ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Aż 3000 zł łatwej premii dla firm z iKonto Biznes od Alior Bank (300 zł na start za jeden przelew + 2000 zł zwrotu za paliwo i opłacanie ZUS + 700 zł w bonie Allegro)

Do końca promocji pozostało:

Najlepsza kumulacja promocji Alior Banku dla firm z premią nawet 3000 zł za konto!

Właśnie ruszyła zupełnie nowa i bodajże najlepsza jak dotąd kumulacja promocji konta firmowego w Alior Bank. Tym razem możemy zgarnąć 300 zł premii na start za złożenie wniosku o konto ze specjalnym kodem, nawet 2000 zł zwrotu na konto za tankowanie paliwa i przelewy do ZUS, jak i voucher 700 zł do Allegro za założenie konta na tej platformie. Łącznie zatem można zgarnąć nawet 3000 zł premii na wsparcie swojej firmy. A jeżeli chcecie jeszcze więcej to wystarczy skorzystać z dodatkowej promocji konta osobistego z równie dużą premią aż 700 zł! :)

Kumulacja trzech promocji konta firmowego – warto je połączyć ze sobą!

W ramach niniejszego wpisu omówimy trzy aktualnie dostępne promocje dla konta firmowego iKonto Biznes w Alior Banku z kartą Mastercard z Plusem, które można ze sobą połączyć, dzięki czemu uzyskamy nagrody o łącznej wartości nawet 3000 zł jak i darmowe konto do końca 2024 roku. W skład omawianych promocji wchodzą takie nagrody jak:

 • 300 zł w gotówce na start za założenie konta i zaledwie jeden przelew do ZUS/US w ramach promocji „300 zł na start” – ważna do 30 września 2024 roku przy czym bank zastrzega sobie możliwość jej odwołania przed tym terminem zamieszczając stosowną informację na swojej stronie,
 • 10% zwrotu za tankowanie paliwa i przelewy do ZUS przez pierwsze 10 miesięcy (do 200 zł miesięcznie i nie więcej jak 2000 zł łącznie) w ramach promocji „Plusy Karty z Plusem – Premia Moneyback – edycja III” – ważna do 31 stycznia 2025 roku,
 • 700 zł w postaci vouchera Allegro za założenie firmowego konta na platformie Allegro oraz wystawienie jednej oferty sprzedaży w ramach promocji „Karta Podarunkowa Allegro w prezencie dla klientów Alior Banku” – ważna do wyczerpania się puli nagród wynoszącej 50 tys. zł jednak nie dłużej jak do 31 sierpnia 2024 roku,
 • brak opłaty za korzystanie z karty do końca 2025 roku w ramach promocji „Plusy Karty z Plusem – Karta z Plusem za 0 zł – edycja III” – ważna do 31 stycznia 2025 roku.

Ile jest realnie do zarobienia? Realnie do zgarnięcia jest zdecydowanie więcej jak w ostatnich latach, co więcej realnie do zgarnięcia jest wszystko i to bez większych problemów. Nie ma bowiem tutaj tak trudnych warunków jak w poprzednich wypustach promocji firmowej Alior Banku. Szczerze polecamy skorzystanie z takiej okazji :)

Otwórz konto firmowe w Alior Bank i zyskaj do 3000 zł premii!

300 zł premii w gotówce na start za podpisanie umowy o konto i jeden przelew

Pierwszą nazwijmy to promocją bazową tego wpisu jest promocja „300 zł na start”, przeznaczona dla firm, które przez okres ostatnich 12 miesięcy nie posiadały żadnego produktu Alior Bank skierowanego do przedsiębiorców. Aby z niej skorzystać należy w okresie do 30 września 2024 roku (przy czym bank zastrzega sobie możliwość jej odwołania przed tym terminem zamieszczając na 2 tyg. przed tą decyzją stosowną informację na swojej stronie) złożyć internetowy wniosek o iKonto Biznes podając w nim w dedykowanym do tego polu kod promocji o nazwie „PROMO300” a następnie w ciągu maksymalnie 15 dni podpisać umowę o konto firmowe.

