ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

300 zł w bonach do sklepu Biedronka za wyrobienie karty kredytowej Visa w Banku Millennium oraz do 600 zł zwrotu rocznie

Do końca promocji pozostało:

Bony na zakupy w Biedronce o wartości 300 zł oraz moneyback za codzienne zakupy…

Wystartowała kolejna promocja karty kredytowej Banku Millennium z bonami o wartości 300 zł do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka. Tym razem vouchery w formie elektronicznej przyznawane są w zamian za podpisanie umowy o kartę Visa oraz wykonywanie płatności kartą przez okres 3 pierwszych miesięcy. Poza tym, wyrabiając sobie kartę Impresja uzyskamy 5% moneybacku za zakupy w wybranych sklepach – to kolejny zysk do 600 zł rocznie! Z promocji mogą skorzystać klienci Millennium z dostępem do bankowości Millenet a taki najszybciej uzyskamy zakładając konto z nagrodą aż 600 zł w gotówce na start!

„Do 300 zł na zakupy z kartą kredytową Visa” czyli jak zgarnąć nagrodę?

Nagrodą w niniejszej promocji są vouchery elektroniczne o łącznej wartości 300 zł do wykorzystania na dowolne zakupy w sklepach Biedronka, który zostaną przekazane po spełnieniu warunków promocji. Warunki promocji uprawniające do uzyskania nagrody są banalnie proste i w zasadzie każdy jest w stanie je spełnić bez najmniejszego problemu podczas codziennych zakupów.

Promocja prowadzona jest pod hasłem „Do 300 zł na zakupy z kartą kredytową Visa” i będzie dostępna do 30 września 2024 roku (co najważniejsze liczy się data złożenia wniosku o kartę a nie data zawarcia umowy) jednak nie dłużej jak do wyczerpania puli aż 20000 sztuk nagród (z doświadczenia zakładamy, że nie ma opcji aby się wyczerpał przed końcem promocji). Z promocji będziesz mógł skorzystać jeżeli:

(…) w okresie pomiędzy 1 stycznia 2021 r. a datą rozpoczęcia promocji:
1) nie byłeś posiadaczem naszej głównej karty kredytowej, jak również
2) nie byłeś w trakcie procesowania dyspozycji rezygnacji z takiej karty (w tym odstąpienia od umowy karty kredytowej lub wypowiedzenia)

Karty kredytowe, które zostały objęte obecną promocją to: Millennium Visa Impresja lub Millennium Visa Gold z limitem kredytowym wynoszącym minimum 3 000 zł.

Z zapisów regulaminu wynika, że aby skorzystać z oferty konieczne jest posiadanie dostępu do systemu bankowości elektronicznej Millenet:

(…) w okresie trwania promocji złożyć wniosek kredytowy o wydanie karty kredytowej Millennium Visa Impresja lub Millennium Visa Gold poprzez bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną (zrobisz to, jeśli udostępnimy Ci dedykowaną ofertę karty kredytowej w tym kanale) lub złożyć wniosek kontaktowy o kartę kredytową w zakładce OFERTA/Nowa karta kredytowa

Jeżeli zatem dostępu do Millenetu jeszcze nie posiadacie warto taki dostęp zapewnić sobie poprzez otworzenie konta osobistego np. w promocji z bonusem aż 600 zł na start. Łącząc promocję karty kredytowej z kontem osobistym (a w zasadzie na odwrót ponieważ najpierw powinniśmy skorzystać z promocji konta i je otworzyć) podnosimy sobie automatycznie zysk – w takim przypadku premia łączna na start za skorzystanie z obu promocji wyniesie aż 900 zł!

Skorzystaj z promocji konta osobistego i zgarnij 600 zł bonusu!

Posiadając już dostęp do bankowości internetowej Millennium wystarczy zalogować się do Millenetu i zawnioskować o kartę kredytową Mastercard poprzez wybranie z Menu: Oferta => Karty => Nowa karta kredytowa. Tam też powinien się znajdować baner informujący o aktualnej promocji i możliwości skorzystania z niej.

Wnioskując o kartę kredytową należy wyrazić poniższe zgody na otrzymywanie:

  • informacji handlowych przez kanały elektroniczne,
  • informacji handlowych przez telefon,
  • informacji handlowych firm współpracujących z bankiem

oraz nie odwołać powyższych zgód w czasie trwania promocji.

Jak zgarnąć nagrodę 300 zł w postaci bonów na zakupy w Biedronce?

Banalnie prosto. To jedna z najłatwiejszych promocji karty kredytowej, która pojawia się od jakiegoś czasu dość regularnie w ofercie banku. Wystarczy, że po otrzymaniu karty kredytowej i jej aktywowaniu:

  • do końca kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy o kartę kredytową co najmniej 1 raz zalogujemy się do aplikacji mobilnej banku lub systemu transakcyjnego Millenet.
  • w pierwszym, drugim oraz trzecim miesiącu po miesiącu podpisania umowy wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 1000 zł w każdym z tych miesięcy. Za spełnienie tego warunku otrzymamy voucher na zakupy w Biedronce o wartości 100 zł za każdy miesiąc.

