ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

300 zł na zakupy w sklepach Biedronka do karty kredytowej BNP Paribas + 200 zł w punktach Bezcenne Chwile + karta za 0 zł na rok + do 900 zł premii do konta osobistego

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Z kartą kredytową BNP Paribas zyskasz nawet 500 zł nagrody za płatności w sklepach

Ruszyła kolejna promocja karty kredytowej Mastercard od BNP Paribas z nagrodą w postaci bonów czyli taką jak ostatnio. W zamian za wyrobienie takiej karty i płatności za zakupy można otrzymać 300 zł w bonach do Biedronki. Poza tym, dzięki dodatkowej promocji i programowi Bezcenne Chwile można zgarnąć dodatkowe aż 200 zł w punktach wymiennych na kolejne bony. A żeby tego było mało to w niniejszej promocji karta oferowana jest za 0 zł i nie ma żadnych przeciwskazań aby ją połączyć z promocją konta osobistego zyskując kolejne nawet 900 zł na start.

Kto i jak może skorzystać z promocji karty kredytowej BNP Paribas?!

Wg. regulaminu promocji banku BNP Paribas „Udane zakupy z kartą kredytową Mastercard” nagrodą jaką można zdobyć są vouchery elektroniczne o łącznej wartości 300 zł do wykorzystania na zakupy w sklepach sieci Biedronka. Kolejną nagrodą w niniejszej promocji jest zwolnienie z obowiązku ponoszenia pierwszych dwunastu miesięcznych opłat za kartę! Czyli promocję obsłużymy całkowicie bezkosztowo a to w cale nie jest takie oczywiste w promocjach bankowych ;) Dodatkowo opisywaną tutaj promocję można połączyć z promocją punktową programu Bezcenne Chwile zyskując w łatwy sposób dodatkowe 16000 pkt o wartości 200 zł jak i z jedną z promocji konta osobistego, które różnią się warunkami do spełnienia oraz minimalnie wysokością premii:

Z promocji karty kredytowej może skorzystać każda osoba, która od 1 sierpnia 2022 roku nie była stroną umowy o kartę kredytową zawartej z bankiem BNP Paribas a dokładniej:

Sprzedaż premiową kierujemy do osób fizycznych, które między 1.01.2024 r. a 29.02.2024 r. spełnią wszystkie poniższe warunki:
1) skończyły 18 lat,
2) zawrą z nami Umowę o Kartę kredytową, działając jako konsumenci (w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego),
3) nie wypowiedzą Umowy o Kartę kredytową ani nie odstąpią od niej przynajmniej do 29.02.2024 r.,
4) od 1.08.2022 r. do 1.01.2024 r. nie były stroną umowy o jakąkolwiek kartę kredytową z naszym bankiem,

Oczywiście przez pojęcie „Karta” bank ma tu na myśli tylko kartę kredytową wydaną przez BNP Paribas (nie dotyczy to karty płatniczej wydawanej do konta osobistego lub karty kredytowej innego banku!). Tym samym nie ma przeszkód aby łączyć tę promocję z promocją konta osobistego, o której już wspominaliśmy wyżej.

UWAGA! Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta osobistego w BNP Paribas i łapiecie się na warunki promocji wskazane w linku wyżej warto zacząć od promocji z kontem a dopiero po założeniu konta zawnioskować o kartę kredytową. Odwrotna kolejność przynosi bardzo duży problem odrzucania wniosku o konto jak już się posiada kartę. Sprawdzone wielokrotnie w przeszłości (chyba, że coś się zmieniło na lepsze) ;)

W celu skorzystania z promocji karty kredytowej oferowanej przez BNP Paribas należy do 29 lutego 2024 roku wypełnić swoimi danymi dedykowany formularz kontaktowy na stronie promocji a następnie zawrzeć umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Pamiętajcie również o tym by nie składać sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych przez bank.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że w tej edycji promocji nie ma limitu nagród! :) Tym samym można będzie korzystać z promocji do końca okresu jej trwania bez obaw o wyczerpanie się limitu nagród przed czasem. Kolejny plus dla banku :)

