ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

150 zł nagrody pieniężnej dla dziecka lub nastolatka od Santander Bank Polska + 700 zł premii dla każdego rodzica

Do końca promocji pozostało:

Banalnie łatwa premia pieniężna za konto osobiste dla dziecka lub nastolatka… 

Santander Bank Polska, który obecnie w swojej ofercie promocję konta osobistego z rekordową premią 700 zł ruszył z kolejną promocją dla dzieci i młodzieży. W zamian za założenie Konta Santander dla Młodych przez osobę niepełnoletnią (w wieku od 7 do 17 lat) można obecnie zyskać aż 150 zł nagrody pieniężnej. Wystarczy tylko zapisać się do promocji i spełnić niesamowicie proste warunki w postaci kliku płatności bezgotówkowych kartą wydaną do konta dziecka :)


UWAGA! W przypadku osób pełnoletnich czyli, które ukończyły 18 lat znacznie korzystniejszą promocją i w dodatku dostępną przez internet jest oferta Konta Santander z rekordową premią aż 700 zł na start. O jej szczegółach piszemy tutaj: Rekordowe aż 700 zł nagrody za założenie Konta Santander w Santander Bank Polska + do 500 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + krótsza karencja o rok!

Otwórz Konto Santander i zyskaj rekordowe 700 zł premii!


Promocja tylko dla nastolatków w wieku 7-17 lat!

W ramach najnowszej promocji „150 zł kieszonkowego” oferowanej przez Santander Bank Polska osoby (a dokładniej dzieci i nastolatkowie), które ukończyły już 7 lat ale nie ukończyły jeszcze 18 lat oraz na dzień 10 czerwca 2024 roku nie posiadały żadnego konta osobistego w SBP mogą uzyskać 150 zł nagrody do konta. Promocja będzie dostępna do 21 lipca 2024 roku.

Warunkiem skorzystania z promocji (poza powyższymi założeniami kto może przystąpić do promocji) jest wypełnienie formularza przystąpienia do promocji (podając dane osobowe rodzica: imię, nazwisko, PESEL oraz adres e-mail) oraz założenie przez bankowość Santander Internet Konta Santander dla dziecka wraz z kartą Dopasowaną i dostępem do bankowości internetowej Santander Online. Jak to bywa w przypadku osób niepełnoletnich opiekun prawny musi wyrazić zgodę na udział w niniejszej promocji oraz posiadać konto w Santander wraz z usługą Santander internet poprzez, którą podpisywana jest umowa.

UWAGA! W tej promocji biorą udział wyłącznie konta otwarte wyłącznie online, za pośrednictwem Santander internet. Aby otworzyć online konto dla dziecka lub nastolatka kliknij w swoich usługach Santander internet zakładkę „Oferta banku” i wybierz z menu po lewej stronie pozycję „Konto dla dziecka i nastolatka”. Jeżeli nie posiadasz jeszcze dostępu do Santander internet załóż sobie najpierw konto w promocji z premią aż 700 zł.

Otwórz Konto Santander i zyskaj rekordowe 700 zł premii

Pamiętajcie również aby podpisując umowę o konto wyrazić zgodę na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną oraz by nie składać sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych. Konieczne jest również wyrażenie zgody na kontakt z dzieckiem drogą elektroniczną w celach marketingowych.

Jak zdobyć 150 zł premii w niniejszej promocji?

Aby zgarnąć nagrodę w wysokości 150 zł premii pieniężnej należy złożyć wniosek online w Santander internet o konto dla dziecka lub nastolatka z kartą Dopasowaną a następnie do 31 sierpnia 2024 roku wykonać min. 3 płatności kartą debetową wydaną do konta dziecka, które zostanie otworzone w tej promocji.

Nagroda zostanie przekazana najpóźniej do 30 września 2024 roku przelewem na konto otworzone w promocji. Szczegóły znajdziecie w regulaminie.

Ile kosztuje Konto Santander dla młodych w Santander?

Konto Santander dla młodych przeznaczone jest dla osób do 26. roku życia. Konto prowadzone jest bezpłatnie czyli kosztuje 0 zł miesięcznie. Poza tym:

 • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę pod warunkiem dokonania minimum 1 transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIK w miesiącu kalendarzowym – w przeciwnym razie zostanie naliczona opłata 9 zł,
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe (bez limitów),
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w całej Polsce.

Pozostałe opłaty znajdziemy standardowo w tabeli opłat i prowizji.

Nagroda o rekordowej wartości aż 700 zł w zamian za założenie konta przez rodzica ;)

Pojawiła się czerwcowo-wakacyjna mega promocja konta osobistego oferowanego przez Santander Bank Polska. W nowej odsłonie promocji tego banku do zgarnięcia jest rekordowe aż 700 zł nagrody na start do Konta Santander z czego na nagrodę składa się aż 600 zł premii pieniężnej wypłacanej przelewem na konto oraz 100 zł w formie bonu do zrealizowania w wybranym przez siebie sklepie. Dodatkowo w ramach tego konta można otrzymywać do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych oraz nawet 500 zł extra bonusu co miesiąc za polecanie konta swoim znajomym. Dla oszczędzających natomiast czeka konto na 6%

Szczegóły promocji znajdują się tutaj: Rekordowe aż 700 zł nagrody za założenie Konta Santander w Santander Bank Polska + do 500 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + krótsza karencja o rok!

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl4 komentarzy dla wpisu: “150 zł nagrody pieniężnej dla dziecka lub nastolatka od Santander Bank Polska + 700 zł premii dla każdego rodzica

 • Łukasz pisze:

  Promocja z kontem dla dziecka chyba już się skończyła.

  • ZnB pisze:

   Nic nam o tym nie wiadomo. Wg regulaminu promocja będzie dostępna do 21 lipca 2024 roku.

  • Łukasz pisze:

   Gdy kliknę link powyżej „Warunkiem skorzystania z promocji (poza powyższymi założeniami kto może przystąpić do promocji) jest wypełnienie formularza przystąpienia do promocji”
   wyświetla się komunikat:
   Zakończyliśmy promocję. Dziękujemy uczestnikom za udział.

  • ZnB pisze:

   Masz rację! Zły link był. :(
   Już poprawione. Dziękujemy za czujność :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.