ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

300 zł do Biedronki, Allegro lub RTV Euro AGD z kartą kredytową od Santander Bank Polska (oraz 580 zł premii z kontem osobistym)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Bardzo łatwa promocja darmowej z bonem o wartości 300 zł do różnych sklepów!

Santander Bank Polska kontynuuje swoją dobrą serię promocji gdzie za zawarcie umowy i płatności kartą kredytową rozdaje bon o wartości 300 zł oraz zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez pierwszy rok. Warunki promocji pozostały bez zmian i są banalnie proste, natomiast jako nagrodę możemy wybrać sobie bon do Biedronki, Allegro lub RTV Euro AGD. Do skorzystania z promocji wymagany jest dostęp do bankowości elektronicznej banku a taki można najszybciej wyrobić zakładając konto z premią 580 zł.

Kto może skorzystać z omawianej promocji?

Zgodnie z regulaminem promocji „Karta kredytowa na wiosnę” może z niej skorzystać każda osoba, która nie posiadała głównej karty kredytowej w Santander Bank Polska od 1 lutego 2023 roku. Z promocji będzie można skorzystać tylko za pomocą bankowości Santander Internet lub w aplikacji Santander mobile do wyczerpania limitu 2500 sztuk nagród (liczy się data rejestracji w promocji) jednak nie później jak do 22 maja 2023 roku.

Jak sami widzicie promocja wymaga dostępu do bankowości elektronicznej banku a taki najszybciej zapewnicie sobie zakładając Konto Jakie Chcę zyskując dodatkowe 580 zł z kolejnej promocji oraz do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych.

Nagrodami w niniejszej promocji są:

 • brak opłaty miesięcznej za główną kartę kredytową przez pierwsze 12 miesięcy za sam fakt podpisania umowy,
 • jeden voucher o wartości 300 zł, który można wykorzystać w sklepach Biedronka, RTV Euro AGD lub w serwisie Allegro w zamian za spełnienie dodatkowego warunku płatności kartą.

Aby z niej skorzystać należy najpóźniej do 22 maja 2023 roku (przypominamy, że ilość nagród to 2500 szt. a kluczową datą jest data rejestracji w promocji) zarejestrować się promocji na tej stronie wypełniając formularz, który prezentujemy poniżej a następnie złożyć wniosek o główną kartę kredytową na swoim urządzeniu (np. na tablecie, przez komputer czy też w aplikacji mobilnej banku w Menu => Oferta => Karty => Karty kredytowe => Więcej => Zamów). Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej należy zawrzeć umowę o główną kartę kredytową w Santander Internet lub w aplikacji Santander mobile.

Pamiętajcie jednak aby zaktualizować w systemie lub wyrazić:

 • zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowej drogą elektroniczną oraz drogą telefoniczną,
 • zgodę na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej poprzez elektroniczny kanał kontaktu (EKK),
 • nie sprzeciwiać się wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych,
 • podać w banku numeru telefonu komórkowego i adresu e-mail do kontaktu.

Zarejestruj się w promocji karty kredytowej i zyskaj aż 300 zł w bonie

Jak zgarnąć bon 300 zł do na zakupy Biedronce, Allegro lub RTV Euro AGD?

W ramach promocji można otrzymać elektroniczny voucher o wartości 300 zł do wykorzystania na zakupy w sklepach Biedronka, RTV Euro AGD lub w serwisie Allegro oraz zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez pierwsze 12 miesięcy. Aby otrzymać wspomniany bon należy w każdym z trzech miesięcy: czerwcu, lipcu i sierpniu 2023 roku zapłacić min. 5 razy główną kartą kredytową wydaną w tej promocji na łączną kwotę min. 500 zł.

W promocji nie będą brane pod uwagę płatności:

 • dla których punkt handlowo-usługowy lub punkt handlowo-usługowy w internecie – zrealizował zwrot w okresie transakcyjnym,
 • transakcje Quasi Cash,
 • płatności u podmiotów, które świadczą usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket.

Nagroda zostanie wysłana nie później niż do 30 września 2023 roku SMS-em lub w poczcie w bankowości internetowej lub mobilnej o ile zostaną spełnione warunki promocji. Szczegółowe jej warunki znajdują się w regulaminie,

Minimum 580 zł dodatkowej premii z promocji konta osobistego Santander

Kwietniowa promocja konta od Santander Bank Polska jest już dostępna. Wysokość premii do zgarnięcia pozostała bez zmian i wynosi łącznie 580 zł w zamian za założenie Konta Jakie Chcę. Na nagrodę składa się 300 zł premii pieniężnej wypłacanej na konto oraz 280 zł w formie bonów do zrealizowania w wybranych przez siebie sklepach. Dodatkowo bank oferuje do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych oraz możliwość ulokowania oszczędności na koncie 8%.

Szczegółowy opis tej promocji: 580 zł premii za Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska + do 400 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + konto na 8%

Ile kosztuje karta kredytowa w Santander?

W ramach niniejszej promocji uczestnik jest zwolniony bezwarunkowo z opłaty przez pierwsze 12 miesięcy. Tym samym karta ta nie generuje żadnych kosztów o ile nie pozostawimy sobie jej na dłużej :) Po roku opłaty będą zgodne z aktualną tabelą opłat i prowizji stąd też na chwilę obecną nie ma sensu jej zamieszczać ani analizować ;)

Alternatywne promocje kart kredytowych z premią nawet do 1000 zł!

Pamiętajcie, że promocji kart kredytowych nie brakuje. Oczywiście król jest jeden – wiadomo Citibank ;-) Jeżeli powyższa Ci nie odpowiada i szukasz czegoś innego to polecamy przejrzeć alternatywne oferty innych banków co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych a szczególnie polecamy:

… i wiele, wiele innych promocji. Przejrzyj wszystkie AKTUALNE PROMOCJE.

Zarejestruj się w promocji karty kredytowej i zyskaj aż 300 zł w bonie

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl5 komentarzy dla wpisu: “300 zł do Biedronki, Allegro lub RTV Euro AGD z kartą kredytową od Santander Bank Polska (oraz 580 zł premii z kontem osobistym)

 • Marcin pisze:

  Czy promocja jest aktualna? W opisie widnieje data „najpóźniej do 22 lutego 2023 roku”.

  • ja pisze:

   Od 24 kwietnia 2023 r. do uzyskania maksymalnej liczby zgłoszeń w promocji
   (2500), ale nie dłużej niż do 22 maja 2023 roku:

  • ZnB pisze:

   Aktualna jeszcze :)

  • Marcin pisze:

   @ja artykuł został zedytowany ;) @ZnB dziękuję

  • ZnB pisze:

   Cały czas widnieje ta sama informacja „Z promocji będzie można skorzystać tylko za pomocą bankowości Santander Internet lub w aplikacji Santander mobile do wyczerpania limitu 2500 sztuk nagród (liczy się data rejestracji w promocji) jednak nie później jak do 22 maja 2023 roku.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.