Kolejnym krokiem w celu uzyskania premii pieniężnej w wysokości 300 zł wypłacanej na konto jest wykonanie z tego konta przelewu do ZUS lub organów podatkowych (np. urząd skarbowy) w terminie 45 dni kalendarzowych od otwarcia konta firmowego. To wszystko! Aż 300 zł nagrody w gotówce za samo podpisanie umowy i jeden przelew!

Nagroda ta zostanie wypłacona na rachunek firmowy w terminie do ostatniego dnia kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym zostaną spełnione powyższe warunki promocji. O szczegółach promocji można poczytać w jej regulaminie.

Pamiętajcie, że premię tą należy wykazać jako przychód w firmie i odprowadzić należne podatki zgodnie z wybraną formą rozliczenia się firmy z urzędem skarbowym.

10% cashbacku za tankowanie paliwa – łącznie nawet 1000 zł!

Drugą z omawianych tutaj promocji konta firmowego iKonto Biznes to promocja z 10% moneybackiem za tankowanie paliwa i przelewy do ZUS. Z promocji „Plusy Karty z Plusem – Premia Moneyback – edycja III” mogą skorzystać firmy, które po 1 lipca 2023 roku nie posiadały żadnej firmowej karty debetowej Alior Banku i zawrą umowę o Kartę Mastercard z Plusem w okresie od 1 lipca 2024 roku do 31 stycznia 2025 roku.

Aby zyskać nawet 2000 zł premii pieniężnej na start w formie 10% moneybacku zamów firmową kartę debetową Mastercard z Plusem podczas wnioskowania o iKonto Biznes. W ramach niniejszej promocji przysługuje zwrot w wysokości 10% sumy:

 • transakcji opłaconych kartą z Plusem na stacjach paliw oznaczonych kodem MCC: 5172, 5541, 5542 lub 5983,
 • kwoty przelanej na opłacenie składki ZUS

jednak nie więcej jak 200 zł miesięcznie i nie więcej jak 2000 zł w okresie pierwszych dziesięciu miesięcy rozliczeniowych od momentu wydania karty (pierwszym miesiącem, za który przysługuje zwrot, to miesiąc zawarcia umowy o kartę).

Bank naliczy moneyback za zatankowane paliwo i przelewy do ZUS za dany miesiąc, o ile w danym miesiącu spełnione zostaną łącznie poniższe warunki:

 • zostaną wykonane transakcje bezgotówkowe kartą z Plusem na łączną kwotę min. 1000 zł,
 • wykonany zostanie min. 1 przelew do ZUS z konta firmowego.

Moneyback będzie wypłacany na konto do 15-go dnia roboczego kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji. Szczegóły dotyczące omawianej promocji znajdziecie jak zawsze w regulaminie.

Pamiętajcie, że premię tą należy wykazać jako przychód w firmie i odprowadzić należne podatki zgodnie z wybraną formą rozliczenia się firmy z urzędem skarbowym.

Voucher 700 zł do Allegro za założenie konta firmowego na platformie Allegro

Ostatnią nagrodą, w kolejnej promocji tej kumulacji jest voucher do Allegro w wysokości 700 zł przyznawany firmom, które zarejestrują w ramach serwisu Allegro nowe Konto Firma (NIP, który do tej pory nie był zarejestrowany w bazie Allegro), z wykorzystaniem linku otrzymanego z Alior Banku oraz podczas rejestracji wprowadzą nr rachunku firmowego założonego w Alior Banku. Następnie w okresie trwania promocji (czyli do 31 sierpnia 2024 roku lub wyczerpania się puli nagród wynoszącej 50 tys. zł) wystawią na swoim koncie firmowym Allegro przynajmniej jedną ofertę sprzedaży.

