ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

2000 zł nagrody pieniężnej dla firm od Banku Pekao za Konto Przekorzystne Biznes

Do końca promocji pozostało:

Premia pieniężna od Banku Pekao dla firm powraca – do wzięcia 2000 zł w gotówce!

Bank Pekao ruszył z kolejną promocją konta firmowego oferując przy tym zarówno wysoką premię pieniężną. Dzięki niej w zamian za założenie rachunku firmowego Konto Przekorzystne Biznes można zyskać nawet 2000 zł premii pieniężenej. Przy okazji nadmieniamy, że promocję konta firmowego można bez problemu połączyć z promocją konta osobistego dla klientów indywidualnych gdzie czeka kolejne 200 zł premii za konto oraz 7% dla oszczędności :)

Promocja „Zyskaj do 2 000 zł premii dla firmy” – dla kogo?

W promocji konta firmowego Banku Pekao „Zyskaj do 2 000 zł premii dla firmy” mogą wziąć udział zarówno osoby fizyczne prowadzące już jednoosobową działalność gospodarczą jak i takie, które dopiero działalność gospodarczą planują otworzyć. Należy jednak pamiętać, że z promocji wyłączone są podmioty, które posiadały w banku (Pekao jak i Idea Bank) rachunek w okresie od 1 stycznia 2023 roku:

Uczestnikiem promocji może zostać podmiot krajowy (rezydent), będący osobą fizyczną prowadzącą lub otwierającą w okresie trwania promocji jednoosobową działalność gospodarczą, spółką cywilną lub spółką osobową, prowadzący księgowość uproszczoną lub będący rolnikiem indywidualnym i nie związany z Bankiem umową rachunku rozliczeniowego dla firmy w okresie pomiędzy 1 stycznia 2023 r. a dniem przystąpienia do promocji (…).

Osoby, które chcą skorzystać z promocji powinny do 31 sierpnia 2024 roku spełnić łącznie poniższe warunki:

 • wypełnić wniosek o Konto Przekorzystne Biznes wraz z bankowością elektroniczną Pekao24 dla firm oraz kartą debetową Mastercard wydawaną do tego rachunku a następnie podpisać z Bankiem Pekao umowę przez internet lub aplikację PepPay (w przypadku posiadania konta osobistego),
 • wyrazić zgody marketingowe, o których dokładnie mowa w regulaminie promocji,
 • zaakceptować regulamin promocji,
 • dokonywać w każdym z 5 miesięcy kalendarzowych liczonych od kolejnego miesiąca kalendarzowego po zawarciu umowy promocji przelew do ZUS lub KRUS (dla rolników) na kwotę min. 300 zł z rachunku bieżącego Konto Przekorzystne Biznes.

Otwórz Konto Przekorzystne Biznes i zyskaj do 2000 zł premii!

300 zł za podpisanie umowy o konto z kartą poprzez kanał zdalny

Pierwsza i zarazem najprostsza nagroda w tej promocji to premia pieniężna w wysokości 300 zł przeznaczona dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, która przysługuje za samo podpisanie umowy o konto wraz z kartą w formie online (np. na selfie), czyli zdalnie pomijając oddział banku czy też kuriera.

Oczywiście wymagany jest też przelew do ZUS/KRUS w kwocie min. 300 zł (o którym też juz wyżej pisaliśmy) w okresie 2 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa o konto.

600 zł premii w formie tzw. moneybacku za płatności kartą

Trzecia nagroda o łącznej wartości 600 zł (notabene najłatwiejsza do zdobycia) przyznawana jest za dokonywanie płatności w sklepach. Zwrot 3% od łącznej wartości miesięcznych transakcji bezgotówkowych wykonanych na kwotę min. 500 zł telefonem za pośrednictwem portfeli cyfrowych Google Pay lub Apple Pay z wykorzystaniem karty debetowej Mastercard lub kartą debetową Mastercard wydaną do rachunku Konto Przekorzystne Biznes będzie przysługiwał przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa o Konto Przekorzystne Biznes. Maksymalna kwota zwrotu nie może przekroczyć 120 zł w miesiącu. 

Premia będzie naliczana za transakcje w każdym kolejnym z 5 miesięcy kalendarzowych, w których był wykonany przelew do ZUS/KRUS, liczonych od miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa powyższego rachunku.