Następnie (po wypełnieniu formularza) czekamy na kontakt ze strony banku i ewentualnie pozytywną decyzję kredytową. Kontakt najczęściej następuje jeszcze w tym samym dniu roboczym ale z uwagi na ów promocję można przewidywać, że będzie się on opóźniał coraz bardziej z każdym dniem trwania promocji (taki sam efekt zawsze się pojawia w promocjach Citibanku). Umowa o kartę kredytową musi być zostać zawarta najpóźniej do 29 lutego 2024 roku. Następnie do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego po zawarciu umowy należy zalogować się do bankowości elektronicznej, nadać PIN karcie oraz dokonać jej aktywacji.

Weź udział w promocji BNP Paribas i zyskaj do 500 zł nagrody

Jak uzyskać nagrodę główną czyli vouchery o łącznej wartości 300 zł do Biedronki? 

Aby otrzymać trzy elektroniczne vouchery w sumie o wartości 300 zł na zakupy w Biedronce z promocji głównej, należy przez trzy kolejne pełne miesiące po miesiącu podpisania umowy wykonywać transakcje bezgotówkowe wydaną kartą kredytową (zakupy w sklepach stacjonarnych lub w internecie) na łączną kwotę min. 1000 zł w każdym miesiącu w tym przynajmniej jedną Transakcję XPay na dowolną kwotę. Poprzez Transakcję XPay bank rozumie transakcję bezgotówkową wykonaną kartą kredytową dodaną do portfela cyfrowego (Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay lub Xiaomi Pay) za pomocą telefonu lub zegarka.

Przykład: Jeśli Umowę o Kartę kredytową podpiszesz w styczniu 2024 r., Nagrodę w postaci e-kodów możesz otrzymać za: luty, marzec i kwiecień 2024 r., czyli za 3 pełne miesiące kalendarzowe po zawarciu tej umowy. Aby dostać e-kod za luty 2024 r., zrób w lutym Transakcje Kartą kredytową na łączną kwotę co najmniej 1 000 zł, w tym przynajmniej jedną Transakcję XPay na dowolną kwotę. Tak samo postępuj w dwóch kolejnych miesiącach aby uzyskać Nagrodę za marzec i kwiecień 2024 roku.

Do transakcji kartą kredytową akceptowanych na potrzeby tej promocji bank nie uznaje jednak takich transakcji, które:

 • zostaną zwrócone lub są sporne,
 • są przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku,
 • zasilają karty lub inne instrumenty płatnicze, rachunki płatnicze lub inne instrumenty lub rachunki, które posiadasz:
  – Ty,
  – inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej ani niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji,
  – podmiot, który pośredniczy w tej transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług,
  – podmiot, który świadczy usługi przechowywania środków klientów (np. transakcje przez portfel elektroniczny, przekazy pieniężne i zakłady – w tym kupony loteryjne, żetony do gier kasynowych).

Wykluczone są również transakcje oznaczone kodami:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Nagrody w postaci voucherów bank wyśle w formie wiadomości SMS w terminie do 30 dni od zakończenia każdego miesiąca, w którym zostaną spełnione warunki promocji. Więcej informacji i szczegółowe warunki promocji znajdziecie w jej regulaminie.

Weź udział w promocji BNP Paribas i zyskaj do 500 zł nagrody

16000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości minimum 200 zł

Promocja „Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas” będzie dostępna w terminie od 15 stycznia do 31 marca 2024 roku jednak nie dłużej jak do wyczerpania się puli nagród, która wynosi 10000 sztuk po 16000 pkt każda. Informacja o szacowanej dacie zakończenia promocji zostanie opublikowana z co najmniej 7 dniowym wyprzedzeniem na stronie banku BNP Paribas.

