ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Nawet 280 zł premii za Konto 360° Junior dla dziecka od Banku Millennium + 600 zł bonusu dla każdego rodzica

Do końca promocji pozostało:

Otwórz konto dla swojego dziecka i zgarnij nagrody o wartości nawet 280 zł :)

Pojawiła się nowa promocja na Konto 360° Junior w Banku Millennium. W kolejnej odsłonie tej promocji dla dzieci nagrodą jest eKarta Goodie o wartości od 150 zł do 200 zł (do zrealizowania na dowolne zakupy!) w zależności od warunków jakie spełnimy oraz eKartę prezentową Empiku o wartości 80 zł dla pierwszych 900 otworzonych kont. Aby otrzymać nagrodę główną należy otworzyć konto dziecku oraz zapewnić na nie wpływ i dokonać określonych płatności oraz ewentualne złożyć dodatkowo wniosek o tzw. „świadczenie 300+” celem powiększenia nagrody. Pamiętajcie również, że w zamian za założenie konta Millennium 360° przez rodzica bank dorzuci rekordowe aż 600 zł premii dla każdego z nich.

Jak zdobyć nagrody za założenie konta dziecku?

Zasady „Wprowadź dziecko w świat finansów z Kontem 360° Junior” są bardzo proste. Niezmiennie już jak w każdej tego typu promocji konta przeznaczonego dla dzieci wymagane jest posiadanie przez rodzica (lub opiekuna prawnego) rachunku osobistego lub karty kredytowej w Millennium Bank (jeżeli jeszcze takiego konta nie posiadacie to konto dla dorosłych możecie założyć obecnie w promocji z rekordowym bonusem aż 600 zł. Oczywiście dobrze by było również, aby w rodzinie znajdowało się dziecko/dzieci w wieku od 0 do 17 lat (czyli takie, które nie ukończyło jeszcze 18 lat) ;)

Warto również dodać, że:

Możesz wziąć udział w promocji, jeśli:
(…)
4) wcześniej żadne z Twoich małoletnich dzieci, którym chcesz otworzyć konto osobiste, nie posiadało Konta 360° Junior.

zatem z promocji wykluczone są dzieci, które kiedyś już posiadały konto Junior w Banku Millennium.

Przed przystąpieniem do promocji warto sprawdzić czy w systemie Millenet posiadamy:

 • zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń w KBE,
 • wyrażone zgody na: na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Millennium przez kanały elektroniczne oraz przez telefon oraz nie odwołamy tych zgód do końca trwania promocji.

Dalej jest już z górki i wystarczy w okresie przystąpienia do promocji czyli do 30 października 2024 roku (lub do momentu osiągnięcia limitu 30000 sztuk kont) otworzyć za pośrednictwem systemu bankowości Millenet lub aplikacji mobilnej banku Konto 360° Junior wraz z kartą dla swojego dziecka oraz zaakceptować regulamin promocji.

Pierwszą nagrodą już za samo otwarcie Konta 360 Junior w promocji jest eKarta Prezentową Empiku o wartości 80 złotych. Otrzymanie nagrody jest możliwe za każde pierwsze otwarte takie konto dla danego dziecka, o ile konto to będzię jednym z pierwszych 900 kont założonych w promocji, przy czym nie później niż do końca lipca 2024 roku.

Aby otrzymać kolejną nagrodę jaką jest eKarta Goodie o wartości 150 zł należy do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta spełnić poniższe warunki:

 • w przypadku otwarcia konta, którego posiadaczem jest osoba poniżej 7 roku życia nowo otwarte konto zasilić kwotą co najmniej 200 zł;
 • w przypadku otwarcia konta, którego posiadaczem jest osoba, która ukończyła 7 rok życia należy:
  – zasilić nowo otwarte konto kwotą co najmniej 200 zł,
  – dokonać min. 3 płatności kartą wydaną do konta, za pomocą kodu BLIK lub zbliżeniowo telefonem,
  – dokonać aktywacji aplikacji mobilnej oraz wyrazić w imieniu dziecka zgody marketingowe.

Nagroda zostanie podwyższona do 200 zł jeżeli spełnione zostaną warunki opisane powyżej oraz dodatkowo między 1 lipca a 30 października 2024 roku za pomocą bankowości internetowej (Millenet) albo aplikacji mobilnej zostanie złożony wniosek o świadczenie w ramach rządowego programu „Dobry start”, tzw. „300+”.

Za każde takie konto dla dziecka i spełnienie powyższych warunków promocji przysługuje eKarta Goodie o wartości 150 zł lub 200 zł. Nagroda ta w formie cyfrowego kodu zostanie przekazana najpóźniej do 30 kwietnia 2024 roku poprzez wysłanie wiadomość SMS na numer telefonu. Kod będzie można zamienić na kartę płatniczą w ciągu 60 dni od jego otrzymania. Karta Goodie będzie ważna przez 12 miesięcy.

Szczegółowe warunki promocji opisane zostały w regulaminie.

Konto dla rodzica z łatwą nagrodą w wysokości aż 600 zł – otwórz już dziś!

Ruszyła kolejna, świetna promocja Banku Millennium, dzięki której zgarniemy rekordowe 600 zł premii w gotówce do konta Millennium 360°. Na nagrodę składają się trzy niezależne od siebie premie pieniężnej w wysokości 200 zł każda. Oczywiście to nie wszystko, bo promocję konta można połączyć z promocją karty kredytowej gdzie jest do wzięcia 300 zł w bonach do Biedronki. Natomiast na oszczędzających czeka Konto Oszczędnościowe Profit z oprocentowaniem 6%. Jest też coś do wzięcia dla naszych pociech o czym piszemy w dalszej części :)

O szczegółach tej promocji pisaliśmy tutaj: Aż 600 zł nagrody pieniężnej za założenie konta Millennium 360° w Banku Millennium + 300 zł do Biedronki + konto oszczędnościowe na 6%

Ile kosztuje Konto 360° Junior?

Konto Junior w Millennium przeznaczone jest dla osób niepełnoletnich czyli w wieku 0-17 lat. Dysponowanie przez posiadacza rachunku środkami pieniężnymi zgromadzonymi na tym koncie, w tym za pomocą karty do konta jest możliwe po ukończeniu 13 lat w ramach ustanowionych limitów. Koszty tego konta kształtują się następująco:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku – bezwarunkowo,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej (przy min. 1 transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIK w miesiącu) – w przeciwnym wypadku 4 zł miesięcznie,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce (przy min. 1 transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIK w miesiącu) – w przeciwnym wypadku do 5 zł od wypłaty.

Szczegółowe informacje o opłatach konta znajdziecie tutaj a o opłatach karty tutaj.

 , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl1 komentarz dla wpisu: “Nawet 280 zł premii za Konto 360° Junior dla dziecka od Banku Millennium + 600 zł bonusu dla każdego rodzica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.