500 zł premii za terminal płatniczy

Kolejny bonus w łącznej wysokości 500 zł przeznaczony jest już dla przedsiębiorców korzystających z terminala płatniczego. Bonus ten bowiem można uzyskać jeżeli firma zawrze z Bankiem Pekao umowę o terminal płatniczy, a następnie przyjmie w nim przez 5 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu otworzenia rachunku płatności na kwotę min. 1000 zł miesięcznie. Za każdy miesiąc spełnienia powyższych warunków bank wypłaci 100 zł premii.

Premia będzie naliczana za transakcje w każdym kolejnym z 5 miesięcy kalendarzowych, w których był wykonany przelew do ZUS/KRUS, liczonych od miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa powyższego rachunku.

600 zł za zawarcie umowy leasingowej lub umowy o kredyt/pożyczkę

Jest jeszcze opcja uzyskania dodatkowej extra premii w wysokości 600 zł za zawarcie pierwszej umowy o kredyt/pożyczkę lub o Leasing z Pekao Leasing lub Faktoring z Pekao Faktoring w okresie trwania promocji oraz spełnienie poniższych warunków:

 • uruchomienie kredytu/ pożyczki na kwotę min. 100 000 zł przeznaczonego na finansowanie swojej działalności gospodarczej, z gwarancją Banku Gospodarstwa Krajowego albo Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego do 5 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta, w ramach promocji, umowa rachunku bieżącego Konto Przekorzystne Biznes w złotych lub
 • w czasie trwania promocji zawarcie umowy o leasing oraz wykonanie minimum 1 przelewu na łączną kwotę min. 2 000 zł miesięcznie na rzecz Pekao Leasing tytułem spłaty raty leasingowej w okresie 5 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta, w ramach promocji, umowa rachunku bieżącego Konto Przekorzystne Biznes w złotych, lub
 • otrzymanie minimum 2 uznań na rachunek Konto Przekorzystne Biznes w złotych, o prowadzenie którego umowa została zawarta w ramach promocji, z tytułu wykupu wierzytelności w ramach zawartej umowy faktoringowej z Pekao Faktoring Sp. z o.o. w okresie 5 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa powyższego rachunku.

Otwórz Konto Przekorzystne Biznes i zyskaj do 2000 zł premii!

Kiedy nastąpi wypłata bonusów?

Każda z premii wymieniona wyżej zostanie wypłacona w terminie do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym warunki określone dla poszczególnych premii zostały spełnione.

Pamiętajcie również, że wypłacone nagrody pieniężne jest przychodem dla firmy i należy je rozliczyć z Urzędem Skarbowym wg. takiej formy podatkowej z jakiej korzysta firmy.

Ile kosztuje Konto Przekorzystne Biznes w Pekao?

W praktyce konto firmowe oferowane przez Bank Pekao S.A. w ramach standardowych warunków również może być zupełnie darmowe. Wystarczy spełnić proste warunki zwolnienia z podstawowych opłat. Główne cechy Konta Przekorzystnego Biznes to:

 • 0 zł za prowadzenie konta po spełnieniu jednego z warunków (w przeciwnym razie opłata 9 zł):
  • wpływy min. 2000 zł z wyłączeniem wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów między rachunkami klienta,
  • przelewu do ZUS/US,
  • 1 wpływu z terminala wydanego przez bank,
  • 1 transakcji wymiany walut w banku,
  • opłacenia 1 raty leasingu w Pekao Leasing.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej jeśli bank rozliczy transakcje bezgotówkowe kartą debetową wydaną do rachunku na kwotę 300 zł miesięcznie, w przeciwnym razie pobrana zostanie opłata 7 zł,
 • 0 zł za przelewy do ZUS i US,
 • 0 zł za przelewy w ramach Banku Pekao,
 • 0 zł za przelew jeśli przelew złożony jest w aplikacji mobilnej PeoPay,
 • 0 zł pierwsze 15 przelewów na rachunki innych banków złożonych w Pekao24 dla firm albo Pekao Biznes24, każdy kolejny 1,50 zł,
 • 0 zł pierwsze 5 przelewów SEPA w miesiącu, każdy kolejny 5 zł,
 • 0 zł za wypłaty gotówki w bankomatach własnych oraz pierwsze dwie wypłaty z bankomatów zewnętrznych,
 • 0 zł wpłaty we wpłatomatach własnych do sumy 100000 zł miesięcznie

Pozostałe opłaty znajdziecie w Tabeli Opłat i Prowizji.