Z promocji może skorzystać każdy klient BNP Paribas, który w okresie promocji dokona rejestracji w Programie Bezcenne Chwile karty debetowej lub kredytowej z logo Mastercard wydanej przez BNP Paribas. Wykluczone są jednak osoby (a raczej karty), które przed dniem 15 stycznia 2024 roku przystąpiły do programu i zarejestrowały już kartę Paribasa. Co więcej w ramach promocji można otrzymać nagrodę aż dwukrotnie przy czym tylko raz na jedną kartę. Zatem jeżeli posiadacie (lub sobie wyrobicie dodatkowe) jedną lub dwie karty BNP Paribas to macie szansę zyskać łącznie odpowiednio 16000 pkt lub nawet 32000 pkt spełniając poniższe warunki promocji osobno dla każdej z dodanej do programu karty Mastercard.

Aby otrzymać 16000 punktów na jedną kartę (lub ich wielokrotność ale max. 32000 pkt dla dwóch różnych kart) należy spełnić łącznie poniższe warunki:

 • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile (Priceless Specials) rejestrując w nim kartę (lub karty) Mastercard wydaną przez BNP Paribas (kartę rejestrujemy poprzez bankowość internetową GOonline, aplikację mobilną GOmobile, w Centrum Telefonicznym albo w Oddziale Partnera) w zakładce Moje Finanse => Karty gdzie należy kliknąć „Zarejestruj się” na banerze Bezcenne Chwile lub w zakładkę zatytułowaną Bezcenne Chwile,
 • dokonać min. 4 płatności na łączną kwotę co najmniej 1000 zł przy użyciu karty dodanej w czasie promocji do programu Bezcenne Chwile przy czym płatności te muszą być dokonane nie później niż w terminie 30 dni kalendarzowych od momentu zarejestrowania karty w programie.

Nagroda w postaci naliczenia 16000 pkt lub jej wielokrotności (max. 32000 pkt) zostanie przekazana w ciągu 30 dni kalendarzowych po spełnieniu warunków promocji. Punkty będą ważne przez okres 6 miesięcy od dnia ich przyznania.

Szczegółowy opis promocji z punktami znajdziecie tutaj: Od 16000 pkt do 32000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 200-400 zł dla nowych jak i obecnych klientów BNP Paribas

Weź udział w promocji BNP Paribas i zyskaj do 500 zł nagrody

Powiększ zysk o 500 zł premii w gotówce za konto osobiste w BNP Paribas

Ależ piękna jest ta końcówka lutego… właśnie wskoczyła rewelacyjna promocja konta od BNP Paribas z najwyższą premią w tym roku. W nowej promocji „Przygotuj się na wiosnę” do zgarnięcia jest aż 500 zł nagrody w gotówce w zamian za założenie Konta Otwartego na Ciebie oraz spełnienie łatwych warunków promocji. Dodatkowo omawianą tu promocję konta można połączyć z promocją Mastercard dającą aż 32000 pkt programu bezcenne Chwile o wartości 400 zł. A na koniec można jeszcze dorzucić 300 zł w bonie do Biedronki wyrabiając sobie kartę kredytową. Niezłe trio… :D

Szczegóły promocji znajdziecie tutaj: MEGA KUMULACJA! Aż 500 zł w gotówce za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas w promocji „Przygotuj się na wiosnę” + 400 zł w punktach Bezcenne Chwile + 300 zł do karty kredytowej

Ile kosztuje karta kredytowa w BNP Paribas?

W ofercie banku BNP Paribas dostępnych jest kilka rodzajów kart kredytowych. Przeglądając najnowszą taryfę opłat i prowizji najtańszą kartą kredytową jest MasterCard Standard, której koszt to 9 zł miesięcznie oraz MasterCard Gold kosztująca 15 zł miesięcznie. Opłat za te karty będzie można uniknąć jeśli łączna wartość rozliczonych transakcji dokonanych danych kartą w danym okresie rozliczeniowym – poprzedzającym naliczenie opłaty – wyniesie odpowiednio 1000 zł (karta Standard) lub 2000 zł (karta Gold).

