ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

200 zł nagrody w gotówce za założenie mKonta Intensive w mBank

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Zyskaj 200 zł premii w gotówce za założenie prestiżowego konta mBanku

Powraca promocja dla mKonto Intensive oferowanego przez mBank głównie dla osób bardziej wymagających na znacznie korzystniejszych warunków. Tym razem za założenie mKonta Intensive zyskamy aż 200 zł premii w gotówce. za wpływy i płatności kartą/blik. Alternatywnie można skorzystać z nadal trwającej jeszcze lepszej promocji eKonta osobistego z premią 450 zł wypłacaną w gotówce.

„mKonto Intensive plus premia” czyli 200 zł w gotówce…

W nowej promocji konta Intensive do zgarnięcia jest premia pieniężna w wysokości 200 zł. Osoby, które stale śledzą bloga pewnie skojarzą fakt, że mBank prowadzi również alternatywną promocję z eKontem osobistym i premią 450 zł (oraz kontem oszczędnościowym na 1,8%), która to warunki ma znacznie korzystniejsze. Wybór pozostawiamy jednak Wam :)

Z promocji mogą skorzystać osoby, które:

(…) począwszy od 01.01.2017 r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem:
a. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
b. rachunku oszczędnościowego
o [początkowych] numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017

Posiadanie innych produktów mBanku typu karta kredytowa czy konto firmowe nie wyklucza możliwości skorzystania z tej promocji.

Gdy zdecydujemy się skorzystać z tej promocji wystarczy złożyć wniosek o otwarcie mKonta Intensive wraz z kartą wydawaną do rachunku Mastercard lub Visa Intensive (tylko ta karta jest bezpłatna) oraz zaakceptować na wniosku oświadczenia

– Oświadczam, że przystępując do Promocji, mam świadomość, iż mBank S.A. jest uprawniony do wprowadzenia podobnych, tożsamych promocji po zakończeniu czasu trwania Promocji „mKonto Intensive plus premia” o nowych parametrach cenowych, uzależnionych od decyzji właściciela promocji.
– Oświadczam, że otrzymałem/am, zapoznałem/am się oraz akceptuję treść postanowień Regulaminu Promocji „mKonto Intensie plus premia”.

Pamiętajcie jednak, że promocją nie są objęte rachunki wspólne.

UWAGA! Jeżeli nie macie nic przeciwko temu to we wniosku o konto, który będziecie wypełniać możecie użyć naszego kodu polecenia czyli: znb – mimo, iż nie uzyskacie z tego tytułu żadnej dodatkowej premii to możecie się przyczynić do uzyskania bonusu przez nas – z góry dziękujemy!

Następnie na postawie złożonego wniosku należy zawrzeć umowę z bankiem poprzez kuriera lub w placówce banku o ile jest dostępna w Waszym mieście. Promocja potrwa do 31 lipca 2021 i w tym czasie należy złożyć wniosek o konto wraz z kartą oraz podpisać umowę.

Otwórz mKonto Intensive i zyskaj 200 zł nagrody w gotówce

200 zł nagrody w gotówce – jak ją otrzymać?

Nagrodą w tej promocji (jak już wyżej pisaliśmy) jest premia pieniężna w wysokości 200 zł wypłacana w czterech transzach po 50 zł każda.

Aby otrzymać pierwszą premię 50 zł za tzw. szybki wpływ należy w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia mKonta Intensive zapewnić jednorazowy wpływ w kwocie minimum 1000 zł, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem. Do wpływów zalicza się również wpłatę we wpłatomacie i wpłatę w oddziale banku. Dodatkowo w miesiącu otwarcia konta i/lub w kolejnym miesiącu należy zrobić minimum 8 transakcji kartą wydaną do konta (w tym płatności telefonem) i/lub transakcji BLIK.

Przykład: jeżeli przystąpiłeś do Promocji w połowie maja, to będziesz robił transakcje przez maj i/lub czerwiec, na podstawie których naliczymy Premię; pierwszą Premię naliczymy za maj i/lub czerwiec.

Druga premia w kwocie 50 zł zostanie wypłacona jeżeli w drugim pełnym miesiącu po otwarciu mKonta Intensive zostaną spełnione te same warunki co wcześniej czyli:

  • zapewnić jednorazowy wpływ w kwocie minimum 1000 zł, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem. Do wpływów zalicza się również wpłatę we wpłatomacie i wpłatę w oddziale banku,
  • wykonać minimum 8 transakcji kartą wydaną do konta (w tym płatności telefonem) i/lub transakcji BLIK.

Przykład: jeżeli przystąpiłeś do Promocji w maju, to już od lipca będziesz robił transakcje, na podstawie których naliczmy Premię; pierwszą Premię naliczymy za lipiec.

Trzecia premia w kwocie 50 zł zostanie wypłacona jeżeli w trzecim pełnym miesiącu po otwarciu mKonta Intensive zostaną spełnione te same warunki co w poprzednim miesiącu.

Analogicznie czwarta ostatnia premia w wysokości 50 zł zostanie wypłacona jeżeli w czwartym pełnym miesiącu po otwarciu mKonta Intensive zostaną spełnione te same warunki co w poprzednim miesiącu.

Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Otwórz mKonto Intensive i zyskaj 200 zł nagrody w gotówce

Ile kosztuje mKonto Intensive?

Rachunek mKonto Intensive to produkt przeznaczony „z założenia dla zamożniejszych” klientów. Prowadzenie tego konta kosztuje bagatela aż 49,50 zł miesięcznie a aby zostać zwolnionym z tej opłaty bank wymaga wpływów na rachunek w kwocie łącznej min. 7000 zł lub łącznej kwoty depozytów i inwestycji ulokowanych w mBanku wynoszących minimum 100 tys. zł. Oczywiście dla wielu z Was nie powinno to być większym problemem ponieważ wystarczy np. siedem razy wpłacić ten sam tysiąc złotych na konto i po problemie. Niemniej jednak może to być ciut kłopotliwe.

W zamian jednak otrzymujemy wszystko to co jest potrzebne do codziennego użytkowania konta w cenie, czyli zupełnie gratis:

  • 0 zł za kartę podstawową MasterCard lub Visa Intensive (można wybierać jeszcze pośród innych kart ale są one płatne),
  • 0 zł za 3 pierwsze przelewy natychmiastowe,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów krajowych,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów na świecie,
  • 0 zł za wpłaty w bankomatach mBanku, Planet Cash, Cashline jak i Euronet.

Więcej informacji o opłatach można poczytać w tabeli opłat i prowizji.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 lipca 2021 wypełnij wniosek o mKonto Intensive z kartą a następnie zawrzyj umowę
w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ na konto w kwocie minimum 1000 zł
przez kolejne cztery pełne miesiące dokonuj minimum 8 transakcji kartą wydaną do konta (w tym płatności telefonem) i/lub transakcji BLIK

Otwórz mKonto Intensive i zyskaj 200 zł nagrody w gotówce

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.