ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

100 zł premii pieniężnej za zbliżeniowe płatności BLIK w promocji „Poczuj chemię do BLIKA” (promocja ogólnodostępna dla klientów różnych banków)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Łatwa premia 100 zł za dokonanie trzech płatności za pomocą BLIKa zbliżeniowego

Wystartowała fajna i bardzo łatwa promocja przeznaczona dla klientów banków z usługą BLIK zbliżeniowy. W zamian za dokonanie zaledwie trzech płatności przy pomocy usługi BLIK zbliżeniowy (to nic innego, jak zbliżeniowa płatność telefonem) organizator oferuje aż 100 zł premii pieniężnej wypłacanej w formie czeku BLIK. Do tej pory promocje tego typu były kierowane do klientów konkretnego banku, teraz natomiast jest to promocja ogólnie dostępna dla klientów różnych banków :)

Płać BLIKiem zbliżeniowo i zyskaj 100 zł łatwej premii pieniężnej

Promocja „Chemia do BLIKA” będzie dostępna do 31 sierpnia 2025 roku, jednak nie dłużej jak do wyczerpania się puli nagród wynoszącej aż 4 mln złotych! (czyli 40000 nagród po 100 zł każda z nich). Z promocji mogą skorzystać klienci takich banków jak: Alior Bank, Bank Millennium, ING Bank Śląski, mBank, PKO BP oraz Santander Bank Polska, posiadający aplikację mobilną w/w banku obsługującą płatności zbliżeniowe BLIK, którzy nie dokonywali płatności BLIK zbliżeniowy od dnia 1 czerwca 2025 roku do dnia rozpoczęcia promocji.

Do promocji mogą przystąpić osoby zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej posiadające telefon z systemem Android, które:

  • są osobami pełnoletnimi posiadającymi pełną zdolność do czynności prawnych lub
  • są osobami, które ukończyły lat 13 i/lub posiadają ograniczoną zdolność do czynności prawnych oraz przesłały do organizatora w postaci elektronicznej skan lub fotokopię pisemnej zgody przedstawiciela ustawowego (rodzica, opiekuna prawnego lub kuratora) na uczestnictwo w Promocji (na adres e-mail: kontakt@chemiadoblika.pl).

Aby przystąpić do promocji należy w terminie nie później jak do 31 sierpnia 2025 roku:

  • wypełnić formularz rejestracyjny do promocji dostępny na stronie internetowej www.chemiadoblika.pl podając swoje imię, nazwisko, adres e-mail, nazwę banku, w którym jest aktywowany BLIK zbliżeniowy oraz numer telefonu komórkowego zarejestrowany u operatora sieci telefonii komórkowej prowadzącego działalność na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej,
  • zaakceptować postanowienia regulaminu poprzez złożenie oświadczenia woli, składanego przy przesyłaniu zgłoszenia,
  • zrealizować Transakcję rejestracyjną BLIK z wykorzystaniem kodu BLIK (tj. sześciocyfrowego kodu służącego do autoryzacji transakcji BLIK) na kwotę 1 zł w postaci darowizny na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci, uzyskanego w aplikacji mobilnej danego banku, który zgłaszamy do promocji.

Po dokonaniu zgłoszenia organizator każdorazowo prześle mailowo potwierdzenie zapisu do promocji. Po jego otrzymaniu można przejść do spełnienia poniższych warunków promocji.

Zarejestruj się w promocji BLIK i zgarnij 100 zł premii pieniężnej

Aby otrzymać 100 zł nagrody w formie czeku BLIK należy w terminie do dnia 31 sierpnia 2025 roku dokonać min. 3 transakcji zbliżeniowych BLIK, każda w innym dniu, każda na kwotę o wartości min. 10 zł.

Płatności BLIKIEM zbliżeniowym możliwe są wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe przy użyciu terminala z logo Mastercard. Aby płacić BLIKIEM zbliżeniowym:

  • w ustawieniach telefonu wybierz Połączenia => NFC i płatności bezdotykowe => Płatności bezdotykowe i wybierz Alior Mobile jako domyślną usługę płatności – to wystarczy zrobić tylko za pierwszym razem,
  • upewnij się, że masz włączone NFC – usługę możesz włączyć jednym dotknięciem tam, gdzie włączasz Wi-Fi czy transfer danych komórkowych (jest to niezbędne, aby wykonać transakcję zbliżeniową),
  • powiedz sprzedawcy w sklepie, że chcesz płacić zbliżeniowo (nie musisz dodawać, że BLIKIEM),
  • postępuj tak jak przy płatności kartą, odblokuj telefon i zbliż go do terminala.

