ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

16000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 200 zł dla nowych jak i obecnych klientów Alior Bank + 500 zł w gotówce na start za założenie konta!

Do końca promocji pozostało:

Klienci posiadający kartę w Alior Bank mają szansę na świetny i prosty zarobek :)

Wraca świetna promocja dla klientów Alior Bank, która ostatnio była dostępna jakiś rok temu. W zamian za zarejestrowanie karty Mastercard (debetowej lub kredytowej) w Programie Bezcenne Chwile i zrealizowanie płatności kartą na kwotę 200 zł można zyskać do 16000 pkt o równowartości 200 zł. Co więcej z promocji mogą skorzystać zarówno obecni klienci banku jak i zupełnie nowi klienci zatem warto zainteresować się promocją z premią pieniężną aż 500 zł za założenie konta :)

 

Shopping z Aliorem czyli jak zgarnąć 8000 pkt lub 16000 pkt o wartości do 200 zł

Promocja „Shopping z Aliorem” będzie dostępna w terminie od 15 maja 2024 roku do 31 lipca 2024 roku jednak nie dłużej jak do wyczerpania się puli nagród, która wynosi 13500 sztuk (każda po 8000 pkt) o równowartości 100 zł (w bonach do różnych sklepów) przeznaczone dla kart debetowych wydanych do konta jak i kart kredytowych z logo Mastercard, przy czym jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie takie nagrody czyli 16000 pkt o wartości 200 zł. Informacja o szacowanej dacie zakończenia promocji zostanie opublikowana z co najmniej 1 dniowym wyprzedzeniem na stronie Alior Banku.

Z promocji może skorzystać każdy klient Alior Banku, który w okresie promocji dokona po raz pierwszy rejestracji w Programie Bezcenne Chwile karty debetowej lub kredytowej z logo Mastercard wydanej przez Alior Bank.

Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta oraz karty w Alior Bank warto założyć sobie Konto Jakże Osobiste i skorzystać z opisywanej tutaj promocji punktowej – jakby nie patrzeć kolejne 200 zł w bonach piechotą nie chodzi ;) A przecież obecnie trwa równie świetna promocja dla nowych klientów z łączną premią aż 500 zł za założenie owego konta. Tym samym nowi klienci mogą zatem zyskać łącznie rekordowe aż 700 zł premii a obecni rejestrując swoją kartę Mastercarda (posiadaną ale nie dodaną jeszcze do programu) zyskają do 200 zł.

Załóż konto w Alior i odbierz dodatkowe 200 zł w punktach Bezcenne Chwile

Aby otrzymać nawet 16000 punktów należy spełnić łącznie poniższe warunki:

 • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile (Priceless Specials) rejestrując w nim wskazaną wyżej kartę (debetową lib kredytową) Mastercard Alior Banku (kartę rejestrujemy w bankowości elektronicznej klikając w szczegóły swojego konta osobistego, następnie wchodzimy w menu „Karty” i w części „Informacje o karcie” odnajdujemy program Bezcenne Chwile – tam też należy szukać opcji włączenia karty do programu),
 • dokonać zakupu premiowanego kartą na łączną kwotę nie mniejszą niż 200 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych przy użyciu zarejestrowanej karty,
 • w przypadku gdy bierzemy udział w promocji z kartą debetową opcjonalnie można zawrzeć jeszcze umowę o Limit kredytowy Alior Pay, jednocześnie refinansując w dniu zawarcia umowy o Limit kredytowy Alior Pay w ramach wykorzystania tego limitu wybraną transakcję obciążającą rachunek bankowy na kwotę minimum 50 zł.

Za spełnienie wyżej wymienionego warunku płatności kartą na min. 200 zł przysługuje:

 • 16000 pkt dla kart kredytowych lub
 • 8000 pkt dla kart debetowych, które można powiększyć o kolejne 8000 pkt za spełnienie wyżej opisanego warunku dotyczącego skorzystania z usługi Alior Pay.

Przez zakup premiowany (czyli transakcję płatniczą kartą) na potrzeby niniejszej promocji bank rozumie:

(…) każdy zakup (transakcję) w złotych polskich dokonywany za pomocą Karty Organizatora przez Uczestnika Programu – z wyjątkiem: wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkoweUczestnika.

Dodatkowo wykluczone są standardowo transakcje wynikające wprost z zasad przyznawania punktów w programie, o których szeroko pisaliśmy tutaj w sekcji „Zasady naliczania punktów MasterCard Bezcenne Chwile”. Są to między innymi transakcje dokonane w punktach realizujących przekazy pieniężne, aptekach, drogeriach, pubach, klubach nocnych, dyskotekach czy sklepach alkoholowych. Warto zapoznać się z tymi zasadami.