Przykład: dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w lipcu 2024 roku warunki należy spełnić w każdym z trzech kolejnych miesięcy, tj. w sierpniu, we wrześniu oraz w paźdizerniku 2024 roku. 

I to w zasadzie wszystko. Promocja wymaga zatem aby przez wskazany wyżej okres 3 miesięcy wydać łącznie min. 3000 zł (po 1000 zł w każdym z wymienionych miesięcy) co nie powinno przysporzyć nikomu większych problemów. Warto pamiętać o tym, że płacąc tymi kartami Millennium w wybranych sklepach uzyskamy zwrot 5% wydanej kwoty o czym piszemy ciut niżej.

Nagroda zostanie dostarczona najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu spełnienia ostatniego z warunków poprzez wiadomość SMS przesłaną na numer telefonu. Kartę podarunkową będzie można wykorzystać na dowolne zakupy w serwisie Allegro przez okres 12 miesięcy od momentu jej otrzymania.

Co więcej, bonus na start to nie jedyna korzyść oferowana przez Millennium. Dodatkową nagrodą w promocji jest zwolnienie z opłaty za kartę przez okres pierwszych 12 miesięcy (licząc od daty jej wydania) pod warunkiem dokonywania kartą min. 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie. To bardzo dobra informacja ponieważ promocja nie generuje nam żadnych dodatkowych kosztów! :)

Z kartą kredytową Millennium Impresja zyskujemy dodatkowo do 600 zł zwrotu rocznie za zakupy

Millennium Bank posiada w swojej ofercie szereg różnych kart kredytowych przy czym w omawianej promocji wymagane jest wyrobienie np. karty Impresja. I w zasadzie bardzo dobrze bo to właśnie ta karta zasługuje na szczególną uwagę zasługują. Dlaczego? Ponieważ Karta Impresja oferuje możliwość uzyskania 5% zwrotu z kwoty wydanej na zakupy w określonych sklepach.

Nagrody z tytułu 5% moneybacku są wypłacane w okresach miesięcznych, nie później niż do 20 dni po zakończeniu miesiąca kalendarzowego. Łączna wysokość nagród wypłaconych w danym miesiącu nie może przekroczyć kwoty 50 zł. Tym samym aby uzyskać maksymalny możliwy zwrot należałoby zrobić zakupy w określonych sklepach na kwotę min. 1000 zł miesięcznie.

Więcej o promocji z 5% moneyback oraz wykaz sklepów, w których zrobimy zakupy z moneybackiem znajdziecie we wpisie: 5% zwrotu za płatności kartą kredytową Impresja lub Alfa wydaną przez Bank Millennium w wybranych sklepach

Załóż konto osobiste i zyskaj rekordowe 600 zł premii pieniężnej od Millennium!

Ruszyła kolejna, świetna promocja Banku Millennium, dzięki której zgarniemy rekordowe 600 zł premii w gotówce do konta Millennium 360°. Na nagrodę składają się trzy niezależne od siebie premie pieniężnej w wysokości 200 zł każda. Oczywiście to nie wszystko, bo promocję konta można połączyć z promocją karty kredytowej gdzie jest do wzięcia 300 zł w bonach do Biedronki. Natomiast na oszczędzających czeka Konto Oszczędnościowe Profit z oprocentowaniem 6%. Jest też coś do wzięcia dla naszych pociech o czym piszemy w dalszej części :)

O szczegółach tej promocji pisaliśmy tutaj: Aż 600 zł nagrody pieniężnej za założenie konta Millennium 360° w Banku Millennium + 300 zł do Biedronki + konto oszczędnościowe na 6%

Ile kosztują karty kredytowe w Banku Millennium?

Jak już wyżej wspomnieliśmy w ramach tej promocji nie musimy przejmować się kosztami karty – wystarczy 1 transakcja kartą miesięcznie aby opłaty nie były pobierane przez pierwsze 12 miesięcy. Po tym okresie wejdą w życie opłaty zgodne z TOiP obowiązującym na moment zakończenia okresu promocyjnego.

Zgodnie z aktualnym cennikiem Millennium standardowe koszty za kartę kredytową biorącą udział w promocji na dzień dzisiejszy zaczynają się od 7,99 zł miesięcznie ale wystarczy wykonać min. 5 płatności bezgotówkowych kartą w poprzednim miesiącu aby tej opłaty całkowicie się pozbyć. Pierwsze naliczenie opłaty miesięcznej następuje za drugi pełny miesiąc od wydania karty. Kolejne opłaty miesięczne naliczane są z dołu – za miesiąc poprzedni.

Należy również mieć na uwadze fakt, że do karty kredytowej automatycznie dodawany jest Pakiet Assistance, który od momentu wydania karty do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego jest darmowy a w kolejnych płatny już dodatkowo 4,99 zł miesięcznie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby z niego zrezygnować telefonicznie po otrzymaniu karty!

Alternatywne promocje kart kredytowych z premią nawet 900 zł!

Również inne banki oferują ciekawe promocje karty kredytowej. Jeżeli powyższa Ci nie odpowiada i szukasz czegoś innego to polecamy przejrzeć alternatywne oferty innych banków co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych a szczególnie polecamy:

… i wiele, wiele innych promocji. Przejrzyj wszystkie AKTUALNE PROMOCJE.

 , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.