Nagroda w wysokości 100 zł zostanie przekazana poprzez wiadomość SMS z cyfrowym kodem czeku BLIK nie później jak do 12 września 2025 roku. Czek BLIK można zrealizować podając w bankomacie otrzymany dziewięciocyfrowy numer czeku i potwierdzając operację wypłaty czterocyfrowym numerem PIN. Czek BLIK jest ważny przez 15 dni od dnia doręczenia, a jego niewykorzystanie jest równoznaczne z odmową przyjęcia nagrody. Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Nie masz jeszcze konta/karty w jednym z banków obsługujących usługę BLIK zbliżeniowy?

To czas najwyższy, aby takie konto/kartę sobie założyć zgarniając przy tym nie tylko 100 zł z promocji BLIKa, ale również wysokie nagrody na start od banków. Obecnie banki te oferują:

 

Lokalna kopia dokumentów:



, , , , , , , , , , , , , , , , ,




Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl



248 komentarzy dla wpisu: “100 zł premii pieniężnej za zbliżeniowe płatności BLIK w promocji „Poczuj chemię do BLIKA” (promocja ogólnodostępna dla klientów różnych banków)

  • Katarzyna pisze:

    Jeden z tych maili to może byc dubel, pin ten sam?

  • Filonski pisze:

    W drugiej połowie lipca

  • Filonski pisze:

    We wszystkich czterech mailach pin jest ten sam

  • Filonski pisze:

    Co warte odnotowania. W mailu i smsie nie ma oznaczenia banków.

  • Katarzyna pisze:

    No to dobrze ze pin ten sam

  • ZnB pisze:

    Czekaliśmy z podsumowaniem, gdy będziemy mogli sami wysnuć więcej wniosków, aniżeli po samych Waszych komentarzach. Skorzystaliśmy z tej promocji w grupie 5 osób. Różne banki i różne konfiguracje banków. 3 osoby robiły zgłoszenia na te same maile i telefony, 2 osoby mieszały pomiędzy różnymi mailami (telefon ten sam).

    Liczba zgłoszeń na osobę od 3 do 5. Zarówno maile z PINem (PIN zawsze przychodził ten sam dla tej samej osoby), jak i SMSy z czekami, przychodziły od czwartku do dziś (nie wiemy, czy to reguła ale u każdej osoby przychodził max. 1 SMS dziennie).

    Dziś wszystkie czeki wybrane, jeden po drugim, bez żadnego problemu, bez komunikatów z błędami itp. Bankomat przy Santander Banku, ale chyba z grupy Euronet.

    Świetna promocja :)

  • Filonski pisze:

    Dostałem dwa czeki w piątek a jeden w sobotę.

  • Snajper116 pisze:

    Dla mnie chujowa promocja bralem udzial z 4 bankow w kazdym inny mail i inny nr telefonu przyszly 2 czeki z czego wyplacic udalo sie jeden za transakcje zrobione w 3 ostatnie dni sierpnia a reszta co?

  • Greg pisze:

    Albo wy tacy pechowi, albo ja taki szczęściarz (wolę tę drugą opcję). U mnie na 4 banki, wypłacone bez problemu 3 nagrody. Czekam spokojnie na ostatnią- kolejne kody przychodzą co 2-3 dni

  • Filonski pisze:

    ZnB, w piątek były dwa czeki z różnymi kodami.

  • Adam pisze:

    U mnie 2 czeki z tymi samymi numerami co robić reklamować?

  • Katarzyna pisze:

    Nie, bo to po prostu dubel…a email jeden?