200 zł bonusu w gotówce za założenie konta osobistego w Pekao

Pojawiła się kolejna (już XII edycja) promocja konta osobistego oraz oszczędnościowego w Banku Pekao. Standardowo (czyli bez zmian od dłuższego czasu) można zgarnąć 200 zł nagrody pieniężnej za założenie Konta Przekorzystnego wraz z kartą oraz spełnienie prostych warunków promocji. Dodatkowo oprócz nagrody głównej za konto osobiste można również zgarnąć sporo odsetek na koncie oszczędnościowym bo aż 7% w skali roku przez najbliższe 5 miesięcy dla kwoty do 100 tys. zł co czyni to konto jednym z najlepiej oprocentowanych na dziś.

Promocję opisaliśmy szczegółowo tutaj: 200 zł premii pieniężnej za założenie Konta Przekorzystnego w Banku Pekao + konto oszczędnościowe na 7%!

Zobacz również pozostałe promocje przygotowane dla firm…

Nie tylko Bank Pekao oferuje promocję dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Stałą promocję z premią dla firm znajdziecie w takich bankach jak Millennium, Alior, Idea czy Santander Bank Polska. Zawsze aktualne promocje firmowe znajdziecie w naszym zestawieniu kont dla przedsiębiorców:

Nazwa konta / BankProwadzenie kontaOpłaty za kartęPrzelewy:
zwykły/ZUS/US
Uwagi / Wnioski / Promocje
iKonto Biznes +2850 zł premii
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

PKO Konto Firmowe +2200 zł premii
PKO BP

PKO Konto Firmowe w PKO BP
0 zł / 12 zł *
* 0 zł przez pierwsze 2 lata a później przy wpływach 2000 zł miesięcznie
0 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł dla pierwszych 10 przelewów w miesiącu, kolejne płatne 1 zł; darmowe wszystkie przelewy w aplikacji mobilnej
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe bankomaty sieci PKO BP

Konto Firmowe Online +2700 zł premii
Santander Bank Polska

Konto Firmowe Online w Santander Bank Polska
0 zł0 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wyrażone zgody marketingowe
0 / 0 / 0 zł
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł na zawsze
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków na zawsze!

CitiKonto w ofercie dla biznesu +3000 zł premii
CitiBank

CitiKonto w ofercie dla biznesu w CitiBank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto i kartę za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

Konto Mój Biznes +2000 zł premii
Millennium Bank

Konto Mój Biznes w Millennium Bank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w poprzednim miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 500 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 20 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

Konto Przekorzystne Biznes +2000 zł premii
Bank Pekao

Konto Przekorzystne Biznes w Bank Pekao
0 zł / 9 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu wpływy na konto wyniosły min. 2000 zł lub jeżeli został zlecony przelew do ZUS/US
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 300 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 15 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »

BIZnest Konto +900 zł premii
Nest Bank

Nest Konto w Nest Bank
0 zł 0 zł0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- bezwarunkowe 0 zł za posiadanie karty
- bezpłatne bankomaty w kraju
- korzystny rachunek oszczędnościowy

mBiznes Standard +1000 zł premii
mBank

mBiznes Standard w mBank
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w kraju dla wypłat powyżej 100 zł

iKonto Biznes +1500 zł premii
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

Konto Otwarte na Biznes +1000 zł premii
BNP Paribas

Konto Otwarte na Biznes w BNP Paribas
0 zł / 15 zł *
* 0 zł przez pierwsze 12 miesięcy promocji lub jeżeli średnio-miesięczne saldo na rachunkach banku wynosi min. 3000 zł
0 zł / 9 zł *
* 0 zł jeżeli w miesiącu zostały zaksięgowane na koncie transakcje bezgotówkowe wykonane kartą na min. 500 zł
0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe przelewy (min. 20 sztuk)

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.