Nagrody zostaną przyznane w ciągu 14 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków oferty. Punkty będą ważne przez okres 3 miesięcy od dnia ich przyznania. Można je wymienić np. na vouchery o wartości od 100 zł do 200 zł na zakupy w sklepie Carrefour, RTV Euro AGD, Decathlon, Empik, Smyk, na bon do stacji paliw Circle K lub inną nagrodę dostępną w katalogu.

Szczegóły promocji z punktami powitalnymi znajdziecie tutaj.

Załóż konto w Alior i odbierz dodatkowe 200 zł w punktach Bezcenne Chwile

Dodatkowo aż 500 zł w gotówce na start za założenie konta osobistego

Wystartowała XI edycja znanej już promocji konta osobistego oferowanego przez Alior Bank z bardzo wysoką premią pieniężną! Dzięki tej promocji jest szansa zgarnąć aż 500 zł w gotówce za założenie Konta Jakże Osobistego i spełnienie dość prostych warunków. Poza tym za dokonywane płatności mobilne telefonem bank oferuje do 20 zł zwrotu co miesiąc w ramach tzw. moneybacku. Osoby zainteresowane oszczędzaniem mogą skorzystać dodatkowo z konta oszczędnościowego na 7%.

Szczegółowo tą promocję opisaliśmy tutaj: Łatwe 500 zł premii pieniężnej za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank (XI edycja) + 20 zł zwrotu co miesiąc za płatności telefonem

Pozostałe promocje dotyczące punktów programu Bezcenne Chwile

Na koniec warto dodać, że nie tylko Alior Bank ma obecnie promocję punktową programu Bezcenne Chwile. Punkty za rejestrację karty w tym programie czy też za określone płatności otrzymamy również w takich bankach jak Pekao, VeloBank, Bank Pocztowy, Citibank, PKO BP czy Santander Bank Polska. Promocje związane z programem Bezcenne Chwile możecie znaleźć tutaj.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl19 komentarzy dla wpisu: “16000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 200 zł dla nowych jak i obecnych klientów Alior Bank + 500 zł w gotówce na start za założenie konta!

 • Jan pisze:

  Kantor walutowy Aliorbanku kartą Mastercard też uczestniczy w tej promocji?

 • Piotr pisze:

  Czy trzeba mieć konto w Aliorze żeby założyć tą kartę kredytową ?

  • Piotr pisze:

   Wygląda że jak wcześniej korzystaliśmy z BCH w Alior to też nas wyklucza:

   „są lub staną się posiadaczami Karty Organizatora i nie byli nigdy Uczestnikami Programu w odniesieniu do jakiejkolwiek karty wydanej przez Organizatora;”

  • ZnB pisze:

   Nie, do karty kredytowej nie jest wymagane posiadanie konta osobistego.

 • Lubiepromki pisze:

  Mam już jedną kartę z Aliora zarejestrowaną w bezcennych. Czy mogę skorzystać z promocji rejestrując inną kartę lub kartę kredytową czy skoro już mam jedną kartę to jestem wykluczony z promki?

  • ZnB pisze:

   Generalnie zgodnie z regulaminem jesteś wykluczony. Ale przeszłość pokazała już nie raz jakie są „dziury” w systemie lub regulaminie. Decyzja należy do Ciebie ;)

  • kuba pisze:

   ZnB, a czy to nie jest tak ze w przypadku gdy organizatorem jest Mastercard to wtedy prędzej można liczyć na „obejście” wykluczeń? Bo w tej promce to Alior jest organizatorem.

  • ZnB pisze:

   Jeżeli chodzi o regulamin to masz rację, bardziej „liberalny” jest MC i BCh, niemniej jednak system to nadal BCh ;) zatem może być różnie :P

 • gosia pisze:

  a dodatkowa karta debetowa będzie uwzględniona

 • Fu pisze:

  Mam już debetową, jak wezmę kredyktwa będę mógł skorzystać?

 • Brodaty pisze:

  Otrzymał już ktoś punkty? Bo u mnie na ten moment nic
  Warunki spełnione koło 20.05

 • olo pisze:

  Witam czy limit kredytowy Alior Pay można aktywować od razu czy dopiero po otrzymaniu nagrody nr.1 .Pozdrawiam

  • West pisze:

   Zrobiłem obrót na 400zl i otrzymałem tylko 8000 punktów czyli 100zl wie ktoś czemu

  • ZnB pisze:

   Za spełnienie wyżej wymienionego warunku płatności kartą na min. 200 zł przysługuje:
   – 16000 pkt dla kart kredytowych lub
   – 8000 pkt dla kart debetowych, które można powiększyć o kolejne 8000 pkt za spełnienie wyżej opisanego warunku dotyczącego skorzystania z usługi Alior Pay.

 • bz pisze:

  Dostał ktoś punkty?

 • Niko pisze:

  Transakcja na potrzeby alior Pay musi być wcześniej dokonana za pomocą karty? Pytam oczywiście w kwestii bonusowych pkt. MasterCard

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.