  • gosia pisze:

    ja rejestrowałam 3 banki na ten sam mail i telefon a dzisiaj wszystkie czeki spieniężyłam. 3 numery czeków i ten sam PIn. Promka fajna i szybka

  • Adam pisze:

    A kiedy Pani spełniła warunki? Jeżeli można wiedzieć będę wdzięczny

  • Piotr pisze:

    Czy zdublowany SMS z tym samym numerem czeku to jest po prostu błąd systemu, czy to są 2 różne czeki o tym samym numerze?
    I w jakich bankomatach je wypłacacie? Bo na razie próbowałem w trzech Euronetu i zawsze dostaję komunikat: „Transakcja odrzucona” albo „Transakcja anulowana”.

  • Katarzyna pisze:

    Jak przyszły o tej samem porze, to raczej dubel. Na pewno w sobotę były duble emali, bo ja dostałam 2 emaile i jeden czek
    Niestety, te komunikaty oznaczają, że chyba musisz pisać reklamację. Czy to SMS-y z soboty ok. godz. 8 rano? Wiele osób nie może ich wypłacić

  • gosia pisze:

    na początku promocji czyli ok. 20 lipca

  • Piotr pisze:

    Tak, dokładnie 2 SMSy z soboty godz. 8:49. Maile z 8:42. Nie da rady tego wypłacić.

  • Katarzyna pisze:

    To nie da rady, nieważne jaki bankomat, u mnie euronet bez zarzutu, a sms z soboty ok. 7.30, wiec reklamacja…ponoc wysylaja nowe czeki

  • Bożena pisze:

    Hejo ludzie , dziś wypłaciłam 2 stówki w bankomacie Santander. Kody w mailu takie same, w sms 2 różne. Nie wiem czemu myślałam, że do odbioru jest jakiś kod a bankomat wypluł stówki :)

  • Robert pisze:

    Wczoraj dostałem dwa różne kody a dzisiaj jeden SMS z dwoma czekami.Podczas wpisywania w bankomacie za każdym razem pojawia sie komunikat Transakcja została przerwana.Warto reklamować?

  • Katarzyna pisze:

    Jeden SMS z dwoma czekami? Tak to chyba nikt nie dostał
    A reklamacja to konieczna

  • uczestnik pisze:

    fajna promka.
    PKO BP czek 100 wypłacony .
    Rejestracja koló 1 sierpnia.

    Dziekuję za organizację :)

  • andre pisze:

    @Marta dziś dostałem trzeci czek – Millenium. Czekam już tylko na PKOBP

  • andre pisze:

    @ZnB

    > nie wiemy, czy to reguła ale u każdej osoby przychodził max. 1 SMS dziennie

    tak, jak już pisano, nie reguła, bo u mnie pierwsze dwa sms’y, nie dość, że przyszły w tym samym dniu, to jeszcze w takim odstępie czasu, że po powiadomieniu pierwszej wiadomości nie zdążyłem odczytać, a już była druga

    Promocja MEGA, tak łatwej, szybkiej i z takim zwrotem dawno nie było!

    Maruderzy, poczekajcie na spokojnie do 12.IX, a później ew. zgłaszajcie reklamacje na postawie potwierdzeń rejestracji i wyciągów z banku.

  • Marcin pisze:

    Dziś dostałem dwa kolejne czeki, a rejestrowałem się na ten sam numer telefonu i warunki spełniałem ostatniego dnia sierpnia, więc kto nie dostał niech spokojnie czeka do 12-ego:)

  • Januszex pisze:

    Może ktos wkleić instrukcje odebrania nagrody?
    Mam email, mam SMS ale jak to odebrać?
    W wiadomosci email nie wyswietla mi poprawnie grafiki ktora ma zawierać instrukcje mimo, sprawdzania poczty na róznych urządzeniach. Poczta w gmail.com

  • Katarzyna pisze:

    Euronet

    Transakcja bez karty
    Wyplata blik
    Wybierasz kwote 100 zl enter
    Podajesz kod z SMSa enter
    Podajesz pin z emaila enter

  • Snaffy pisze:

    podsumowanie;
    wysłałem 5 zgłoszeń, każde na innego maila i nr telefonu
    otrzymałem 5 czeków BLIK i 5 haseł
    bez problemu zrealizowałem 5 wypłat
    jednym słowem elegancko :)

  • Greg pisze:

    Na 3 czeki 2 udało się zrealizować. Niestety pierwszy który dostałem jest odrzucany.
    Pierwsze dwa były na jeden numer telefonu (i miały ten sam PIN), ostatni był z innym PINem

    Pisałem do supportu, przesłali mi dane do czeku i pin raz jeszcze, twierdzą że jest aktywny.
    Próbowałem w 5 różnych bankomatach różnych sieci ale zawsze efekt ten sam.
    Da się to jakoś reklamować?

