ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

200 zł premii pieniężnej za „eKonto możliwości” od mBank (dla osób w wieku 13-17 lat)

Do końca promocji pozostało:

Promocja dla najmłodszych dająca zarobić 200 zł na rachunku eKonto możliwości!

„Zyskuję więcej – bo mogę IV” to znana już na blogu promocja konta osobistego mBanku, skierowana do osób niepełnoletnich w wieku od 13 do 17 lat. W zamian za założenie eKonta możliwości można zgarnąć aż 200 zł premii pieniężnej pod warunkiem spełnienia prostych, trzech warunków. Wystarczy wykonać min. 5 płatności telefonem i 3 przelewy na telefon oraz posiadać tzw. aktywny cel oszczędnościowy :) Jeżeli jesteś już osobą pełnoletnią zainteresuj się promocją mBank z premią 600 zł (do 24 lat) lub promocją z premią 560 zł (dla osób powyżej 18 lat).

140 zł łatwej premii pieniężnej dla dzieci i młodzieży :)

Aby przystąpić i skorzystać z promocji „Zyskuję więcej – bo mogę IV” należy być osobą pełnoletnią, która ukończyła 13 lat ale nie ukończyła jest 18. roku życia. Należy być również nowym klientem mBank. Zgodnie z zapisami regulaminu promocji:

Przez Nowego Klienta, rozumiemy osobę, która od 01.01.2020 r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem:
– rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
– rachunku oszczędnościowego
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

W przypadku spełnienia powyższego warunku wystarczy, że do dnia 30 września 2024 roku zostanie wypełniony promocyjny wniosek o eKonto możliwości wraz z kartą oraz zawarta umowa z bankiem (samo wypełnienie wniosku w tym terminie nie wystarczy). Pamiętajcie również o uruchomieniu usługi „Moje cele”. Następnie należy zawrzeć umowę poprzez selfie lub e-dowód (jeżeli chcemy zgarnąć dodatkową premię – szczegóły w dalszej części) lub kuriera czy też placówkę banku o ile jest dostępna w interesującym nas mieście.

UWAGA! Jeżeli nie macie nic przeciwko temu to we wniosku o konto, który będziecie wypełniać możecie użyć naszego kodu polecenia czyli: znb1 – mimo, iż nie uzyskacie z tego tytułu żadnej dodatkowej premii to możecie się przyczynić do uzyskania bonusu przez nas – z góry dziękujemy za wsparcie!

Jak zdobyć 200 zł nagrody pieniężnej na start do eKonta możliwości?

Warunki promocji są niezwykle proste i żaden uczestnik nie powinien mieć problemów z ich spełnieniem. Po podpisaniu umowy o konto wraz z kartą płatniczą należy spełnić poniższe warunki promocji:

  • pierwsze 20 zł premii pieniężnej otrzymamy jeżeli wykonamy min. 5 płatności telefonem – za płatność telefonem rozumie się bezgotówkowe transakcje zakupu dokonane w punktach handlowo-usługowych i przez internet przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay, do których dodana jest karta wydana do konta promocyjnego lub przez BLIK zbliżeniowy. Na ich wykonanie mamy czas w miesiącu aktywacji konta oraz w kolejnym pełnym miesiącu po aktywacji konta,
  • drugie 20 zł premii pieniężnej otrzymamy jeżeli wykonamy min. 3 przelewy na numer telefonu. Na ich wykonanie mamy czas w miesiącu aktywacji konta oraz w kolejnym pełnym miesiącu po aktywacji konta
  • trzecie 20 zł premii pieniężnej otrzymamy jeżeli w ostatnim dniu miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta promocyjnego będziemy mieli aktywny cel oszczędnościowy – za aktywny cel oszczędnościowy bank uznaje rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie, powiązany z kontem promocyjnym, którego saldo w ostatnim dniu miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta promocyjnego wynosi przynajmniej 30 zł,
  • trzecia premia w wysokości 140 zł zostanie wypłacona jeżeli spełnione zostaną wszystkie powyższe warunki dla premii pierwszej, drugiej oraz trzeciej.

Nagroda w postaci zwrotu zostanie wypłacona na konto promocyjne do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarte zostało konto promocyjne.

Załóż eKonto możliwości i zgarnij 200 zł premii pieniężnej!

Ile kosztuje utrzymanie eKonta możliwości?

eKonto możliwości oferowane jest osobom w wieku 13-24 lata. Po tym okresie rachunek automatycznie jest przekształcany w eKonto osobiste. Jego podstawowe zalety to:

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za obsługę karty,
  • 0 zł za wybór wizerunku karty,
  • 0 zł za przelewy Elixir wykonywane w bankowości internetowej i mobilnej,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce!

Szczegółowe opłaty można znaleźć standardowo w TOiP.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 30 września 2024 wypełnić promocyjny wniosek o eKonto możliwości wraz z kartą
do 30 września 2024 podpisać umowę o konto wraz z kartą
do końca miesiąca po miesiącu podpisania umowy o konto wykonać min. 3 płatności telefonem, min. 3 przelewy na numer telefonu oraz posiadać aktywny cel oszczędnościowy z saldem min. 30 zł
do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy zostanie wypłacona nagroda z promocji

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.