Przekazania nagrody w postaci Karty Podarunkowej Allegro odbędzie się w ciągu 30 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków promocji. Kod na Kartę Podarunkową w formie elektronicznej zostanie przekazany na adres e-mail, podany do wiadomości Allegro. Szczegóły promocji znajdują się w odrębnym regulaminie.

Karta debetowa Mastercard z Plusem za 0 zł do końca roku 2025 roku!

Kolejnym bonusem jest promocja polegająca na zwolnieniu z opłaty za kartę Mastercard z Plusem w terminie aż do końca roku 2025 roku. Z promocji „Karta z Plusem za 0 zł” skorzystać mogą klienci, którzy po 1 lipca 2023 roku nie posiadali żadnej firmowej karty debetowej Alior Banku i zawrą umowę o Kartę Mastercard z Plusem w okresie od 1 lipca 2024 roku do 31 stycznia 2025 roku.

Zwolnienie z miesięcznych opłat za korzystanie z karty dotyczy następujących opłat: opłaty za kartę debetową, opłaty dodatkowej za korzystanie z karty debetowej, opłaty za korzystanie z karty debetowej. Szczegółowe informacje dotyczące promocji dostępne są w tym regulaminie

Otwórz konto firmowe w Alior Bank i zyskaj do 3000 zł premii!

Rekordowe 700 zł premii za założenie konta osobistego w Alior Banku :)

Ruszyła kolejna, już XII edycja cieszącej się dużym zainteresowaniem promocji konta osobistego oferowanego przez Alior Bank z mega wysoką premią! Dzięki niniejszej promocji można zyskać aż 500 zł nagrody w gotówce do Konta Jakże Osobistego za spełnienie banalnie łatwych warunków. Co więcej, oprócz nagrody głównej można dodatkowo zgarnąć 200 zł w bonach programu Bezcenne Chwile. Poza tym za dokonywane płatności mobilne telefonem bank oferuje do 20 zł zwrotu w każdym miesiącu w ramach tzw. moneybacku. A osoby zainteresowane oszczędnościami mogą skorzystać z konta oszczędnościowego na 7%.

O szczegółach pisaliśmy tutaj: HIT! Aż 500 zł premii pieniężnej za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank (XII edycja) + 200 zł w punktach Bezcenne Chwile + 20 zł zwrotu co miesiąc za płatności telefonem

Ile kosztuje iKonto Biznes w Alior Bank?

iKonto Biznes dla firm prowadzone jest za 0 zł bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Karta również może być darmowa pod warunkiem wykonania i rozliczenia co najmniej 4 transakcji kartą w danym miesiącu – w przeciwnym razie zostanie naliczona opłata 8 zł miesięcznie. Co ważne w ramach konta otrzymujemy za darmo pięć przelewów natychmiastowych (Express ELIXIR) co miesiąc (każdy kolejny płatny 10 zł) oraz darmowe przelewy SEPA.

Jedyną realną opłatą, która może nas dotknąć to 30 groszy za SMS autoryzacyjny o ile będziemy korzystać z nich często (pierwsze 10 smsów jest darmowe). O pozostałych opłatach można przeczytać w TOiP.

Zobacz również pozostałe promocje przygotowane dla firm…

Nie tylko Alior Bank oferuje promocję dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Stałą promocję z premią dla firm znajdziecie w takich bankach jak Idea Bank, Nest Bank, Pekao czy Santander. Zawsze aktualne promocje firmowe znajdziecie w naszym zestawieniu kont dla przedsiębiorców:

Nazwa konta / BankProwadzenie kontaOpłaty za kartęPrzelewy:
zwykły/ZUS/US
Uwagi / Wnioski / Promocje
iKonto Biznes +3000 zł premii
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

Konto Firmowe Online +3000 zł premii
Santander Bank Polska

Konto Firmowe Online w Santander Bank Polska
0 zł0 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wyrażone zgody marketingowe
0 / 0 / 0 zł
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł na zawsze
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków na zawsze!