  • Katarzyna pisze:

    To nie tylko Twój problem. Zrób zdjęcie ekranu z odrzuconą transakcją, wyślij im i może to wystarczy. Ponoć, po drążeniu sprawy, jednak przysyłają nowy kod.
    SMS z soboty rano?

  • Robert pisze:

    Wysłałem trzy zgłoszenia.Jedno zgłoszenie udało mi się zrealizować.W pozostałych hasła nie pasują do przesłanych numerów czeku( albo odwrotnie)Odrzucane są wszelkie próby w bankomatach.Zglosilem reklamacje.Odpisali żeby próbować w różnych bankomatach.Gdy napisałem że to nic nie daje odpisali że w ciągu 16 dni roboczych przęsla nowy czek .

  • Robert pisze:

    Błyskawicznie zareagowali na moją reklamację.Dzisiaj rano otrzymałem nowy numer czeku.Haslo pozostało takie samo.Tym razem wszystko poszło ok.i nagroda wypłacona.Pozostaje jeszcze jedno nie zrealizowane zgłoszenie.Zglosilem reklamacje. Zobaczymy czy i jak szybko otrzymam odpowiedź.

  • andre pisze:

    Już po 12.IX, z pkobp nie dostałem nagrody, ale mam screeny, więc wysłałem reklamację. Zobaczymy. Mimo wszystko świetna promka

  • Marcin pisze:

    Ja też nie dostałem nagrody prawdopodobnie z PKO. warunki spełnione jako ostanie z moich kont-24. 07-czy ktoś może dostał nagrodę mając spełnione warunki po tym terminie?

  • Agnieszka pisze:

    Skąd wiadomo z którego banku nie przyszedł czek. Brałam udział w 3 różnych bankach a dostałam 1 czek i 2 numery pin.

  • Robert pisze:

    Ja wysłałem trzy zgłoszenia( trzy banki i trzy różne e-maile).Po e-mailach można rozeznać który czek podchodzi pod który bank bo hasło przychodzi na e-mail podany przy zgłoszeniu banku.Jedna nagrodę wypłaciłem bez problemu, drugą po reklamacji a na trzecią cały czas czekam(po reklamacji)

  • J pisze:

    Reklamacje składałeś poprzez opcje „kontakt” i wypełnienie formularza na stronie promocji? Bo wysłałem i nadal cisza.

  • Agnieszka pisze:

    Ja miałam tego samego maila. W mailu nie ma odniesienia do banku. Jak składałeś reklamację? Odpisałam na maila ale zero odpowiedzi.

  • andre pisze:

    Reklamacja wysłana na adres e-mail kontakt@chemiadoblika.pl

    Odp:
    09:23 (8 godzin temu)
    do mnie

    Dzień dobry,
    Zgłoszenie zostało przekazane do ponownej weryfikacji.
    Wszyscy zwycięzcy, którzy dokonali poprawnej rejestracji oraz spełnili warunki otrzymają maile oraz wiadomości sms do końca tego tygodnia.

  • andre pisze:

    Widzę, że post z adresem e-mail nie przeszedł moderacji, więc jeszcze raz. Dostałem odpowiedź, że wszystkie zgłoszenia reklamacyjne zostaną do końca tygodnia ponownie zweryfikowane. Wysyłałem maila na adres e-mail ze strony chemiadoblika kropka pl – niemal na samym dole szeroki czerwono-różowy pasek, po lewej adres e-mail.

  • J pisze:

    U mnie niestety po wysłaniu maili na ten adres przychodzi info o niedostarczonej wiadomości Mailer-Daemon.

  • Katarzyna pisze:

    Ponoć to dlatego że tekst reklamacji jest za długi w emailu, lepiej wysłać reklamację poprzez formatkę kontaktu na ich stronie, gdzie ponoć zawsze przechodzi, bo jest licznik znaków.

