji, że wezmę udział w promocji ….

 • Anna Jarocha pisze:

  Czy qpływ może być z innego swojego konta

 • darki pisze:

  No fakt żałosny ten ING, apropo reklamacji po założeniu konta bez promocji to pewnie nic nie da skoro przed założeniem nie można rozwiązać sytuacji to raz a dwa to nie będzie spełniony warunek „selfie” więc raczej odrzucą i tyle.

 • John pisze:

  Żona założyła, ale ten bank to jeden wielki problem. Karty nie da się dodać do żadnego portfela elektronicznego.
  Przetestowane na dwóch różnych telefonach, zegarku z wear os i na dwóch różnych zegarkach Garmin. Konsultanci przerzucają od jednego specjalisty do drugiego, z jednej infolinii na kolejną i tak już trzy tygodnie. Teraz łaskawie odpisali, że odpowiedzą za miesiąc. A telefonem ani zegarkiem zapłacić się nie da.

 • frwaa pisze:

  Ta promocja i ten Bank to koszmar.

  „Selfie” nie wychodzi – system odmiawia przejscia „dalej”

  Na infolinii nie przyjmują reklamacji – hehe

  Po reklamcacj w fomrularzu na www jest taka odpowiedz:

  „Problem z potwierdzeniem tożsamości może być wtedy, gdy Pani obecny wizerunek różni się od tego z dokumentu tożsamości. Jeśli nie ma różnicy, to proszę spróbować jeszcze raz po ponownej instalacji aplikacji. Reklamację możemy przyjąć pod numerem 32 357 00 69, w placówce, korespondencyjnie na adres centrali lub w bankowości internetowej. Tym kanałem kontaktu nie przyjmujemy reklamacji”

  Hehe, żenada.
  i moja odpowiedz do Banku:
  „Witam,

  składam zapytanie: jakim prawem odmawia Pani przyjęcia reklamacji, skoro wlasnie na infolinii powiedzieli mi, ze moge wlasnie w ten sposob zlozyc reklamacje, zeby MÓC załaczyć zdjęcia (print screeny z telefonu) jako dowody?

  Niestety zmuszona jestem opisac w Interncie cala sprawę i wystawic dla ING NEGATYWNĄ OPINIĘ po to,zeby nikt inny nie musiał marnowac tyle czasu jak ja.

  Ta metoda „na selfie” to jakas UTOPIA!

  Bank powienien byc „zarzucony reklamacjami”, zeby swój systemik beznadziejnie działający w koncu poprawic.”

  • ZnB pisze:

   Znamy co najmniej kilkanaście osób, które skorzystały z tej promocji i założyły konto bez żadnego problemu :) Co nie zmienia faktu, że jakieś problemy zdarzają się wszędzie. Ciężko nam wywnioskować jaki problem występuje u Ciebie :(

 • darki pisze:

  A moze to działania banku z premedytacją ;). Nie da się – to nie ma promocji a reklama, że płacą 500zl leci sobie.

  • ZnB pisze:

   Znamy co najmniej kilkanaście osób, które skorzystały z tej promocji i założyły konto bez żadnego problemu :)

 • Snaffy pisze:

  Nie widziałem jeszcze promki z bardziej zagmatwanym regulaminem, niż ta ING. Ja właśnie sobie uświadomiłem, że poległem w poprzedniej odsłonie – w jednym z trzech m-cy nie zapewniłem wpływu 1k i zamiast 500 PLN w kieszeni nie wyląduje nawet złotówka :(

  • ZnB pisze:

   Zagmatwany? Każda promocja ma jakieś warunki zatem jeżeli ich nie spełniłeś to nie miej pretensji do regulaminu. Banki właśnie liczą na to (że ktoś o czymś zapomni) w takich promocjach. Należy być regularnych i skrupulatnym w spełnianiu warunków :)

 • Snaffy pisze:

  Niby macie rację. Ale po co dzielić nagrodę na trzy części, skoro zdobycie drugiej i trzeciej jest obwarowane spełnieniem warunków dla pierwszej?:) Cóż, następna okazja w ING za ok. 2 lata.

  • ZnB pisze:

   BNP Paribas często ma 5 części nagrody i każda kolejna jest uzależniona od spełnienia poprzednich. Zatem wyłożenie się na początku marnuje pozostałe nagrody. Są jeszcze promocje w Citi czy Velo gdzie kolejne nagrody są niezależne.

  • Snaffy pisze:

   Za dużo spraw na głowie i do tego kilka promek obsługiwanych w tym samym czasie. Cóż…uczymy się na błędach :)

  • ZnB pisze:

   Zdarza się. Nam też. Dlatego najlepsza metoda to od razu wbicie przypominajki w kalendarz telefonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.