PKO Konto Firmowe +2200 zł premii
PKO BP

PKO Konto Firmowe w PKO BP
0 zł / 12 zł *
* 0 zł przez pierwsze 2 lata a później przy wpływach 2000 zł miesięcznie
0 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł dla pierwszych 10 przelewów w miesiącu, kolejne płatne 1 zł; darmowe wszystkie przelewy w aplikacji mobilnej
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe bankomaty sieci PKO BP

Konto Mój Biznes +2200 zł premii
Millennium Bank

Konto Mój Biznes w Millennium Bank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w poprzednim miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 500 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 20 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

CitiKonto w ofercie dla biznesu +2000 zł premii
CitiBank

CitiKonto w ofercie dla biznesu w CitiBank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto i kartę za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

Konto Przekorzystne Biznes +2000 zł premii
Bank Pekao

Konto Przekorzystne Biznes w Bank Pekao
0 zł / 9 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu wpływy na konto wyniosły min. 2000 zł lub jeżeli został zlecony przelew do ZUS/US
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 300 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 15 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »

BIZnest Konto +500 zł premii
Nest Bank

Nest Konto w Nest Bank
0 zł 0 zł0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- bezwarunkowe 0 zł za posiadanie karty
- bezpłatne bankomaty w kraju
- korzystny rachunek oszczędnościowy

mBiznes Standard +1000 zł premii
mBank

mBiznes Standard w mBank
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w kraju dla wypłat powyżej 100 zł

iKonto Biznes
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 30 września 2024 (lub do odwołania) złóż wniosek o konto firmowe z kartą Mastercard z Plusem podając we wniosku kod PROMO300
do 15 dni od złożenia wniosku podpisz umowę o konto
do 45 dni od otwarcia rachunku wykonaj jeden przelew do ZUS/US
przez 10 kolejnych miesięcy od podpisania umowy o kartę bank będzie naliczał moneyback za tankowanie paliwa oraz przelewy do ZUS po spełnieniu warunków promocji
do 15-go dnia roboczego kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków będzie wypłacana premia za aktywność wykonaną w poprzednim miesiącu

Otwórz konto firmowe w Alior Bank i zyskaj do 3000 zł premii!

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl4 komentarzy dla wpisu: “Aż 3000 zł łatwej premii dla firm z iKonto Biznes od Alior Bank (300 zł na start za jeden przelew + 2000 zł zwrotu za paliwo i opłacanie ZUS + 700 zł w bonie Allegro)

 • Beni pisze:

  „Bank naliczy Premię Moneyback za dany Miesiąc rozliczeniowy, jeśli Uczestnik Promocji,
  o którym mowa w ust.1, w danym Miesiącu rozliczeniowym spełni łącznie poniższe
  warunki:
  1) wykona Transakcje bezgotówkowe i/lub Transakcje gotówkowe na wszystkich
  swoich Kartach z Plusem na łączną kwotę minimum 1000 zł,

  Czy w związku z takim zapisem (ykona Transakcje bezgotówkowe i/lub Transakcje gotówkowe) w regulaminie, wypłata w bankomacie również będzie zaliczona jako transakcja spełniająca warunek z w/w pkt?

  • ZnB pisze:

   Tak, będzie. Ale to jest warunek przystąpienia do promocji moneyback. Taka transakcja gotówkowa nie jest brana jako suma transakcji, z której jest wyliczany zwrot. Do zwrotu liczą się tylko bezgotówki. Z tego też względu w opisie całkowicie pominęliśmy transakcje gotówkowe aby nie wprowadzać zamętu.

   P.S. Super, że czytasz regulaminy! Mało kto (niestety) to robi :( Liczymy na więcej pytań w przyszłości, bo na to aż chce się odpowiadać :)

 • Alek pisze:

  Czy jest program poleceń w Alior Banku i czy takie się już w tym banku pojawiały?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.