  • Robert pisze:

    Dzisiaj dostałem trzecią nagrodę po złożonej reklamacji Trzeba przyznać że szybko działają.Przydzedl nowy numer czeku a hasło pozostało takie same.Teraz wszystko pasuje.Bankomat wypłacił.Moja reklamacja to nic innego jak odpowiedź na ich e- mail wyslany do mnie z hasłem.Odpowiedzialem że po prostu hasło nie pasuje do numeru czeku.Odpisali praktycznie od razu że wyślą nowy numer czeku w ciągu 16 dni roboczych.Przeslali już na drugi dzień.

  • andre pisze:

    Koniec tygodnia w zasadzie dziś (nie sądzę, że pracują w weekend), ale moja reklamacja nic nie przyniosła :(

  • andre pisze:

    Cześć,

    druga już reklamacja BLIK zbliżeniowy z PKO BP odrzucona z formułką, że regulamin (paragrafy, podpunkty), a dokonałem tylko dwóch transakcji, a nie trzech, mimo załączonej historii z banku.

    Na czacie PKO BP podali mi dokładne godziny transakcji, potwierdzili, że nie było zwrotów, więc trzecia reklamacja wysłana z załącznikami, ale PKO BP „nie jest organizatorem promocji, więc nie odpowiada”, a choć PKO BP, jest chyba głównym twórcą tego tworu pt. BLIK i pewnie głównym współorganizatorem promocji, to nadal polegam wyłącznie na dobrej woli osoby kryjącej się za mailem kontakt chemiadoblika pl i jak po raz trzeci odrzucą pt. „nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobi”, to chyba już nie mam ruchu? @ZnB, jakiś pomysł?

  • greg pisze:

    Dostałem jeden (z 3) trefny czek (kod PIN nie pasował do numeru czeku).
    Próbowałem w bankomatach różnych sieci, pisałem na
    kontakt@chemiadoblika.pl i był jakiś odzew.

    W końcu wysłałem reklamacje na
    kontakt@chemiadoblika.pl oraz przez formularz na stronie, ale do teraz nikt już się do mnie nie odezwał.

    Czy jest jakiś inny kanał komunikacyjny przez który można złożyć reklamacje?

  • andre pisze:

    @ZnB

    zapytano mnie, czy w międzyczasie zmieniałem telefon, potwierdziłem, bo faktycznie pierwsze dwie regulaminowe płatności dokonałem starym, a ostatnią nowym telefonem.

    Założyłem, że chamiadoblika.pl rozwiązała problem i wkrótce dostanę stówkę, a tymczasem…………………

    Odrzucona reklamacja z powodu zmiany telefonu:
    „Zmiana telefonu oraz zainstalowanie nowej aplikacji bankowej powoduje zmianę APPID.
    W zgłoszeniu musi być zgody ten numer.

    App ID to unikalny identyfikator dla aplikacji, w tym przypadku aplikacji bankowej, informacje o tym, zawarte są w regulaminie akcji, na tej podstawie weryfikowane są płatności do spełnienia warunków”

    @ZnB „W zgłoszeniu musi być zgody ten numer.” – pomożesz?

    • ZnB pisze:

      Możemy się temu przyjrzeć po weekendzie. Mamy obecnie ograniczone możliwości czasowe, jak i z dostępem do sieci :(

  • chemiadoblika.pl pisze:

    kontakt@chemiadoblika.pl
    10:58 (8 godzin temu)
    do mnie

    Zmiana telefonu oraz zainstalowanie nowej aplikacji bankowej powoduje zmianę APPID.
    W zgłoszeniu musi być zgody ten numer.

    App ID to unikalny identyfikator dla aplikacji, w tym przypadku aplikacji bankowej, informacje o tym, zawarte są w regulaminie akcji, na tej podstawie weryfikowane są płatności do spełnienia warunków

  • andre pisze:

    kontakt@chemiadoblika.pl
    10:58 (8 godzin temu)
    do mnie

    Zmiana telefonu oraz zainstalowanie nowej aplikacji bankowej powoduje zmianę APPID.
    W zgłoszeniu musi być zgody ten numer.

    App ID to unikalny identyfikator dla aplikacji, w tym przypadku aplikacji bankowej, informacje o tym, zawarte są w regulaminie akcji, na tej podstawie weryfikowane są płatności do spełnienia warunków

1 2 3 4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *



OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.