Nie martwcie się jednak na zapas – w ramach opisywanej tutaj promocji głównej bank udziela zwolnienia z opłat za kartę przez pierwszy rok na podstawie zapisu z regulaminu:

zwolnienie z 12 pierwszych opłat miesięcznych za korzystanie z Karty kredytowej głównej dla Karty Mastercard Standard oraz Gold

Pamiętajcie jednak o opłacie 25 zł, która jest pobierana za zamknięcie karty przed upływem 6-miesięcznego okresu jej używania. Jeżeli zdecydujecie się po jakimś czasie zamknąć kartę to należy z tym odczekać co najmniej pół roku od podpisania umowy by nie ponosić dodatkowych kosztów ;-)

Alternatywne promocje kart kredytowych z premią nawet 900 zł!

Również inne banki oferują ciekawe promocje karty kredytowej. Wśród nich jest wiele ciekawych ofert kart kredytowych co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych a szczególnie polecamy:

… i wiele, wiele innych promocji. Przejrzyj wszystkie AKTUALNE PROMOCJE.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 29 lutego 2024 wypełnij wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold
do 29 lutego 2024 podpisz umowę o kartę kredytową, zaloguj się do bankowości, nadaj PIN i aktywuj kartę
do końca miesiąca po miesiącu podpisania umowy zaloguj się do bankowości, nadaj PIN i aktywuj kartę
przez 3 kolejne miesiące po miesiącu podpisania umowy w każdym z tych miesięcy dokonuj określonych płatności wydaną w promocji kartą kredytową na łączną kwotę min. 1000 zł w tym przynajmniej jedną Transakcję XPay na dowolną kwotę
do 30 dni po spełnieniu warunków zostanie wysłana nagroda w postaci wiadomości SMS

Weź udział w promocji BNP Paribas i zyskaj do 500 zł nagrody, , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl19 komentarzy dla wpisu: “300 zł na zakupy w sklepach Biedronka do karty kredytowej BNP Paribas + 200 zł w punktach Bezcenne Chwile + karta za 0 zł na rok + do 900 zł premii do konta osobistego

 • Marcin pisze:

  czy można wyrobić kartę kredytową w tej promocji bez konta? obecnie mam konto w wypowiedzeniu zostanie zamknięte 27.01 i nie wiem co zrobić? nie chce wycofywać wypowiedzenia konta, a chce skorzystać z promocji karty kredytowej co podpowiecie?mogę wyrobić kk jeszcze do 28.01 i konto się zamknie w trakcie?

  • ZnB pisze:

   Oczywiście, to są dwie niezależne od siebie promocje i nie ma przymusu korzystania z obu. Można posiadać samą kartę kredytową :)

 • Tom pisze:

  czy podpisanie umowy karty kredytowej dalej odbywa się w oddziale?
  Pytam bo chciałem namówić członka rodziny ale bez chodzenia po bankach

  • ZnB pisze:

   To My obecnie nie łapiemy się na promocję zatem nie jesteśmy w stanie sprawdzić procedury. Złóż wniosek, zadzwonią i zadasz na wstępie takie pytanie. Najprostsza metoda ;)

 • Piotr pisze:

  Czy przy transakcjach XPay można płacić np. na Allegro poprzez Google Pay z podpiętą tą kartą ale bez fizycznego użycia telefonu ?

  • ZnB pisze:

   To jest mega sporna kwestia. Naszym zdaniem tak ale bank w słoniku pojęć tak to ujął:

   Transakcja XPay oznacza transakcję bezgotówkową wykonaną Kartą Kredytową dodaną do Portfela Cyfrowego za pomocą telefonu lub zegarka. Ze Sprzedaży Premiowej wykluczone są Transakcje XPay wykonane w punktach o Kodach MCC wymienionych w załączniku nr 1 do Regulaminu.

   Sądzimy, że ktoś się zapędził z myślami i bez problemu zakup, o którym wspominasz powinen łapać się na promocję ale uważamy by nie ryzykować nagrody i ominąć taki sposób. Tak dla pewności :(

  • Krzysztof pisze:

   Pytałem o to samo w poprzedniej takiej promocji. Punkty wpłynęły, także łapały się wszystkie transakcje, zarówno te wykonane zbliżeniowo telefonem jak i te poprzez Google Pay wykonane przez internet.

  • Piotr pisze:

   Dalej jest też zapis o tylko jednej wymaganej transakcji XPay:

   „wykonasz Transakcje Kartą kredytową na łączną kwotę co najmniej 1 000 zł, w tym przynajmniej jedną Transakcję XPay na dowolną kwotę.”

 • Mikołaj pisze:

  A czy jeśli miałem już kiedyś zarejestrowaną kartę kredytową i debetową BNP Paribas w bezcenne chwile to łapie się do tej promocji czy tamte karty mnie wykluczają

  • ZnB pisze:

   Zerknij w opis i regulamin. Najważniejszy jest ten fragment „od 1.08.2022 r. do 1.01.2024 r. nie były stroną umowy o jakąkolwiek kartę kredytową z naszym bankiem”. Wszystko zależy kiedy zamknąłeś KK.

  • Mikołaj pisze:

   Do samej promocji rozumiem po tym czasie tych kart nie miałem tylko chodzi mi o bezcenne chwile czy dostanę te punkty źle może sprecyzowałem pytanie

 • aga_stach pisze:

  Czy transakcja za ubezpieczenie mieszkania w Towarzystwie Ubezpieczeniowym oraz zakup rocznego biletu na komunikację miejską będą się łapać w tych płatnościach?

  • ZnB pisze:

   Zależy jaki kod MCC posiadają. Z ubezpieczeniem bylibyśmy ostrożni bo jest o nich wspomniane w regulaminie.

 • Grzegorz pisze:

  Skąd wzieliscie ta opłatę 25zl za zamknięcie karty przed upływem 6mcy?
  Gdzie jest to napisane? W jakim regulaminie albo w jakiej TOiP ?

  • ZnB pisze:

   Z doświadczenia sprzed około 2 lat – nigdzie tego nie znaleźliśmy :( Jeżeli to znieśli to tylko na plus, ale czasami lepiej napisać na wyrost aby nie było zaskoczenia.

 • Grzegorz pisze:

  Pani na chacie pisała że nie pobierają takiej opłaty.
  Dziś wpadło 100zl, jutro idę zamknąć rachunek KK. Przed upływem 6-mcy.
  Zobaczymy na miejscu co powiedzą.

 • Grzegorz pisze:

  Podczas zamykania karty, na drugiej stronie formularza rezygnacji było jak byk napisane, że bank pobierze opłatę za zamknięcie rachunku karty przed upływem 6-mcy.
  Zapytałem ile wynosi ta opłata bo nigdzie w regulaminie i toip nie mogę tego znaleźć. I się zaczęło…..
  Pani nie mogła też znaleźć. Koleżanka też nie. Zadzwoniła gdzieś na help linie i to samo. Po 20 minutach oczekiwania dowiedziałem się, że żadna opłata nie będzie pobrana, opłata za zamknięcie karty kredytowej istnieje, ale tylko jakbym np robił zakupy w jakims markecie np budowlanym i tam bym chciał wziąć towar na raty i tam by mi wcisnęli przy okazji kartę kredytową. Mam nadzieję, że wiecie o czym pisze bo nie wiem czy mogę tutaj użyć nazwy marketu.
  A wszystkie karty, których umowę podpisujemy w placówce nie mają tej opłaty.
  Na razie kk zamknięta i zobaczymy czy w ciągu 30 dni nie będą chcieli pobrać opłaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.